ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:12

PATSIFRIKOS έγραψε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:04 Ο άλλος παραπονιέται επειδή ο τράκης πήγε στην κεδ και απαίτησε να μπει στην ΚΛΗΡΩΣΗ διαιτητής που παράνομα εδώ και 2,5 μήνες δεν τον έβαζαν στις κληρώσεις προς ώφελος του ολυμπιακού.

Το αστείο της υπόθεσης ότι εδώ και τόσο καιρό ακούμε τα "μέχρι τέλους" και τα "δεν μας νοιάζουν οι ποινές" και τα "θα πάμε αδριατική λίγκα" αλλά τώρα που σφίγγουν τα γάλατα κάνουν τα πάντα για να μην υποβιβαστούν αυτομάτως. Να χαρώ εγώ κάτι "παλικάρια". :lol
ο καθενας παιζει τα χαρτια του οποτε κατσε να δεις τι θα γινει και πως θα παει μεχρι το τελος και επειτα κρινεις. Την παλικαρια δηλαδη ρε πατσι εσυ πως την οριζεις; Επειδη αναφερθηκες στον Αναστοπουλο και την παρανομη αποπομπη του απο τα ματς του Ολυμπιακου και μονο (θυμησου στη μπαλα ποσους δεν θελαμε ολες οπι ομαδες και δεν μας σφυριζαν) γιατι δεν δειχνεις εσυ,η ομδα σου και ο φαρος την ιδια ευαισθησια για αλλους διαιτητες που δεν μετεχουν στις κληρωσεις; Τελικα μας αρεσει ρε μαγκες το 50-50 η ολοι γουσταρουμε το χαλιφατο και μολις χαθει η παει να χαθει κανα προνομιο βελαζουμε εν χορο, παντα υπο την καθοδηγηση του εκαστοτε μαεστρου μπροεδραρα;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Κυρ 05 Μάιος 2019, 01:18

Eseis zitisate ti gnwmi twn tritwn. San tritos stin eipa. An theleis kati pio antikeimeniko tote n s pw oti oi aggelopouloi koitane twra p dn tous bgainoun ta koukia n kanoun k ligo tous irwes. Swsta to skeftontai gia n ginete koubenta gia alla themata k oxi gia ta problimata tous. Kata ta alla o trakis einai toso cult k asteios pou anarwtiemai poso amartia einai n pigainoun opoy na nai ta lefta. Telos dn xerw an tha xame ta diplasia i ta prwtathlimata tou alexandri tou jole i tou fouster alla eseis proswpika mas exete faei 2 3 gia plaka. Megalitero asteio telos apo to kanibalizei o baggelas ta prwtathlimata tou sokrati k o theios tou baggeli den exw. Opws to lege k o takaros o dikos sas eseis martirate xwris xulo pleon.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 05 Μάιος 2019, 09:15

εγω ρε dri αυτο που βλεπω ειναι οτι την καμπουρα του κανεις ποτε δεν την βλεπει. Αν η ομαδα σου πρωταγωνιστουσε ολα αυτα τα χονια στο μπασκετ θα μιλαγες διαφορετικα,οπως μιλαγες στο ποδοσφαιρο,σωστα πολλες φορες. Βεβαια εαν ερθει το κουμαντο εκει και οδευουν προς Φιλαδελφεια οι κουπες,το τροπαριο ειναι διαφορετικο,οπως διαφορετικο ειναι την τελευταια διετια τριετια οπου οι περισοτεροι αφηνετε να εννοηθει οτι "καλα να παθετε γαυροι και μη μιλατε εσεις".
Συνεπως καταληγουμε οτι κανεις δν αντεχει το 50-50 και ολοι θελουν το αρχιγιλικι στο χαλιφατο
προφανως και μιλαω για την πλατια μαζα και οχι για τις φωτινες εξαιρεσεις ανθρωπων εκει εξω η και εδω μεσα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
foutre
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 01:01
Has thanked: 142 times
Been thanked: 124 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από foutre » Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:37

PATSIFRIKOS έγραψε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:04 Ο άλλος παραπονιέται επειδή ο τράκης πήγε στην κεδ και απαίτησε να μπει στην ΚΛΗΡΩΣΗ διαιτητής που παράνομα εδώ και 2,5 μήνες δεν τον έβαζαν στις κληρώσεις προς ώφελος του ολυμπιακού.

