ULTRAS-ΖΩΑ

Κλειδωμένο
amf
Δημοσιεύσεις: 1465
Εγγραφή: Τετ 29 Δεκ 2010, 19:55
Has thanked: 6 times

ULTRAS-ΖΩΑ

Δημοσίευση από amf » Παρ 05 Δεκ 2014, 11:09

αργησαμε να κανουμε ενα τετοιο θεμα να αρχισουμε απο καπου μακρια αφου στο ελλαδισταν δεν γινονται τετοια πραγματα...




Η Λορένα Σάμπιο βρέθηκε αντιμέτωπη με την πολύ σκληρή πραγματικότητα της Αργεντινής. Η 33χρόνη γυναίκα είχε βγει στην γειτονιά της να παρακολουθήσει, μαζί με την 8χρόνη κόρη της ,το τοπικό ντέρμπι μεταξύ της Μπόκα και της Ρίβερ. Το βράδυ όμως μετατράπηκε σε εφιάλτη. Η γυναίκα μαζί με την κόρη της επέστρεφαν στο σπίτι τους όταν την είδαν χούλιγκαν της Μπόκα να φοράει τη μπλούζα της Ρίβερ και δεν δίστασαν να της επιτεθούν μπροστά στην ανήλικη κόρη της. Οι εικόνες σοκάρουν. Η γυναίκα όπως λέγεται από τα τοπικά μέσα δεν προκάλεσε αλλά η επίθεση που δέχτηκε ήταν σφοδρή.

Η ίδια δήλωσε :«Απείλησε εμένα και την οικογένεια μου. Δυσκολεύομαι να φάω και θα χρειαστώ εκατοντάδες εγχειρήσεις,που δεν μπορώ να πληρώσω, για να φτιάξει το πρόσωπο μου. Η κόρη μου έχει εφιάλτες».




Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
plank7ton
Δημοσιεύσεις: 428
Εγγραφή: Τρί 27 Σεπ 2011, 00:53
Has thanked: 135 times

Re: ULTRAS-ΖΩΑ

Δημοσίευση από plank7ton » Δευ 08 Δεκ 2014, 15:22

amf έγραψε:αργησαμε να κανουμε ενα τετοιο θεμα να αρχισουμε απο καπου μακρια αφου στο ελλαδισταν δεν γινονται τετοια πραγματα...




Η Λορένα Σάμπιο βρέθηκε αντιμέτωπη με την πολύ σκληρή πραγματικότητα της Αργεντινής. Η 33χρόνη γυναίκα είχε βγει στην γειτονιά της να παρακολουθήσει, μαζί με την 8χρόνη κόρη της ,το τοπικό ντέρμπι μεταξύ της Μπόκα και της Ρίβερ. Το βράδυ όμως μετατράπηκε σε εφιάλτη. Η γυναίκα μαζί με την κόρη της επέστρεφαν στο σπίτι τους όταν την είδαν χούλιγκαν της Μπόκα να φοράει τη μπλούζα της Ρίβερ και δεν δίστασαν να της επιτεθούν μπροστά στην ανήλικη κόρη της. Οι εικόνες σοκάρουν. Η γυναίκα όπως λέγεται από τα τοπικά μέσα δεν προκάλεσε αλλά η επίθεση που δέχτηκε ήταν σφοδρή.

Η ίδια δήλωσε :«Απείλησε εμένα και την οικογένεια μου. Δυσκολεύομαι να φάω και θα χρειαστώ εκατοντάδες εγχειρήσεις,που δεν μπορώ να πληρώσω, για να φτιάξει το πρόσωπο μου. Η κόρη μου έχει εφιάλτες».




Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα
sthn ellada 8a thn skotwnan

kozadoros
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 16:59
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: ULTRAS-ΖΩΑ

Δημοσίευση από kozadoros » Δευ 08 Δεκ 2014, 15:25

ta paralete ligo me fenete. latiniki ameriki exei ksefigei i fasi edo kai para pola xronia.
xalaroste den imaste kai toso oug me ta adinama fila....
eimaste apo ti voulgaria, kai gamame athina pirea....

Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: ULTRAS-ΖΩΑ

Δημοσίευση από janis3 » Δευ 08 Δεκ 2014, 23:21

Mην είσαι και τόσο σίγουρος
Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες