ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Φωτογραφίες όλων των ελληνικών πετάλων από όλα τα αθλήματα
BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Τρί 24 Σεπ 2019, 16:24

eastender έγραψε: Τρί 24 Σεπ 2019, 01:57 Εχετε δικιο.
Μπερδεψα τις χρονιες.απλα θυμομουν οτι το 89 ειχαν κανει τη φιεστα με τον παοκ.δεν θυμομουν οτι η φιεστα ειχε γινει στα φιλαδελφεια
εσύ λογικό είναι να το μπέρδεψες, ο άλλος που το επανέλαβε κιόλας και σου λέει "κάναμε αποχή" καταλαβαίνεις τι ξέρει για την ομάδα του (ήξερε βέβαια ότι "ψάχνονταν έξω").

ΥΓ: Τα εισαγωγικά τα βάζω σκόπιμα για να του δείξω και τη σωστή χρήση που είναι να αποδίδεις έκφραση άλλου. Αλλά άλλο εννοούσαν στο πανί.

Άβαταρ μέλους
HeyHoLetsGo
Δημοσιεύσεις: 1379
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 05:12
Has thanked: 49 times
Been thanked: 40 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από HeyHoLetsGo » Τρί 24 Σεπ 2019, 16:33

BulldogsGhetto έγραψε: Δευ 23 Σεπ 2019, 20:38 Το 97 στη Β εθνική ήμασταν 4οι στα εισιτήρια και 17 στα 17 εκτός με τα πιο πολλά ματς Δευτέρα.
Το 2005 ήμασταν πάλι 4οι σε μ.ο. (αν και με 9 κεκλεισμένων) και παρουσίες εκτός κατά χιλιάδες σε Καστοριες, Χαϊδάρια κλπ με πιο μικρές εκδρομές 4 πούλμαν σε Ζωγράφου και Καισαριανή (που ήταν Δευτέρα).

Την τελευταία 4ετια σε όποιο χωριό παίζαμε είχαμε όλο το γήπεδο. Αρναία, Κιλκίς, Γιαννιτσά κοκ.

Στη Β πήγαμε παντού. Καλλιθέα, Μενίδι παντού λεωφορεία και βαν.

Ο άλλος λέει το 89 είχαμε αποχή, επειδή έγραψε από λάθος ο eastender για 89. Το 94 είχατε αποχή μάστορα. Με το Βουλινο. Που όντως είχατε αποχή αλλά με τον Άρη την κόψατε και σας πήγε η Κουκαρα μέχρι την 4.

Για εμάς στα δύσκολα και δεν ασχολείστε δε μπορείτε να γράψετε με την καμία. Εσείς στα "δύσκολα" σας με Μπατατουδη είχατε γίνει περιγελος. Στο Χαρίλαου δεν ήρθατε και έκανε πορεία ο Ζοζε που σας έκραζε στο ράδιο με 100 άτομα.
Μακριά το πήγες ειδικά για το 97 και το 2005 και οι ίδιοι παραδέχονταν ότι οι υποβιβασμοί μας συσπείρωσαν απίστευτα, θυμάμαι που το έγραφε ο gregoryg4. Τώρα τι άλλαξε για τη λεζάντα τους μόνο οι ίδιοι το ξέρουν.

Αλλά για να μην πάμε μακριά, πέρυσι με τη μπάλα να έχει μια σχετικά καλή χρονιά δε γυρίσαμε την πλάτη στο μπάσκετ, κόσμο παντού σε Χαλκίδες κλπ και δεύτεροι σε εισιτήρια πίσω από τον Παναθηναϊκό με 4-5.000 ακόμα και σε ματς με Κύμη, Λαύριο και δε συμμαζεύεται. Που στο διάολο δεν ήμασταν παρόν σε δύσκολα; Βόλεϊ Α2 πηγαίναμε εκτός.
Πανί "Εδώ στα δύσκολα εμείς" είχαμε που πήγε παντού και το θεωρούμε καμάρι μας στη μπάλα. Σε άλλο κόσμο ζούνε;

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Τρί 24 Σεπ 2019, 16:50

Μονο εγω καταλαβα αλλιως το πανι;φαση οταν σας πετυχαίνουμε λετε δεν ασχολειστε;

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Starks » Τρί 24 Σεπ 2019, 18:37

Ναι, λογικά μόνο εσύ...
Αλλιώς το νόημα είναι ότι όταν η ομάδα πάει καλά κάποιος τσακώνεται, κι όταν δεν πάει δεν τσακώνεται...

Πείτε ρε μάγκες γράψαμε μια μαλακία, τέλος, προχωράμε, ούτε οι μόνοι είστε, ούτε είναι η πρώτη σας....

