ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 02 Οκτ 2015, 08:19

Big Lebowski έγραψε:Δεν είπα αυτό ρε μαλάκα, είπα όμως οτι δεν κάναμε το κορόιδο με αντάλλαγμα κυριαρχία και τίτλους που μπορεί να ήταν και πούστικοι.

Αυτό που κάνετε εσείς πόσα χρόνια.
μαλιστα...δηλαδη οταν ο βαζεχα εοεφτε εξω απο την περιοχη στο βυρωνα οι τιτλοι ηταν τιμιοι ε? ξερεις ποιο ειναι το θεμα ρε φιλε? τοσο εσεις οσο και οι αλλοι (χανουμια) εχετε την απαιτηση απο τους οπαδους του ολυμπιακου να μην χαιρρονται επειδη ο μαρινακης ειναι προεδρος του ολυμπιακου και επειδη ειναι ακτηγορουμενος για αυτεες τις υποθεσεις. για τη μια εχει ηδη απαλαχθει και εκρεμει η δευτερη. εμεις ετσι ειομαστε ρε φιλε σαν λαος ,συσπειρωμνομαστε ολοι για το καλο της ομαδας γιαυτο και αντεξαμε και δεν διΛΥΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΧΟΝΤΡΟ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ αλλα δεν θα αφησω την ομαδα μονη ποτε για κανενα χοντρο! και σαν θυρα 7 μπορει να εγιναν πραγματα που δεν με βρηκαν συμφωνο αλλα δεν θα βγω να τα λυσω στο κουρβα και αν με βλεπει ο καθε αεκουλελες να κανει κουτσομπολια στην κουμουντουρου μαζι με τους κοντονηδες. τωρα το να βγαινει ο καθε ξυπνιτζης και να πουλαει πνευμα περι ανωτεροτητας επιπεδου και αλλες πιπες ειναι το μονο ευκολο και επισης στα παπαρια αμς κιολλας σε μια τελικη αμα ενα ακαουντ σε ενα φορουμ μας θεωρει ανθρωπους χαμηλης υποσταθμης...εμεις ειμαστε εκει οτι και αν γινει και αν στην τελικη μπει στην ψειρου ο ντροσχο εμεις παλι εκει θα ειμαστε για τον εφηβο και μονο! καθηστε τωρα εσεις πουληστε ηθικη και κουλτουρα και να κοντευετε να διαλυθητε και αφηστε εμας στον αφρο...αυτα σας φαγανε κοροιδα αλλα χαμπαρι δεν πηρατε εσεις οι "εξυπνοι"

Υ.Γ ο υπαλληλος του μπαινοβγαινοπουλου ποιος ειναι? :xa :xa
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 02 Οκτ 2015, 08:32

walter έγραψε:
Big Lebowski έγραψε:Δεν είπα αυτό ρε μαλάκα, είπα όμως οτι δεν κάναμε το κορόιδο με αντάλλαγμα κυριαρχία και τίτλους που μπορεί να ήταν και πούστικοι.

Αυτό που κάνετε εσείς πόσα χρόνια.
Αν να περνατε ακομα τιτλους η οικογενεια δεν θα ειχε φυγει....
valto stis megales alhtheies giati ta paidia zoun ton astiko tous mytho....
kai thymise tous oti to pothri oristika ksexylise meta apo thn dikia mas 4ara sto karaiskakh...
diwksane kai kapetanious leei giati einai oi katharoi ...kai vgazane pania gia ton patera gia to megalo tou katharo ergo
kai mia koupa xymenh apo mhtroglou kai agglo

Άβαταρ μέλους
Big Lebowski
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 11:23
Has thanked: 85 times
Been thanked: 37 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από Big Lebowski » Παρ 02 Οκτ 2015, 08:43

Ότι να 'ναι λέτε, δεν μπορούμε να συζητήσουμε έτσι.

Ένα παράδειγμα και κλείνω γιατί κουράσαμε.

Θα προτιμούσα να σε έχω απέναντι στην κερκίδα και να γίνονταν ωραία ντέρμπι και να γουστάραμε παρά να μου έχτιζαν καινούριο γήπεδο, να σάρωνα τους τίτλους αλλά να μην σε έβλεπα ποτέ.

Η μετακίνηση οπαδών στα ντέρμπι ουσιαστικά καταργήθηκε με την είσοδό σας στο Καραισκάκη και σεις τσιμουδιά στον Κόκκαλη, ούτε κιχ. Ένα πανό ρε παιδί μου ή έστω μισό σύνθημα. Οπαδοί τώρα λέμε και έχετε θράσος και μιλάτε.

schizofrenia
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 15:07
Has thanked: 62 times
Been thanked: 3 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από schizofrenia » Παρ 02 Οκτ 2015, 08:45

j.rebel έγραψε:ksefysa zorike.
petaxtikes pali maintane?
Ο ΠΑΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ...ΘΥΡΑ 13

schizofrenia
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 15:07
Has thanked: 62 times
Been thanked: 3 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από schizofrenia » Παρ 02 Οκτ 2015, 08:46

al bundy έγραψε:αστον ειναι αγριος
fovamai
Ο ΠΑΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ...ΘΥΡΑ 13

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από Ultras Athens » Παρ 02 Οκτ 2015, 09:43

Big Lebowski έγραψε:
Η μετακίνηση οπαδών στα ντέρμπι ουσιαστικά καταργήθηκε με την είσοδό σας στο Καραισκάκη και σεις τσιμουδιά στον Κόκκαλη, ούτε κιχ. Ένα πανό ρε παιδί μου ή έστω μισό σύνθημα. Οπαδοί τώρα λέμε και έχετε θράσος και μιλάτε.
Το θεμα τους ηταν πιθανο payback με τα καθισματα τι πανι να σηκωσουν....
Εικόνα

pirlo
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2012, 22:24

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από pirlo » Παρ 02 Οκτ 2015, 10:28

j.rebel έγραψε:
walter έγραψε:
Big Lebowski έγραψε:Δεν είπα αυτό ρε μαλάκα, είπα όμως οτι δεν κάναμε το κορόιδο με αντάλλαγμα κυριαρχία και τίτλους που μπορεί να ήταν και πούστικοι.

