ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Avanti Ultras
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ 25 Σεπ 2011, 20:50

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Avanti Ultras » Κυρ 19 Απρ 2015, 21:06

Στου Ζωγράφου με μπράβους-χρυσαυγίτες σήμερα ρουφιάνοι;

Άβαταρ μέλους
Forza Napoli
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2012, 22:14
Has thanked: 35 times
Been thanked: 7 times

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Forza Napoli » Δευ 20 Απρ 2015, 15:58

Avanti Ultras έγραψε:Στου Ζωγράφου με μπράβους-χρυσαυγίτες σήμερα ρουφιάνοι;
ti ennoeis filos??
Oμαδα στο ΒΟΛΟ ειναι μονο μια.....

Avanti Ultras
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ 25 Σεπ 2011, 20:50

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Avanti Ultras » Δευ 20 Απρ 2015, 18:16

Είχα πάει χτες προς ζωγράφου να δω έναν φίλο ηλυσιακό.Πήγαμε πολυτεχνειούπολη να δούμε το παιχνίδι και κάποια στιγμή γίνετε φάση αφού έχει αρχίσει το ματς,με τα 2 άτομα στην πόρτα και κάποιους ιωνικούς από μέσα χωρίς να πέσουν ψιλές.Φωνές,άντε και κάνα σπρώξιμο.Ε τότε βγαίνουν 3-4 τύποι από τους οποίους ο ένας μόνο μίλησε και έλεγε κάτι περίεργα.Απ' ότι έμαθα από τον δικό μου,οι ιωνικοί είναι τσακωμένοι μεταξύ τους και αυτός που μίλαγε 100% μπράβος και δεν μου βγαίνει από το μυαλό ότι τον έχω δει σε φωτογραφία εκδήλωσης αυγών στη νίκαια του τοπικού πυρήνα που είναι και υπεύθυνη για την δολοφονία του Φύσσα.

Άβαταρ μέλους
Forza Napoli
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2012, 22:14
Has thanked: 35 times
Been thanked: 7 times

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Forza Napoli » Τρί 21 Απρ 2015, 15:39

Εικόνα
Oμαδα στο ΒΟΛΟ ειναι μονο μια.....

Avanti Ultras
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ 25 Σεπ 2011, 20:50

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Avanti Ultras » Τρί 21 Απρ 2015, 17:25

Forza Napoli έγραψε:Εικόνα
Δεν μου λέει κάτι ένα πανί.Όλοι βγάλανε πανιά για την δολοφονία.Δεν σημαίνει όμως ότι το αποδέχονται όλοι στο πέταλο.Απλά στο συγκεκριμένο γεγονός αν πήγαιναν τίποτα ελληνόψυχα <<παιδάκια>> να το κατεβάσουν σίγουρα θα τους γαμούσαν το ταμ-τιριριμ αυτοί που το ανέβασαν γιατί δεν ήταν ένα τυχαίο γεγονός,αλλά προσχεδιασμένο.Και με βασικούς συντελεστές τον πυρήνα αυγών νίκαιας.Όσο να 'ναι κάποιες σχέσεις θα υπάρχουν...

Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από janis3 » Πέμ 23 Απρ 2015, 22:44

Avanti Ultras έγραψε:Είχα πάει χτες προς ζωγράφου να δω έναν φίλο ηλυσιακό.Πήγαμε πολυτεχνειούπολη να δούμε το παιχνίδι και κάποια στιγμή γίνετε φάση αφού έχει αρχίσει το ματς,με τα 2 άτομα στην πόρτα και κάποιους ιωνικούς από μέσα χωρίς να πέσουν ψιλές.Φωνές,άντε και κάνα σπρώξιμο.Ε τότε βγαίνουν 3-4 τύποι από τους οποίους ο ένας μόνο μίλησε και έλεγε κάτι περίεργα.Απ' ότι έμαθα από τον δικό μου,οι ιωνικοί είναι τσακωμένοι μεταξύ τους και αυτός που μίλαγε 100% μπράβος και δεν μου βγαίνει από το μυαλό ότι τον έχω δει σε φωτογραφία εκδήλωσης αυγών στη νίκαια του τοπικού πυρήνα που είναι και υπεύθυνη για την δολοφονία του Φύσσα.
Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

glock
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2013, 01:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 35 times

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από glock » Πέμ 28 Μάιος 2015, 17:08

janis3 έγραψε:
Avanti Ultras έγραψε:Είχα πάει χτες προς ζωγράφου να δω έναν φίλο ηλυσιακό.Πήγαμε πολυτεχνειούπολη να δούμε το παιχνίδι και κάποια στιγμή γίνετε φάση αφού έχει αρχίσει το ματς,με τα 2 άτομα στην πόρτα και κάποιους ιωνικούς από μέσα χωρίς να πέσουν ψιλές.Φωνές,άντε και κάνα σπρώξιμο.Ε τότε βγαίνουν 3-4 τύποι από τους οποίους ο ένας μόνο μίλησε και έλεγε κάτι περίεργα.Απ' ότι έμαθα από τον δικό μου,οι ιωνικοί είναι τσακωμένοι μεταξύ τους και αυτός που μίλαγε 100% μπράβος και δεν μου βγαίνει από το μυαλό ότι τον έχω δει σε φωτογραφία εκδήλωσης αυγών στη νίκαια του τοπικού πυρήνα που είναι και υπεύθυνη για την δολοφονία του Φύσσα.
:?:

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Κυρ 15 Μάιος 2016, 23:09

avanti profanws den ta ksereis kala...

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Πέμ 19 Μάιος 2016, 19:56

κατσε ρε johny..εγω προσωπικα εχω μπει 4 φορες νικαια..
δεν εχουν ακροδεξιούς μηπως?? δεν εχουν μπραβους?? δεν έχουν δικους σου γαυρους?? δεν τα έχουν κανει πλακακια μήπως με τους μπάτσους??
σε τι απ'όλα θέλεις να με βγάλεις τρελό,να το κουβεντιάσουμε..

υ.γ τα ωραια της αθηνας την κυριακη..πάνθηρες-ιωνικοι-αιγαλεωτες και προοδευτικανοι σε ένα δρομο ολοι.. :acab
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
mono CITY
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Τρί 14 Δεκ 2010, 04:00
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: ΙΩΝΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από mono CITY » Πέμ 19 Μάιος 2016, 20:02

μαλλον μπερδευεις τους προοδευτικανους με τους ιωνικους

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 147 επισκέπτες