ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Φωτογραφίες όλων των ελληνικών πετάλων από όλα τα αθλήματα
turbo21
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2013, 22:38
Has thanked: 49 times
Been thanked: 62 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από turbo21 » Δευ 19 Αύγ 2013, 16:52

@fuckthepolice

σου ειπα, τον μελισσανιδη εδω μεσα, στο γηπεδο και οπου αλλου θα τον κρινω ως προεδρο της ΑΕΚ και τιποτα αλλο, ολοι βγαζουνε λεφτα απο την ομαδα τους τρελε, το οτι εσυ δεν εχεις καποιον τετοιο δεν σημαινει οτι εισαι υπερανω και αμα βρεθει δεν θα τον κανεις θεο. Ως επιχειρηματια θα τον κρινω εξω απο το γηπεδο και εξω απο εδω, εννοειτε πως ως επιχειρηματια δεν σηκωνει κανεις κουβεντα στο οτι ειναι πουτανας γιος. Εδω ομως μιλαμε για την ΑΕΚ

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Δευ 19 Αύγ 2013, 17:16

turbo21 έγραψε:δευτερον, εχετε πει δεν ξερω και γω ποσα για τον τιγρη, το αρχιλαμογιο, οπαπ κλπ κλπ, εμεις τον στηριζουμε ως αεκτζη γιατι πηγαινει (ή καλυτερα θα παει) την ομαδα μας μπροστα
Kι οι γαύροι γι'αυτό στηρίζουν το μαρινάκη... :lol: :lol: :lol:

Τουλάχιστον αν θες να ακολουθήσεις το "η ομάδα μου να κερδάει και στην πούτσα μου όλα τα υπόλοιπα" μη μου το παίζεις εδώ και τόσα χρόνια αριστερός, επαναστάτης, αναρχικός και δε συμμαζεύεται...
Μπορεί εκτός της ομάδας σας να τα στηρίζετε αυτά που λέτε, δεν αντιλέγω, και απλά να το καταπνίγετε αυτό "για το καλό της ομάδας", αλλά αν είναι έτσι μην τα μπλέκεις καθόλου, να'χεις και το κεφάλι σου ήσυχο.

turbo21
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2013, 22:38
Has thanked: 49 times
Been thanked: 62 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από turbo21 » Δευ 19 Αύγ 2013, 17:27

Spoiler!
Irlandos 1 έγραψε:
turbo21 έγραψε:δευτερον, εχετε πει δεν ξερω και γω ποσα για τον τιγρη, το αρχιλαμογιο, οπαπ κλπ κλπ, εμεις τον στηριζουμε ως αεκτζη γιατι πηγαινει (ή καλυτερα θα παει) την ομαδα μας μπροστα
Kι οι γαύροι γι'αυτό στηρίζουν το μαρινάκη... :lol: :lol: :lol:

Τουλάχιστον αν θες να ακολουθήσεις το "η ομάδα μου να κερδάει και στην πούτσα μου όλα τα υπόλοιπα" μη μου το παίζεις εδώ και τόσα χρόνια αριστερός, επαναστάτης, αναρχικός και δε συμμαζεύεται...
Μπορεί εκτός της ομάδας σας να τα στηρίζετε αυτά που λέτε, δεν αντιλέγω, και απλά να το καταπνίγετε αυτό "για το καλό της ομάδας", αλλά αν είναι έτσι μην τα μπλέκεις καθόλου, να'χεις και το κεφάλι σου ήσυχο.
σε αυτο συμφωνω

tab10
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: Τρί 27 Μαρ 2012, 17:41
Has thanked: 32 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από tab10 » Δευ 19 Αύγ 2013, 17:29

Irlandos 1 έγραψε:υγ. κανέλλο τσιμπούκια στο μάκαρο ήσουν έτοιμος να πάρεις για να μη πέσεις και τώρα μου το παίζεις αξιοπρέπεια και τρελίτσα...
ασ'το μεγάλε...
ασε μας ρε καραγκιοζη που ειμασταν και ετοιμοι..πανε κανε κανα τσιμπουκι στο χοντρο και μη μιλας για μας

Άβαταρ μέλους
ofara-4
Δημοσιεύσεις: 3050
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 19:07
Has thanked: 43 times
Been thanked: 1 time

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ofara-4 » Δευ 19 Αύγ 2013, 17:30

Τόσα χρόνια βρίζετε τον μαρινάκη και τον κόκαλη και το παίζεται διαφορετικοί και δεν ξέρω και εγώ τι, και τώρα υποστηρίζεται κάποιον που είναι τα ίδια σκατά. Τελικά το χρήμα και οι επιτυχίες μπορούν να αλλάξουν τα πάντα.
Στο Γεντί μέσα θα 'μαι μια ζωή ισοβίτης.....

Άβαταρ μέλους
1982
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Σάβ 26 Νοέμ 2011, 00:54
Has thanked: 87 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από 1982 » Δευ 19 Αύγ 2013, 17:47

ofara-4 έγραψε:Τόσα χρόνια βρίζετε τον μαρινάκη και τον κόκαλη και το παίζεται διαφορετικοί και δεν ξέρω και εγώ τι, και τώρα υποστηρίζεται κάποιον που είναι τα ίδια σκατά. Τελικά το χρήμα και οι επιτυχίες μπορούν να αλλάξουν τα πάντα.
καλα κατσε να γαμησει και αυτος τοιουτοτροπως το ποδοσφαιρο και μετα βλεπουμε...
ΒΡΕ ΓΑΜΙΟΛΗ....

arnaoutelhs13
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ 2011, 18:07
Τοποθεσία: παντου !
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από arnaoutelhs13 » Δευ 19 Αύγ 2013, 17:48

guerreros6 έγραψε:ΕικόναΕικόνα
με το παρντον κιολας αλλα πρεπει να εισαι μεγαλος καραγκιοζης για να πας να γραψεις πανω σ αυτον τοιχο...
η πραγματικοτητα ειναι μια ψευδαισθηση που οφειλεται στην ελλειψη αλκοολ !

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από κανελλος » Δευ 19 Αύγ 2013, 17:55

Irlandos 1 έγραψε:
υγ. κανέλλο τσιμπούκια στο μάκαρο ήσουν έτοιμος να πάρεις για να μη πέσεις και τώρα μου το παίζεις αξιοπρέπεια και τρελίτσα...
ασ'το μεγάλε...
με το αν δεν γαμησε κανει ζωαδι, πεσε του χρονου Β' και μεινε μια ζωη εκει σπερμα μου!
και που'σαι, στα πρωτα χρεη σου ξανα ξερεις εσυ, μην αφήσεις άρθρο για άρθρο ησυχο.






Που'ναι η λεσχη βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! :kahmeno :kahmeno :kahmeno
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από eastender » Δευ 19 Αύγ 2013, 18:17

Συμφωνω με τον τουρμπο...
Να τη λεμε εμεις και οι γαυροι στην αεκ παει στο διαολο...

Αλλα να τη λενε και οι οφητζιδες;;;;

Και να πω πως παιζαν κσι αντιπαλοι σε κανα κυπελλο... Πρωτη αγωνιστικη με τον πανιωνιο...παραεχουν γινει δυσκολοι

ofanziva

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ofanziva » Δευ 19 Αύγ 2013, 18:19

δηλαδη η αεκ μπορει να την πει στον οφη για Β εθνικη αλλα ο οφη απαγορευεται να την πει στην αεκ για Γ εθνικη

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 119 επισκέπτες