ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 23 Δεκ 2019, 20:19

Του παοκ του στερησαμε σιγουρα εκεινο το πρωταθλημα που βγαζαν βολτα λες και ηταν κανις τα κουτια του φιλμνετ στην Τσιμισκη. Τωρα για τους αλλους ας μας πει ο Μεγαριτης που κανει και δικαστικο ρεπορταζ
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Δευ 23 Δεκ 2019, 20:21

καλα τοτε προσπαθουσαν να πεισουν οτι το χερι ειναι προεκταση του κεφαλιου του τακολα

τελος παντων ας απαντησει καποιος να πουμε και 2 πραγματα σοβαρα, αλλα σοβαρα οντως, οχι copy paste οτι παπαγαλιζει η μαζα

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 23 Δεκ 2019, 20:24

καλα ρε μαλακα τωρα.. πιστευεις με αυτα που γραφουν αυτοι που γραφουν στον τοπικ (εξαιρω μοναχα ενα βαζελα σωστο) υπαρχει περιπτωση να σου πει καποιος απο δαυτους κατι πιο σοβαρο απ οτι σου εγραψα εγω πιο πανω; ΠΟιος ρε; αυτοι που κραζανε για ισονομιες και τα ρεστα και τωρα το παιζουν εκδικητες του κωλου;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
respect1926
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 15:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 4 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από respect1926 » Δευ 23 Δεκ 2019, 22:04

Μ αρεσει που τσιμπατε και βριζετε οι ομοιδεατες μου.. πατε καλα ρε? τιθεται θεμα συγκρισης με τον γαυρο σε σφυριγματα?
Διαχρονικα τα παιδια (με μικρη εξαιρεση βαρδινογιαννη) ειναι ετη φωτος μπροστα σε ευνοιες και αβαντες απο οποιαδηποτε ομαδα.
Ακομα και περυσι και φετος που σκουζουν ειναι γιατι εχουν μαθει στο 80-20 υπερ τους , και τωρα που εγινε 60-40 αλλα παντα υπερ τους ζοριζονται.
Ειναι γιατι δεν παραδεχονται και δεν κατακρινουν τα δικα τους διοικητικα τεραστια λαθη (μη μου πειτε τι λες ρε εγω τα εγραφα και τα γραφω στο κουρβα) και ως αξια καραπαπαδακια το ριχνουν αλλου το εργο.
Ο αλλος παλι ο γαυρος ο ντεμεκ παλιος και σοβαρος μας το παιζει υπερανω σνομπαρει ομαδα επαρχιας και επαρχια γενικα και ειναι απο τη ..
"Νικαια-Νικαια κωλογειτονια, μπουρδελο της Αθηνας και του Πειραια" , μεγαλη πλακα εχει.
Καλα που υπαρχει και ο παλιοφιλος ο νοπασαραν (ρε μπας και εισαι αγρινιωτης μ αυτο το ονομα, στο ξαναειπα, μη ντρεπεσαι να το πεις για να μη σε κακολογησει ο συνοπαδος σου ο πρωτευουσιανος ΑΠΟ ΤΗ ΝΙΚΑΙΑ :pro ) και δινει λιγο χιουμοριστικο τονο σε αυτο το δυσκολο-ζορικο-ντεφορμε-παρακμιακο πλεον φορουμ.. τα σεβη μου νοπασαραν, ο σινς ειμαι :lol:
ΤΖΙΜΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ

ultrasnikaiag7
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 19:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultrasnikaiag7 » Δευ 23 Δεκ 2019, 22:58

