ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 04 Νοέμ 2019, 16:03

Επειδη το συγκεκριμενο τοπικ εχει πεσει αρκετα, Το εξηγιανατε το μπουρδελο η θελει κι αλλο ακομα;
Γεια σας λεβεντες παντελονατοι μου! Ειτε σας αρεσει ειτε οχι, οτι κοροιδευατε εισαστε και εκει που φτυνατε γλυφετε.
Η συντριπτικη πλειοψηφια επιζητα την γαμημενη την πιτα και ως εκει.
Καλα στερνα μαγκες
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Δευ 04 Νοέμ 2019, 20:48

Σε 15 χρονια θα αποφανθουμε αν σας εφτασαν οι γαυροι του βορρα..
Οποτε μεχρι το 2035 μην ανησυχεις.
Τα πρωτεια της κλεψιας,της πουστιας,των εγκληματικων οργανωσεων και ολα αυτων των ωραιων που ζησαμε απο το 97 μεχρι το 17 θα σου ανηκουν..

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 05 Νοέμ 2019, 00:02

Μπραβο ρε μαλακα μεγαριτη,για ακομα μια φορα επιασες το νοημα...
ρε φιλε να πανε να γαμηθουνε και να ψοφησουνε ολοι αυτοι που εκμεταλαυονται οτι αγαπαμε γινεται;
τι μου λες μωρε μαλακα; σου δειχνουνε τον ηλιο και κοιτας την παρανυχιδα!
Μπραβο την ειπες στο γαυρο ρε μαλακα! στο γαυρο που πριν καποια χρονια ενιωθε την αδικια που νιωθεις εσυ τωρα. νιωσε λιγη περηφανια τωρα και κατσε μετρα ποιος εχει βοπυτηξει λιγοτερο στα σκατα...
παντως φιλε,ειτε λιγο ειτε πολυ μ εσα στα σκατα η βρωμα ιδια ειναι!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 05 Νοέμ 2019, 00:03

Μπραβο ρε μαλακα μεγαριτη,για ακομα μια φορα επιασες το νοημα...
ρε φιλε να πανε να γαμηθουνε και να ψοφησουνε ολοι αυτοι που εκμεταλαυονται οτι αγαπαμε γινεται;
τι μου λες μωρε μαλακα; σου δειχνουνε τον ηλιο και κοιτας την παρανυχιδα!
Μπραβο την ειπες στο γαυρο ρε μαλακα! στο γαυρο που πριν καποια χρονια ενιωθε την αδικια που νιωθεις εσυ τωρα. νιωσε λιγη περηφανια τωρα και κατσε μετρα ποιος εχει βοπυτηξει λιγοτερο στα σκατα...
παντως φιλε,ειτε λιγο ειτε πολυ μ εσα στα σκατα η βρωμα ιδια ειναι!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

crnobello
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Πέμ 13 Οκτ 2011, 06:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 25 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από crnobello » Τρί 05 Νοέμ 2019, 10:19

στο 5.28 εγινε η φαση του πεναλτι ενω ο δυουδης ειχε παρει καρτα μεσα στον εξτρα χρονο για καθυστερησεις. τι σας χαλασε δηλαδη που κρατησε 28 sec παραπανω? η δεν ηταν πεναλντι? ο σλοβενος 3 λεπτα το εβλεπε το βαρ στημενος ηταν λετε? η ενημερωθηκατε απο το δελτιο ειδησεων του one? πριξτε μας το πουτσο λιγο ακομη ελατε.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 05 Νοέμ 2019, 12:22

