ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Συνδυασμός για δυνατούς λύτες
yakuza
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 00:13
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από yakuza » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:36

no passaran έγραψε:
yakuza έγραψε:
no passaran έγραψε:Αυτο σκεφτομουνα και εγω ρε φαπα εδκα για το δκο μου που ειναι απο τους λιγους
τι εννοεις απο τους λιγους δικους σου??? :shock:
Επειδη το εχω πει και αλλες φορες αλλα σαν νεος εδω μεσα ισως να μην το εχεις δει σαν ποστ και να μηην το εχεις καταλαβει και ο ιδιος εννοω οτι ειναι απο τους λιγους σιστες που θα συνενοηθεις.
Ο ρεμπελ αν και σιστας ειναι απο τα παιδια που μπορεις να μηλισες μαζι του σοβαρα με τα οποια επιχειρηματα νομιζει οτι εχει αν δεν του μηλισεις ασχημα και προσβλητικα θα σου ξηγηθει το ιδιο. Αν τον προσβαλεις και τον θιξεις θα εχεις αναλογη αντιμετοπιση πειραιωτακι ειναι και ξηγιεται αναλόγως ;-)
δεκτο δικια μου παρανοηση!
ΜΙΣΟ ΑΙΩΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:37

yakuza έγραψε:
turbo21 έγραψε:
yakuza έγραψε:
no passaran έγραψε:Αυτο σκεφτομουνα και εγω ρε φαπα εδκα για το δκο μου που ειναι απο τους λιγους
τι εννοεις απο τους λιγους δικους σου??? :shock:
Για να σε προλαβω, εαν θες να τσακωθεις για μαλακιες τραβα αλλου! Μην πιασετε παλι τη γνωστη καλη κουβεντα ποσο φασιστες ειναι οι γαυροι, στη πουτσα μου λουλουδια...

Σημερα εκει που πρεπει :idea:
εχεις δικιο μη λεμε ομως μαλακιες!
Εππειδη εισαι μικρος...μια συμβουλη! μηβιαζεσαι να βγαλεις συμππερασματα αν δεν ακουσεις την απαντηση αυτου που εθεσες το ερωτημα
μην περιμενεις εδω να σε γλεντισω κοιτα τι εγραψα και τι σου λενε οι αλλοι
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
banksy
Δημοσιεύσεις: 2179
Εγγραφή: Πέμ 26 Μάιος 2011, 01:32
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 15 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από banksy » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:40

makedonofapas έγραψε:
Το μονο καλο απο την χτεσινη ιστορια ειναι οτι η χ.α. δειχνει τι ακριβως ειναι και οι μαλακες που την ψηφισαν δηθεν για να κανει ντα τους νεοδημοκρατες και πασοκους,αρχιζουν να βλεπουν τη μαλακια εκαναν που τους εβγαλαν στο προσκηνιο.Ετσι ελεγα βεβαια και γιαα την φαση με την Κανελη και μετα απ αυτο ανεβηκε και αλλο η Χ.Α. γιατι ο Ελληνας ειναι αρκετα μαλακας.Βεβαια το χτεσινο ειναι δολοφονια και οχι απλα 2 χαστουκια σε γυναικα,οποτε θελω να πιστευω οτι θα παιξει ρολο στο να πεσει η μασκα του καλου Σαμαρειτη πατριωτη χ.αυγιτη.

aftoi oloi einai kamena xartia kai na to niosoun oti psifisan lathos stin epomeni strofi pali lathos tha psifisoun.
To na alazeis psifo epidi ekanes lathos tin proigoumeni apo mono tou den se kanei kai siniditopoiimeno.To idio isxiei kai gia aftous pou apo pasok pigan ston kouveli.

gia mena to xthesino den to mono pou mporei na kanei einai na mas valei se skepseis giati oi ekselikseis trexoun pio grigora apo tis antidraseis mas.
Θυμηθήκαμε πως είμαστε αριστεροί και επιστρέψαμε απεγνωσμένοι πίσω.

Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι σας γαμάμε με Ψαραντώνη...
ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ,ΠΑΝΤΑ ΡΙΓΩΤΗ

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:41

makedonofapas έγραψε:
yakuza έγραψε:
no passaran έγραψε:Αυτο σκεφτομουνα και εγω ρε φαπα εδκα για το δκο μου που ειναι απο τους λιγους
τι εννοεις απο τους λιγους δικους σου??? :shock:
πο ρε πιτσιρικο γιακουζα,μην το γυρνας στη μπαλα γαμω το θεο σου.αλλο εννοει.

