ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Δ' κατηγορίας και των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων
IraklisOldStyle
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 10:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από IraklisOldStyle » Παρ 08 Σεπ 2017, 18:19

Μακάρι να μην προκύψει θέμα απορρόφησης αλλού σωματείου/ΑΦΜ, είναι εκ νέου προσβολή για τον Ηρακλή. Προσωπικά ήμουν αντίθετος και με την φάση με τους Ποντιους, αλλά αυτό ανήκει στο παρελθόν. Είναι τελείως πασοκικη λογική. Μακάρι να καθαρίσει οριστικά η ομάδα (το ποδοσφαιρικό τμήμα) από καρκίνους τύπου Καναδου, αν και δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος με την κατάσταση στο ελληνικό πρωτάθλημα και με την ασυδοσία που υπάρχει από αυτούς που εμπλέκονται σε αυτό. Είσαι μια ομάδα είτε παίζεις στα χωματα, είτε στα μεγαλύτερα ευρωπαϊκά γήπεδα. Και για μένα, χίλιες φορές να κάνω tour στα χωριά του νομου Θεσσαλονίκης ως υγιές σωματείο παρά στο τσίρκο της Super League με τον κάθε τυχαίο να παριστάνει τον διοικουντα.

Όσο για τους παοκτσηδες που γράφουν οτι γραφουν, νταξ, Δευτέρα ξεκινάνε τα σχολεία, λογικά δε θα έχουν χρόνο για ίντερνετ.

Αυτά, και καλή δύναμη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος IraklisOldStyle την Παρ 08 Σεπ 2017, 18:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
B&W4
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2011, 14:48
Has thanked: 13 times
Been thanked: 53 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από B&W4 » Παρ 08 Σεπ 2017, 18:25

δευτερα εχει ριζουπολη 19:30 στο τσιρκο της σουπερ λιγκ ;-)
καλα να περασετε στα καφενεια

IraklisOldStyle
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 10:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από IraklisOldStyle » Παρ 08 Σεπ 2017, 18:44

B&W4 έγραψε: Παρ 08 Σεπ 2017, 18:25 δευτερα εχει ριζουπολη 19:30 στο τσιρκο της σουπερ λιγκ ;-)
καλα να περασετε στα καφενεια
Τι έχει στη Ριζουπολη τη Δευτέρα;

Άβαταρ μέλους
BrigadeAutonome
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ 2011, 13:41
Has thanked: 61 times
Been thanked: 77 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BrigadeAutonome » Παρ 08 Σεπ 2017, 20:39

respect1926 έγραψε: Παρ 08 Σεπ 2017, 16:16 που σαι brigade, μην ξεχνιομαστε, ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ ΓΑΜΩΦΑΡΑ
Που 'σαι υπάλληλε, στα τάρταρα ναι, αλλά με ξένα αρχίδια και παρέα με βάζελους, γαύρους κτλ. Έτσι είναι τα πράγματα υποτακτικέ της ΕΠΟ, τσιριό του Γκαγκάτση, πουτάνα του πρεζέμπορα και ουρά του Κομπότη δε θα γίνουμε ποτέ.

Τσίπα δεν είχατε ποτέ βασικά και είστε τόσο ξεφτύλες που χρησιμοποιείτε το παλικαράκι που σκοτώθηκε.

Αντιπορεία στην Καμάρα δεν έκανε κανένας εκτός από εσάς.

Γαμωφάρα ίσως είμαστε, ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΠΟΤΕ.

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από curvagreek » Παρ 08 Σεπ 2017, 20:56

Brigate
Belfast

ΒΑΝ 20 ΜΕΡΕΣ

respect

BAN 7 MEΡΕΣ
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

pfc
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2013, 18:48
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pfc » Σάβ 09 Σεπ 2017, 14:35

BrigadeAutonome έγραψε: Παρ 08 Σεπ 2017, 20:39
respect1926 έγραψε: Παρ 08 Σεπ 2017, 16:16 που σαι brigade, μην ξεχνιομαστε, ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ ΓΑΜΩΦΑΡΑ
Που 'σαι υπάλληλε, στα τάρταρα ναι, αλλά με ξένα αρχίδια και παρέα με βάζελους, γαύρους κτλ. Έτσι είναι τα πράγματα υποτακτικέ της ΕΠΟ, τσιριό του Γκαγκάτση, πουτάνα του πρεζέμπορα και ουρά του Κομπότη δε θα γίνουμε ποτέ.

Τσίπα δεν είχατε ποτέ βασικά και είστε τόσο ξεφτύλες που χρησιμοποιείτε το παλικαράκι που σκοτώθηκε.

Αντιπορεία στην Καμάρα δεν έκανε κανένας εκτός από εσάς.