respect1926 έγραψε: Δευ 23 Δεκ 2019, 22:04 Μ αρεσει που τσιμπατε και βριζετε οι ομοιδεατες μου.. πατε καλα ρε? τιθεται θεμα συγκρισης με τον γαυρο σε σφυριγματα?
Διαχρονικα τα παιδια (με μικρη εξαιρεση βαρδινογιαννη) ειναι ετη φωτος μπροστα σε ευνοιες και αβαντες απο οποιαδηποτε ομαδα.
Ακομα και περυσι και φετος που σκουζουν ειναι γιατι εχουν μαθει στο 80-20 υπερ τους , και τωρα που εγινε 60-40 αλλα παντα υπερ τους ζοριζονται.
Ειναι γιατι δεν παραδεχονται και δεν κατακρινουν τα δικα τους διοικητικα τεραστια λαθη (μη μου πειτε τι λες ρε εγω τα εγραφα και τα γραφω στο κουρβα) και ως αξια καραπαπαδακια το ριχνουν αλλου το εργο.
Ο αλλος παλι ο γαυρος ο ντεμεκ παλιος και σοβαρος μας το παιζει υπερανω σνομπαρει ομαδα επαρχιας και επαρχια γενικα και ειναι απο τη ..
"Νικαια-Νικαια κωλογειτονια, μπουρδελο της Αθηνας και του Πειραια" , μεγαλη πλακα εχει.
Καλα που υπαρχει και ο παλιοφιλος ο νοπασαραν (ρε μπας και εισαι αγρινιωτης μ αυτο το ονομα, στο ξαναειπα, μη ντρεπεσαι να το πεις για να μη σε κακολογησει ο συνοπαδος σου ο πρωτευουσιανος ΑΠΟ ΤΗ ΝΙΚΑΙΑ :pro ) και δινει λιγο χιουμοριστικο τονο σε αυτο το δυσκολο-ζορικο-ντεφορμε-παρακμιακο πλεον φορουμ.. τα σεβη μου νοπασαραν, ο σινς ειμαι :lol:
1)βασικα δεν τίθεται θεμα καμια σύγκρισης μαζι σας....σε κανενα επιπεδο΄..
δεν γινεται να συγκρινεις τον γιγαντα του ελληνικου ποδοσφαιρου με μια μικρομεσαια ομαδα από την επαρχια..κακα τα ψεμματα…

2) δεν το παιζω κατι φιλε επαρχιωτη..απλα λεω αληθειες που δεν μπορειτε να συζητήσετε σε σοβαρη βαση.. (περι πετρινων τι γινοταν τοτε κτλ κτλ κτλ..)

3) η νικαια είναι μια συνοικια τις πρωτεύουσας... αυτό δεν θα το αλλαξεις εσυ φιλε επαρχιωτη… :D

clandestino4

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Δευ 23 Δεκ 2019, 23:09

panwkatw7 έγραψε: Δευ 23 Δεκ 2019, 20:17 η 20ετια λογιζεται παντα στο τελευταιο πρωταθλημα του ολυμπιακου η αμα το παρουμε φετος θα γινει 23ετια?

Με λιγα λογια το ποδοσφαιρο εφτιαξε το 2017?

σοβαρα ρωταω, ας μου απαντησει καποιος

θελω ο καθε ενας ειτε βαζελος ειτε αεκ ειτε παοκ να μου πει συγκεκριμενα κατα τη γνωμη του, ποιον τιτλο του στερησε η διαιτησια

Να το συζητησουμε
Θες να σου απαντήσω εγω;δυο ηταν μουφα κ τα δυο απο την αεκ τα πηρες


