ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 05 Νοέμ 2019, 13:23

Πατσιφρικε οσο ο καθε ενας απο εμας ενδιαφερεται να αποδειξει πως ειναι λιγοτερο βρωμικος απο τπν αλλο, καταριπτεται καθε ελπιδα να αλλαξει ποτε το οτιδηποτε. Μια ζωη θα ανακυκλωνουμε τα ιδια προβληματα αλλαζοντας απλα το ονομα αυτου που τα προκαλει.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Τρί 05 Νοέμ 2019, 14:02

Megara13 έγραψε: Δευ 04 Νοέμ 2019, 20:48 Σε 15 χρονια θα αποφανθουμε αν σας εφτασαν οι γαυροι του βορρα..
Οποτε μεχρι το 2035 μην ανησυχεις.
Τα πρωτεια της κλεψιας,της πουστιας,των εγκληματικων οργανωσεων και ολα αυτων των ωραιων που ζησαμε απο το 97 μεχρι το 17 θα σου ανηκουν..
Ψιτ ψηλεα....Κανενας δεν θα μας φτασει.


ΠΟΤΕ.
ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ΣΕ (σχεδόν) ΚΑΝΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ

Σκουξτε.
Περαστικά (δεν θα ναι)

(αφού είστε στόκοι,σαν στόκους θα σας απαντάμε δεν γίνεται αλλιώς)
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Τρί 05 Νοέμ 2019, 15:07

no passaran έγραψε: Τρί 05 Νοέμ 2019, 13:23 Πατσιφρικε οσο ο καθε ενας απο εμας ενδιαφερεται να αποδειξει πως ειναι λιγοτερο βρωμικος απο τπν αλλο, καταριπτεται καθε ελπιδα να αλλαξει ποτε το οτιδηποτε. Μια ζωη θα ανακυκλωνουμε τα ιδια προβληματα αλλαζοντας απλα το ονομα αυτου που τα προκαλει.
S auto pou les den exeis adiko alla fagame 20 xronia gamisi apo ta afentika sou sxedon oloi mas k twra m zitas n pame ena bima brosta. Epesa tuxaia prin ligo kairo se ena video m orgia p eixan ginei se paixnidia me tin aek apo esas k akoma gelaw re su m auta p edeixne. Skepsou mono oti auta ta 20 xronia Egw imoun 17 k eftasa 37 gia n dw n akurwnetai goal diko sas sto karaiskaki gia xeri p egine 2 faseis pisw. E tha mai pseutis an sou pw oti dn tin briskw m tin klapsa tis omadas soy twra.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 05 Νοέμ 2019, 15:23

Megara13 έγραψε: Δευ 04 Νοέμ 2019, 20:48 Σε 15 χρονια θα αποφανθουμε αν σας εφτασαν οι γαυροι του βορρα..
Οποτε μεχρι το 2035 μην ανησυχεις.
Τα πρωτεια της κλεψιας,της πουστιας,των εγκληματικων οργανωσεων και ολα αυτων των ωραιων που ζησαμε απο το 97 μεχρι το 17 θα σου ανηκουν..
ti le re,esy s wraios re,to 17 diladi katharise to prama epeidh de to phre o olympiakos diladi,
An to parei fetos logika tha vgeis na peis katharo swsta?
apo to 2011 k meta agwnistika den yparxei antipalos alla parola ayta oute ekei phrame kanena timio,,ta 2 pou phres esy sfhna na ypothesw htan proswrinh oaysh paragkas klp e?
En tw metaksy to 97 esy prepei na souna 6 xronwn alla tespa....

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 05 Νοέμ 2019, 16:32

To 17 alakse i diikisi tis epo.. Mexri tote ekanes koumanto.. Ektos kai an eisai toso mirodias kai de ksereis ti sou ginete..

Proxorame.. De exo kamia oreksi na arxiso na leo gia offside katsourani,na kerdizete mats sta xartia, na min vgenete na peksete ktl ktl..

Ta dio pou pira itan to ena tou dourou, to allo tou patera, to 17 tis eksigiansis kai to persino ton prespon... 4 protathlimata apo 3 diaforerikes omades ola stimena..

Ta ipolipa 18 protathlimata se 22 xronia apo mia omada.. :lol Oute onomasies kathe xronias, oute tpt.. Kathara, magkika kai pireotika.

Mpesa einai apo ta liga pou sas vgazo to kapelo.. O mixanismos propagandas pou exei ftiaksei o xontros tha to zilevan polloi epixirimaties kai arketa kathestota se olokliro ton kosmo.
Opos kai episis gia ton skopo sas den exete kanena provlima na ipostiriksete emas gia na gkelarei o kathe paok.. Ekei ftanei i kseftila sas.

Oso gia to fetino protathlima, tin psixi sas sto diaolo tha poulisete gia na to parete.. Pantos xlomo na to parei o paok me prothipourgo marinaki. Pistevo ston deftero giro tha exoume omorfies me nova, var ktl ktl..

