ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Φωτογραφίες όλων των ελληνικών πετάλων από όλα τα αθλήματα
ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ARLONEZ » Τρί 03 Απρ 2018, 14:41

χαχαχχαχα ελπιζουμε να μεινετε λεει χαχα ....Καλα σας εκανε ρε μαλακες και σας παραμυθιαζε τοσα χρονια ο Χατζηχρήστος...Ωραια ακούγονται παντος...Καυλωνετε να τα λετε μεταξυ σας...Μεγαλωνουν και αλλες γενιες στο ψέμα...ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ την ξερεις καλα...
PANATHINAIKOS H THANATOS...

Άβαταρ μέλους
ego
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 09:57
Has thanked: 118 times
Been thanked: 35 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ego » Τρί 03 Απρ 2018, 14:44

Ευχαριστουμε.

υγ. Ναι την ξερω καλα.

Άβαταρ μέλους
enwsis
Δημοσιεύσεις: 2700
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:12
Has thanked: 199 times
Been thanked: 64 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από enwsis » Τρί 03 Απρ 2018, 15:23

PATSIFRIKOS έγραψε: Τρί 03 Απρ 2018, 12:53 Ρε μαλάκες (και αναφέρομαι στους Παναθηναϊκούς) τι τους απαντάτε και μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία? Παλιά σαν χαζός το έκανα κι εγώ. Υπάρχει κανείς νοήμων που να πιστέυει δηλαδή ότι κάνουν τα χανούμια κουμάντο στην Αλεξάνδρας ή ότι είναι "κατεχόμενα" κτλ? Ούτε οι ίδιοι. Την προπαγάνδα τους κάνουν (όπως θα κάναμε αντίστοιχα και εμείς) και γουστάρουν να μας τσιγκλάνε. Η πιο καλή απάντηση είναι η απάθεια και η ειρωνεία. Εγώ μόλις το είδα το πανί γέλασα και είπα "ε τους μαλάκες πάλι". Για τους χ,ψ λόγους είναι εκεί, επωφελήθηκαν από πολύ παλιότερες καταστάσεις, είναι ιδιόκτητο, είναι σε κεντρικό δρόμο της Αθήνας, είναι δίπλα στο ορμητήριο των Εξαρχείων κτλ κτλ.. Για αυτούς τους λόγους δεν μπορεί να κλείσει και θα είναι εκεί. Και ας τρώνε συνέχεια πακέτα όποτε αποφασίζουν οι δικοί μας να πάνε. Δεν μου αρέσει η παρουσία τους τόσο κοντά μας αλλά είναι μια πραγματικότητα που δεν αλλάζει. Αλλά να κάθεστε να απαντάτε στα σοβαρά στην ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ τους είναι αστείο. Είμαι σίγουρος ότι γελάνε και οι ίδιοι όταν γράφουν για κατεχόμενα κτλ.. Αλλά αυτό θέλουν, να μας τσιγκλάνε. Ωραία βγήκε ένα πανί. Ε και? Πιστεύει κανείς σοβαρός ότι η Αλεξάνδρας είναι κιτρινόμαυρη δηλαδή? Έλεος. Αγνοήστε τους μωρέ μαλάκες.
poly pio swsto kai timio to sxolio to parapanw.

xavale sas kanoume re malakes. san tsiglame. goustaroume kai apolamvanoume to gegonos oti h ORIGINAL 21 gennithike, megalwse, megalourgise, kai synexizei na yparxei dynati kai perifani sto parkaki ths leoforou alexandras. profanws kai den kanoume koumado h` sas gamame se oli tin leoforo re. auto katalvainete m auto to pani ? profanws kai eiste pio polloi ekei sto Gyzi kai stous Abelokipous. h edra sou einai re malaka. to spiti sou kai kala. "eimaste apo tin leoforo" kai ta sxetika. apla h plateia kai h perioxi ekei gyrw opws kai na to kanoume einai katexomeni tosa xronia. mesa sto adro tou exthrou, mesa sto spiti tou exthrou, epikeksame syneidita na einai kai to diko mas spiti. giati eimaste wraioi, mages kai exoume arxidia . :coool apla. kai synexizoume na zoume kai na yparxoume ekei toooooosa xronia kai na goustaroume. kontra stis dyskoles epoxes pou zoume kai stin moderna opadiki nootropia . ta xoume ksanapei.

afiste mas na zoume to oneiro mas kai na goustaroume kai koitakste ta dika sas problimata.... emeis opws eipe kai o filos ekei eimastan, ekei eimaste kai ekei tha synexisoume na eimaste. o,ti kai na ginei.

