ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
hgnm
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 01:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από hgnm » Δευ 26 Μαρ 2018, 15:16

μόνη μας πατρίδα του ερυθρού τα χρόνια

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 26 Μαρ 2018, 15:21

Poly klama re paidi mou....ta dolia ta paiidakia ,to lete re malakes les kai pethanan se katanagkastika erga,aman me thn papatza pia,,, thn paramytha thn goystaran kai epesan se aythn,gousto einai,, den pethanan sto merokamato....
,opws strwneis koimasai,kai alloi megalwsan dyskola kai tous egeine o kwlos NA apo ta 17 sta merokamata kai twra megalwnoun oikogeneies...alla aytoi den eixan xrono na p a na pioune... paei allou h kouventa,,k epeidh kai filous exw xasei klp na mou peis gia to 1980 na to katalavw alla me tetoia enhmerwsh pou yoarxei shmera einai adianohto na gineis zakias kai na ftaiei aytos pou poulaei...
Krima ontws gia ayta ta paidia...POIO MEGALO KRIMA GIA TIS MANADES KAI TOUS PATERADES Pou travane ayto to golgotha,,alla oute prezakias oute alkoolikos ginesai me to zori....
Einai sa na mou les de ftaiei o allos pou etrexe me 320...ftaiei o eisagwgeas pou evale to amaksi sth xwra...

ASXETA ME THN KOUVENTA PROESROS KAI MALAKIES
Epeidh exei tyxei na xoune dwsei maxes me filous kai na trwme thn koroidia sth mapa kai meis kai oi goneis,, me ta xronia dysthxws den to vlepw toso """""ta foukariarika ta paidakia"""

Άβαταρ μέλους
hgnm
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 01:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από hgnm » Δευ 26 Μαρ 2018, 15:24

ρε μαστορα ειναι η πρεζα θανατηφορα η οχι οπως λεει αλλοσ;
μόνη μας πατρίδα του ερυθρού τα χρόνια

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 26 Μαρ 2018, 15:35

T'94 έγραψε: Δευ 26 Μαρ 2018, 14:43 μιλαμε για κατι συγκεκριμενο...ξεκαθαρα και συ μου μπλεκεις Μαρινακη Σαββιδη
Το ..παντρεμα γινετε γιατι το 98% ειναι σκουπιδια και ντεπον
Διαβασε τι εγραψα πρωτα..Μιλησα ξεκαθαρα για μια κατασταση που δεν υπαρχει δρομος,τρεξιμο,ζητα,μπουκα κτλ
υπαρχει ενα ψιλοπαραδειγμα στην Ελβετια,που βεβαια την προσφερει το κρατος...
τελος παντων,ξεφυγαμε..και δεν ειναι καταλληλο και το τοπικ
και ναι,και το φαγα το λουκι..και ναι,δεν θελω ουτε στα 5μετρα κτλ..αλλα επιμενω σ αυτο που ειπα

απ το παντρεμα που λες φευγουν οχι απ τη πρεζα
εκτος εαν θελει ο αλλος να σε μαρμαρωσει σαν αναποδο κοτοπουλο
Μιλας σαν ψευτο-αναρχικος όμως παρέα,με θεωρίες και ουτοπίες και σπας νευρα τωρα..
Οσοι μπλέξανε με τα σέα,μπλέξανε ακριβώς γιατι ήτανε ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ..Τι θα πει ''μια κατάσταση εκτος δρομου''??Που τα έχεις δει όλα αυτά??
Καθαρή πρέζα δεν έχει πιει ποτέ κανείς στην Ελλάδα..Οι τόνοι που ειχε το noor1 θα μπαίνανε πολλαπλάσιοι στην ''αγορά''..
Εγω όταν μιλάω για πάντρεμα όμως,μιλάω για πρέζα και πρεζοχαπα..Γιατι από κει έχουν ''φύγει'' αρκετοί..Ολα αυτά όμως είναι στο πλαίσιο της ''κουλτούρας'' της ηρωίνης,δεν είναι κάτι ξεχωριστό..Μην αποκόπτεις την ηρωίνη μόνη της,γιατι κι από υπερβολική δόση έχει φυγει κοσμάκης..
Οσοι λοιπόν ξεφεύγουν από την πρέζα,ξεΦΕΥΓΟΥΝ από μια ολόκληρη ''κουλτούρα'' και ένα συγκεκριμένο τρόπο ζωης..
Κι όχι αφήνω την πρέζα και μπλέχνω με τις βούπρες..if you know what i mean.. :eme
ΑΛΛΑΞΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
Το αποκλείεται αυτό το μπάσιμο,να είναι αντεπίθεση Σαββίδη?? Με πραγματικά στοιχεία όμως..
ΒΑΤΣΙΝΑ ΓΑΜΙΕΣΑΙ..από τώρα..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 26 Μαρ 2018, 15:36

