ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 12 Μαρ 2018, 19:49

Arxika elega einai zervvokoutalas alla eida mia allh fwto pou metakinei thn thiki..... to xe panw ap thn kwloxaradra kai to vale meta sto plai gia na fanei. Gi ayto evgale kai to mpoufan.....fash TRAMPOUKA APO TA LIDL

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 12 Μαρ 2018, 21:50

σε αυτο το τοπικ τσακωνομαστε ποιας ομαδας η διοικηση εχει κανει τα λιγοτερα σκατα;
Ειτε βρωμανε λιγο ειτε πολυ τα σκατα,σκατα θα παραμεινουν!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
Big Lebowski
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 11:23
Has thanked: 85 times
Been thanked: 37 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από Big Lebowski » Δευ 12 Μαρ 2018, 22:07

Ενας κουβας σκατα εχει διαφορα βεβαια απο ενα ολοκληρο αποχετευτικο δικτυο.

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από eastender » Δευ 12 Μαρ 2018, 22:17

iou-iou έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 17:00
Megara13 έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 16:29 O xalifis akironei sto 81 to 1-2 me dio metra piso apo ton telefteo amintiko gia off side kai sto 91 vazei goal offside 1 metro mprosta apo ton telefteo amintiko kai kerdizei magkika kai pireotika..

mathe mpalitsa re malaka rebel..oute ta vasika?

Epishs o xalifis diakoptei ntermpy sto 85 me skor 1-2 kai 10 paiktes o ghpedouxos, gia na ksanaginei to paixnidi kai na xasei aytos pou eprepe wste na parei prwta8lhma h omada pou den phre ntermpy ekeinh th xronia (mantepse poia einai ayth h omada)

mathe mpalitsa agori mou... estw ta basika
Κατσε iou γιατι πηρες φορα....και ελπιζω να μην αναφερεσαι στο 1991

Γιατι εγω τα θυμαμαι λιγο διαφορετικα

1. Ντερμπυ ειναι τα ματς με αεκ και παοκ μεσα.εκει ειχα 0 νικες;

2.παμε στα μεταξυ μας τωρα...χαλιφης ο βαρδινογιαννης εκεινη τη χρονια; Και προσπερναω το χειροτερο 0-0 στην πρωτη του αποστολακη.να μιλησουμε για το παιχνιδι με τον κολοκυθα;;;;που ο χαλιφης δεν καταφερε να μου δωσει δυο πεναλτι;που ειδικα εκεινο με τον ταληκριαδη και τον σαραβακο εκανε μπαμ...και βλεπεις δεν μιλαω καν για το αγωνιστικο...οπου βγηκε το "ο θεος ειναι γαυρος"...με 3 δοκαρια εγω και ο μουστακιας στη μοναδικη φαση εβαλε γκολ

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 12 Μαρ 2018, 22:23

Big Lebowski έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 22:07 Ενας κουβας σκατα εχει διαφορα βεβαια απο ενα ολοκληρο αποχετευτικο δικτυο.
οποτε ρε συ λεμποφσκι που καταληγουμε; Εαν οι απο τα κατω παρουμε χαμπαρι καποια στιγμη ,πως ολο αυτο που γινεται,στην ουσια διαιωνιζει μια αρρωστη κατασταση και εμεις εμμεσα οι περισοτεροι πιστευω και αμεσα ελαχιστοι,σταματησουμε να σιγονταρουμε με διαφορους τροπους,τοτε ισως υπαρξει μια πιθανοτητα αλλαγης.

Θελει εναν επαναπροσδιορισμο ο καθενας μεσα του. Γινονται πολλς φορες συζητησεις μεταξυ μας ειτε με φιλαρακια που ανηκουν σε αλλα πεταλα και εκει πολλοι πιστευω απο εμας παραδεχομαστε λαθη,αγκυλωσεις,και ελλατωματα. Πλεον καυλωνουμε για την νικη και οχι για την ολη ατμοσφαιρα. Τα γηπεδακια καποια χρονια πισω ηταν μερη ελευθεριας και πλεον λειτουργουμε σαν φανταροι,απο τα πιο απλα μεχρι τα πιο συνθετα. Ισως ο καθενας στην ομαδα του με καπως διαφορετικο τροπο αλλα πιστευω καταλαβαινεις τι θελω να πω. Μικρες πλεον οι διαφορες και κατ εμε οσο και να προσπαθουμε να πεισουμε εαυτους οτι διαφερουμε απο τους "απεναντι" στην ουσια ο ενας ειμαστε ο καθρεφτης του αλλου
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

iou-iou
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:26
Has thanked: 107 times
Been thanked: 282 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από iou-iou » Τρί 13 Μαρ 2018, 02:41

eastender έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 22:17
iou-iou έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 17:00
Megara13 έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 16:29 O xalifis akironei sto 81 to 1-2 me dio metra piso apo ton telefteo amintiko gia off side kai sto 91 vazei goal offside 1 metro mprosta apo ton telefteo amintiko kai kerdizei magkika kai pireotika..

mathe mpalitsa re malaka rebel..oute ta vasika?

