ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Ήρθαμε για να μείνουμε
Άβαταρ μέλους
AirMax7
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 18:45
Τοποθεσία: 3orofos

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από AirMax7 » Σάβ 15 Σεπ 2012, 14:50

geia
prospathw na balw ena avatar alla meta apo 100 prospatheies den mporw
boitha me admin :kahmeno
ΑΘΗΝΑ ΘΥΡΑ 7

Chaos
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 05:50

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από Chaos » Τρί 18 Σεπ 2012, 15:38

Γεια χαρά παίδες :cool:
Με το κασκόλ στον αγκώνα..

Άβαταρ μέλους
El Paso
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2012, 18:06
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από El Paso » Πέμ 27 Σεπ 2012, 04:45

καλησπερα απο καλλιθεα μερια!!!
Desperados Kallithea

infused
Δημοσιεύσεις: 2469
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 08:27
Has thanked: 4 times

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από infused » Τετ 24 Οκτ 2012, 18:09

Μάγκες μου, ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ! Μάλλον, σας αποχαιρετώ! Στα αρχίδια σας θα με πείτε βεβαια, αλλα την κάνω! Δεν βλέπω πλέον τον λόγο να συμμετέχω εδώ πέρα! Όλα κι όλα μερικά τοπικ/θέματα διαβάζαμε και τα έχουνε κάνει και αυτά πουτάνα οι δύσκολοι! Πάρ΄το με χιούμορ μωρέ θα με πει κάποιος ποιο λογικός αλλα δεν μπορώ άλλο, να μπαίνεις τώρα στον σχολιασμό φωτογραφιών και να πρήζονται τα παπάρια σου για το ποιος έχει την ποιο δυνατή επαρχία μην χέσω ! Ένα από τα πολλά παραδείγματα είναι αυτό, βαριέμαι να γράφω κι αλλα ! Επισης δεν μπορώ άλλο να βλέπω τις λέξεις ατσακωτος ψαγμενος τρεχαλατζης λαγουδιαρης παπαντζα πουθενας και ολη αυτη η σκατο αργκο! Τραγικες καταστασεις σε κλωτσοπατηναδες αντιγραφες μεχρι και στα τοπικ της ομαδας.... Θα μπαίνω μέχρι την δευτερα που μας έρχεται γιατί περιμένω κάτι ΠΜ ακόμα, οποιος θέλει ας με στείλει μήνυμα με το Email ή το fb του να τα λέμε ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΕΙΣ που ''εκκρεμούν'' κατι ταττου! και οι λίγοι φίλοι που έχω κάνει ξέρουν που αλλου και πως θα με βρούν/βρίσκουν... ΕΝΑ θελω μονο, καποιος να με κραταει ενημερο για τον Bulli, νοιάζομαι παρα πολύ !

Καλο κουραγιο στον κουρβα και στους συνεργατες του , ειδικα στο θεμα του περιοδικου!
Αντμινιστράτορα, την δευτερα το βραδακι σε παρακαλω σβησε το προφιλ μου !

Οσοι θελετε λοιπον, ως την δευτερα μνμ εδω στο προφιλ μου,
οι άλλοι καλα γαμησια και προσοχή στα πλήκτρα!

GreenLion13

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από GreenLion13 » Τετ 24 Οκτ 2012, 18:52

ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ?

ΑΝ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ "ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ" ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ FORUM?ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙ.

ΜΕΙΝΕ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.

Άβαταρ μέλους
loudovikos
Δημοσιεύσεις: 2639
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 12:13
Τοποθεσία: konta ston fourno tou indianou
Has thanked: 237 times
Been thanked: 11 times

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από loudovikos » Τετ 24 Οκτ 2012, 19:09

mia xara ta leei o infused....poutsosizitisi ginetai pantou tous teleutaious 6 mines apo tous perissoterous,den kserw an einai logw ilikias i ilithiotitas.....enas swstos dialogos den ginetai kai kanenas den paradexetai tipota,auto den ipirxe toulaxiston toso sta paliotera forum...pitsirika o enas,gamias manadwn o allos,o allos leei "45 xronwn mou thes kai forum" pou otan ftaseis esi sta 45 den tha vlepeis kan mpala re,se kati tetoia atoma sevasmos.....

ug.forum me 2000 meli distixws ayta exei...
Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ..
Εικόνα

oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από oldboy3 » Τετ 24 Οκτ 2012, 19:12

Δικιο εχει ο αποπανωγλου(1966) ρε infused.
Εφοσον πηρες την αποφαση να γραφτεις σε αυτο το φορουμ,επρεπε να το περιμενεις πως ολοι εδω εχουνε μεγαλες ψωλες και ηταν μεσα σε ολα τα σκηνικα απο το 70 και μετα,και εκφερουν γνωμη.Ολοι εδω μεσα μας εχουνε δειρει αλλα αμα υπηρχε τροπος να δεις ολων αυτων τις φατσες απο κοντα θα γελουσες.Ιντερνετ ειναι θα πρεπε να τα περιμενεις αυτα.Φορο δε πληρωνουνε ουτε να τους βρεις μπορεις να τους γαμησεις,οποτε μη δινεις σημασια.

Κανε την καυλαντα σου με τα φιλαρακια σου και ασ'τους να γραφουν οτι παπαρια θελουνε.

υ.γ. Λουδοβικε,το ποιος δε θα βλεπει μπαλα να ρθεις να μου το πεις τοτε.Το μονο σιγουρο για τα 45 μου ειναι οτι δε θα καθομαι σε ενα λαπτοπ.Θα μιλησεις και για σεβασμο.Εσενα οτι σου λενε εδω μεσα να τα πιστευεις.Κι εγω 60 ειμαι φιλε.
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

GreenLion13

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από GreenLion13 » Τετ 24 Οκτ 2012, 19:21

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΗΛΙΚΙΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΟΛΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ.

Ο ΑΝΤΜΙΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ 100 ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ 50-60-70 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΟΠΑΤΙΝΑΔΕΣ.

Άβαταρ μέλους
loudovikos
Δημοσιεύσεις: 2639
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 12:13
Τοποθεσία: konta ston fourno tou indianou
Has thanked: 237 times
Been thanked: 11 times

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από loudovikos » Τετ 24 Οκτ 2012, 19:26

oldboy3 έγραψε: υ.γ. Λουδοβικε,το ποιος δε θα βλεπει μπαλα να ρθεις να μου το πεις τοτε.Το μονο σιγουρο για τα 45 μου ειναι οτι δε θα καθομαι σε ενα λαπτοπ.Θα μιλησεις και για σεβασμο.Εσενα οτι σου λενε εδω μεσα να τα πιστευεις.Κι εγω 60 ειμαι φιλε.
na matheis na sevesai antrhwpous pou traviountai 30 xronia gipedo,kerkida kai ekdromes.......kai ayta pou eidan ta matia tous,esi thes pswmia gia na ta deis akoma.....
apo tin apantisi kai mono pou edwses katalava...tsiou
Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ..
Εικόνα

oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!

Δημοσίευση από oldboy3 » Τετ 24 Οκτ 2012, 19:47

Οτι πεις φιλε.
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 112 επισκέπτες