ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Β' και Γ' κατηγορίας
Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Κυρ 01 Απρ 2018, 13:34

Για Σάββατο μεσημέρι που οι μισοί είναι στις δουλειές τους και την ξενερα του δεύτερου γύρου καλά ήταν... Καλή σκασια κάνατε! 👍
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

glac
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Σάβ 07 Ιαν 2012, 22:39
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από glac » Κυρ 01 Απρ 2018, 13:50

apeiros sevasmos gia to pani pou vgalate gia to afrin :etsi
Κι ο κοσμος λεει πως εκεινη για ολα φταιει...

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 02 Απρ 2018, 01:29

Είναι ωραίο να βλέπεις ότι υπάρχει ανερχόμενος κ εξελίξιμος οπαδικός πυρήνας τοπικής ομάδας..Ειδικά σε μια πόλη,που κακά τα ψέμματα,υπήρχαν από τα πιο δυνατα επαρχιακά club των 3 του ΠΟΚ..Μπράβο ρε Πατρινοί,εγω σταμάτησα κι εκεί προς το τελευταίο 5λεπτο που λέγατε ένα σύνθημα με ένταση κ παλμό,για να σας ακούσω λιγάκι..παρασύρατε και την υπόλοιπη σκεπαστή.. :etsi
Εμεις παραλίγο να την πατήσουμε στα λιμάνια,αλλα δεν κοβόταν με τπτ αυτή η εκδρομή.. ofi-iraklio δεν ένιωθες κωλόγερος προχτές?? πολύ νέο αιμα αδερφέ..
Αντε και του χρόνου..

Υ.Γ Κάτι μανούρες είδαμε από απέναντι..Εσωτερικά κι εσείς ή διαφωνία της στιγμής??
Ρε μάγκες η γωνία που κάτσαμε,τι χωρητικότητα έχει?? Γιατι από εχτες μετριόμαστε..Εχουμε και την ετ3 και παίζει με το μυαλό μας..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Δευ 02 Απρ 2018, 09:25

sadekg4 έγραψε: Δευ 02 Απρ 2018, 01:29 Είναι ωραίο να βλέπεις ότι υπάρχει ανερχόμενος κ εξελίξιμος οπαδικός πυρήνας τοπικής ομάδας..Ειδικά σε μια πόλη,που κακά τα ψέμματα,υπήρχαν από τα πιο δυνατα επαρχιακά club των 3 του ΠΟΚ..Μπράβο ρε Πατρινοί,εγω σταμάτησα κι εκεί προς το τελευταίο 5λεπτο που λέγατε ένα σύνθημα με ένταση κ παλμό,για να σας ακούσω λιγάκι..παρασύρατε και την υπόλοιπη σκεπαστή.. :etsi
Εμεις παραλίγο να την πατήσουμε στα λιμάνια,αλλα δεν κοβόταν με τπτ αυτή η εκδρομή.. ofi-iraklio δεν ένιωθες κωλόγερος προχτές?? πολύ νέο αιμα αδερφέ..
Αντε και του χρόνου..

Υ.Γ Κάτι μανούρες είδαμε από απέναντι..Εσωτερικά κι εσείς ή διαφωνία της στιγμής??
Ρε μάγκες η γωνία που κάτσαμε,τι χωρητικότητα έχει?? Γιατι από εχτες μετριόμαστε..Εχουμε και την ετ3 και παίζει με το μυαλό μας..
Ευτυχως εφυγε ο καταραμενος γιατι η αποχη μας ειχε γαμησει εντελως.. Τα καλυτερα ερχονται στην Πατρα και ο κοσμος εχει συσπειρωθει μετα απο αρκετα χρονια αποχης και κακων διοικησεων.. Δεν ημουν γηπεδο αλλα συνηθως ''μανουρες'' γινονται για τα συνθηματα. Καταλαβες δεν ακουει καποιος τον οργανωτη και δινει δικο του και πεφτουν μπινελικια.. Δεν ειναι καιρος για διαμαχες τωρα που ολα κυλανε ομορφα! ;-) Εχει 500 θεσεις. Εισασταν 350 με μικρη συν-πλην απωλεια. :etsi
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 02 Απρ 2018, 11:50

:roll:
Περίπου 500 ήμασταν λοιπόν..Χειρότερος κι από την ερ3 εισαι ρε μεγάλε.. :D το τιγκάραμε το πεταλάκι..
350 φύγαμε μόνο οι οργανωμένοι από το Ηράκλειο..Φτάσαμε γήπεδο και είχανε μπει ήδη καμπόσοι δικοί μας μέσα..
Εχετε κάνει καλή δουλειά..Και στην κερκίδα και στα γκραφίτυ σας απέξω και γυρω από το γήπεδο.. :etsi
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Δευ 02 Απρ 2018, 12:44

Δεν θα διαφωνησω μαζι σου. Επειδη καθησα και σας μετρησα σου ειπα το νουμερο. :lol Η σκασια ηταν καλη και αυτο μετραει. Οσο για την ΕΡΤ3 οι τυποι το μονο που τους λειπει ειναι να βγαινουν με κιτρινομαυρα κασκολ στον αερα!
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

ofi-iraklio
Δημοσιεύσεις: 2204
Εγγραφή: Παρ 13 Μάιος 2011, 20:12
Has thanked: 273 times
Been thanked: 51 times

