ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Άβαταρ μέλους
egio boys
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2013, 12:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 52 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από egio boys » Κυρ 17 Ιουν 2018, 11:43

malamadre3 έγραψε: Κυρ 17 Ιουν 2018, 00:45 Curva έχει το topic με το στοίχημα το κλειστό επειδή παραπονιουταν τα παιδιά, δεν είχε θέση λέει εδώ μέσα
Φέτος το σύστημα με τις ισοπαλίες πάει τάπα. Εγώ όπως και τις αλλες φορές απέφυγα κάποια ματς αλλά είμαι +70 ήδη συν το αρχικό κεφάλαιο(310) οπότε με παίρνει να παίξω σε βάθος 5 ματς άνετα.
Δεν παίζω τίποτα άλλο, είναι η πέμπτη διοργάνωση που το κάνω κι έχω χάσει μόνο την πρώτη που τα έπαιζα όλα τα ματς και με ξέκανε αφού δεν είχα κεφάλαιο.
Είδα αρκετά άρθρα που το καταρρίπτουν και καλά, αλλά παπαριες μια χαρά είναι το σύστημα. Τωρα για α αγωνιστική θα συνεχίσω με
Κόστα Ρίκα - Σερβία
Σουηδία - Κορεα
Κολομβία - Ιαπωνία
Πολωνία - Σενεγάλη
Έχασα το Περού με 10ρικο οπότε ξεκινάω με 20.
Όποιος γουστάρει ακόλουθει
μπαινω για εγχειρηση στη μεση και θα ειμαι εκτος δουλειας μηνες.δεν θα παρω φραγκο.σκεφτομαι να σε ακολουθησω.μια ψυχη εξαρταται απο εσενα
να θυμασαι

osfp-7
Δημοσιεύσεις: 1912
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:34
Has thanked: 58 times
Been thanked: 9 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από osfp-7 » Κυρ 17 Ιουν 2018, 13:53

curvagreek έγραψε: Κυρ 17 Ιουν 2018, 11:39 Κατά τ άλλα έχω προαίσθημα πως οι Ρώσοι θα πάνε καλά.
Εντελως της πλακας ομαδα η ρωσια .παλι καλα που παιξανε με τους καμηλιερηδες πρωτο παιχνιδι και κανανε νικη.
Ισλανδια πολυ συμπαθιτικη ομαδα ,ψυχωμενοι ,μαχητικοι και αψογοι τακτικα φενεται οτι μπορουν να προχωρησουν
και εχουν στον ομιλο την κροατια την οποια αφησαν δευτερη στον ομιλο των προκριματικων.

Απο στοιχημα εριξα ενα δεκαρικο στον βερνερ της γερμανιας για πρωτο σκορερ αλλα το αλλο το αρχιδι εκανε χατ τρικ στο πρωτο παιχνιδι :lol

ΠΑΟΚ_Βολος
Δημοσιεύσεις: 999
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 00:54
Has thanked: 168 times
Been thanked: 26 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από ΠΑΟΚ_Βολος » Κυρ 17 Ιουν 2018, 15:14

malamadre3 έγραψε: Κυρ 17 Ιουν 2018, 00:45 Curva έχει το topic με το στοίχημα το κλειστό επειδή παραπονιουταν τα παιδιά, δεν είχε θέση λέει εδώ μέσα
Φέτος το σύστημα με τις ισοπαλίες πάει τάπα. Εγώ όπως και τις αλλες φορές απέφυγα κάποια ματς αλλά είμαι +70 ήδη συν το αρχικό κεφάλαιο(310) οπότε με παίρνει να παίξω σε βάθος 5 ματς άνετα.
Δεν παίζω τίποτα άλλο, είναι η πέμπτη διοργάνωση που το κάνω κι έχω χάσει μόνο την πρώτη που τα έπαιζα όλα τα ματς και με ξέκανε αφού δεν είχα κεφάλαιο.
Είδα αρκετά άρθρα που το καταρρίπτουν και καλά, αλλά παπαριες μια χαρά είναι το σύστημα. Τωρα για α αγωνιστική θα συνεχίσω με
Κόστα Ρίκα - Σερβία
Σουηδία - Κορεα
Κολομβία - Ιαπωνία
Πολωνία - Σενεγάλη
Έχασα το Περού με 10ρικο οπότε ξεκινάω με 20.
Όποιος γουστάρει ακόλουθει
Θα πω κατι αλλα μην το παρεις ως ειρωνια.Αυτο το παραδειγμα μου ηρθε τωρα.
Κι εγω εχω δει οτι οι ανθρωποι πεθαινουν αλλά παπαριες μια χαρά ζω :lol

Αυτη η μεθοδος ειναι πολυ υπουλη και επικινδυνη.Στην αρχη σε γλυκαινει αλλά οσο πιο πολυ παιζεις τόσο πιο κοντα βρισκεσε στο να πεσεις σε ενα(φτανει και περισσευει) μεγαλο σερι χωρις Χ.ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΣ ΒΕΒΑΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ.Και αν εισαι ξεροκεφαλος και επιμενεις να πονταρεις περα απ οσο αντεχει η τσεπη σου λεγοντας 'του πουστη,καποια στιγμη θα κατσει', παθαινεις μεγαλη οικονομικη ζημια.

