ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
aris_salonica
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ 18 Ιουν 2015, 23:06
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aris_salonica » Πέμ 01 Φεβ 2018, 16:11

Εγώ βλέπω οτι σπρώχνεται η παναχαικη

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Πέμ 01 Φεβ 2018, 17:18

Εγώ πιστεύω ότι σπρώχνονται οι Διάσημοι...

Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Παρ 02 Φεβ 2018, 02:16

Καλα παιξτε το ανηξεροι. Οποιος εχεις ματια βλεπει. Στην φάση του πέναλντι οι αμυντικοί της βέροιας δεν κουνηθηκαν καν μετα την αποκρουση και σας αφησαν ξεκαθαρα να βαλετε γκολ. Ποσο ειχε χωσει στο χ-2 ο προεδρας αραγε :?:
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

Cadoni
Δημοσιεύσεις: 4526
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 18:21
Has thanked: 592 times
Been thanked: 43 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Cadoni » Παρ 02 Φεβ 2018, 03:14

nortenosp3 έγραψε: Παρ 02 Φεβ 2018, 02:16 Καλα παιξτε το ανηξεροι. Οποιος εχεις ματια βλεπει. Στην φάση του πέναλντι οι αμυντικοί της βέροιας δεν κουνηθηκαν καν μετα την αποκρουση και σας αφησαν ξεκαθαρα να βαλετε γκολ. Ποσο ειχε χωσει στο χ-2 ο προεδρας αραγε :?:
165.000€ (πλέον ΦΠΑ) + ένα κτήμα στην Χαλκιδική
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Παρ 02 Φεβ 2018, 10:44

nortenosp3 έγραψε: Παρ 02 Φεβ 2018, 02:16 Καλα παιξτε το ανηξεροι. Οποιος εχεις ματια βλεπει. Στην φάση του πέναλντι οι αμυντικοί της βέροιας δεν κουνηθηκαν καν μετα την αποκρουση και σας αφησαν ξεκαθαρα να βαλετε γκολ. Ποσο ειχε χωσει στο χ-2 ο προεδρας αραγε :?:
Καταρχήν, για να μην παρεξηγηθώ, δε θα μου έκανε καμιά εντύπωση να έγινε η μόντα που λες...
Αλλά από 'κει και μετά, έχω παρατηρήσεις που δε μου κολλάνε..
Καταρχήν σαν πόσο να έδινε το 2πλό ή το Χ-2 του Άρη στη Βέροια, την ομάδα που ακόμα εν μέρει ή κατά πλειοψηφία είναι αφεντικό ο Καρυπίδης, που είναι διαλυμένη, με 15 παίκτες για το ματς, πόσο να το έδιναν οι εταιρίες..;
Γιατί να φάει ο Άρης όσες κάρτες δεν έφαγε σε κανένα ματς φέτος αν ήταν το ματς μιλημένο;
Να ερχόταν κάνα κουφό 1 ημιχ-2 τελικό, ή κάνα σκορ αγγλικό τύπου 2-5, 1-4 κλπ θα μου φαινόταν πιο λογικό να βγήκε μεροκάματο...
Δε θα ήταν πιο νορμάλ να κάτσει να φάει το πέναλτι που ήταν και εντελώς ανύποπτο απ' το να μπούνε 8 δικοί μας παίκτες μέσα στην περιοχή μετά το πέναλτι;
Δεν εξετάζω καν ότι έγινε ένα καθαρό πέναλτι πιο πριν κι ένα που μπορεί και να είναι πέναλτι σε δοσμένο ματς και δεν τα έδωσε, νομίζω δεν κολλάει..

Δε λέω ότι δε γίνονται αυτά που λες, δε λέω ότι δεν τα κάνουμε σαν ομάδα, και γι αυτό πήραμε το Μυροφορίδη φέτος. Ίσως να δεχόμουν ότι μπορεί 1-2 της Βέροιας να ήταν πιασμένοι, αλλά όλη η Βέροια σίγουρα όχι...

