ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Συνδυασμός για δυνατούς λύτες
vicious
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Κυρ 02 Ιαν 2011, 15:32

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από vicious » Πέμ 13 Ιαν 2011, 15:51

Skinhellas έγραψε:
Re seis den mporw na sas katalavw! RE O PAPPOUS SOU PITHANON NA TOUS POLEMAGE KAI ESY TOUS TIMAS?
Re eiste kala? Bale ena logariasmo ba sou baloume lefta na pas se kana giatro giati maga to exeis xasei OLOKLIROTIKA!!

Brann

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από Brann » Πέμ 13 Ιαν 2011, 15:52

ρε είσαι τόσο στόκος; μπήκες στον κόπο να δείς το Link με την μπλούζα που έβαλα; είδες το βίντεο;
ρε παπάρα τα cd τους τα βγάζει η PC-records και η Rock-o-Rama, μάθε τι είναι αυτές οι εταιρίες που μας το παίζει και σχετικός.
Όσο για το σκηνικό με τον καταυλισμό χαζούλι μέχρι και αντιφαδες γερμανοί το γράφουν συνέχεια στις σελίδες τους.
Δες τι γράφουν και τα συντρόφια σου από τη γερμανία.
http://de.indymedia.org/2009/05/250556.shtml

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από gruppo » Πέμ 13 Ιαν 2011, 15:54

re ti kainourgio frouto eisai esu twra?
to eimai enas punkhs diaskeuh apo riot clone einai re vlhto mas to paizeis k psaxmenos punkhs kai meta to eipan oi chaosgr, meta apo xronia oi patsavoures scalp k xwsan to anarxia mesa
kai to pas sto elliniko punk, to punk to 80 stin ellada itan allh fash kai oxi opws twra pou xei kolisei me tin anarxia, ela geia sou




ρε βοθρε εχετε παρει ακομα κ τους στιχους κ αλλαξατε λεξεις...τιτλο ολα...δεν ειχες να βαλεις κατι αλλα?
για σκαλπ δεν διαφωνω
οπως κ το πανκ στα 80 δεν διαφωνω(αλλα βρες μου εσυ ελληνικο ναζιπανκ,εθνοπανκ η οπως σκατα θες)...το αναρχοπανκ ειναι κατι που το θεωρω λαθος...ΑΔΙΕΞΟΔΟ αν με πιανεις...[/quote]

re stoke pioi allaksan tous stixous? gia chaoss hellas milas? kai? magkia tous, o tupas pou tragoudaei apo to 90 punkhs einai esu anuparxtos hsoun
pios sou milise gia nazipunk? st'arxidia mou opws kai to anarxopunk. to punk opws kai to oi! patriotiko itan, apolitiko(me ton swsto oro) kai MH politika or8o(diladi oxi antifa,klp) pou duskoleuse?[/quote]

ηταν πατριωτοπανκ(αν σου κανει ο ορος τοτε :lol: )απο το 90 ο τυπας?
και απο την αλλη μου λες δεν υπηρχα...εσυ υπηρχες απο παντοτε???ασε ρε χαλβα μυαλο 10χρονου εχετε...
τοτε αμα ερθει κανας 40αρης δωσε κ κωλο...ξερεις οπως στην μονοκατοικια του παπαγου...

πανκ πατριωτικο????χαχαχαχαχα ελεος τα λεμε ρε
φερε μου τα φυλλαδια που σας δινουν κ διαβαζετε χαχαχαχα

Brann

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από Brann » Πέμ 13 Ιαν 2011, 15:56

gruppo έγραψε:(αλλα βρες μου εσυ ελληνικο ναζιπανκ,εθνοπανκ η οπως σκατα θες)...το αναρχοπανκ ειναι κατι που το θεωρω λαθος...ΑΔΙΕΞΟΔΟ αν με πιανεις...

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από gruppo » Πέμ 13 Ιαν 2011, 15:57

KategorieC έγραψε:
gruppo έγραψε:εκτος του οτι εβαλες ξεκαρφωτο βιντεο με το τοπικ δεν εχει να κανει κ με την κουβεντα μας...το σκηνικο με τον κουραδα τον υποβρυχιο δεν ειναι?
το πανκς στον τιτλο που γραφει που το ειδαν...
και για σκινς στην ελλαδα επαιξε εποχη που παιζαν φουλ ρεντσκινς...ετσι για να μην ξεχνιομαστε κιολας
ton punkh me tin moikana den ton eides? tuflos ise?
redskins stin ellada?? pote? to 00 me tin moda tou stefanou? xese mas re
ξερω σε προσωπικο επιπεδο 2 40αρηδες...αν θες το πιστευεις αλλιως ρωτα κανα δικο σου μεγαλο
ο υποβρυχιος κατι ηξερε...εκει στο περιπτερακι της μαρνης :wink:


gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από gruppo » Πέμ 13 Ιαν 2011, 15:58

Brann έγραψε:
gruppo έγραψε:(αλλα βρες μου εσυ ελληνικο ναζιπανκ,εθνοπανκ η οπως σκατα θες)...το αναρχοπανκ ειναι κατι που το θεωρω λαθος...ΑΔΙΕΞΟΔΟ αν με πιανεις...
αυτο ειναι απο ποτε???

Brann

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από Brann » Πέμ 13 Ιαν 2011, 15:59

τράβα ρώτα τον έλμερ να σου απαντήσει.

mouble

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από mouble » Πέμ 13 Ιαν 2011, 16:00

gruppo έγραψε: ηταν πατριωτοπανκ(αν σου κανει ο ορος τοτε :lol: )απο το 90 ο τυπας?
και απο την αλλη μου λες δεν υπηρχα...εσυ υπηρχες απο παντοτε???ασε ρε χαλβα μυαλο 10χρονου εχετε...
τοτε αμα ερθει κανας 40αρης δωσε κ κωλο...ξερεις οπως στην μονοκατοικια του παπαγου...

πανκ πατριωτικο????χαχαχαχαχα ελεος τα λεμε ρε
φερε μου τα φυλλαδια που σας δινουν κ διαβαζετε χαχαχαχα
katarxhn mhn eisai toso giotas re psile kai ma8e na kaneis mia para8esh swsta
anaireis oti to punk itan patriotiko e? kai ti itan oloi oi aggloi punkides foragan agglikes shmaies?
oi exploited sou lene tipota? o wattie me ti svastiga tattoooi p? to tragoudi pou milane kata tous metanastes sou leei kati?mhpws 8es kai alla?
oi prwtoi punkides to 79 sto national front itan, oute auto sou leei kati?
ektos an 8es na pame kai apo ellada meria to 80..

mouble

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από mouble » Πέμ 13 Ιαν 2011, 16:01

gruppo έγραψε:
Brann έγραψε:
gruppo έγραψε:(αλλα βρες μου εσυ ελληνικο ναζιπανκ,εθνοπανκ η οπως σκατα θες)...το αναρχοπανκ ειναι κατι που το θεωρω λαθος...ΑΔΙΕΞΟΔΟ αν με πιανεις...
αυτο ειναι απο ποτε???

98 ili8ie
melos apo mastiga, an sou leei kati

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Punk (streetpunk, punkrock κλπ) - Oi! - HardCore κ.ά.

Δημοσίευση από gruppo » Πέμ 13 Ιαν 2011, 16:01

ναι συνεχισε κ για ελλαδα :D

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 83 επισκέπτες