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Τρί 24 Σεπ 2019, 18:58

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Τρί 24 Σεπ 2019, 16:50 Μονο εγω καταλαβα αλλιως το πανι;φαση οταν σας πετυχαίνουμε λετε δεν ασχολειστε;
αυτά τα δύσκολα χρόνια έχουμε τσουγκρίσει σε ΔΕΗ, Manu Chao, Μακεδόνες στη συνέλευση και δε συμμαζεύεται. Ενδεικτικά αναφέρω κάποια από τα μαζικά (που είναι ξεκάθαρα για να μη τις μετράμε). Δηλαδή φαντάσου αν ασχολούμασταν τι θα είχε γίνει. Και έτσι να ήταν όπως το εννοείς το πανί, πάλι δε βγάζει νόημα.

Εικόνα

crnobello
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Πέμ 13 Οκτ 2011, 06:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 25 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από crnobello » Τρί 24 Σεπ 2019, 21:00

BulldogsGhetto έγραψε: Τρί 24 Σεπ 2019, 16:24
eastender έγραψε: Τρί 24 Σεπ 2019, 01:57 Εχετε δικιο.
Μπερδεψα τις χρονιες.απλα θυμομουν οτι το 89 ειχαν κανει τη φιεστα με τον παοκ.δεν θυμομουν οτι η φιεστα ειχε γινει στα φιλαδελφεια
εσύ λογικό είναι να το μπέρδεψες, ο άλλος που το επανέλαβε κιόλας και σου λέει "κάναμε αποχή" καταλαβαίνεις τι ξέρει για την ομάδα του (ήξερε βέβαια ότι "ψάχνονταν έξω").

ΥΓ: Τα εισαγωγικά τα βάζω σκόπιμα για να του δείξω και τη σωστή χρήση που είναι να αποδίδεις έκφραση άλλου. Αλλά άλλο εννοούσαν στο πανί.
Ελα ρε τρελε μου το παιζεις εξυπνος για τη χρονολογια που ημουν 2 χρονων το 89. Μπερδευτηκε ο αλλος μπερδευτηκα κ εγω. Αλλα λεω εγω αλλα λες εσυ αλλα λεει το πανι. Εγω για τη γενικη ανυπαρξια σας μιλαω που δεν φαινεστε πουθενα και στο μυαλο σας ειστε κ αφεντικα. Σε 2.5 συκοικιες υπαρχετε και την αληθεια την ξερουμε ολοι κατα βαθος. Και τα εισαγωγικα βαλτα στο πατο σου αορατε.

bizim PAOK
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Τετ 10 Ιουν 2015, 00:07
Been thanked: 29 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από bizim PAOK » Τρί 24 Σεπ 2019, 21:48

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Τρί 24 Σεπ 2019, 16:50 Μονο εγω καταλαβα αλλιως το πανι;φαση οταν σας πετυχαίνουμε λετε δεν ασχολειστε;
προφανως και αυτο ηταν το νοημα του πανιου
δυσκολευομαι να πιστεψω οτι δεν το πιασατε και ταχα θιχτηκατε συμπολιτες, μαλλον το γυρισατε και βρηκατε ευκαιρια να πειτε τα δικα σας, για δυσκολα, για χωρια κλπ κλπ.
Και προφανως αν θελετε την αποψη μου, ηταν εντελως αχρειαστο ενα τετοιο πανι.. να αποδειξω τι? δε γαμιεται ομως, αυτα θελει η νεα γενια, αυτα επιβαλλει η εποχη του ιντερνετ.. εγω θυμαμαι κατι βαζελος-γαυρος ματσακια (κυριως μπασκετ) που τετοιου ειδους πανια-τηλεγραφηματα δινανε και παιρνανε εκατερωθεν, νομιζες οτι παρακολουθεις τσατ, αυτο σας πειραξε?

μιας και ασχοληθηκατε τοσο με αυτο το πανι ομως, σχολιαστε και λιγο ρε μαγκες το αλλο, στην 5-6.. για τα φραγκα κλπ.. σε αυτο γιατι τετοια σιωπη, ακομα στο καθρεφτη κοιταζεστε μερικοι?
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Τρί 24 Σεπ 2019, 22:19

Το άλλο πανί λέει "να δούμε τι θα φαν κι αυτοί;"

Ε αν φάμε θα δούμε. Δεν έχεις κάτι να πεις και άρχισες τις υποθέσεις.

Στο άλλο μόνο εσείς οι δυσλεκτικοι βγάλατε πανί που όλοι το κατάλαβαν αλλιώς. Για το τι γινόταν στα δύσκολα μας τα έγραψα παραπάνω.

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 19 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από rebetis3 » Τρί 24 Σεπ 2019, 22:34

https://www.to10.gr/podosfero/superleag ... o-tou-pic/
εγω δεν καταλαβα το πανι πηγαινε για εμας η για αυτους στη φωτο? :lol: :lol:

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 19 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από rebetis3 » Τρί 24 Σεπ 2019, 22:35

bizim τ λενε εκει τα παιδια οτι η συμβαση για τον κατωτατο ανεβηκε στ 650 μεικτα?

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 204 επισκέπτες