ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Φωτογραφίες όλων των ελληνικών πετάλων από όλα τα αθλήματα
venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από venum » Δευ 02 Απρ 2018, 18:10

enwsis έγραψε: Δευ 02 Απρ 2018, 17:46 :lo

Εικόνα
το καταλληλο πανι για την πρωταπριλια
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

Άβαταρ μέλους
enwsis
Δημοσιεύσεις: 2700
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:12
Has thanked: 199 times
Been thanked: 64 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από enwsis » Δευ 02 Απρ 2018, 22:07

.....pragmatika, tosa xronia san psema mou fenete pou anevokatevenoume tin alexandras kathe vdomada . h pio oikeia kai agapimeni geitonia mas. eidika ekei stin Neapoli. tin agapi mas geitonoi !

kapoios
Δημοσιεύσεις: 782
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 18:22
Has thanked: 64 times
Been thanked: 12 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από kapoios » Δευ 02 Απρ 2018, 23:22

Η πιο οικεια γειτονια σας που δεν εχετε κατσει ποτε να την υπερασπιστειτε μεχρι τελους σε οποιαδηποτε συναντηση μας ειτε σε αμυνα ειτε σε επιθεση..η καταλληλη ημερα,το καταλληλο πανι,απο τους καταλληλους οπαδους..χρονια πολλα..

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ARLONEZ » Δευ 02 Απρ 2018, 23:41

Σπασμενα κεφαλια θυμαμαι σ αυτη τη γειτονια Μαρουσσιωτη μου...Μηχανακι παπι δεμενο στο στορυ και τρεχαλα...πατακαλητα...και οχι μια και δυο....Πολλες φορες....Ποτε υπερασπιστηκες αυτη την κιτρινομαυρη γειτονια (εδω γελανε και τα τσιμεντα)...Ποτε ησουν ανετος?Ενω ξερουμε ολοι οτι σ αυτη την κιτρινομαυρη γειτονια ανοιγεις μια Παρασκευή τοσα χρονια και μαζευεις κατοσταδα...Απλα μια χαρη θελω...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΣΦΑΛΙΆΡΕΣ ΓΙΑ 5 ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΝΙΑ..
PANATHINAIKOS H THANATOS...

andy capp
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ 05 Νοέμ 2014, 23:49
Has thanked: 143 times
Been thanked: 39 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από andy capp » Τρί 03 Απρ 2018, 09:16

Εικόνα

:kantada :kantada

Άβαταρ μέλους
enwsis
Δημοσιεύσεις: 2700
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:12
Has thanked: 199 times
Been thanked: 64 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από enwsis » Τρί 03 Απρ 2018, 10:06

....apolafsi eiste re poustides . alla pote den varieme na syzitw gia to sygekrimeno thema mias kai einai to agapimeno mou kai logo geitonias pleon kai giati paw panw apo 21 xronia sto agapimeno parkaki ths athinas.

kathe paraskevi 100 atoma leei o filos mou :lol xtes pou eimastan anoixta ti itan diladi ? h fwto pou evale o allos o dyskolos pou einai apo deutera sto anoigma pou rixnate AK sta amaksia twn anthrwpwn, ti einai ? alla pleon pane kai kamposa xronia ap tin sygekerimeni fwto . ;-)

den koitate ta xalia sas pou aples meres anoigete to 3orofo 10 atoma. pou exete tin portoula sas kleisti , kai katheste pisw apo tin asfaleia kai tin anesi twn kagelwn sas kai tis kameroules .
poios re malaka opados en etei 2018 arazei leoforo alexandras xalaros sto pezodromio kai sto dromo ??? poios ?? ekei einai to spiti mas xronia twra. prin geneitheite re. ti den katalavainete ? oso kai na sas enoxlei den allazei. einai sto DNA mas. kai den exw kamia diathesi na prokalw, oute na lew kati parapanw ap oti isxyei. me enoxlei pou eseis tsibate kai lete malakies.
pou prin anoiksete to 3orofo (kai poso mallon prin pate leoforo gia edra) den kserate pws einai h alexandras kai paizame monoi mas.

asto varieme. ta kserete, ta kseroume. koitate eseis na paramythiazete ta dika sas pitsirikia kai na tous dikaiologisete pws ta xanoumia zoun kathe mera stin "leoforo mas" , kai afiste mas emas. poly filika to lew. ela kalimera.

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ARLONEZ » Τρί 03 Απρ 2018, 11:47

Loipon tha ta grapso teleftea fora na katalavei o kosmos malaka giati de tha me trelanete eseis emena...Anoikses ekeino to garaz xronia prin me tin anoxi ton dikon mou se epoxes pou opadika ta pramata itan poly pio xalara....Me kinigouse o vardhnogiannis...Piga sto oaka..kai emeines ekei giati den asxolithika me sena...Gyrisa leoforo...To eixes agorasei...Tha dexomoun esto kai kati apo afta pou les ean sta tooooosa xronia mou dimiourgouses esto kai mia fora provlima...POTE DEN EGINE AFTO..apenantias opote irtha ksereis kalutera ti egine...Afta pou les gia kentriko tora klp asta giati ime apodekatismenos...pesmenos pou pali an kaneis kinisi ksereis oti tha mazefto gi afto den to epixeireis kan...Einai san na vgazo pani 40metra prasino pou na grafei PEIRAIAS epeidi eixa club ston Koridallo kai na paramythiazo ton kosmo gia enan prasino korydallo klp klp klp....GIA NA TELIONOUME LIPON...OTAN MOU DIMIOURGISEIS PROVLIMa isos me peiraksei to domatio mexri tote meine ekei pou ise kai synexise to psema tis kitrinomavris leoforou...ta filia moyyyy
PANATHINAIKOS H THANATOS...

