ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από gruppo » Τρί 11 Απρ 2017, 20:53

glac έγραψε: Τρί 11 Απρ 2017, 15:30 2 ores pano ston dromo k den ksemitises pote..arkestikes se mia linatsa gia tyrovlaxous.
sas gamaei to city
κατανοουμε το μικρο της ηλικιας σου,θα κανουμε υπομονη να σου εξηγησουμε 2 πραματα μπας και καταλαβεις παρολο που εισαι χαζος πιτσιρικας και μας εχεις ζαλισει την πουτσα καιρο τωρα...

1.λες 2 ωρες...τι ωρα εισασταν εκει που εισασταν μαζεμενοι?
2.το πολυχρωμο city μας τα κλανει γενικοτερα να ξερεις και ας μην σου λενε την αληθεια δεν τρεχει οσοι ασχολουνται ξερουν,πες μας ομως σε ρωταμε 1 χρονο τωρα εχετε φιλια η οχι?δεν μας το διευκρινιζετε 1 χρονο τωρα για να ξερουμε και εμεις...να περιμενουμε κατι η οχι???

απαντα εδω κ παμε παρακτω

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από gruppo » Τρί 11 Απρ 2017, 20:56

Ailoyros-1 έγραψε: Τρί 11 Απρ 2017, 16:50 http://www.thetoc.gr/koinwnia/article/d ... -atromitou :kahmeno :kahmeno
δουλεια για τον κουγια και χαρηκες ε???
βαζεις και φατσουλες ηλιθιε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gruppo την Τρί 11 Απρ 2017, 21:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από gruppo » Τρί 11 Απρ 2017, 20:58

Ailoyros-1 έγραψε: Τρί 11 Απρ 2017, 16:47 Re mlk 200m apo to ghpedo sou pesame panw stous mpatsous pio aigalew mas les...k su to mono pou ekanes htan na exeis atoma exw apo to kleisto na vlepoun an ftasoume pio konta
εσυ πως ξερεις οτι ειχαμε ατομα απεξω ?

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από gruppo » Τρί 11 Απρ 2017, 21:02

fentagin έγραψε: Τρί 11 Απρ 2017, 19:16 βλαχοι το οτι εισασταν αιγαλεω δεν σημαινει οτι εισασταν περιστερι...δεν ειναι χωριο εδω τυρι...
αν ηθελες να ρθεις θα χες ερθει δε θα βγαινες φατσα καρτα σε ενα απο τους ποιο κεντρικους δρομους της αθηνας...
την επομενη φορα μαζευτητε απο 7-8 διαφορετικες ομαδες μαζι με τους βαζελογαυρους φιλους σας απο το αιγαλεω
αστους ρε οι αλλοι οι "καθαροι" οι "μονο αιγαλεω" βγαλανε και φωτογραφιες ρε,δεν τις ειδες???αλητεια και ζοριλικι
αλλα εγω πραγματικα δεν εχω δει ΚΑΝΕΝΑ να γινεται σκηνικο με τσεους και καποιοι να τραβανε φωτο για αρχειο.χαχαχαχαχα
αθανατο ιντερνετ γαμιολια ολοι....
Θα μας πειτε για τουςε φιλους σας ρε,τι ομαδα ειναι?
τελικα με την αεκ δεν εχετε κ τοσο θεμα ,οσο το κανατε ιντερνετικα!
υγ:εσεις οι υπολοιποι λαρισσαιοι μουγγα ε??

glac
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Σάβ 07 Ιαν 2012, 22:39
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από glac » Τρί 11 Απρ 2017, 21:12

εσυ πρεπει να σαι ο πιο δυσκολος και ποσταρεις 3 φορες συνεχομενα.
εχουμε και λεμε,πιστευεις οτι τραβηχτηκαν τοσα ατομα απο λαρισα για να μην μπουν στο γηπεδο?εισαι βλακας?γιατι να ρισκαρουν δεσιματα αν δεν ειχαν σκοπο να μπουν?
ο αλλος λεει δεν θελαμε να γινουμε με αιγαλεωτες και λαρισαιους,ναι σωστα εσεις γινεστε μονο με λεγκια βαρσοβιας και παρτιζαν...
γι αυτο εδω εχετε να δωσετε καμια εξηγηση? http://www.sport-fm.gr/article/podosfai ... ou/3145908

δυσκολη εκδρομη το περιστερι γενικα το σκατο στην καλτσα..
Κι ο κοσμος λεει πως εκεινη για ολα φταιει...

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από gruppo » Τρί 11 Απρ 2017, 21:33

glac έγραψε: Τρί 11 Απρ 2017, 21:12 εσυ πρεπει να σαι ο πιο δυσκολος και ποσταρεις 3 φορες συνεχομενα.
εχουμε και λεμε,πιστευεις οτι τραβηχτηκαν τοσα ατομα απο λαρισα για να μην μπουν στο γηπεδο?εισαι βλακας?γιατι να ρισκαρουν δεσιματα αν δεν ειχαν σκοπο να μπουν?
ο αλλος λεει δεν θελαμε να γινουμε με αιγαλεωτες και λαρισαιους,ναι σωστα εσεις γινεστε μονο με λεγκια βαρσοβιας και παρτιζαν...
γι αυτο εδω εχετε να δωσετε καμια εξηγηση? http://www.sport-fm.gr/article/podosfai ... ou/3145908