Το αστείο της υπόθεσης ότι εδώ και τόσο καιρό ακούμε τα "μέχρι τέλους" και τα "δεν μας νοιάζουν οι ποινές" και τα "θα πάμε αδριατική λίγκα" αλλά τώρα που σφίγγουν τα γάλατα κάνουν τα πάντα για να μην υποβιβαστούν αυτομάτως. Να χαρώ εγώ κάτι "παλικάρια". :lol
Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι υπαρχουν παρανομα αποκλεισμενοι διαιτητες απο την basket league(οχι μονο απο αγωνες της ζελας) τους οποιους κατα τυχη ειχε στοχοποιησει και ο Τρακης.. Το ακομα πιο τυχαιο ειναι οτι δικαστικα οι διαιτητες εχουν δικαιωθει αλλα ακομα αποκλεισμενοι ειναι..Το επισης αστειο ειναι οτι η μουμια αρνειται να κανει εστω συζητηση με τον υπουργο και κρυβεται.. Το αλλο αστειο ειναι οτι μετα την "επισκεψη" πρεζακια αμεσως ΟΡΙΣΤΗΚΕ ο Αναστοπουλος και ενω ειχε κληρωθει να σφυριξει αγωνα της Αδριατικης την ιδια μερα.. Ολα αγγελικα πλασμενα δηλαδη.. :etsi
''ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΔΩΣ' ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ''

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Kranos » Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:47

foutre έγραψε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:37
PATSIFRIKOS έγραψε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:04 Ο άλλος παραπονιέται επειδή ο τράκης πήγε στην κεδ και απαίτησε να μπει στην ΚΛΗΡΩΣΗ διαιτητής που παράνομα εδώ και 2,5 μήνες δεν τον έβαζαν στις κληρώσεις προς ώφελος του ολυμπιακού.

Το αστείο της υπόθεσης ότι εδώ και τόσο καιρό ακούμε τα "μέχρι τέλους" και τα "δεν μας νοιάζουν οι ποινές" και τα "θα πάμε αδριατική λίγκα" αλλά τώρα που σφίγγουν τα γάλατα κάνουν τα πάντα για να μην υποβιβαστούν αυτομάτως. Να χαρώ εγώ κάτι "παλικάρια". :lol
Το αλλο αστειο ειναι οτι μετα την "επισκεψη" πρεζακια αμεσως ΟΡΙΣΤΗΚΕ ο Αναστοπουλος και ενω ειχε κληρωθει να σφυριξει αγωνα της Αδριατικης την ιδια μερα.. Ολα αγγελικα πλασμενα δηλαδη.. :etsi
Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι ΚΛΗΡΩΘΗΚΕ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

walker
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 07:30
Has thanked: 8 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από walker » Κυρ 05 Μάιος 2019, 19:14

Kranos έγραψε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:47
foutre έγραψε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:37
PATSIFRIKOS έγραψε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:04 Ο άλλος παραπονιέται επειδή ο τράκης πήγε στην κεδ και απαίτησε να μπει στην ΚΛΗΡΩΣΗ διαιτητής που παράνομα εδώ και 2,5 μήνες δεν τον έβαζαν στις κληρώσεις προς ώφελος του ολυμπιακού.

Το αστείο της υπόθεσης ότι εδώ και τόσο καιρό ακούμε τα "μέχρι τέλους" και τα "δεν μας νοιάζουν οι ποινές" και τα "θα πάμε αδριατική λίγκα" αλλά τώρα που σφίγγουν τα γάλατα κάνουν τα πάντα για να μην υποβιβαστούν αυτομάτως. Να χαρώ εγώ κάτι "παλικάρια". :lol
Το αλλο αστειο ειναι οτι μετα την "επισκεψη" πρεζακια αμεσως ΟΡΙΣΤΗΚΕ ο Αναστοπουλος και ενω ειχε κληρωθει να σφυριξει αγωνα της Αδριατικης την ιδια μερα.. Ολα αγγελικα πλασμενα δηλαδη.. :etsi
Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι ΚΛΗΡΩΘΗΚΕ
επειδη επιμενεις,πως γινεται να κληρωνεται διαιτητης που εχει παρει αδεια απο την κεδ να σφυριξει αγωνα στην εσθονια?μετα απο την "τυχαια" επισκεψη τρακη βεβαιως..αν τωρα πιστευεις οντως οτι κληρωθηκε,τι να πω....

