Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
kostas pas 7
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ 02 Μάιος 2011, 19:57
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kostas pas 7 » Σάβ 08 Δεκ 2018, 04:17

Θα μας τρελανουν τελειως αυτοι εδω εννοεις οτι ο κοσμος βγηκε επειδη ειδε 10 γαυροβαζελοχανουμια μεσα στο χορταρι????Αληθεια τωρα????Για τα ρολογια που λες πιτσιρικο οταν θα πας εκδρομη με τα παντελονια σου πρωτον σε δυσκολες εδρες μετα θα μου μιλησεις και τουλαχιστον εμενα οι ιωνικοι δεν με εχουν βγαλει εξω απο το γηπεδο!!!

broo6klyn
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:44
Has thanked: 40 times
Been thanked: 1 time

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από broo6klyn » Σάβ 08 Δεκ 2018, 14:03

Το πιο πιθανο ειναι να μην εμπαινες καν στο γηπεδο εσυ,μαθε τι εγινε πριν και μετα γραψε την παπαρια σου.Ευτυχως που δεν ασχολειστε μαζι μας :pin
ΓΦΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Άβαταρ μέλους
Sundaylovers
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 02:39
Has thanked: 133 times
Been thanked: 21 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Sundaylovers » Σάβ 08 Δεκ 2018, 14:52

Ολες τα τελευταία 10 χρονια είναι που σου εβαλα, δεν γαμιεσαι που χεις και προτίμηση σε πόλη.

Κωστακη δεν σε εβγαλαν οι ιωνικοι, σε βγαλαμε εμείς. Να ξερεις με ποιανων τ αρχιδια πας να γαμησεις. Στο ματς που εβαλες τις παιζαμε 40 ατομα με ολη την Νίκαια, χρυσαυγιτες, ασφαλιτες 2 ώρες. 25 συλλήψεις Παναιτωλικων, μια ενος ζακια ιωνικου. Σου λεει κατι αυτό? Βγηκαν μετά και στα δελτια οι σχεσεις του αρχιασφαλιτη εκει με τους άλλους. Στο βιντεο εχουν ερθει απο πισω και δενουν κοσμο δικο μας. Ειμαστε περηφανοι για κεινο το σκηνικό.

Τα βαζελογαυροχανουμια που τα δες μωρε γραφικε γελοιε, ωραια λεω κι εγω οτι ειστε ολοι βαζελογαυροχανουμια, εσενα που εχει ξεκινησει ολοκληρο μπαχαλο στο γηπεδο σου με τους αρειανους απο τέτοιους. ;-)
ΘΥΡΑ 6 ΑΓΡΙΝΙΟ - WARRIORS est.81

kostas pas 7
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ 02 Μάιος 2011, 19:57
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kostas pas 7 » Σάβ 08 Δεκ 2018, 15:39

Μπλα μπλα μπλα μπλα......ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕΣ????? :pin :pin
Οταν επαιζα εγω με τον ιωνικο και πηγαινα στη νικαια εσυ επαιζες derby με τον αρη αιτωλικου!!!
Εγω στο τοπικ το δικο μου ειμαι

Άβαταρ μέλους
egio boys
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2013, 12:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 52 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από egio boys » Σάβ 08 Δεκ 2018, 17:15

για τα περισσοτερα σκηνικα δεν εχω αποψη και ουτε θελω να παρω θεση
αλλα εσυ κωστα εισαι ακυρος ρε φιλε.
ασε να κουβεντιασει κανας αλλος γιατι κανει μπαμ οτι εισαι πιτσιρικας η ασχετος η και τα 2

pasvigroup
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Τετ 16 Νοέμ 2011, 23:13
Has thanked: 332 times
Been thanked: 34 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pasvigroup » Σάβ 08 Δεκ 2018, 18:17

:shmaia
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pasvigroup την Σάβ 08 Δεκ 2018, 18:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
What a great day for football, all we need is some green grass and a ball.”

pasvigroup
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Τετ 16 Νοέμ 2011, 23:13
Has thanked: 332 times
Been thanked: 34 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pasvigroup » Σάβ 08 Δεκ 2018, 18:18

