ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Τρί 28 Οκτ 2014, 16:55

tentwmenos έγραψε:someone an me kapoio tropo mporouse kapoios na isostathmisei tis adikies se podosfairo k basket sta metaxy mas eseis tha eixate 4 titlous parapanw k egw 1.000.000 opadous parapanw k eyrwpaiko titlo sthn mpala opote exeis dikaio sou xrwstaw 4 titlous esy katse k provlimatisoy(k oxi esy prwsopika pou metraw thn gnwmh soy alla thn syntriptikh pleiopsifeia pou stirizei oti xeirotero exei emfanistei thn pagkosmia athlitikh istoria).ta eipame...

tentwmene μπορώ να σου πω με τη σειρά μου ότι ο ένας τίτλος φέρνει και αλλον τίτλο. Το οποίο σημαίνει ότι με κάποιες κούπες παραπάνω η ομάδα αποκτά άλλη ψυχολογία παίρνει τον αέρα του νικήτη και πάει λέγοντας. Επομένως και εγω θα είχα τίτλους εγχώριους και διεθνείς πολύ παραπάνω και ενδεχομένως να μιλούσαμε με άλλα δεδομένα αυτή τη στιγμή.

Πάλι με την ίδια λογική που μου λες ότι τα πρωταθλήματα που σου έχω κόψει στη μπάλα αποτελούν έναν από τους παράγοντες που είσαι σε αυτή τη φάση (με το οποίο προσωπικώς δε θα διαφωνήσω και πολύ, γιατί αντικειμενικά όταν κόβεις κάποιον αυτομάτως του κόβεις τα πόδια και την επόμενη χρονιά, βάζοντας πάντα μέσα και τα πολλά περιστατικά που σε έχω νικήσει καθαρότατα, τα οποία δεν είναι και καθόλου λίγα το αντίθετο...) Επιχείρημα όχι του μυαλού μου γραμμένο εδώ μέσα και ειπωμένο σε κουβέντες από φίλους μου βάζελους πάρα πολλές φορές.

Δε λειτουργώ με τη λογική του τσουβαλιάσματος, αλλά με το επιχείρημα που μου φέρνετε εσείς.

Απλώς εγώ λεω ότι μεγάλε ναι ο βαγγέλας έχει το πάνω χέρι και κάνει τα κουμάντα του, ναι έχει αδικηθεί ο βάζελος και η αεκ από εμένα, ναι τους έχουν κοπεί πρωταθλήματα και νίκες. ΑΛΛΑ μάγκες είναι και πολύ παραπάνω οι φορές που σε έχω νικήσει καθαρότατα και σου έχω δημιουργήσει τρελό πρόβλημα στο εσωτερικό σου. Τα οποία κρύβονται πίσω από τα επιχειρήματα του κατεστημένου και της αδικίας θέλοντας να μηδενίσουν μέρος της πραγματικότητας αφήνοντας ότι μας συμφέρει πάντα(και τον εαυτό μου αντίστοιχα τον βάζω μέσα)

Όπως λοιπόν αντίστοιχα και εσύ στο μπασκετ ναι είχες πολύ καλύτερη ομάδα, ναι έπαιζες τρελό μπάσκετ, ναι με είχες πιπώσει πολλές φορές αντρίκια...ΑΛΛΑ υπήρχαν και φορές που όταν σήκωνα κεφάλι και πήγαινα για μια υπέρβαση που μπορεί να είχε και συνέχεια φρόντιζε ο φαρμακοτρύφτης σου να σπρώχνει πάλι κάτω.

Καλό απόγευμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SoMeOnE_7 την Τρί 28 Οκτ 2014, 16:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 28 Οκτ 2014, 16:58

SoMeOnE_7 έγραψε:
Megara13 έγραψε:sto basket ilithioi eixa ena apo tous kaliterous proponites ston kosmo,eixa pextes pou arketoi apo aftous itan stous top tis europis kai to simantikotero pou eixa kataferei itan oi 6 europaikes koupes se 15 xronia...

ti sigkrinete gamo ton antixristo sas???

mou mathate kai basket mpourdela

Αντε γαμήσου μωρή γαμιόλα! Τι πάει να πει μωρή πουτανα ότι είχες καλύτερη ομάδα στο μπάσκετ(που όντως είχες)? ότι δεν έπερνες σφυρίγματα και ότι δεν είχες αβάντες? Και τι πάει να πει βρε γαμημένε ότι ήσουν 2 & 3 κλάσεις παραπάνω από εμένα? ίδια λογική με τη δικιά σου στο ποδόσφαιρο δεν είναι ρε μαλάκα?

Τι λες?

Ότι δεν έχεις την ομάδα που έχω αλλά υπάρχουν πολλές φορές που σε έχω σφάξει ενω δικαιούσουν αποτέλεσμα, αυτό δε λες ρε μαλακίσμένο? Που αλλάζει γαμώ τον αντιχριστό σου αυτό με αυτό που σου λέω για το μπάσκετ?


Παραδέξου και για να γίνει κουβέντα. Αλλιώς βούλωνε.

Αι στο διάολο μαλάκα μεσημεριάτικα με λένε ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω...
Mila orea..oti na nai les vlaka...sigkrinis tis gamoomades me ta poustrilikia tou karkiniari tou kokali pou xes stin mpala me tin kaliteri omada pou xei iparksei pote ston eliniko athlitismo?

