ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Τετ 25 Δεκ 2019, 20:54

clandestino4 έγραψε: Τετ 25 Δεκ 2019, 17:43
Ναι ρε τρελε εφυγες δεκα βαθμούς κι οταν εχασες την επο δεν μπορουσες να κερδισεις τον Πλατανιά κ εκλεινες τις καμερες
Κι η διαφορά των ομαδων φανηκε στα μεταξυ τους ματς
Δικαια το πηρες γιατι χασαμε εναν γυρο με το να μας στηνει ο Τζαβέλας και να μην μπορεί να βάλει γκολ ο παλαίμαχος κλαους.οταν εκανε μεταγραφη ο Σαββίδης τον πριγιοβιτς αλλαξε κι η πορεια της ομαδας.δεν εγραψα κατι διαφορετικο αλλα αν ξερατε να διαβαζετε οπως λεει κι ο νοπας δεν θα χρειαζόταν αναλυση
αυτο εγραψα προχθες οτι αν κατσουμε και μιλαμε για ματς θα χαθει η μπαλα
Αλλα εσεις μας βγαζετε τρελους αυτο με τα εννια πέναλτι μαλλον σε κανα διάγγελμα στο χερι θα το πε ο παππους. και το υποστηρίζει κιολας ο θεουλης :lol
αυτα που ζητατε πέναλτι εσεις δεν θα τα σφυριζαν ουτε φαουλ στο μπάσκετ.οταν εχεις μεγαλωσει ομως με αλεκο κ γιαννακοπουλο λογικο ειναι οποτε δικαιολογεισαι
Νοπας κι εμεις να κερδιζει η ομάδα μας θέλουμε κι οταν λενε γι αυτην κατα της πραγματα ενοχλουμαστε
Ξεκινα απο αυτη την παραδοχη κ μετα γινε αντικειμενικος.δεν το σωζεις λεγοντας οτι το πηρα δικαια περσι η το 2004 ο Παναθηναϊκός ξερω γω
Υ.γ δεν θυμάμαι να κυνηγησε κανεις στα δικαστήρια πρωτάθλημα γιατι βασει κανονισμων δεν γινόταν.τιμωρια κυνηγησε η παε τοτε.ο γαβαθιωτης κι ο νικολακοπουλος τα γραφαν αυτα
ρε μεγαλε ασε τον νικολακοπουλο και τον γαβαθιωτη, μαζι μιλαμε. Τι δεν κυνηγησε? Θα αρχισουμε παλι να λεμε για τους παικτες του πλατανια και την ιστορια με τον πουρλιοτοπουλο?

δες ενα βιντεακι και αν εξαιρεσεις μια φαση στο ματς της τουμπας και αλλες που ειναι για καρτες κτλ, δες και πες μου ποια περιπτωση δεν ειναι πεναλτυ απο αυτες.. επειδη μου λες αλλαξε η επο και δεν μπορουσαμε να κερδισουμε

σου θυμιζω οτι γεναρη μηνα φυγανε μιλιβογεβιτς και ιντεγε...στον β γυρο ημασταν οντως πολυ κακοι, απλα με τη διαφορα που ειχαμε ηδη, το πηραμε


clandestino4

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Τετ 25 Δεκ 2019, 20:59

Καμμιά
Δες και το πρωτο ματς και κοιτα την ισοφάριση με το αυτογκολ
Υ.γ και μετα μου λες να μην μιλαω για τον γαβαθιωτη ρε φιλε με τετοια που λες πέναλτι.δεν ξαναμιλαω προσωπικά πες οτι θες

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 25 Δεκ 2019, 21:09

Βγαλτε την τσιμπλα απο τα ματια μερικοι και αμα τα καταφερετε εδω ειμαστε να κανουμε κουβεντα. Ο αλλος λεει επιχειρηματα που αντιπαραθετω εγω και κραζω τ Μαρινακη και καπακια επικαλειται τα "επιχειρηματα" για το πρωταθλημα των Πρεσπων
Του λες του ανθρωπου πως το πηρε το γαμημενο δικαια αλλα εκει.. ο νο πας ειπε για πρωτυ6αθλημα των πρεσπων.. ρε μαλακες μπουμπλε πινετε ακομα; :pro
οσο και να μην σας αρεσει,δεν νομιζω να διαφωνει κανεις σοβαρος ανθρωπος που επιτελους το βλεπει πιο π[οδοσφαιρικα το θεμα πως το var χρειαζεται αρκει να χρησιμοποιειται ΣΩΣΤΑ!
Υπαρχουν πολλες π[εριπτωσεις που ο διαιτητης δεν πηγε στο γαμηδι να ξανα δει τη φαση και υπαρχουν και αλλες που γυρναει τη φαση 20 και 30 δευτερολεπτα πισ να ακυρωσει το γκολ.
Μια χαρα ειναι το var στη σκεψη αλλα στη χρηση γινεται με λαθος τροπο
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Πέμ 26 Δεκ 2019, 12:56

καμια, οκ. τσαμπα καθομαι και γραφω

Καλα χριστουγεννα σε ολους

mhnfobasai
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: Πέμ 20 Ιαν 2011, 01:53
Has thanked: 275 times
Been thanked: 35 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από mhnfobasai » Παρ 27 Δεκ 2019, 05:22