Και θεωρώ δεδομένο ότι τα ίδια έλεγες και πέρσι που ο Απόλλωνας και κάποια Λαμία πήγαιναν τρένο, είχαν φίλους τους διαιτητές, είχαν φίλους τους αμυντικούς όλων των αντιπάλων, γενικά αντιμετώπιζαν μόνο φιλικές συμπεριφορές, έτσι δεν είναι...;;

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Παρ 02 Φεβ 2018, 13:42

Καταρχάς Πατρινέ μην φας έχει γλάρο,που θα ανεβείτε τα 2 σας..
Ηρθες από τη Γ,ωραίος,κάτσε να κολλήσεις κανα ένσημο κι εδώ κ από του χρονου ότι γουστάρεις..Μου αρέσει που το έχετε σιγουράκι κι οι 2 σας,απο τωρα..
Κατά τα άλλα,δεν φταίει ο ΑΡΗΣ που οι μισες ομάδες στη football league δεν θα έπρεπε να ειχαν κατέβει καν..Που στηνονται για να του δωσουν τη νικη στο πιατο ή τζογάρουν με 1 ημιχρονο-2 τελικο..Το μονο που μπορει να χρεωθεί ο ΑΡΗΣ από το προχτεσινό παιχνίδι,ειναι ότι οι 2 ομάδες έχουν κοινο αφεντικό..Οτι συνεβαινε με εμας και το βάζελο κάποτε..

υ.γ Παρεπιπτόντως το τέρμα της Βέροιας(Γιαγκιόζης),κρατάει από ΟΦΗ..ΗΤΑΝ Κ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΨΕ για το συμφέρον της ομάδας του..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Παρ 02 Φεβ 2018, 23:31

sadekg4 έγραψε: Παρ 02 Φεβ 2018, 13:42 Καταρχάς Πατρινέ μην φας έχει γλάρο,που θα ανεβείτε τα 2 σας..
Ηρθες από τη Γ,ωραίος,κάτσε να κολλήσεις κανα ένσημο κι εδώ κ από του χρονου ότι γουστάρεις..Μου αρέσει που το έχετε σιγουράκι κι οι 2 σας,απο τωρα..
Κατά τα άλλα,δεν φταίει ο ΑΡΗΣ που οι μισες ομάδες στη football league δεν θα έπρεπε να ειχαν κατέβει καν..Που στηνονται για να του δωσουν τη νικη στο πιατο ή τζογάρουν με 1 ημιχρονο-2 τελικο..Το μονο που μπορει να χρεωθεί ο ΑΡΗΣ από το προχτεσινό παιχνίδι,ειναι ότι οι 2 ομάδες έχουν κοινο αφεντικό..Οτι συνεβαινε με εμας και το βάζελο κάποτε..

υ.γ Παρεπιπτόντως το τέρμα της Βέροιας(Γιαγκιόζης),κρατάει από ΟΦΗ..ΗΤΑΝ Κ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΨΕ για το συμφέρον της ομάδας του..
Οσον αφορα το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα. Και προσωπικα εμενα δεν με νοιαζει να ανεβω φετος. Απο εκει και περα παραθετω ενα αρθρο για τον προεδρο του Αρη και πρωην προεδρο(εδω τονιζω) της Βεροιας και τα κατορθωματα του.
http://www.dimokratianews.gr/content/77 ... i-zoi-toys
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

Cadoni
Δημοσιεύσεις: 4526
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 18:21
Has thanked: 592 times
Been thanked: 43 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Cadoni » Παρ 02 Φεβ 2018, 23:33

Αυτα ειναι γνωστα σε ολους φιλτατε.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Παρ 02 Φεβ 2018, 23:52

Eφόσον λοιπόν γνωρίζουμε το ποιον αυτου του ανθρωπου μην πεφτουμε απο τα συννεφα φιλοι Αριανοι οταν μιλαμε για στημενα. Και στημενα οχι σε ενα πρωταθλημα εντιμο αλλα στο πιο βρωμικο πρωταθλημα της Ελλαδας.
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Σάβ 03 Φεβ 2018, 14:33

Άλλο στημένο για φράγκα (που αν θες να στήσεις ένα ματς δε νομίζω ότι ρισκάρεις μέχρι τις καθυστερήσεις, αλλά δε θα το αναλύσω παραπάνω γιατί όλοι στήνουν και προσωπικά δε νιώθω την ανάγκη να υπερασπιστώ κανένα σίχαμα...), κι άλλο σπρώξιμο...
Μιλάμε για ένα ματς που οι άλλοι παίζαν 90' ξύλο και το κοράκι δεν έβγαζε κάρτα ούτε για αστείο, που μας δίνει κόκκινη για χέρι που δεν είναι (με υπόδειξη του 4ου) ενώ 10 δεύτερα πριν δεν έχει δώσει δύο χέρια υπέρ μας, που δε μας δίνει πεντακάθαρο πέναλτι στο 85'...
Αν είναι έτσι τα σπρωξίματα... :lol:

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 218 επισκέπτες