Καλό ταξίδι copACABana

PANTHERS-3-n.k.
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 21:30
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από PANTHERS-3-n.k. » Παρ 07 Αύγ 2015, 13:42

Kalo taxidi re maga.....

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από bullis » Παρ 07 Αύγ 2015, 14:33

glock έγραψε:Δεύτερο χτύπημα για τους ΠΑΣολέδες του forum, τουλάχιστον ο bullis ήταν τυχερός και έζησε!
Καλό ταξίδι copACABana!
φίλε η δική μου εμπειρία λέει ότι αυτά τα πράγματα τα επιλέγεις αν θα είναι έτσι ή αλλιώς, δεν είναι τόσο θέμα "τύχης". Δεν μπορώ να είμαι σίγουρος ότι ισχυει για όλες τις περιπτώσεις αλλά ξέρω πολύ καλά ότι σε κάποιες επιλογή υπάρχει που γίνεται σε ένα άλλο επίπεδο, διαφορετικό από αυτό το γήινο που βιώνουμε τώρα μέσα σε ανθρώπινο σώμα. Μπορεί δηλαδή ένα άλλο κομμάτι του μήτσου, το Μεγάλο του, να αποφάσισε ότι δεν έχει άλλα να πάρει ή να δώσει σε αυτή τη ζωή, να νιώθει ότι "έκανε την αποστολή του" και άρα ήρθε η ώρα να πάει Σπίτι του.

Και το λέω "σπίτι" γιατί ξέρω πολύ καλά ότι το μέρος αυτό είναι τέλειο, είναι όσο πιο καλό μπορείς να φανταστείς επί πολλές φορές η τελειότητα αυτή, υπάρχει τόση αγάπη που δεν περιγράφεται με ανθρώπινα λόγια.

Και για αυτό είμαι σίγουρος ότι ο Μήτσος είναι πολύ καλά. Είναι ήδη εκεί που πάντα ήθελε είναι και αυτό δήλωνε στη γη. Σε ένα τόπο αλληλεγγύης, αγάπης, ελευθερίας, χαράς και απόλαυσης, εκεί που δεν υπάρχουν εξαναγκασμοί, ψεύτικοι κανόνες και μπάτσοι να τους επιβάλλουν. Σε ένα τόπο copACABana :lo

Για αυτό ο πόνος που υπάρχει τώρα είναι σε όσους παραμείναν στη γη να βιώνουν την απώλειά του :sad: Δεν πρέπει να στεναχωριόμαστε για αυτόν, αυτός είναι τόσο τέλεια όσο θα μπορούσε να είναι, έκανε το σενάριό του και αποχώρησε για καλύτερες πολιτείες, για εκεί που ανήκει. Ο πόνος είναι για όσους μείναν πίσω, για τους αγαπημένους του, για αυτούς που ο ίδιος ο μήτσος θα ήθελε να τους πει "ηρεμήστε, είμαι καλά, σας αγαπώ, θα τα πούμε σύντομα σε ένα καλύτερο μέρος".

Μητσάρα και εμείς σ αγαπάμε και θενξ ξανά φίλε για αυτά που έδωσες όσο ήσουν εδώ
Εις το επανιδείν φίλε μου, εκεί που όλα είναι για όλους και δεν υπάρχει ψευτιά και μίσος. Όπως ήθελες να είναι και εδώ.
Φιλάκια αλάνι :yp

υ.γ. αλάνι μου μια χάρη πλιζ. Δώσε φιλάκια στην Αγγελίνα μου, πες της ότι την αγαπώ όσο δεν πάει και περιμένω πώς και πώς να συναντηθούμε ξανά, ακόμη και αν ξέρω ότι ποτέ δεν χωριστήκαμε παρά μόνο διακόψαμε την επικοινωνίαμας μέσω των 5 αισθήσεων των ανθρώπινων σωμάτων μας για λίγο καιρό ακόμη :lo
(ξέρετε γιατί δεν έβαλα εικονίδιο με τα δάκρυα που μου κύλησαν καθώς έγραφα αλλά με την αγάπη. Παλεύω να μην πετάξω τα δώρα σας επειδή ΕΓΩ πονάω :boxer )
αγάπη
όλα τα νικά :yp
Γιατί και πώς;

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από panwkatw7 » Παρ 07 Αύγ 2015, 14:42

καλο ταξιδι στο παλικάρι και κουραγιο στην οικογενεια του

Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από Toufas » Παρ 07 Αύγ 2015, 15:11

poutana zwh,oti xeirotero na feugoun anthrwpoi pou den einai h wra tous,einai afusiko na feugei enas anthrwpos 35 xronwn

kalo tou taxidi
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

yakuza
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 00:13
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από yakuza » Παρ 07 Αύγ 2015, 15:16

kalo paradeiso megale kouragio stous dikous tou!
bulli me phran ta zoumia re malaka :cry:
ΜΙΣΟ ΑΙΩΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

larissa82
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 09 Σεπ 2014, 14:57
Has thanked: 51 times
Been thanked: 79 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από larissa82 » Παρ 07 Αύγ 2015, 16:17

kalo taksidi sto palikari kai kalh dunamh kai kouragio stous dikous tou

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από curvagreek » Παρ 07 Αύγ 2015, 18:05

Α ρε μπούλι. Ότι στραβό κι αν συμβεί στη ζωή μου, εσένα θα σκέφτομαι και θα παίρνω δύναμη. Ειλικρινά μ έχεις κάνει να βλέπω τη ζωή με άλλο μάτι.
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Άβαταρ μέλους
ULTRASPANIONIOS
Δημοσιεύσεις: 2131
Εγγραφή: Παρ 18 Μαρ 2011, 12:18
Τοποθεσία: Nea Smirni - Athens
Has thanked: 518 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από ULTRASPANIONIOS » Παρ 07 Αύγ 2015, 18:30

curvagreek έγραψε:Α ρε μπούλι. Ότι στραβό κι αν συμβεί στη ζωή μου, εσένα θα σκέφτομαι και θα παίρνω δύναμη. Ειλικρινά μ έχεις κάνει να βλέπω τη ζωή με άλλο μάτι.
+1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ-ΜΙΑ ΠΟΛΗ-ΜΙΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από panaev » Παρ 07 Αύγ 2015, 22:43

Καλο ταξίδι ρε αγόρι....

Άβαταρ μέλους
fentagin
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 13:07
Has thanked: 23 times
Been thanked: 22 times
Επικοινωνία:

Re: Καλό ταξίδι copACABana

Δημοσίευση από fentagin » Παρ 07 Αύγ 2015, 23:27

καλο ταξιδι αλανι

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 157 επισκέπτες