ποια βαρ ρε τρελε 20 χροναι βρωμας με καθε σκαρτο τροπο δεν γινετια να μιλανε ρε φιλε να μιλας αν θεωρεις τον ευατο σου αξιοπρεπει ανδρα και ανθρωπο

dernw

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από dernw » Παρ 27 Δεκ 2019, 14:16

no passaran έγραψε: Τετ 25 Δεκ 2019, 21:09 Βγαλτε την τσιμπλα απο τα ματια μερικοι και αμα τα καταφερετε εδω ειμαστε να κανουμε κουβεντα. Ο αλλος λεει επιχειρηματα που αντιπαραθετω εγω και κραζω τ Μαρινακη και καπακια επικαλειται τα "επιχειρηματα" για το πρωταθλημα των Πρεσπων
Του λες του ανθρωπου πως το πηρε το γαμημενο δικαια αλλα εκει.. ο νο πας ειπε για πρωτυ6αθλημα των πρεσπων.. ρε μαλακες μπουμπλε πινετε ακομα; :pro
οσο και να μην σας αρεσει,δεν νομιζω να διαφωνει κανεις σοβαρος ανθρωπος που επιτελους το βλεπει πιο π[οδοσφαιρικα το θεμα πως το var χρειαζεται αρκει να χρησιμοποιειται ΣΩΣΤΑ!
Υπαρχουν πολλες π[εριπτωσεις που ο διαιτητης δεν πηγε στο γαμηδι να ξανα δει τη φαση και υπαρχουν και αλλες που γυρναει τη φαση 20 και 30 δευτερολεπτα πισ να ακυρωσει το γκολ.
Μια χαρα ειναι το var στη σκεψη αλλα στη χρηση γινεται με λαθος τροπο
den les pali kala re nopassaranouli pou yparxei auto to forum kai vgazeis to antartiko sou kai esy kai oi ypoloipoi? giati ama pas kai peis tipota sto tigani dimosia paizei na metras skalopatia apo ta skylia tou xontrou..
apo ekei kai mono na katalaveis ti paizei sto vrwmoswmateio sou pou oute oi idioi oi opadoi sou den mporoun na ekfrasoun kati antitheto..
na fantasteis akoma kai oi ihsouites oi arianoi ama paei kapoios sto xarilaou kai fwnaksei gamw ton karypidi paizei na vrethoun kai 10-15 atoma na tou sfiksoun to xeri.. se sas tzifos.
pio xapato opados apo ton neogauro den yparxei.. gia na mi ta tsouvaliazw kai ola giati prolavame kai epistimones spathathous kai ntomprous stin psyxi.. asxeta an oi dioikiseis tous itan pantote lamogia.

epivevaiwsi mou kai i proskynimeni anakoinwsi sas :lol:

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 27 Δεκ 2019, 16:26

Αστα μην τα συζητας καθολου. Παλι καλα που εχουνε και εσας να υψωνετε το λαβαρο της επαναστασης αγκαζε με την Α. Β και τον προεδρο να τσονταρει σε συνοπαδους σου και να τους ξεχρεωνει (με τι ανταλαγμα αραγε) οπως επισης εχουμε δει και κατι δικογραφιες με ωραιες συνομιλιες. Ετσι λοιπον, εμεις οι "νεογαυροι" εχουμε τους αγωνες σας για οδηγο.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 27 Δεκ 2019, 23:27

mhnfobasai έγραψε: Παρ 27 Δεκ 2019, 05:22 ποια βαρ ρε τρελε 20 χροναι βρωμας με καθε σκαρτο τροπο δεν γινετια να μιλανε ρε φιλε να μιλας αν θεωρεις τον ευατο σου αξιοπρεπει ανδρα και ανθρωπο

ola ta mats na piasoume metaksy mas,se ola osa exeis xasei,den tha paradexteis oute 1,na peis exasa ok htan anwteroi,,edw kai sto 3-1 pou sas sername tafro kaneis de thymatai to penalti sto 1-0 ppu piase o toxouroglas,oloi meinane me to "mas afhse me 9 les k den tis eixane kanei tis kartes kserw gw,,
oxi 20,,apo to 1925 ola vrwmika tha ta vgalete

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Σάβ 28 Δεκ 2019, 21:42

Ο μουγκός είπε στον κουφό,οτι ο τυφλός είδε τον κουτσό να τρέχει..
Για τα φετινά..Αφήστε τις μαλακιες σας όλοι,διακοπή πρωταθλήματος κτλ γιατι θέλω να παίξω Ευρώπη.. :D
Σαν χτες..1987..

Εικόνα

υ.γ Ξέρω-ξέρω..Γαμιέμαι-γαμιέστε αλλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ρε τσόγλανοι..Καλές γιορτές..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
elladistan
Δημοσιεύσεις: 1866
Εγγραφή: Δευ 16 Ιαν 2012, 14:11
Has thanked: 35 times
Been thanked: 125 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από elladistan » Σάβ 28 Δεκ 2019, 21:51

sadekg4 έγραψε: Σάβ 28 Δεκ 2019, 21:42 Ο μουγκός είπε στον κουφό,οτι ο τυφλός είδε τον κουτσό να τρέχει..
Για τα φετινά..Αφήστε τις μαλακιες σας όλοι,διακοπή πρωταθλήματος κτλ γιατι θέλω να παίξω Ευρώπη.. :D
Σαν χτες..1987..

Εικόνα

υ.γ Ξέρω-ξέρω..Γαμιέμαι-γαμιέστε αλλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ρε τσόγλανοι..Καλές γιορτές..
Μιας και πηγες σε εκεινες τις ωραιες εποχές καντε ολοι βαρ σε αυτο το γκολ.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 129 επισκέπτες