δυσκολη εκδρομη το περιστερι γενικα το σκατο στην καλτσα..
ασε την νεο ορολογια περι δυσκολων σε μενα,θα μιλας σωστα σαν ανθρωπος και οχι σαν καγκουρι...εκανα 3 δημοσιεσεις γιατι δεν ξερω πως γινεται σε μια ,σορρυ π δεν κατεχω το ιντερνετ οσο εσυ
λοιπον αν ειναι να μιλησουμε σοβαρα και να μην χανουμε το χρονο μας να μιλησουμε αλλιως μην σπαταλαμε χρονο τσαμπα...
σε ρωτησα 2 πραματα και δεν απαντησες σε κανενα...
δεν σου μιλησα ποτε για αβατο περιστεριου,δεν σου μιλησα οτι ψαχνομαι για ζορικους και επιλεκτικα και γενικοτερα σαν συνδεσμος επισημα,δεν βγαζω λαφυρα,δεν βγαζω φωτο με ζορικους και κραταω ενα επιπεδο οσο μπορω παρά το δυσκολο των εποχων του ιντερνετ και της νεας γενιας που δεν σεβεται τιποτα ,οποτε τι μου λες δεν καταλαβαινω πραγματικα...
μου βαζεις ενα αρθρο απο αρδ το οποιο αφορα μια "εγληματικη οργανωση" που εχει να κανει με 180 ατομα δικογραφια και εχει ολους τους οπαδους απο αθηνα για ληστειες,ναρκωτικα,γηπεδο,μπαχαλα,αντιεξουσιαστικο χωρο κτλ,αν θες ρωτα μαθε,...δεν θα κατσω να το αναλυσω εδω...
εαν εχεις καποια σοβαρα στοιχεια για βαζελες που ερχονται σε μας τωρα η παμε εμεις πες τα και ασε του αλαφουζου τα κολπα...το οπαδικο ειναι η προφαση,η ουσια ειναι αλλη και πργματικα εδω μεσα το ξερουν πολλοι αυτο
μου βαζεις ενα βιντεο απο μια πορεια που κανατε και δεν καταλαβαινω το λογο...αρνηθηκε κανεις οτι σκασατε οπως σκασατε τοτε?ουτε τοτε δεν το αρνηθηκαμε ρωτα οσους μπαινανε στο σαπορτ,αν και παλι δεν μ λεει κατι περαν οτι εμεις κοιμηθηκαμε ορθιοι εκεινη την μερα....θα μου απαντησεις κ εσυ τωρα?

glac
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Σάβ 07 Ιαν 2012, 22:39
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από glac » Τρί 11 Απρ 2017, 21:40

δεν υπαρχει τπτ επισημο με το σιτι,ενταξει εισαι με αυτο?
Κι ο κοσμος λεει πως εκεινη για ολα φταιει...

*sporos23*
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 15:41
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από *sporos23* » Τρί 11 Απρ 2017, 21:41

ti na sou apantisei re vlepeis kanena na sxoliazei h na eipe kati?
exeis grapsei 100 grames kai ap emas exoun grapsei osoi den eirthane ti xamilous tonous mas les oti kratas ti mas les twra esu
se gamaei to city kai exeis salepsei mou fenete

Άβαταρ μέλους
psychedelic ael
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2016, 21:05
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Επικοινωνία:

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από psychedelic ael » Τρί 11 Απρ 2017, 21:45

glac έγραψε: Τρί 11 Απρ 2017, 21:12 εσυ πρεπει να σαι ο πιο δυσκολος και ποσταρεις 3 φορες συνεχομενα.
εχουμε και λεμε,πιστευεις οτι τραβηχτηκαν τοσα ατομα απο λαρισα για να μην μπουν στο γηπεδο?εισαι βλακας?γιατι να ρισκαρουν δεσιματα αν δεν ειχαν σκοπο να μπουν?
ο αλλος λεει δεν θελαμε να γινουμε με αιγαλεωτες και λαρισαιους,ναι σωστα εσεις γινεστε μονο με λεγκια βαρσοβιας και παρτιζαν...
γι αυτο εδω εχετε να δωσετε καμια εξηγηση? http://www.sport-fm.gr/article/podosfai ... ou/3145908

δυσκολη εκδρομη το περιστερι γενικα το σκατο στην καλτσα..
Ακριβώς έτσι ειναι ολα αυτα τα σκηνικά και τις καταδρομικες στην αθηνα και στην υπόλοιπη ελλαδα τα έκανες με τη βοήθεια και κοινή συνύπαρξη οπαδών της ΑΕΛ και οχι με τη στήριξη παρατρεχάμενων οπαδών άλλης ομάδας

gruppo
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:33
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από gruppo » Τρί 11 Απρ 2017, 21:46

τι να ειμαι ενταξει?χαρη μου κανεις??
απαντησες στο ενα...και σου λεω λοιπον μετα απο αυτο οτι η απαντηση σου ειναι για γελια,εβγαλες πανι στο πεταλο σου και τελικα ηρθες εδω και βρεθηκες μαζι τους,τι παει να πει δεν ειναι επισημο,κατι σαν το λιγο εγκυος???... αλλα μην σε ζορισω αλλο,πες μου τοτε γιατι ειχες την απαιτηση να ξερω και να περιμενω οτι θα εισαι αιγαλεω με καποιους εχθρους μου για να γινουμε λοιπον?
θα μου πεις τι ωρα εισασταν που λες 2 ωρες???

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 161 επισκέπτες