Το πρωτο απο ολα με τις βουτιές και το αλλο με τον βαλνερ

Αγωνιστικα σε οσα πηρες μονο σε ενα σε πηγε μεχρι τελευταία αγωνιστική ο παναθηναικος κοντρα την χρονια του κυραστα.αν μου διαφεύγει αλλο ζητω συγγνώμη.
Σε εκεινο και εσας αλλα κι αυτους η διαιτησια σας πήγαινε πριμα.την ευκαιρία την ειχαν να σε βαλουν απο κατω στο οακα αλλα ισοφάρισε ο αλεξανδρης τρια λεπτά μετα το γκολ του λυμπεροπουλου
Την εικοσαετία αυτη ομως μας βγαζατε ολους τρελους
Δεν εχει νοημα να πουμε που και ποτε θα χαθει η μπαλα.δεν θελησανε ποτε οι δυο προεδροι σας το πενηνταρισιο παροτι φτιαχνανε οντως ανωτερες ομαδες απο τους υπόλοιπους
Σήμερα φτασαμε να χρειάζεται η επο για να μετρησει η αξια της οποιας ομαδας που και παλι παιζεται αν φερει κανεις τον εαυτο του στην θεση των επαρχιωτων που κοιτουσαν σαν χαζοι τον εναν να κανει τον ψοφιο στο ρολο και τον αλλον να παίρνει σφυριγμα πισω, δυο χρονια πριν το βαρ( και σου λεει ο αλλος ποιο ποκ οταν επωφελουταν ο ενας με τις πλατες των αλλων δυο μεσα απο το καναλι του Αλαφουζου)
Και ολο αυτο το δημιούργημα φιλαρακι ειναι ευθύνη του ολυμπιακου.αυτο το κακο εκανε η εικοσαετία αν θες την γνωμη μου
Και δεν με νοιάζει να μου πει καποιος γαύρος οτι απεχει η δεν γουσταρει τον χοντρο.αν δεν γουσταρατε δεν θα υπήρχε αυτο το δημιούργημα

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 23 Δεκ 2019, 23:37

re pasako mou,ti trellous na sas vgaloume?
kat arxhn esy sthn eikosaetia hsouna h xara ths perifereias attikis,,pernages ta temph kai eixe sigouro triponto o iwnikos,h xalkhdona,h proodytikh,o ethnikos asteras,....den hsouna pote diekdikhths,mh trelathoume,
me malioufa zoumpouli,me kwlompourda kai megahead kserw gw,pote??

me tis vouties poio prwtathlima ennoeis?
giati file mou kale to allo pou les me valner exei kai allh opsh to nomisma,,eixe teleiwsei h ypothesh valner k gw phga me +5 sto oaka anetos,kai afou exasa...tote sprwksane ksana thn ypothesh mpas k ginei thema kai allaksei kamia appfash alla k na meinei h lezanta xartino....kai epishs k ayto to paragisiio to phra me goal sto 90toso mhtroglou sth larissa

clandestino4

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Δευ 23 Δεκ 2019, 23:45

PATSIFRIKOS έγραψε: Δευ 23 Δεκ 2019, 17:03
clandestino4 έγραψε: Δευ 23 Δεκ 2019, 16:48 Διαρκως εδω μεσα οι περισσότεροι οπαδοι του ποκ δεν νοιάζονται για τους τιτλους αλλα μονο για την καλη μπαλα που παιζει η ομαδαρα τους.ποτε δεν τα χουν καλα με τον εκάστοτε προεδρο αλλα παντα αυτα που λεει ο εκάστοτε και καμια φορα κι ο επιτιμος γίνεται καραμέλα στο στομα
Και καθεται η κεντα τα τελευταία τρια χρονια να περνει κουπες και ο φτωχός συγγενής ο επαρχιωτης φιλος απο το χωριό που μπηκε σφηνα αναμεσα στους αστους της πρωτεύουσας που ολοι τους εχουν καταγωγη απο τον Υψηλάντη
Εσύ θα παραμείνεις μικρός να ξέρεις επειδή εν έτη 2020 ακόμα για ποκ λες, αστούς της πρωτεύουσας, τσουβαλιάζεις παο και αεκ με τους αλλους και πιστεύεις ότι σε κυνηγάει η κακιά Αθήνα που είναι ενωμενη εναντιον σου. Ακριβως τα ιδια ειμαστε μεγαλε, μεσα επεσες. Άλλαξε πλευρό τωρα, γιατι αυτα που εχουμε βιωσει εμεις και τα χανουμια την τελευταια 20ετια και βαλε εσυ δεν μπορεις ουτε να τα φανταστεις. Και συμβουλη προς σκεπτομενους βου... μην γινετε ποτε γαυροι, γιατι ηδη εχετε μια ταση προς τα εκει. Παιχνιδι στα χαρτια με Ιβιτς, δανεικοι, ελεγχομενα μμε κτλ.. Βαδιζετε σε κακα μονοπατια και εσεις, αλλα οποιοσδηποτε συμψηφισμος με τους αλλους ειναι ακυρος. Εσεις βεβαια για εμας τον κανετε αλλα τελος παντων.