Αυτό που κάνετε εσείς πόσα χρόνια.
Αν να περνατε ακομα τιτλους η οικογενεια δεν θα ειχε φυγει....
.kai vgazane pania gia ton patera gia to megalo tou katharo ergo
kai mia koupa xymenh apo mhtroglou kai agglo
2 koupes pirame tote k esu 5os.mallon ta xusia ta roufikses esu. :xartaeto

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από panwkatw7 » Παρ 02 Οκτ 2015, 10:34

Big Lebowski έγραψε:Ότι να 'ναι λέτε, δεν μπορούμε να συζητήσουμε έτσι.

Ένα παράδειγμα και κλείνω γιατί κουράσαμε.

Θα προτιμούσα να σε έχω απέναντι στην κερκίδα και να γίνονταν ωραία ντέρμπι και να γουστάραμε παρά να μου έχτιζαν καινούριο γήπεδο, να σάρωνα τους τίτλους αλλά να μην σε έβλεπα ποτέ.

Η μετακίνηση οπαδών στα ντέρμπι ουσιαστικά καταργήθηκε με την είσοδό σας στο Καραισκάκη και σεις τσιμουδιά στον Κόκκαλη, ούτε κιχ. Ένα πανό ρε παιδί μου ή έστω μισό σύνθημα. Οπαδοί τώρα λέμε και έχετε θράσος και μιλάτε.
την μετακινηση οπαδων στα ντερμπυ την τελειωσαμε σαν οπαδοι μονοι μας... Γαμιεται το κρατος, οι μπατσοι και τα ρεστα, κι εγω μαζι σου αλλα στο μπασκετ που συνεχιστηκε η στο βολει κτλ κτλ, το γαμησαμε και ψοφησε...

προτιμησαμε να γινεται γ παγκοσμιος πλεον οπου βρισκομαστε, μεσα σε γηπεδο η εξω, γιατι μεινανε 100 να τσακωνονται απο καθε ομαδα και οι αλλοι απλα κανουν μπουγιο και δεν εχει κανεις αρχιδια να παιχτει σωστα η φαση... το μονο που νοιαζει πλεον ειναι να γραψει το σκηνικο +1 και ας γινει και με οπλοπολυβολα... αλλαξανε οι εποχες, ε καποια στιγμη θα κοβανε και τις μετακινησεις... καταλαβαινεις τι σου λεω

οσον αφορα τον κοκκαλη και τι λεγαμε και τι οχι, καλως η κακως, χρονια ολοκληρα οτι ηθελε η 7 του τα ελεγε ο κοτσιδας στο πριβε, δεν χρειαστηκε ποτε να βγει πανι...

την αποψη του νεου γηπεδου, μην το γαμησουν οι βαζελοι, ναι την ασπαστηκαν πολλοι δικοι μας, οι πιο πολλοι διαφωνησαμε, φυσικα και θελουμε ντερμπυ με κοσμο

μιλας εκ του ασφαλους τωρα, αμα ειχες κανει νεο γηπεδο, που και εσυ το θες για την ομαδα σου σαν οπαδος, θα ερχοσουν στην θεση μας δυστυχως...

dunder
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Πέμ 19 Μάιος 2011, 14:57
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από dunder » Παρ 02 Οκτ 2015, 10:49

Big Lebowski έγραψε: Η μετακίνηση οπαδών στα ντέρμπι ουσιαστικά καταργήθηκε με την είσοδό σας στο Καραισκάκη και σεις τσιμουδιά στον Κόκκαλη, ούτε κιχ. Ένα πανό ρε παιδί μου ή έστω μισό σύνθημα. Οπαδοί τώρα λέμε και έχετε θράσος και μιλάτε.
Την πρώτη χρονιά καραϊσκάκη πάντως είχαν έρθει και παοκτσήδες και χανούμια, και δεν είχε γίνει και τίποτε ιδιαίτερο απ'οτι θυμάμαι.
Οι μετακινήσεις ουσιαστικά τελείωσαν την χρονιά που πήρατε πρωτάθλημα με τον δούρο, όταν είχατε έρθει στον πρώτο γύρο στην ριζούπολη και δεν μας άφησαν να έρθουμε λεωφόρο. Από τότε, ελάχιστες μετακινήσεις αραιά και που, και όταν τυχόν γινόντουσαν κάναμε ότι μπορούσαμε για να τους δικαιώσουμε που τις έκοψαν.

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/9/2015 | 21:45

Δημοσίευση από Ultras Athens » Παρ 02 Οκτ 2015, 10:52

Δεν νομιζω πως θα λεγαμε ποτε στην παε οχι μην τους δωσεις θα το σπασουν....ειτε σε καινουργιο ειτε σε παλιο γηπεδο
Εικόνα

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 143 επισκέπτες