Efiga,pao gia krasia..opote thes ti sinexizoume ti kouventa...tha mou milisei to poutanaki tis xerenfeen kai tis malme me tin kaliteri omada tis europis ton telefteon 20 xronon...gelao

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Τρί 28 Οκτ 2014, 17:02

Θα συνεχισω τη κουβέντα όταν αναπτύξεις δική σου σκέψη και όχι όταν παπαγαλίζεις αυτά που βλέπεις να γράφουν άλλοι εδώ ή ακούς έξω.

Την έσπασα και εγώ
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

plapoutas7
Δημοσιεύσεις: 3921
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 03:51
Has thanked: 412 times
Been thanked: 25 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από plapoutas7 » Τρί 28 Οκτ 2014, 17:02

pou na skaseis apo to fai kai na min epistrepseis pisw...gamiola
1916-2015

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από panwkatw7 » Τρί 28 Οκτ 2014, 17:07

SoMeOnE_7 έγραψε:
Όπως λοιπόν αντίστοιχα και εσύ στο μπασκετ ναι είχες πολύ καλύτερη ομάδα, ναι έπαιζες τρελό μπάσκετ, ναι με είχες πιπώσει πολλές φορές αντρίκια...ΑΛΛΑ υπήρχαν και φορές που όταν σήκωνα κεφάλι και πήγαινα για μια υπέρβαση που μπορεί να είχε και συνέχεια φρόντιζε ο φαρμακοτρύφτης σου να σπρώχνει πάλι κάτω.
αυτη ειναι ολη η ουσια μην στρουθοκαμηλιζετε...

και στη μπαλα δεν χρειαζεται να πατε στα πετρινα χρονια και πιο παλια... και στα 17 αυτα χρονια υπηρξαν ντερμπυ που αδικηθηκα, τα θυμαται κανεις? 0-0 στη λεωφορο, 2-2 στο οακα, 2-0 στο οακα κτλ...

δεν μπορω αυτο το οτι ξαφνικα ο παναθηναικος εγινε ο συλλογος με ηθος και διαφερει απο τον ολυμπιακο και και και...

προφανως παντα κανει καποιος κουμαντο εξωαγωνιστικα...οταν καθαρισε την μπουγαδα ο πατερας, βγηκε κανενας παναθηναικος αγανακτισμενος που μολυνθηκε το παναθηναικο ηθος?? δεν το πανηγυρισατε το νταμπλ? η μηπως δεν γουσταρετε τρακη???

δικοι σας δεν τον συνοδευουν στα αποδυτηρια που τραμπουκιζει τους διαιτητες? ποιος πεταει πετρες στα σπιτια τους? εχει ξανασφυριξει διαιτητης ντερμπυ στο μπασκετ, ο οποιος τσακωθηκε με τον τρακη???? ουτε καν ο σχινας που ειναι και βαζελος γαλατσιωτης η μηπως ειναι ψεμα και αυτο?

οταν οι αγγελοπουλοι μιλανε για ηθος κτλ και ειναι 10 χρονια στην φαπα, τους λετε γραφικους, οταν αδικειστε στην μπαλα, με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω...

λοιπον αφηστε το το παραμυθι...

επαιξε εδρα 60-40, και το λαθος ηταν η φαση του πρανιτς οντως... δεν μπορω να ξερω αν εχει δολο, ισως ναι ισως οχι...

παμε παρακατω

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 28 Οκτ 2014, 17:10

plapoutas7 έγραψε:pou na skaseis apo to fai kai na min epistrepseis pisw...gamiola
Mono ksidia,den troo xontre...xronia liga..ntropi ton zoon

plapoutas7
Δημοσιεύσεις: 3921
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 03:51
Has thanked: 412 times
Been thanked: 25 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από plapoutas7 » Τρί 28 Οκτ 2014, 17:22

to sykwtaki sou na vgaleis mazi me to larygii...
petric oeoeoe
Εικόνα
1916-2015

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από panaev » Τρί 28 Οκτ 2014, 18:07

purgeri.bbb έγραψε:
Telis έγραψε:EDAKSEI KAI O ALLOS STON PAGO PAIZEI ME PLAGIO TON KASAMI POU EINAI VARU KORMI.PAIZOUME 2 MINES XORIS PLAGIOUS

GLUTONOUN KAYTHE XRONO TIS KSEFTILES NA POUME.APARADEKTOU OI DIKOI MAS XTES.KALA OI APITHANOINOI OI ALLOI ANAMENOMENO NA KATEVOUN XESMENOI
emeis tin glitosame tin kseftila xthes, eseis katse na doume stin leoforo ti tha glitosete
Opws persi pou sto karfwse o kagouras k legate ma pws re pousth me tetoia tromokratia k xasame....mh mou peis pali gia th triara meta....ta eggonia sou tha ksanadoun triara pali.....

plapoutas7
Δημοσιεύσεις: 3921
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 03:51
Has thanked: 412 times
Been thanked: 25 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από plapoutas7 » Τρί 28 Οκτ 2014, 18:33

den tou ekatse tou proedrou sas...
Εικόνα
1916-2015

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 28 Οκτ 2014, 19:52

http://news247.gr/eidiseis/koinonia/egl ... 09066.html

off topic...apla epeidh ton pousth ton evlepa kathe mera sth swthros kai ton evgaze kai sto magic palia...KAI EINAI STON PEIRAIA
OPOU TON VRISKOUME......AYTO POU PREPEI,,,,,,

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 103 επισκέπτες