πασαραν υπαρχουν κ αλλοι που χουν πεσει στη λουμπα της χ.α. και ειναι οκ τυποι.ειναι πολυ λιγοι μεν αλλα υπαρχουν.οι περισσιοτεροι ειναι ειτε αμορφωτοι, ειτε κομπλεξικοι ανθρωποι,ειτε πρωην λαιτ δεξιοι,μπραβοι,τραμπουκοι και γενικα ζωα ορθια.Το μονο καλο απο την χτεσινη ιστορια ειναι οτι η χ.α. δειχνει τι ακριβως ειναι και οι μαλακες που την ψηφισαν δηθεν για να κανει ντα τους νεοδημοκρατες και πασοκους,αρχιζουν να βλεπουν τη μαλακια εκαναν που τους εβγαλαν στο προσκηνιο.Ετσι ελεγα βεβαια και γιαα την φαση με την Κανελη και μετα απ αυτο ανεβηκε και αλλο η Χ.Α. γιατι ο Ελληνας ειναι αρκετα μαλακας.Βεβαια το χτεσινο ειναι δολοφονια και οχι απλα 2 χαστουκια σε γυναικα,οποτε θελω να πιστευω οτι θα παιξει ρολο στο να πεσει η μασκα του καλου Σαμαρειτη πατριωτη χ.αυγιτη.
Σωστος εισαι φιλαρακκι! Ξερω τετοια παιδια που οταν τους κανεις κουβεντα και τους τα κανεις πενηνταρακια το βλεπεις στο βλεμα οτι νιωθουν τη μαλακια που εκαναν
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Ultras1Larissa

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από Ultras1Larissa » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:43

μην χανετε το νοημα ο εχθρος ακομα στη βουλη ειναι, τροφη γι αυτους ειναι να μας βαλουν να σκοτωθουμε μεταξυ μας...πραγματικα μεγαλες λουγκρες οι χρυσαυγιτες, ουτε για ροχαλες δεν ειναι, 50 ατομα σε μια παρεα 2 ζευγαριων και πηγαν να τραμπουκισουν ενα παλικαρι μονο του, σημερα ηταν ο killah αυριο ο καθενας, νομιζω στις επομενες εκλογες ολοι θα καταλαβουν τι δεν θα ψηφισουν σιγουρα...μην χανετε το νοημα, λεμε ξεσπαει κατι σαν τον δεκεμβρη του 08, θα κρατησει 2 βδομαδες μετα οι καριολες παλι νεους νομους θα ψηφιζουν...

*ηταν το πρωτο και το τελευταιο ποστ μου σ αυτο το τοπικ

alxclsh10
Δημοσιεύσεις: 1298
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 22:14
Has thanked: 37 times
Been thanked: 42 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από alxclsh10 » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:44

τι παει να πει ηξεραν και δεν ηξεραν μωρε τωρα?

οποιος ψηφισε χα ειναι φασιστας και τα χερια του ειναι το ιδιο βαμμενα με αιμα οσο του υπανθρωπου που μαχαιρωσε το παληκαρι χθες

οποιος ψηφισε χα ειναι το ιδιο λαμογιο με τον θεμο αναστασιαδη που προεκλογικα εστησε τη φαση με τη συνοδεια των παππουδων στα ατμ απο χρυσαυγιτες στον αγ παντελεημονα που τελικα αποδειχτηκαν συγγενεις ενος υποψηφιου της χα

οποιος ψηφισε χα ειναι το ιδιο μουνοπανο με τον πορτοσαλτε, τον μπαμπη, τον γαιτανο, τον πλουταρχο, τον κασσιματη, τον μουρουτη, τον φαηλο κρανιδιωτη και ολους αυτους που εχτισαν το επικοινωνιακο μορφωμα που οδηγησε 600.000 μαλακες να το ριξουν στη χα

οποιος ψηφισε χα ειναι το ιδιο διαπλεκομενος με τον μαρινακη, τον αλαφουζο και ορισμενους αλλους που σαν γνησια αστικη ταξη σε κριση, οργανωνουν τον μπαμπουλα του λαου σε περιπτωση που ολα παν κατα διαολου στη χωρα (σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΟΠΑΔΙΚΑ)

οποιος ψηφισε χα να τους παρει σπιτι του

οποιος πηρε χα να παραδωσει τη περιουσια του σαν δοση για την αποπληρωμη του κατοχικου δανειου των ναζι

οποιος ψηφισε χα γαμιεται η μανουλα του

οπο

yakuza
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 00:13
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από yakuza » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:47