Γαμωφάρα ίσως είμαστε, ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΠΟΤΕ.
εισαι μακραν η πιο ηλιθια γρια εδω μεσα....9 στα 10 ποστ σ ασχολεισαι με τον ΠΑΟΚ....και να πω οτι κανεις και καμια κριτικη της προκοπης παει στο διαολο....ασχολησου τωρα με την ομαδιτσα σου,γιατι αγωνιστικα και μονο ομαδιτσα εισαι και ασε τα σαλια....οσο για τις ιστοριες για αυτονομες και το κεντρο ειναι μπλε και πουτσες μπλε κριμα ν μν σεβεσαι τα 4,5 ατομα που τσακωνονται γιατι οι υπολοιποι για μπουκαλια απο καμια βεραντα η καμια εισοδο ειστε να πετατε....δν εχω ορεξη να μπαινω σ αντιπαραθεση για το ποιος την εχει μεγαλυτερη αλλα νταξ ρ μαλακες εδω καιγεται η φαση σας και μονο εξυπναδες και μαλακιες καθεστε και λετε....
ΠΑΟΚ ξυδια και ταξιδια....

ofanziva

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ofanziva » Σάβ 09 Σεπ 2017, 16:51

GRUPPOAUTONOMO έγραψε: Πέμ 07 Σεπ 2017, 08:41 Έχει στηθεί πανηγύρι σε όλες τις σελίδες του παοκ... οπαδικές και μη.. ακόμα σας πονάει ο "¨ΗΡΑΚΛΑΚΟΣ" ρε μαλάκες.. και στα χειρότερα μου πάλι με εμένα ασχολείσαι..

ξέρω ξέρω μας εξαφάνισε ο ιβάν, ή μάλλον θεία δίκη για το άδικο χαμό του Νάσου, ή χίλιες δυο μαλακίες..

ρε φιλε η ομαδα σου διαλυεται.θα πεσει στα τοπικα και θα ενωθει με τον ηρακλη αμπελοκηπων λενε..και εσυ εισαι στα φεισμπουκ και κοιτας τι γραφουν οι αλλοι ρε μαλακα????

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Κυρ 10 Σεπ 2017, 18:26

Επειδή οι περισσότεροι ήμασταν εδώ και στην προηγούμενη αλλαγή ΑΦΜ του Ηρακλή, με τους Πόντιους, εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι αυτή η αλλαγή ΑΦΜ πέρασε πολύ ήπια, χωρίς υποψία αντίδρασης από κανέναν..
Και δεν εννοώ φυσικά τα ποστ εδώ μέσα, εννοώ κυρίως στον πραγματικό κόσμο...
Λογικό είναι η πρώτη φορά να είναι διαφορετική από τη 2η, αλλά μου φάνηκε περίεργο που κανείς εδώ μέσα -πλην εκείνου του γραφικού :mrgreen: - δεν είπε καν αυτό που λέγατε την προηγούμενη φορά, ότι δεν το θέλατε αλλά δεν υπήρχε άλλη επιλογή...
Βέβαια αρκετοί δεν έχουν γράψει ακόμα τίποτα, ίσως αυτό να λέει κάτι....

Άβαταρ μέλους
egio boys
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2013, 12:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 52 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από egio boys » Κυρ 10 Σεπ 2017, 23:10

Ουσιαστικα μιλαμε για συγχωνευση ερασιτεχνη πλεον αν καταλαβα καλα.
Κατι που μελλοντικα θα το περασουμε ολοι μιας και στον ερασιτεχνη δεν υπαρχει εκκαθαριση και η μονη λυση ειναι αυτη

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Δευ 11 Σεπ 2017, 05:39

IraklisOldStyle έγραψε: Παρ 08 Σεπ 2017, 18:19 Μακάρι να μην προκύψει θέμα απορρόφησης αλλού σωματείου/ΑΦΜ, είναι εκ νέου προσβολή για τον Ηρακλή. Προσωπικά ήμουν αντίθετος και με την φάση με τους Ποντιους, αλλά αυτό ανήκει στο παρελθόν. Είναι τελείως πασοκικη λογική. Μακάρι να καθαρίσει οριστικά η ομάδα (το ποδοσφαιρικό τμήμα) από καρκίνους τύπου Καναδου, αν και δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος με την κατάσταση στο ελληνικό πρωτάθλημα και με την ασυδοσία που υπάρχει από αυτούς που εμπλέκονται σε αυτό. Είσαι μια ομάδα είτε παίζεις στα χωματα, είτε στα μεγαλύτερα ευρωπαϊκά γήπεδα. Και για μένα, χίλιες φορές να κάνω tour στα χωριά του νομου Θεσσαλονίκης ως υγιές σωματείο παρά στο τσίρκο της Super League με τον κάθε τυχαίο να παριστάνει τον διοικουντα.

Όσο για τους παοκτσηδες που γράφουν οτι γραφουν, νταξ, Δευτέρα ξεκινάνε τα σχολεία, λογικά δε θα έχουν χρόνο για ίντερνετ.

Αυτά, και καλή δύναμη.
Και στα χωριά έρχονται οι τυχαίοι και παριστάνουν τους διοικούντες...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 60 επισκέπτες