ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
dernw

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από dernw » Τρί 24 Δεκ 2019, 03:47

o allos leei na mi vazoume tous pantes sto idio tsouvali..
40 xronia kai vale mia protasi gia na ksevrwmisei to podosfairo den kanane..
oxi paidia eseis eiste oi katharoi :lol:

egw kserw epi epoxis PAOK exei kanei protasi gia var, ksenous diaitites kai dimiourgia b omadwn.
as vgei kapoios na pei oti auta den antivainoun sta "symferonta" tou PAOK.. akougetai

oso gia tous tzampa magkes apo ton peiraia 2-3 xronia einai stin afaneia kai myksoklaine.. pou na eixan na paroun 35 xronia prwtathlima..
tha eixame autoktonies :lol:

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Τρί 24 Δεκ 2019, 07:39

Πατσιφρικε πρεπει να ειναι η δεκατη φορα που γραφεις σεντονι οτι δεν ασχολεισαι με τον ΠΑΟΚ

Απο μενα εχεις γινει κατανοητος, δεν χρειαζεται να το ξαναγράψεις :D

Υ. Γ. Περιμενω με ανυπομονησία οφσαιντ "αλα κατσουρανης" στον ολυμπιακο. Δεν τον βλεπω τον κυρ σαββα να ξυπναει το επομενο πρωι

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Τρί 24 Δεκ 2019, 08:34

PATSIFRIKOS έγραψε: Δευ 23 Δεκ 2019, 10:58

Να ξέρετε ότι καυλώνουμε όταν κλαίτε. Είστε σκέτη απόλαυση.
Eντάξει όπως την βρίσκει και όπως μπορεί ο καθένας.

Εμείς καυλώνουμε μόνο όταν σας γαμάμε.

ΠΑΝΤΟΥ. ΣΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.

Αντε φιλάκια
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 24 Δεκ 2019, 09:43

καλα ρε μπουρδελα ολοι εδω μεσα ειστε; καλαντα δεν λετε εσεις;
παμε τωρα και λιγο πιο σοβαρα (και καλα)...Μαγκες απο το βορρα,το προβλημα δεν ειναι αν πηρατε πρωταθλημα μετα απο 35 χρονια και φυσικα αυτο το κανατε ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ δηλαδη ΚΑΙ με το παρασκηνιο.
Καλη ομαδα ειχατε,πιο σταθερη και πιο ετοιμη απο την περσυνη ομαδα του Ολυμπιακου που ηταν καινουργια αλλα επαιζε κλασεις ανωτερα,τουλαχιστον σε σχεση με τα εκτρωματα που παρουσιαζαμε την τελευταια 3ετια.
Το "προβλημα" (που σιγα το προβλημα,αλλα ειναι προβληματα στη ζωη) ειναι πως επειδη εδω μεσα τα λεγαμε ολοι μας,καποιοι αλλαλαζατε για ΙΣΟΝΟΜΙΑ πραγμα που δεν συμβαινει και φυσικα ποτε δεν προκειται να συμβει! Ουτε απο αυτον τον χαλιφη ,ουτε απο τον επομενο και παει λεγοντας...
Πιο πολυ εχει να κανει με την υποκριτικη σταση μερικων και μονο! πειτε ρε μαλακες την αληθεια δεν ειναι κακο! αλλωστε δεν νομιζω πως οποιος πρακολουθει στενοτερα το πρωταθλημα και οχι μονο την ομαδα του να αρνηθει πως ο παοκ και φετος ειναι καλος στο γηπεδο

Υ.Γ ρε σινς που εισαι μωρη χαμουρα εσυ; ;-)
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Τρί 24 Δεκ 2019, 10:38

Mas exeis zalisei m mas tous upokrites k seis panugirizate 20 xronia prwtathlimata m ta idia k polu xeirotera kone k stisimata alla dn eiste ypokrites giati den sas arese k thelate isonomia opws zitaei i omadoula sas twra me olo to casting tou delfinariou p xete mazepsei. Egw proswpika den tin briskw m tis adikies sas tis k kala alla m areseiiiiiiii p muxoklaite san agamitessssss o baggelas k oi clown p xete. Kaluteri k apo to medrano i pae olumpiakos.