Sundaylovers έγραψε: Σάβ 08 Δεκ 2018, 14:52 Ολες τα τελευταία 10 χρονια είναι που σου εβαλα, δεν γαμιεσαι που χεις και προτίμηση σε πόλη.
Όλες από Αθήνα λοιπόν εκτός από δυο, στην Πάτρα. Επίσης κάνα δυο είναι πέρα της δεκαετίας. Τώρα να σου βάλω εγώ από Χαριλαου; Από Τούμπα; Από Ξάνθη; Από Κατερίνη;Από ΟΑΚΑ; Από Ολλανδία; Από Καυτατζογλειο; Την τελευταία δεκαετία κιόλας μόνο. Δεν βάζω και δεκαετία 2000 ή 1990 γιατί εκεί τουλάχιστον το παραδέχεσαι. Που με έχεις λοιπόν σε εκδρομές ρε; Που χωρίς τους Αθηναίους θα είσασταν διακοσια ατομα βαριά. Μονο στα εισιτήρια με έχεις και γι αυτό να ευχαριστείς τον πρόεδρο του παε ΠΑΣ Γιάννινα, που έχει καταφέρει να απομακρύνει μια ολόκληρη πόλη από την ομάδα. Τέλος από μένα. Αρκετά ασχολήθηκα.
Υ.Γ. Ρε τι παραμύθι φτιάξατε; Μας βγάλατε από την κερκίδα...Βόρεια Κορέα το Αγρίνιο.
What a great day for football, all we need is some green grass and a ball.”

Άβαταρ μέλους
Sundaylovers
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 02:39
Has thanked: 133 times
Been thanked: 21 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Sundaylovers » Κυρ 09 Δεκ 2018, 00:11

Απ' αυτες που ανεφερες η μεγαλύτερη ειναι Χαρίλαου 900 άτομα?
Μεχρι πριν ελεγες ουτε 100, τωρα χωρις τους Αθηναίους 200. Χαίρομαι για σένα, βλεπω εξελιξη, καλά πάει το μάθημα.
Τι να μας πεις ρε μλκα για τν πρόεδρο, ο δικος μας τι εχει κάνει νομίζεις. Εκλεισε πέταλο, δικαστηρια φουλ, αποχές κι άλλα πολλά + ότι αν ειχαμε τις αγωνιστικές επιτυχίες τις δικές σου ανέκαθεν, δεν θα τα λεγαμε καν τωρα.
ΘΥΡΑ 6 ΑΓΡΙΝΙΟ - WARRIORS est.81

Άβαταρ μέλους
PAS 7
Δημοσιεύσεις: 3312
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:10
Has thanked: 335 times
Been thanked: 47 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PAS 7 » Κυρ 09 Δεκ 2018, 00:43

Ξεχασες πολλες vigroup, Κερκυρα δις και αλλες απο Αθηνα β εθνικη. Χαριλαου εκανα sold out φιλε δεν υπηρχαν αλλα εισιτηρια, Τουμπα ημασταν παραπανω. Ολες οι εκδρομες σου που εβαλες -πλην δυο νομιζω- ηταν απο Β Εθνικη. Superleague που ειναι το ζορι δεν εχεις μαζα. Ισως ανεβηκες κατηγορια λαθος εποχη, ισως σε χτυπησε η κριση, δεν ξερω. Αλλα Α εθνικη ακομα δεν εδειξες μαζικη εκδρομη. Αν κανω λαθος διορθωσε με.

Για τα εντος εδρας δειξε μας τι τιμες εχει το διαρκειας σου (60 ευρω το δικο σου, ενω το δικο μας 100).
Και τι τιμες εχει το εισιτηριο σου στους αγωνες. (7 ευρω εσυ, ενω εγω 10 και στα ντερμπυ 15).
Και παρολα αυτα με περνας τα τελευταια 3-4 χρονια για 100 πανω-κατω εισιτηρια (φετος σε περναω μεχρι στιγμης). Κλαιν μαιν δηλαδη.
Ioannina

Άβαταρ μέλους
Sundaylovers
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 02:39
Has thanked: 133 times
Been thanked: 21 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Sundaylovers » Κυρ 09 Δεκ 2018, 02:05

Τριπολη ποσοι πηγατε σήμερα? :lol
ΘΥΡΑ 6 ΑΓΡΙΝΙΟ - WARRIORS est.81

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Semrush [Bot] και 50 επισκέπτες