Το εφαρμοζα κι εγω νομιζοντας οτι επιασα τον παπα απ τα αρχιδια μεχρι που χαθηκαν ολα τα κερδη και το εκοψα πριν παθω καμια μεγαλυτερη νιλα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΠΑΟΚ_Βολος την Κυρ 17 Ιουν 2018, 15:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από j.rebel » Κυρ 17 Ιουν 2018, 15:38

thelei regoularisma re,thelei molis ta pareis 1 fora POULO...
h aplistia einai pou se gamaei,na ksanakerdisw k na ta ksanaparw k ekei th patas

malamadre3
Δημοσιεύσεις: 989
Εγγραφή: Τετ 21 Δεκ 2011, 21:08
Has thanked: 146 times
Been thanked: 8 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από malamadre3 » Κυρ 17 Ιουν 2018, 17:13

Εγώ σας είπα ότι έχω παίξει δύο euro, δύο μουντιάλ και ένα κόπα αφρικα, έβγαλα πρόπερσι 450 ευρώ με ξεκίνημα τα 10 και μάξιμουμ τα 160.
Την πρώτη φορά που το παιξα έχασα, εχω επιλεγμένα ματς εδώ κι ένα μήνα και τα ακολουθώ.
Αν αύριο έρθει μια ισοπαλία είμαι κούκλος.
Αν όχι χάνω τα λεφτά που είχα γι αυτό το σκοπό εδώ και τόσον καιρό.
Απλά τα πράγματα, ούτε γλύκα, ούτε παπάς απ τ αρχιδια. Συγκεκριμένα πράγματα γράφω και δεν είναι ούτε τζόγος ούτε ψυχοφθορο. Μ αυτή τη λογική έπρεπε να σπάσω την τηλεόραση με ουρουγουαη και Μαρόκο αλλά τα πήρα με την Πορτογαλία.
Τώρα πάλι χτες Περού και σήμερα Κόστα Ρίκα θα μπορούσαν καλλιστα να έρθουν ισοπαλία. Δεν έγινε, πάμε για αύριο.
Το θέμα είναι να το κάνεις συνειδητά,
Με τη γλώσσα των αριθμών σε 6 διοργανώσεις έβγαλα μέσο όρο 300 ευρώ στην κάθε μία και εκτός από ένα Ιταλία Παραγουάη που θυμάμαι ότι έπιασα και το Ρωσία Αγγλία πρόπερσι δεν είχα κάπου μεγάλο άγχος.
Απλά οποιος δεν τα χει τα φράγκα στο μυαλό του χαμένα να μην μπει. Αρχή ειν αυτό

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από curvagreek » Κυρ 17 Ιουν 2018, 17:46

στο μόνο που διαφωνώ είναι στα επιλεγμένα ματς. και σίγουρα το χ της Αργεντινής δεν ηταν σ αυτα. 5 έδινε η ισοπαλία
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

malamadre3
Δημοσιεύσεις: 989
Εγγραφή: Τετ 21 Δεκ 2011, 21:08
Has thanked: 146 times
Been thanked: 8 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από malamadre3 » Κυρ 17 Ιουν 2018, 18:01

Όχι δεν ήταν, αλλά δε με παίρνει δυστυχώς, μέχρι 5 ματς είναι με τα ποσά που παίζω και συνήθως η λάκα έρχεται και μένεις ξεκρέμαστος
Επίσης να διευκρινίσω ότι παίζω α-β αγωνιστική και στους 8.
3η αγωνιστική είναι τα ματς ίδια ώρα, και στους 16 έχει κάποιες ανισες μάχες συνήθως.
Αύριο Σουηδία - Κορεα θα μας τα δώσει

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από bongo » Κυρ 17 Ιουν 2018, 20:05

ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΜΕΞΙΚΑΡΑΑΑ
γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

Άβαταρ μέλους
hgnm
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 01:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από hgnm » Δευ 18 Ιουν 2018, 23:00

τα παστελωσε ο κειν αλλα δε πειθει παλι η αγγλια κατ εμε
μόνη μας πατρίδα του ερυθρού τα χρόνια

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΡΩΣΙΑ 2018

Δημοσίευση από D.R.I » Δευ 18 Ιουν 2018, 23:14

San megas k pantotinos egglezos tha pw oti edeixe kala stoixeia san omada. Upervolika grigori omada i fetini exei isoropia se oles tis grammes akoma k to terma einai ok alla dn exei pollous paiktes me proswpikotita. Tha ftasei 8ada isws k 4ada alla pio panw den.

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 157 επισκέπτες