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 24 Δεκ 2019, 11:12

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Τρί 24 Δεκ 2019, 07:39 Πατσιφρικε πρεπει να ειναι η δεκατη φορα που γραφεις σεντονι οτι δεν ασχολεισαι με τον ΠΑΟΚ

Απο μενα εχεις γινει κατανοητος, δεν χρειαζεται να το ξαναγράψεις :D

Υ. Γ. Περιμενω με ανυπομονησία οφσαιντ "αλα κατσουρανης" στον ολυμπιακο. Δεν τον βλεπω τον κυρ σαββα να ξυπναει το επομενο πρωι

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Ναι βρε αδερφούλη μου γιατί όταν κάθομαι και αραδιάζω επιχειρήματα εναντίον του γαύρου που τώρα με εσάς έχει την άμεση κόντρα (οπότε έμμεσα παίρνω το μέρος σου ασχέτως αν με ενοχλούν πολλά και σε σένα) και έρχεται ο άλλος στο ξεκούδουνο και αντί να ασχοληθεί με τον Ολυμπιακό γράφει γενικά για ποκ τότε ναι θα του απαντήσω. Από μόνος μου με τον παοκ να είσαι σίγουρος πως δεν θα ασχοληθώ αν δεν έχω ερέθισμα. Δεν σας έχουμε εδώ, δεν είστε στην καθημερινότητά μας, κάποιοι είμαστε γενιά που μεγαλώσαμε με εσάς στην ανυποληψία (εποχές Βουλινού), οπότε ανθρώπινο είναι να θεωρώ αντιπάλους μου τους άλλους δύο μόνο και όχι εσένα και τον Άρη (γιατί και τον σκώληκα τον θεωρώ πολύ μεγάλο σύλλογο).

Ξαναλέω προς κάποιους συγκεκριμένους... όσο εύκολο είναι να μας τσουβαλιάζετε (και την αεκ μαζί) με τα σιχάματα της κοινωνίας άλλο τόσο εύκολο είναι να λέμε για γαύρους του βορρά. Και δεν χρειάζεται να γράψω έναν σκασμό παιχνίδια που με έχει σφάξει η διαιτησία στην Τούμπα (για λογαριασμό του γαύρου εννοείται). Το περιστατικό και μόνο με τον Ίβιτς αρκεί. Εκεί έγινες όμοιός τους και επίσημα. Και το κακό είναι ότι σαν κόσμος δεν αντιδράσατε ποτέ επίσημα. Ή τουλάχιστον δεν θυμάμαι εγώ κάποια αντίδραση. Αν έχω λάθος το λέτε και το δέχομαι.

Και κάτι τελευταίο... ο Αλαφούζος σας αντιπολιτεύτηκε κυρίως μετά τα καραγκιοζιλίκια του Ίβιτς. Κανονικά έπρεπε από τότε που πιάστηκε κορόιδο και σας έδωσε εισιτήρια για να κάνατε βλαχομαγκιές στη Λεωφόρο. Όταν βέβαια έκανε και αυτός και εμείς σαν κόσμος από το 2011 κανονικό πόλεμο στον χοντρό για στημένα και πρεζοκάραβο (μάλλον τότε δεν θα υπήρχε ποκ) δεν είδα κανέναν σας να στέκεται στο πλευρό του και στο πλευρό μας. Μάλλον πετούσατε αετό τότε. Έπρεπε να αδικηθείτε και εσείς στο κύπελλο για να ξυπνήσετε. Κάποιος έγραψε πιο πριν ότι ήρθατε εσείς και ζητήσατε ξένους διαιτητές, βαρ κτλ.. Απλά για φρεσκάρισμα μνήμης να πω ότι είχαμε ζητήσει και εμείς ξένους διαιτητές από το 2015, ίσως και επί Γόντικα πιο πριν. Βαρ πως να ζητούσαμε πιο παλιά βρε καμάρι μου; Δεν υπήρχε καν σαν τεχνολογία, δεν είχε έρθει στο ποδόσφαιρο ακόμα. :lol Μπορούμε να καθόμαστε μερόνυχτα να τα συζητάμε. Άκρη δεν θα βγει.

Το κακό του ελληνικού αθλητισμού είναι ένα. Αν αφανιζόντουσαν αυτοί όλοι ξέρουμε ότι τα πάντα θα ήταν πιο όμορφα και πιο καθαρά. Θα είχαμε τις νορμάλ αντιπαλότητές μας και μέχρι εκεί. Οι άλλοι είναι κοινωνική μάστιγα. Αυτά που έχουν γίνει σε όλα τα επίπεδα από το 97 και μετά δεν πρέπει να έχουν συμβεί σε άλλη χώρα του πλανήτη. Τι συζητάμε τώρα; Και τώρα το παίζουν και θιγμένοι. Ρε όοοοξω.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

fteros4
Δημοσιεύσεις: 2043
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 15:54
Has thanked: 110 times
Been thanked: 27 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από fteros4 » Τρί 24 Δεκ 2019, 11:21

Απλά να πω ότι ξένους διαιτητές ξεκίνησε να ζητάει καιο Ολυμπιακός το 16 όταν θεώρησε ότι τα κοζια άρχισαν τότε να αλλάζουν στην κεδ και την επο.