ΑΘΗΝΑ (Κερατσίνι) στις 18:00 Παναγή Τσαλδάρη, 68

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Καμάρα) στις 18:00 Εγνατίας 121

ΛΑΡΙΣΑ στις 18:00 Πλατεία Ταχυδρομείου

ΚΟΖΑΝΗ στις 19:00 Κεντρική Πλατεία

ΜΥΤΙΛΗΝΗ στις 18:00 Πλατεία Σαπφούς

ΚΡΗΤΗ (ΧΑΝΙΑ) στις 18:00 Πλατεία Αγοράς

ΚΟΡΙΝΘΟΣ στις 19:00 Πλατεία Περιβολάκια

ΠΡΕΒΕΖΑ στις 18:00 Πλατεία Δικαστηρίων

ΒΟΛΟΣ στις 18:00 Πλατεία Ελευθερίας

ΓΙΑΝΝΕΝΑ στις 19:00 Νομαρχια

ΚΟΜΟΤΗΝΗ στις 18:00

ΡΕΘΥΜΝΟ στις 18:00 Δημαρχείο

ΣΕΡΡΕΣ στις 18.00 πλατεία κρονίου

ΑΓΡΙΝΙΟ στις 19:00 κεντρική πλατεία

ΝΑΥΠΛΙΟ στις 19:00 στην Πλατεία Δημαρχείου

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ στις 18:00 Ακαδημία

ΚΑΛΑΜΑΤΑ στις 19:00 κεντρική πλατεία

υ.γ Σύμφωνα με καθεστωτικά η γυναίκα του φονιά είναι ταμίας της τοπικής φασιστοφωλιάς και την ειδοποιησε να εξαφανίσει κομματικές ταυτότητες κ.λ.π.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yakuza την Τετ 18 Σεπ 2013, 15:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΜΙΣΟ ΑΙΩΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

maevius
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Κυρ 09 Ιαν 2011, 15:01
Has thanked: 18 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από maevius » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:47

iraklidea sumfwnw apoluta dustuxws... pera ap tis manoules pou den ftaine se tipota den xwraei kan suzitisi me autous.. Provata kai asuneiditoi

tab10
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: Τρί 27 Μαρ 2012, 17:41
Has thanked: 32 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από tab10 » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:52

πως δε φταιν? αυτες δεν τους εβγαλαν?

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Τετ 18 Σεπ 2013, 15:53

yakuza έγραψε:ΑΘΗΝΑ (Κερατσίνι) στις 18:00 Παναγή Τσαλδάρη, 68

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Καμάρα) στις 18:00 Εγνατίας 121

ΛΑΡΙΣΑ στις 18:00 Πλατεία Ταχυδρομείου

ΚΟΖΑΝΗ στις 19:00 Κεντρική Πλατεία

ΜΥΤΙΛΗΝΗ στις 18:00 Πλατεία Σαπφούς

ΚΡΗΤΗ (ΧΑΝΙΑ) στις 18:00 Πλατεία Αγοράς

ΚΟΡΙΝΘΟΣ στις 19:00 Πλατεία Περιβολάκια

ΠΡΕΒΕΖΑ στις 18:00 Πλατεία Δικαστηρίων

ΒΟΛΟΣ στις 18:00 Πλατεία Ελευθερίας

ΓΙΑΝΝΕΝΑ στις 19:00 Νομαρχια

ΚΟΜΟΤΗΝΗ στις 18:00

ΡΕΘΥΜΝΟ στις 18:00 Δημαρχείο

ΣΕΡΡΕΣ στις 18.00 πλατεία κρονίου

ΑΓΡΙΝΙΟ στις 19:00 κεντρική πλατεία

ΝΑΥΠΛΙΟ στις 19:00 στην Πλατεία Δημαρχείου

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ στις 18:00 Ακαδημία

ΚΑΛΑΜΑΤΑ στις 19:00 κεντρική πλατεία

υ.γ Σύμφωνα με καθεστωτικά η γυναίκα του φονιά είναι ταμίας της τοπικής φασιστοφωλιάς και την ειδοποιησε να εξαφανίσει κομματικές ταυτότητες κ.λ.π.

+

ΛΙΒΑΔΕΙΑ 19:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΛΑΜΙΑ 20:00 ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΡΚΟΥ

ΑΙΓΙΟ 19:00 ΠΛΑΤΕΙΑ ΨΗΛΑ ΑΛΩΝΙΑ

ΚΑΒΑΛΑ 18:00 ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΠΝΕΡΓΑΤΗ
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 211 επισκέπτες