Epishs o xalifis diakoptei ntermpy sto 85 me skor 1-2 kai 10 paiktes o ghpedouxos, gia na ksanaginei to paixnidi kai na xasei aytos pou eprepe wste na parei prwta8lhma h omada pou den phre ntermpy ekeinh th xronia (mantepse poia einai ayth h omada)

mathe mpalitsa agori mou... estw ta basika
Κατσε iou γιατι πηρες φορα....και ελπιζω να μην αναφερεσαι στο 1991

Γιατι εγω τα θυμαμαι λιγο διαφορετικα

1. Ντερμπυ ειναι τα ματς με αεκ και παοκ μεσα.εκει ειχα 0 νικες;

2.παμε στα μεταξυ μας τωρα...χαλιφης ο βαρδινογιαννης εκεινη τη χρονια; Και προσπερναω το χειροτερο 0-0 στην πρωτη του αποστολακη.να μιλησουμε για το παιχνιδι με τον κολοκυθα;;;;που ο χαλιφης δεν καταφερε να μου δωσει δυο πεναλτι;που ειδικα εκεινο με τον ταληκριαδη και τον σαραβακο εκανε μπαμ...και βλεπεις δεν μιλαω καν για το αγωνιστικο...οπου βγηκε το "ο θεος ειναι γαυρος"...με 3 δοκαρια εγω και ο μουστακιας στη μοναδικη φαση εβαλε γκολ
mallon esy phres fora east...prospernas ta aisxh ths metagrafhs apostolakh (opws kai ta tou ntermpy me tis anaboles kai to paixnidi paraskeuh) me ta nomika para8yra tou kapetaniou kai milas gia 2 penalti ston deutero gyro?? poia 2 penalti? ti efeyreuseis einai aytes? auto me ta dokaria kai tis eukairies nai isxyei. To zhtoumeno einai oti tote ekobes kai erabes me Bardinogiannh: a8lhtikoi dikastes na allazoun gia metaboles apofasewn (blepe ypo8esh apostolakh kai thn diakoph sth filadelfeia), me 2 omades doryforous (ofh-a8hnaiko), kai to aparaithto sprwksimo ap ta korakia.
Olh h ellada sas eftyne tote kai seis mallon nomizate oti ebrexe.

oso gia ton kouba kai tous bo8rous pou egrapse kapoios apo panw, 8a pw pws ayta pane analogika me th xrhmatikh aksia tou skatou. Oso pio polla fragka apodidei to skato toso megalyteros kai o tomeas sysswreyshs tou. Kai tis teleytaies 2 dekaeties kalws ñ kakws (gia mena kakws) ta lefta einai polla. Makari na htan h mpala hmi-epaggelmatikh kai na mhn paizan ayta ta gamwfragka tis uefa ap to ch league kai na htan ola alliws, alla kapoioi blepeis sthn ellada twn 400 eyrw kai ths apolyths plempas oneireuontai metakswta brakia kai antagwnismo me agglika kai ispanika prwta8lhmata...opote ti syzhtame...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 13 Μαρ 2018, 09:59

Lad έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 18:53
j.rebel έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 15:52
fteros4 έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 14:55 quiz: to oplo giati to exei anapoda sti thiki o proedros

:lol:

Αριστεροχειρας
mallon oxi, apla epeidh einai revolver kai to exei pisw einai pio eukolo to travhgma etsi. an to eixe mprosta tha htan gyrismeno apo thn allh.

ρεμπελ θελω να σου ριξω μια σταγονα στη ρετσινα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Cadoni
Δημοσιεύσεις: 4526
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 18:21
Has thanked: 592 times
Been thanked: 43 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από Cadoni » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:02

Μπουρλοτο ολα. Οχι μονο η "δικαιοσυνη" (αν υπαρχει) αλλα και εμεις οι ιδιοι πρεπει να κυνηγαμε ολους αυτους τους μαφιοζους και καθαρματα που μας ταλαιπωρουν, που το μονο που εχουν καταφερει να αποφασισουν, ειναι για εναν πυρσο να μας χωσουν στην φυλακα.
Εικόνα

plapoutas7
Δημοσιεύσεις: 3921
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 03:51
Has thanked: 412 times
Been thanked: 25 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από plapoutas7 » Τετ 14 Μαρ 2018, 08:12

Big Lebowski έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 22:07 Ενας κουβας σκατα εχει διαφορα βεβαια απο ενα ολοκληρο αποχετευτικο δικτυο.
Για τα πηδήματα και την τσαμπουκά στη θύρα 13 μάλλον δεν τη θυμάσαι από τον Βαρδινογιάννη και από τον Γιαννακόπουλου(του πρεζακια) και η παρουσίαση και από τους 2 με όπλα από τους μπράβους του ο 2ος...όταν λέμε σκατα δεν μετράει το μέγεθος και δεν υπάρχει διαφορά καμία
1916-2015

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ 17/18

Δημοσίευση από curvagreek » Τετ 14 Μαρ 2018, 09:04

Big Lebowski έγραψε: Δευ 12 Μαρ 2018, 22:07 Ενας κουβας σκατα εχει διαφορα βεβαια απο ενα ολοκληρο αποχετευτικο δικτυο.
βρε καλώς το παιδί...τον ιδρυτή του Κόκκινου Γενάρη....δε ξεχνώ :hool
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 191 επισκέπτες