Afta ta oliga ke ta leme.. Den prokite na sinexiso tin kouventa

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 05 Νοέμ 2019, 17:30

D.R.I έγραψε: Τρί 05 Νοέμ 2019, 15:07
no passaran έγραψε: Τρί 05 Νοέμ 2019, 13:23 Πατσιφρικε οσο ο καθε ενας απο εμας ενδιαφερεται να αποδειξει πως ειναι λιγοτερο βρωμικος απο τπν αλλο, καταριπτεται καθε ελπιδα να αλλαξει ποτε το οτιδηποτε. Μια ζωη θα ανακυκλωνουμε τα ιδια προβληματα αλλαζοντας απλα το ονομα αυτου που τα προκαλει.
S auto pou les den exeis adiko alla fagame 20 xronia gamisi apo ta afentika sou sxedon oloi mas k twra m zitas n pame ena bima brosta. Epesa tuxaia prin ligo kairo se ena video m orgia p eixan ginei se paixnidia me tin aek apo esas k akoma gelaw re su m auta p edeixne. Skepsou mono oti auta ta 20 xronia Egw imoun 17 k eftasa 37 gia n dw n akurwnetai goal diko sas sto karaiskaki gia xeri p egine 2 faseis pisw. E tha mai pseutis an sou pw oti dn tin briskw m tin klapsa tis omadas soy twra.

Αυτο που λες το καταλαβαινω μεχρι ενα σημειο. Μεχρι το σημειο που κι εγω καποτε ελεγα τα ιδια γιατι ειχα ζησει σαν πιτσιρικας διαφορες "ομορφιες"
Φτασαμε ομως και σε ενα σημειο που σχεδον 40αρισαμε και ο τροπος σκεψεις σε καποια θεματα ισως να αλλαζει ρε μαν. Εμενα πλεον δεν με απασχολει αν αδικειται η ομαδα μου απο αυτο που βαφτισαν εξηγιανση δηλαδη στην ουσια την αλλαγη του νταβα. Με ενοχλει που γαμανε το ποδοσφαιρακι με καθε τροπο. Εντος αλλα και εκτος γηπεδου
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 05 Νοέμ 2019, 18:16

Ο αλλος θεωρει οτι παιρνουμε το μερος του Παναθηναικου, οχι επειδη εχει δικαιο αλλα επειδη πρεπει να παμε κοντρα στον παοκ.. Τι ρουφάτε ρε μαλακες; αληθεια τωρα!
Προσπαθουμε να συζητησουμε, να διαφωνησουμε κιόλας σαν ανθρωποι με τα οποια επιχειρηματα εχει η νομιζει πως εχει ο καθενας και πεταγεται ο καθε μπαγλαμας και χαλαει το στομα του επειδη την ειδε καμποσος.. Κανε μας βρε μικρε τη χαρη που θα μας πεις και ξεφτιλες. Στα παπαρια μου μπομπο αν θα το παρω φετος η οχι!
Βλεπω την ομαδα μου να λειτουργει κανονικα στο γηπεδο και μου αρκει!
Επισης να σε ενημΕρωσω, πως παρα το γεγονός πως η κυβερνηση Μαρινακη ειναι στην εξουσια, η επο τσιμπουκωνει αλλον. Οταν αλλαξει η επο ε
Και θα εχουμε νεο αγαπητικο εδω θα ειμαστε να τα λεμε.


Υ. Γ D. R. I εγω παλικαρι μου στο γηπεδο οσα χρονια παω δεν εχω αφεντικα. Δεν ειχα δεν εχω και ουτε θα εχω καμια υποχρεωση σε κανεναν για να λεω οτι θελει. Τον εαυτο μου και μονο εκφραζω
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 05 Νοέμ 2019, 18:58

en tw metaksy koumpwse kai thn pisinh na einai kalymenos...allakse h epo alla an to pareis fetos pali vrwmiko thanai giati kyvernaei o marinakhs....tou kahke to nintedo...

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 05 Νοέμ 2019, 19:30

gia to mats eipa re malakes..oti ipostirizate panathinaiko..de leo gia to penalty

ti pisini re malaka johny? provlepsi kano gia omorfies sto b gyro... katanoisi keimenou sto dimotiko kaname,eleos re pousti mou,elinika milao..xrisavgiti apo ta lidl

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 05 Νοέμ 2019, 19:38

Με ποια λογικη να υποστηριζαμε παναθηναικο ρε Μεγαρα; στα παπαρια μας αν θα εχανες η αν θα κερδιζες, τοσο απλα και ωραια. Τοβπρωταθλημα εχει καμποσες αγωνιστικες, καθως επισης και πλέι οφ, συνεπως οτι και να εκανε η ομαδα σου δεν με απασχολει καθολου. Τωρα αν το εχεις κανει ποτε εσυ επειδη μπορει να σε βολευςι καμια νικη του Ολυμπιακού στη βαθμολογικη κουρσα, αυτο ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 341 επισκέπτες