Μη ξεφευγουμε ομως, το θεμα μας ειναι τα σιχαματα της κοινωνιας. Τα υπολοιπα οταν ερθει η ωρα. :shmaia :xartaeto
Δανεικους εδινε και η οικογένεια ελεγχομενα μμε εχετε ακομα κι οταν μπορούσατε σφαζατε κι εσεις.
Αυτό με τον Ίβιτς ειναι μέγιστη μαλακια και αυτη η πραξη σπιλωσε την ιστορία μας.κανείς σας βέβαια δεν ειπε οτι μέχρι το κουτακι ειχαν γίνει οργια στο ματς υπερ σας αλλα δεν γαμιεται αυτο ηταν το τελευταίο.

Η Αθήνα εμενα προσωπικά δεν μου φταιγε ποτε γιατι οσο θυμάμαι τον εαυτο μου δεν ειχα ομαδα να διεκδικησω τίτλους.με τα ψέμματα δεν γίνεται δουλεια
Το 18 ομως ηταν εργο που θεωρω οτι δεν εχει ξαναπαιχθει.εσεις σαν κόσμος δεν ευθυνεστε για το τι κανει ο χ προεδρος μην μου λες ομως μαλακιες οταν εχει συμμετοχη στην κλεψια κι ο δικος σου

Παμε παρακατω
Συνέχεια μιλατε με τροπο υποτιμητικο.καλα κανετε δικαίωμα λογικο ομως να την φας κ την ειρωνεία σου οχι εσυ συγκεκριμένα αλλα ολοι σας κατω οταν ζειτε στην ιδια μαλακισμενη κοινωνια με τους υπόλοιπους κι εχετε τουπε.
Και ναι ρε μεγαλες ομαδες ειναι ολες
Αν δεν σεβαστεις δεν θα σε σεβαστουν.
Εγω στα πολυ δυσκολα μου εβγαλα γενια φωτια που σήμερα ειναι στην ακρη και απλα χαζευει τον ΠΑΟΚ να γίνεται μοδα( κ δεν γουσταρει).κ προσωπικά δεν ξεχναω οτι στα πολυ δυσκολα μου εσυ σαν κοσμος με ειρωνευοσουν γιατι ετσι σου βγαινε
Δεν γαμεις

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 24 Δεκ 2019, 00:07

Megara13 έγραψε: Δευ 23 Δεκ 2019, 17:59 1980-1996 βαρδινογιαννης
6 εμεις,5 εσεις,4 αεκ,1 παοκ,1 λαρισα..

1997-2010 παραγκα κοκκαλη
2 εμεις,12 εσεις

2011-2017 εγκληματικη οργανωση μαρινακη
7 πρωταθληματα εσεις

νικαια βλεπεις καμια διαφορα ρε?

kokkalis 93 megale....ektos an ksrkinate na metrate opws sas voleyei,ksanakane souma
2011-2017 sta 7 emeis ta 3 eleipe h aek kai oi allou eisastan anypolypsia,,esy efages se mats 3 hmixrono,poso sfagh diladi me 10 kai 12 kai 15 vathmous diafora?

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 24 Δεκ 2019, 00:22

Ρε μην τους κουράζετε. Από τα τελευταία 23 πήραν ΔΙΚΑΙΑ παντελονάτα και με καρδιά πρωταθλητή τα 19, χάσανε ένα από τον Δούρο (άσχετα αν είναι από τις χειρότερες διαιτησίες εις βάριος του Παναθηναϊκού), ένα από τον Πατέρα (ο μπαμπάς σας), ένα από την «εξυγίανση» (έτσι αόριστα γιατί δεν βρίσκαμε κάτι ουσιαστικό να πούμε) και ένα από τις Πρέσπες και τον Σύριζα (γελάει ο πλανήτης). Το φετινό θα είναι μάλλον του Περέιρα και του βαρ (άσχετα αν πάλι ευνοημένος είσαι στη σούμα). Δεν πα να χετε κόσμο και κούπες, είστε η πιο μικρή ομάδα στην Ελλάδα.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 80 επισκέπτες