Άβαταρ μέλους
RULES21
Δημοσιεύσεις: 1048
Εγγραφή: Τρί 08 Μάιος 2012, 17:59
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από RULES21 » Τρί 03 Απρ 2018, 16:37

Kala kanoun Kai milan oi vazeles afou tous afhnoume akoma sth lewforo.... :xa :xa to pano enwsis petyxe to stoxo tou...afeiste tous exoun ta dika tous koph Pitas kanan tá paidia Sto kentriko 70 atoma Kai oi 40 APo eparxeia Mn tous akoumphsei kaneis Gia to 2018 :xa

Άβαταρ μέλους
RULES21
Δημοσιεύσεις: 1048
Εγγραφή: Τρί 08 Μάιος 2012, 17:59
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από RULES21 » Τρί 03 Απρ 2018, 16:57

ARLONEZ έγραψε: Δευ 02 Απρ 2018, 23:41 Σπασμενα κεφαλια θυμαμαι σ αυτη τη γειτονια Μαρουσσιωτη μου...Μηχανακι παπι δεμενο στο στορυ και τρεχαλα...πατακαλητα...και οχι μια και δυο....Πολλες φορες....Ποτε υπερασπιστηκες αυτη την κιτρινομαυρη γειτονια (εδω γελανε και τα τσιμεντα)...Ποτε ησουν ανετος?Ενω ξερουμε ολοι οτι σ αυτη την κιτρινομαυρη γειτονια ανοιγεις μια Παρασκευή τοσα χρονια και μαζευεις κατοσταδα...Απλα μια χαρη θελω...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΣΦΑΛΙΆΡΕΣ ΓΙΑ 5 ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΝΙΑ..
thes ena beverly APo anupopsiastous vazeles pou pernane APo aleksandras????

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ARLONEZ » Τρί 03 Απρ 2018, 17:03

Αυτο που ζητουσε ο προξενος απ τον κεντρικο λες? :-) :-) :-) :-) :-)
PANATHINAIKOS H THANATOS...

Άβαταρ μέλους
gate13uberalles
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 07:45
Has thanked: 72 times
Been thanked: 105 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από gate13uberalles » Τρί 03 Απρ 2018, 18:11

Το να κραταω ενα κλαμπ με νύχια και με δοντια και με κοσμο απο ολη την αθηνα με το κανουμε κουμαντο κατεχομενα κλπ εχει μεγαλη διαφορα...μαλακια δικια μας απο την αλλη το εκμεταλευτηκατε και καλα κανατε...ολα τα αλλα ειναι παιχνίδια εντυπώσεων να ψαρωσει κάνας πιτσιρικας οπως ειπαν και αλλοι σωστα όσοι εχουν ασχοληθει ξερουν...σαν ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ και 13 τα προβληματα μας ειναι πολυ μεγαλυτερα απο ενα πικαρισμα τετοιου ειδους

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Kranos » Τρί 03 Απρ 2018, 18:53

Rules τα πανό τα κρεμάσατε όλα την Κυριακή; Μου φάνηκε έλειπε ένα :lol:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Άβαταρ μέλους
RULES21
Δημοσιεύσεις: 1048
Εγγραφή: Τρί 08 Μάιος 2012, 17:59
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από RULES21 » Τρί 03 Απρ 2018, 21:54

Kranos έγραψε: Τρί 03 Απρ 2018, 18:53 Rules τα πανό τα κρεμάσατε όλα την Κυριακή; Μου φάνηκε έλειπε ένα :lol:
Apofashsan kati dikoi mas na sas kanoun ena dwro

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Kranos » Τρί 03 Απρ 2018, 22:09

RULES21 έγραψε: Τρί 03 Απρ 2018, 21:54
Kranos έγραψε: Τρί 03 Απρ 2018, 18:53 Rules τα πανό τα κρεμάσατε όλα την Κυριακή; Μου φάνηκε έλειπε ένα :lol:
Apofashsan kati dikoi mas na sas kanoun ena dwro
Εντιμος, περιμενα πιο αιμοβορικη απαντηση.
Να ξερεις οτι εγω χαρηκα παντως που πηρατε εσεις το πρωταθλημα και οχι οι ξαδερφες σας απο το γειτονικό κράτος. Μου είστε πιο συμπαθείς
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 147 επισκέπτες