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ofi-iraklio » Δευ 02 Απρ 2018, 14:06

sadekg4 έγραψε: Δευ 02 Απρ 2018, 01:29 Είναι ωραίο να βλέπεις ότι υπάρχει ανερχόμενος κ εξελίξιμος οπαδικός πυρήνας τοπικής ομάδας..Ειδικά σε μια πόλη,που κακά τα ψέμματα,υπήρχαν από τα πιο δυνατα επαρχιακά club των 3 του ΠΟΚ..Μπράβο ρε Πατρινοί,εγω σταμάτησα κι εκεί προς το τελευταίο 5λεπτο που λέγατε ένα σύνθημα με ένταση κ παλμό,για να σας ακούσω λιγάκι..παρασύρατε και την υπόλοιπη σκεπαστή.. :etsi
Εμεις παραλίγο να την πατήσουμε στα λιμάνια,αλλα δεν κοβόταν με τπτ αυτή η εκδρομή.. ofi-iraklio δεν ένιωθες κωλόγερος προχτές?? πολύ νέο αιμα αδερφέ..
Αντε και του χρόνου..

Υ.Γ Κάτι μανούρες είδαμε από απέναντι..Εσωτερικά κι εσείς ή διαφωνία της στιγμής??
Ρε μάγκες η γωνία που κάτσαμε,τι χωρητικότητα έχει?? Γιατι από εχτες μετριόμαστε..Εχουμε και την ετ3 και παίζει με το μυαλό μας..
Όντος καλή οι Πατρινοί,κ εγώ τους χάρηκα εκεί προς το τέλος...εμείς πολύ οργανομενο παλιό κόσμο αλα κ με μια 50αδα ανερχωμενα ταλέντα,κ εκεί κάπου εισαι περήφανος αλα ειναι κ κάποιες στιγμές που λες όχι δεν είμαι γέρος καλόγερος ειμαι,ειδικά όταν πεφτεις σε κουβέντες που ακούς κ λένε η πρώτη μου εκδρομή γιατί είχαμε τουλάχιστον όλα τα πιτσιρίκια ήταν από τις πρώτες τους εκδρομές κ κάθεστε κ σκέφτεστε πως κλεινεις 20 χρόνια όπου νάνε πάνω κάτω στην Ελλάδα λες τι γυρεύω εγώ εδώ,χαχα,παντός είχα χρόνια να δω τέτοιο μάζεμα από παλιά κ το χάρηκα γιατί τα γελοία ήταν απίστευτα..σε γενικές γραμμές,WE LOVE PATRA :lo

P.s..Πατρινοί καλα κάνατε κ δεν την ψάξατε,ειναι μαλάκια επαρχιώτες με επαρχιώτες,ο εχθρός ειναι κοινός όποτε respect από εμάς,αλα αν πάλι την ψάχνατε θα ζούσατε πρωτόγνωρα πράγματα..καλή συνέχεια κ μακάρι να σας δούμε κ στην Α σαν οπαδούς γιατι σας έχει ανάγκη ο οπαδικός κόσμος τις Ελλάδας καλύτερα από κάτι άλλους..

Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Δευ 02 Απρ 2018, 14:23

Η φάση φίλοι Κρητικοί είναι να καταφέρουμε να πηγαίνουμε εκδρομές παντού και να ανάβουμε όσα καπνογόνα θελουμε και να πετάμε όσα βαρελοτα γουστάρουμε, επειδή πάμε γήπεδο και όχι εκκλησία! Αν καθόμαστε να γινόμαστε μεταξύ μας το μόνο που καταφέρνουμε είναι να κόβουμε στους ίδιους τους εαυτούς μας αυτές τις στιγμές... Και οποιος θέλει να τσακωθεί γιατί την κυριαρχία των οπαδικών υπάρχουν και οι δρόμοι . Θα μου πεις και που θα βρεθούμε εμείς να τις παίξουμε ρε Πατρινοί ; Και θα σου πω μεταξύ μας ρε Κρητικε; Τα προβλήματα μας είναι κοινά και έχουν 3 γράμματα. ΠΟΚ...
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

pipisnpnf
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ 22 Ιουν 2012, 00:16
Been thanked: 1 time

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pipisnpnf » Τετ 04 Απρ 2018, 17:45

Ρε Κρητικοι ωραια σκασια κανατε και κατα την γνωμη μου η καλυτερη που εχει γινει στην Αγυια.. Λυστε μου μια απορια τα μπαμ μπουμ πως τα πετατε και δεν περνει τιμωρια η ομαδα σας? εμας και κορδελα να πεταξουμε τα γραφει ολα ο παρατηρητης...

Άβαταρ μέλους
egio boys
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2013, 12:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 52 times

Re: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 | ΝΕΑ

Δημοσίευση από egio boys » Τετ 04 Απρ 2018, 21:10

παντως και εμεις εχουμε αναψει καπνογονα 3 φορες
και μπουλακια εχουν πεσει.και δεν εχςι γραψει κανενα.ειναι στον διαιτητή.αν και απο οτι ειδα σας καλεσαν και τους 2 για το μεταξυ σας

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 110 επισκέπτες