turbo21
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2013, 22:38
Has thanked: 49 times
Been thanked: 62 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από turbo21 » Τρί 03 Απρ 2018, 12:04

Δε ξερω τι εστι προβλημα παντως η μουναρα σας τσιναει
και εγω προσωπικα, εγω! οχι οι ιστοριες που ακουω, εχω δει αμαξια να φευγουν γκαζωμενα επειδη τρωνε τρεχαλα, κατι τζαμια επισης σπασμενα θυμαμαι, κλουβες να με κυκλωνουν, ζινα να μυριζει ολο το παρκο, εκδρομες μου να ξεκιναω απο εκει, πορεία με τα ποδια να κανω απο κει, μαζεμα απο πανω σε κατι γραφεια εκει να κανω, ΕΠΟ ειναι; δεν θυμαμαι καν, πεσιμο να ξεκιναω απο κει, να σε περιμενω καθε παρασκευη και να ρχεσαι τεταρτη εκ του ασφαλους κλπ.
Ναι εννοειται πως εισαι ποιο δυνατος εκει, οτι εχεις πιο πολυ κοσμο, οτι καθε φορα που ηρθες 200 ατομα το πηρες.. αλλα οχι και δε σου δημιουργει προβλημα μωρη πουτανιτσα. Το σπιτι μου ειναι η ΝΦ το εξωχικο μου η ΛΑ.
Οσο για το αν το εχω υπερασπιστει ρωτα τη πουτανα που εξαιτιας του θα τη πληρωνανε αλλοι στο γκυζι εκεινο το βραδυ αν χρειαστηκε 17 μαχαιριες για να τον ριξει κατω τον αλλον επειδη αλλιως δε μπορουσε ουτε για πλακα
Νταξει ειμαστε και εμεις εριστικοί αλλα εσεις το γαματε :mpros

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 03 Απρ 2018, 12:53

Ρε μαλάκες (και αναφέρομαι στους Παναθηναϊκούς) τι τους απαντάτε και μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία? Παλιά σαν χαζός το έκανα κι εγώ. Υπάρχει κανείς νοήμων που να πιστέυει δηλαδή ότι κάνουν τα χανούμια κουμάντο στην Αλεξάνδρας ή ότι είναι "κατεχόμενα" κτλ? Ούτε οι ίδιοι. Την προπαγάνδα τους κάνουν (όπως θα κάναμε αντίστοιχα και εμείς) και γουστάρουν να μας τσιγκλάνε. Η πιο καλή απάντηση είναι η απάθεια και η ειρωνεία. Εγώ μόλις το είδα το πανί γέλασα και είπα "ε τους μαλάκες πάλι". Για τους χ,ψ λόγους είναι εκεί, επωφελήθηκαν από πολύ παλιότερες καταστάσεις, είναι ιδιόκτητο, είναι σε κεντρικό δρόμο της Αθήνας, είναι δίπλα στο ορμητήριο των Εξαρχείων κτλ κτλ.. Για αυτούς τους λόγους δεν μπορεί να κλείσει και θα είναι εκεί. Και ας τρώνε συνέχεια πακέτα όποτε αποφασίζουν οι δικοί μας να πάνε. Δεν μου αρέσει η παρουσία τους τόσο κοντά μας αλλά είναι μια πραγματικότητα που δεν αλλάζει. Αλλά να κάθεστε να απαντάτε στα σοβαρά στην ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ τους είναι αστείο. Είμαι σίγουρος ότι γελάνε και οι ίδιοι όταν γράφουν για κατεχόμενα κτλ.. Αλλά αυτό θέλουν, να μας τσιγκλάνε. Ωραία βγήκε ένα πανί. Ε και? Πιστεύει κανείς σοβαρός ότι η Αλεξάνδρας είναι κιτρινόμαυρη δηλαδή? Έλεος. Αγνοήστε τους μωρέ μαλάκες.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
ego
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 09:57
Has thanked: 118 times
Been thanked: 35 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ego » Τρί 03 Απρ 2018, 14:28

Ο Πατερουλης ΧΧ στο ''κρυφο σχολειό'' μάς ελεγε πως στην καταπρασινη λεωφορο αλεξανδρας υπαρχει μια κιτρινομαυρη φωλιτσα.
Αυτο λοιπον θα καταθεσω κ εγω.

Ειστε πιο πολλοι,ειστε πιο δυνατοι,ειμαστε αγκαθι,προβλημα κ ΣΙΓΟΥΡΑ υπαρκτοι σε ολα.

Ειναι ωραιο αυτο το εξοχικο στην Λ.Α. Μάς αρεσει να εκκινουμε απο μειονεκτικοτερη θεση. Μαλλον μάς βγαινει υποσυνειδητα καποιο προσφυγικο συνδρομο ή δεν ξερω τι.
Ελπιζουμε να μεινετε πολυ καιρο ακομα.
Γιατι εμεις θα μεινουμε.
Φιλικά.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 202 επισκέπτες