Lektikos7
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 04:49
Has thanked: 119 times
Been thanked: 43 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Lektikos7 » Κυρ 05 Μάιος 2019, 19:35

wtf? έγραψε:Ας μιλήσει και κάνας άλλος τρίτος.
Μέχρι να συμφωνήσει κάποιος με τον λεκτικό.
Φιλε μου ερωτηση εκανα κ ζητησα μια απαντηση κ απαντηση δε παιρνω. Για να συμφωνησει καποιος μαζι μου θα πρεπει να εχω καποια αποψη.
Εγω απλα ρωτησα τι θα ειχε γινει σε αντιστοιχη περιπτωση που στη θεση του Τρακη ηταν ο Κοκκαλης ή ο Μαρινακης.

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από panaev » Κυρ 05 Μάιος 2019, 19:41

Κάλα κάνανε κ ο Κόκκαλης κ ο μαρινακης....Κάλα κανει κ τώρα ο τρακης....κοινοί θνητοί των 600 ευρώ είμαστε μπροστά τους...μη σκατε...

Κ η ζωή συνεχίζετε ρε μάγκες....

Lektikos7
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 04:49
Has thanked: 119 times
Been thanked: 43 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Lektikos7 » Κυρ 05 Μάιος 2019, 19:43

D.R.I έγραψε:O tritos gelaei na akouei ton allo n leei tous pire 12 xronia na fugoun apo tin farsokwmwdia k meta na pigainei sto allo topic n leei 100 monoi mas 5 oloi sas kante omas n kerdate tas diaititas o jole exei pio polla apo tin aek kante ependuseis. Ektos ean ta paidia simfwnoun me ton baggela poy leei oti kamia 15 prwtathlimata pou pirate me sokrates itan tou thwma k kathara einai mono tou baggela.
Οσα πρωταθληματα κ να σου χω κλεψει οπως σε βολευει να πιστευεις, τα λεφτα που εχεις φαει απο το δημοσιο μονο εσυ κ αλλος κανεις.
Το μονο πρωταθλημα που αξιζες ηταν με τον Ριβαλντο η τεσσαρα αλλα κι εκει δε σου κλεψα τπτ. Δικαστικα πηγε η υποθεση οπως δικαστικα θα το πηγαινε καθε παε απο τη στιγμη που υπαρχουν τα εκατομμυρια του τσου λου.
Μου χεις ριξει πολλες τριαρες κ τεσσαρες τοσα χρονια που σου κλεβα τα πρωταθληματα ε; Εγω τα οβερ 2.5 που σου ριχνα μαλλον ηταν με τις πλατες των Βασσαρα, Δουρου οχι με Ζιοβαννι, Καρεμπε.

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Kranos » Κυρ 05 Μάιος 2019, 23:38

walker έγραψε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 19:14
Kranos έγραψε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:47
foutre έγραψε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 17:37
PATSIFRIKOS έγραψε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:04 Ο άλλος παραπονιέται επειδή ο τράκης πήγε στην κεδ και απαίτησε να μπει στην ΚΛΗΡΩΣΗ διαιτητής που παράνομα εδώ και 2,5 μήνες δεν τον έβαζαν στις κληρώσεις προς ώφελος του ολυμπιακού.

Το αστείο της υπόθεσης ότι εδώ και τόσο καιρό ακούμε τα "μέχρι τέλους" και τα "δεν μας νοιάζουν οι ποινές" και τα "θα πάμε αδριατική λίγκα" αλλά τώρα που σφίγγουν τα γάλατα κάνουν τα πάντα για να μην υποβιβαστούν αυτομάτως. Να χαρώ εγώ κάτι "παλικάρια". :lol
Το αλλο αστειο ειναι οτι μετα την "επισκεψη" πρεζακια αμεσως ΟΡΙΣΤΗΚΕ ο Αναστοπουλος και ενω ειχε κληρωθει να σφυριξει αγωνα της Αδριατικης την ιδια μερα.. Ολα αγγελικα πλασμενα δηλαδη.. :etsi
Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι ΚΛΗΡΩΘΗΚΕ
επειδη επιμενεις,πως γινεται να κληρωνεται διαιτητης που εχει παρει αδεια απο την κεδ να σφυριξει αγωνα στην εσθονια?μετα απο την "τυχαια" επισκεψη τρακη βεβαιως..αν τωρα πιστευεις οντως οτι κληρωθηκε,τι να πω....
Και που θες να ξερω ρε walker, στη ΚΕΔ ειμαι;
Η ατάκα σου είναι επιπέδου "Πως γίνεται κάθε χρόνο ο Ολυμπιακός να κληρώνεται με όλα τα μπουρδέλα στο Ch.L? Μάλλον τα μαγειρεύει ο Θεοδωρίδης" :malakia
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Semrush [Bot] και 153 επισκέπτες