Άσχετο αν από τότε ο ΠΑΟΚ δεν έχει χάσει ποτέ με ξένο διαιτητή σε ντέρμπι και κοντεύουν να σκάσουν από το κακό που τους βρήκε.

Τώρα απλά τους φταίνε όλοι που δεν μπορούν να βάλουν ένα γκολ στο βολο

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 24 Δεκ 2019, 11:41

Megara13 έγραψε: Τρί 24 Δεκ 2019, 02:06
j.rebel έγραψε: Τρί 24 Δεκ 2019, 00:07
Megara13 έγραψε: Δευ 23 Δεκ 2019, 17:59 1980-1996 βαρδινογιαννης
6 εμεις,5 εσεις,4 αεκ,1 παοκ,1 λαρισα..

1997-2010 παραγκα κοκκαλη
2 εμεις,12 εσεις

2011-2017 εγκληματικη οργανωση μαρινακη
7 πρωταθληματα εσεις

νικαια βλεπεις καμια διαφορα ρε?

kokkalis 93 megale....ektos an ksrkinate na metrate opws sas voleyei,ksanakane souma
2011-2017 sta 7 emeis ta 3 eleipe h aek kai oi allou eisastan anypolypsia,,esy efages se mats 3 hmixrono,poso sfagh diladi me 10 kai 12 kai 15 vathmous diafora?
Paragka kokali grafo oxi sketo kokalis..

2011 ke meta exoume eglimatikes organoseis, stimena, daneikous, parartimata, saris, gkirtzikis,ked.. Xiliades selides evgale i eyp me ton xontro na kanonizei mexri ke to ti tha ginei se dikastirio gia mats g ethnikis re malaka johny kai esi mou metras ti vathmologia re mirodia?
Sovarepsou

Nikea psiloamea se kovo giafto den mpeno kan se antiparathesi..
.

ara ksekinas na metras apo kei pou phra egw kati,,giati prin htan kathara,,
epishs to oti milouse sta thlefwna den allazei to oti epaize monos tou gia 3-4 xronia,ti sou klepse otan to epairne apo septemvri?

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 24 Δεκ 2019, 11:53

Τζόνι όπως σε έχω κόψει είμαι σίγουρος ότι τα μεσημέρια ακούς και αυτόν τον καρκινιάρη τον Χριστόγλου. Το τι γινόταν για να τα πάρεις με 20 βαθμούς διαφορά (και τώρα να το χρησιμοποιείς ως επιχείρημα) προφανώς δεν το εξετάζεις. Η καρδιά του πρωταθλητή θα λες.

Από τότε που ξεκίνησες να παίρνεις εσύ βγήκαν στη φόρα 2 παράγκες, ένα κοριόπολις και μία εγκληματική οργάνωση. Κατά τύχη μάλλον. Σε όλα αυτά θεωρείσαι υπαίτιος και "εγκέφαλος". Η δικαιοσύνη και το κράτος όμως είναι τόσο καθαρά που δεν τιμωρήθηκες ποτέ για τίποτα.

Το dna σας αντικατοπτρίζεται 100% σε αυτό που είπε ο Αλεξανδρής. Να νικάτε με κάθε τρόπο, δεν θα διστάζατε να κλέψετε και το παιδί σας. Τόσο σάπιοι είστε.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 24 Δεκ 2019, 11:56

D.R.I έγραψε: Τρί 24 Δεκ 2019, 10:38 Mas exeis zalisei m mas tous upokrites k seis panugirizate 20 xronia prwtathlimata m ta idia k polu xeirotera kone k stisimata alla dn eiste ypokrites giati den sas arese k thelate isonomia opws zitaei i omadoula sas twra me olo to casting tou delfinariou p xete mazepsei. Egw proswpika den tin briskw m tis adikies sas tis k kala alla m areseiiiiiiii p muxoklaite san agamitessssss o baggelas k oi clown p xete. Kaluteri k apo to medrano i pae olumpiakos.
Φιλε μου εγω πανηγυριζα οπως λες μα δεν αρνηθηκα ποτε πως υπηρχε ευνοια. Δεν ζητησα σε κανεναν να μην πανξγυρισει τη δικαιη κατ εμε περσυνη η προπερσυνη κατάκτηση τίτλου.
Αυτο που με ξενιζει και σχολιαζω ειναι η ελειψη παραδοχης σε καποια πραγματα. Νομιζω ειμαι σαφης σε αυτο
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 111 επισκέπτες