ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 30 Μαρ 2018, 13:22


Άβαταρ μέλους
BrigadeAutonome
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ 2011, 13:41
Has thanked: 61 times
Been thanked: 77 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από BrigadeAutonome » Κυρ 01 Απρ 2018, 20:42

j.rebel έγραψε: Παρ 30 Μαρ 2018, 13:22 http://m.oneman.gr/keimena/diabasma/meg ... _term=Pos2
"...Μαζί με τη χώρα κατέρρευσαν αμέτρητες ομάδες, ακόμη και οι λαοφιλέστερες όπως η ΑΕΚ, ο Άρης, ο Ηρακλής, ο ΟΦΗ, η Παναχαϊκή...".
Βγαίνει ο κάθε καραγκιόζης, όπως καλή ώρα στο oneman, και μας τσουβαλιάζει με τους υπόλοιπους. Τον ΗΡΑΚΛΗ τον κατέρρευσαν πούστικα, δεν έπεσε ποτέ αγωνιστικά.

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 02 Απρ 2018, 01:49

Ουτε κι ο ΟΦΗ έπεσε αγωνιστικά..Και νομίζω πως ούτε και η ΑΕΚ θα έπεφτε αγωνιστικά..Κάπου βρήκανε και μας πατήσανε όλους,απλά με εσάς το παρατραβήξανε λιγάκι..Και το τελικό πόρισμα διαφέρει από ομάδα σε ομάδα..
Η αρχική αιτία του κακού πάντως για όλους,ήταν το χρήμα..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 02 Απρ 2018, 11:38

h aek agwnistika epese ekeinh th xronia,,de stavrwnane nikh

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 02 Απρ 2018, 12:06

rebel αν δεν ήταν τα χρέη στη μέση,δεν νομίζω να πέφτανε..για το ξέπλυμα οργανώθηκε η δουλειά..
Το οικονομικό ήταν πάντα το μεγάλο αγκάθι όλων μας..Ούτε εγω γούσταρα που είχα πράσινους και κοκκινους νταβάδες,αλλα αυτοί ριχνανε το χρήμα..
Κι όποτε κλείσανε την κάνουλα,μας πήρε η κάτω βόλτα..Και η Αεκ από τα χρέη ταλαιπωρήθηκε και κατέληξε στη γ..Κι ο βάζελος τώρα μια από τα ιδια και αυτή τη φορά δεν τους φταίει κανένας μαρινακης..Απλα ρε φίλε στον Ηρακλή κάποια πράματα του τα κάνανε απροκάλυπτα και τον ξετεντώσανε..Και ευνοούσανε οι αρχές τις λαμογιές των άλλων,ενω του Ηρακλή το τραβούσαν το σχοινί μέχρι τέρμα..
Ξέρεις τι έχω πάρει χαμπάρι όμως..Κανεις δεν κάθεται να κάνει αυτοκριτική..Ολοι παίζουμε τους ήρωες και ψάχνουμε στόχο..Και τα κάστρα πέφτουν από μέσα..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

dernw

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από dernw » Δευ 02 Απρ 2018, 12:41

mia omorfia to prwtathlima twra e? :xartaeto

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 02 Απρ 2018, 12:46

Sigoura epaikse rolo kai to oikonomiko alla den einai periotwsh analogh me hraklh,epese kai agwnistika ,ase pou vgalane kai ta matia tous monoi tous, vlepe nikh me katidh pou anti na stiriksoun thn omada ginane mpourdelo,opws kai to allo poy mphkane mesa kai klevane papoutsia kai kalamides.... k mhn ksexname oti diamorfwsan thn g ethnikh na erthei sta metra tous gia na anaivoun amesa....vlepontas kai ta fetina..kapote legane se emas gia xartino kai phran to fetino...pou einai sketo diplwmatiko wpeisodio...-6 o enas -3 o allos..
Pesane gia na tous parei o ependyths opws ton voleye.. .den mporw na tous sygkrinw me thn periptwsh hraklh

Bellfast
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2015, 12:13
Has thanked: 22 times
Been thanked: 55 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Bellfast » Δευ 02 Απρ 2018, 14:43

sadekg4 έγραψε: Δευ 02 Απρ 2018, 01:49 Ουτε κι ο ΟΦΗ έπεσε αγωνιστικά..Και νομίζω πως ούτε και η ΑΕΚ θα έπεφτε αγωνιστικά..Κάπου βρήκανε και μας πατήσανε όλους,απλά με εσάς το παρατραβήξανε λιγάκι..Και το τελικό πόρισμα διαφέρει από ομάδα σε ομάδα..
Η αρχική αιτία του κακού πάντως για όλους,ήταν το χρήμα..
το πρατραβηξανε ΛΙΓΑΚΙ?ΛΙΓΑΚΙ?

Άβαταρ μέλους
BrigadeAutonome
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ 2011, 13:41
Has thanked: 61 times
Been thanked: 77 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από BrigadeAutonome » Δευ 02 Απρ 2018, 15:31

sadekg4 έγραψε: Δευ 02 Απρ 2018, 01:49 Ουτε κι ο ΟΦΗ έπεσε αγωνιστικά..Και νομίζω πως ούτε και η ΑΕΚ θα έπεφτε αγωνιστικά..Κάπου βρήκανε και μας πατήσανε όλους,απλά με εσάς το παρατραβήξανε λιγάκι..Και το τελικό πόρισμα διαφέρει από ομάδα σε ομάδα..
Η αρχική αιτία του κακού πάντως για όλους,ήταν το χρήμα..
Κανένα κάστρο δεν έπεσε από μέσα σ' εμάς, ό,τι μαλακία έγινε δεν είχε ως ποινή τον υποβιβασμό. Απλά τα πράγματα.
Τον ΗΡΑΚΛΗ τον έριξαν εξωαγωνιστικά 3 φορές, στο χορτάρι πάντα τα κατάφερνε, επομένως δεν έχει καμιά απολύτως σχέση με τις υπόλοιπες ομάδες.

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Τετ 04 Απρ 2018, 01:17

Δηλαδή μάγκες μου ο Ηρακλής τα τελευταία 8 χρόνια ήτανε οικονομικά εντάξει?? Και οι πλαστογραφίες γιατι??
Ότι τον έριξαν οι έξω τον έριξαν..Γιατι μπαχαλεύατε με τον καναδό όμως,αν ήταν όλα οκ εσωτερικά?? αυτό εννοώ,''πέφτουν από μέσα''..
Οι ''καπετάνιοι'' ρίχνουν το καράβι στα βράχια..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 129 επισκέπτες