O filos milaei gia mia sygkekrimenh katastash,
Ta poio pola thanatifora pantws einai apo notheymenh h apo ypervolikh

Άβαταρ μέλους
hgnm
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 01:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από hgnm » Δευ 26 Μαρ 2018, 15:44

ποια κατασταση ρε φιλε;μαλακια ειπε ο βλαμμενος :malakia
μόνη μας πατρίδα του ερυθρού τα χρόνια

dernw

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από dernw » Δευ 26 Μαρ 2018, 17:00

no passaran έγραψε: Δευ 26 Μαρ 2018, 01:41 @dernw κοιτα φιλε πως εχουν τα πραγματα για του λογου μου. Βασικο ρολο στη ζωη μου και στην περπατησια μου παιζουν 5 -10 πραγματα που εμαθα απο το σπιτι μου,επειτα θεωρω σε ενα μεγαλο βαθμο καθοριζουν τη σταση μου οι ιδεες που πιστευω. Ετσι λοιπον τις αξιες αυτες και τις ιδεες που γνωρισα μεγαλωνοντας και ετυχε να διαβασω και 2-3 ωραια πραγματα δεν θα τις βαλω πισω για 10 σερι κουπες. Ειναι ενα ομορφο και μεγαλο αν θες κομματι απο τη ζωη μου ο Ολυμπιακος μα οχι η ζωη μου!

Τωρα αν στην κουβεντα ισως δειχνω καπως περισοτερο υποστηρικτικος, η καλυτερα για να το θεσω πιο σωστα ,αν κανω παραπανω απ'οσο θα επρεπε το συνηγορο του διαβολου μην ξεχνας πως οι ανθρωποι εχουμε και "αδυναμιες" και μια απο αυτες μπορει να ειναι ενας ισχνος μα υπαρκτος δε εγωισμος ετσι ωστε σε μια αποψη μας να ενισχυσουμε την ορθοτητα της. Το πλεον σιγουρο ειναι πως οταν συζηταω για τοσο σοβαρα θεματα προσπαθω να τα αντιμετωπιζω οσο πιο αντικειμενικα γινεται ετσι ωστα να εχω περισοτερες πιθανοτητες να βγαζω ασφαλεστερα συμπερασματα
Οπως και να χει οποιος κουβαλαει,οποιος βοηθαει,οποις πουλαει και γενικα οποιος νταλαβεριζεται με την διακινηση και το εμπορια πρεζας να ψοφησει χθες και ας ειναι οποιος θελει!

Υ.Γ δεν εισαι εσυ ο πηλουρης a.k.a infused που εγραφε εδω μεσα πιο παλια;
oxi kamia sxesi.. den eimai autos pou les

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 26 Μαρ 2018, 22:53

hgnm έγραψε: Δευ 26 Μαρ 2018, 15:16 α ξεχασα http://www.gazzetta.gr/football/superle ... a-marinaki
akoma na fanei o megaras

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 27 Μαρ 2018, 00:14

j.rebel έγραψε: Δευ 26 Μαρ 2018, 22:53
hgnm έγραψε: Δευ 26 Μαρ 2018, 15:16 α ξεχασα http://www.gazzetta.gr/football/superle ... a-marinaki
akoma na fanei o megaras
eisai theoxazos esi,etsi? 39.000 selides dikografias me xiliades dialogous,les na perimeno ta kone tou xontrou me tis 3xiliades etiseis ekseresis gia na petixei ton stamadiano kalokeriatika,gia na vgalo simperasma? :lol :lol
telika ti ginete me ton siriza giati exo mperdeftei? :lol

sto pa kai proxthes,de mou leei kati na paei filaki..ego,na psofisei thelo..

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 27 Μαρ 2018, 00:19

*o saris pou itan proedros stin epo kai milage me pakistanika tilefona me ton xontro,diorise epi proedrias tou ton gio tou stamadianou(pou apalakse ton xontro) sto dietitiko dikastirio tis epo..

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 209 επισκέπτες