Σιγα βρε κορνομπελο που σου πρηξαμε και την πουτσα, λαρωσε λιγο.. Εμενα ρε στα παπαρια αν "αδικειται" ο Ολυμπιακος! Στα παπαρια μου επισης αν καποιοι σε εχουν κανει και "αντιπαλο δεος" ποιο δεος, τελος παντων.
Η ουσια ειναι πως κανενας δεν θελει το 50νταρισιο! Κραζουν τωρα οι δικοι μας για διαιτησιες και πεφτουν απο τα συννεφα, οι δικοι μας!
Βγαινετε εσεις απο την αλλη, οι μονιμοι "επαναστατες" της μαλαματινας και το παιζεται κοιταχτε με γειυονισες, ψαρακια τηγανιζω.. Εσεις που τα θελατε "παντελονατα" που λεγατε εν απρωταθλημα και τίμιο
Παμε στα του ματς. 5 λεπτα καθυστερησεις, για ποιο ακριβως λογο ρε φιλε; τι εγινε που θα επρεπε να κρατησει 5 ολοκληρα λεπτα; να σου πω εγω; ουτε οι αλλαγες ολες δεν ειχαν γινει για το καθιερωμένο 3λεπτο. Δεν θα σου οω λοιπον για τις καθυστερησειςβεντος καθυστερησεων. Κι εγω στην κερκιδα οτταν η ομαδα μου πιεζει να βαλει γκολ και ο αλλος μαλακιζεται ζηταω εξτρα καθυστερησεις. Αλλα δικαιολογησε μου τα 5 λεπτα που στο διαολο βρεθηκαν
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
West4Side
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 18:46
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από West4Side » Τρί 05 Νοέμ 2019, 12:40

4 αλλαγές -> 2 λεπτά , 2 τραυματισμοί παικτών ( Βιεϊρίνια, έλα Καντουρι ) αλλα 2 λεπτά, γκολ του βαζελου στο 86:42 και επανέναρξη αγώνα στο 88:49 αλλα 2 λεπτά.

Αν εχεις απορία για τα 30 δευτερα έξτρα που άφησε δες το 6 λεπτο βιντεάκι των καθυστερήσεων για να καταλάβεις.

Άβαταρ μέλους
West4Side
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 18:46
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από West4Side » Τρί 05 Νοέμ 2019, 12:40

4 αλλαγές -> 2 λεπτά , 2 τραυματισμοί παικτών ( Βιεϊρίνια, έλ Καντουρι ) αλλα 2 λεπτά, γκολ του βαζελου στο 86:42 και επανέναρξη αγώνα στο 88:49 αλλα 2 λεπτά.

Αν εχεις απορία για τα 30 δευτερα έξτρα που άφησε δες το 6 λεπτο βιντεάκι των καθυστερήσεων για να καταλάβεις.

Άβαταρ μέλους
West4Side
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 18:46
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από West4Side » Τρί 05 Νοέμ 2019, 12:41

4 αλλαγές -> 2 λεπτά , 2 τραυματισμοί παικτών ( Βιεϊρίνια, έλ Καντουρι ) αλλα 2 λεπτά, γκολ του βαζελου στο 86:42 και επανέναρξη αγώνα στο 88:49 αλλα 2 λεπτά.

Αν εχεις απορία για τα 30 δευτερα έξτρα που άφησε δες το 6 λεπτο βιντεάκι των καθυστερήσεων για να καταλάβεις.

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 05 Νοέμ 2019, 13:06

Ο Διούδης κάνει βολέ στο 95:15. Εκεί αν το έληγε δεν θα μιλούσε σήμερα κανείς.

Είναι αστείο πάντως το πως αντιμετωπίζεται ο Παναθηναϊκός διαχρονικά. Πηγαίνετε κατευθείαν στο 14:20. Εδώ ο αξιότιμος ref αποφάσισε να το λήξει 30" πριν τελειώσουν οι καθυστερήσεις την ώρα που βγαίναμε σε αντεπίθεση 4 με 1. :lol Είναι εποχές που οι Βου πιστεύανε ότι τους κυνηγάει το αθηνοκεντρικό κράτος και ότι Παναθηναϊκός και Ολυμπιακός είναι το ίδιο. Από προχθές βέβαια έχουν βγάλει τα κομπιουτεράκια και μετράνε δευτερόλεπτο προς δευτερόλεπτο το εξάλεπτο των καθυστερήσεων για να δικαιολογήσουν τον έξτρα χρόνο. :lol

OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 134 επισκέπτες