ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Πέμ 11 Ιουν 2020, 02:27

venum έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 02:11
bluemadness έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 01:47 varages esu vazeles stin leoforo? epernes 50ariko ? sou anoikse o pateras magazi esena ? thes na sinexisoume ?
Εγώ δεν βαραγα βαζελες Ούτε επαιρνα 50αρικο αλλα αυτοι που το έκαναν μπηκαν απέναντι μου και διασπάστηκε η ΘΥΡΑ13 κάτι που εσυ μικρέ μου αφισοκολητη δεν θα κανεις ποτέ!
Ποιος πατερας ρε τραχανα :lol
Πήγαινε Παρε από κανα πιτσιρίκα 30ευρω εξω απο την λ7 για να τον βάλεις μέσα και μη μιλάς.
Εγώ αυτούς τους έδιωξα και στο τέλος τωρα δλδ δεν έχει μείνει ούτε το 1/3 τους.
Καλησπέρακια! κύριε προεδρε Ναι ότι πειτε.
Αφίσες κύριε πρόεδρε?βεβαίως
Συνέχισε..
Ποιος να μας πει τι ρε μαλακες???
εσυ συγκεκριμένα εισαι ενα τιποτα η 13 πέθανε Δν υπάρχει,έχουν μείνει αυτοί που σήμερα πήγαν στο σπίτι του τρακη και είναι τα ορφανά του πατέρα που τα ξαναβρήκαν πρόσφατα με τν αλαφουζο.
Οι άλλοι πάλι ήταν αυτοί που βαζανε πάγκο στο ΟΑΚΑ και παιρνανε 50 αρχικά για να βαζουνε κόσμο μέσα.ο πρόεδρος σου τα έχει πει αυτά αυτός που είπε σήμερα ότι Γαμιεται η 13 και ο Παναθηναϊκός.
Τώρα εσύ άμα είσαι ορφανό του πατέρα μουλικο του αλαφουζου,από αυτούς που παιρνανε το μικρόφωνο ξεφτιλισαν τον ψηλό στο συμβούλιο η από αυτούς που τον πυροβόλησαν στα αρχιδια μου.
Όλους σας έχουμε γαμησει κ μαζί και κατά μόνας και εσάς και τους προέδρους σας και το μπουρδέλο την ομάδα σας.
Ότι σας λέγαμε στη στάση τα λέτε στο λεωφορείο,
Πουστης και πρεζακιας ο ένας εργοδοτης παιδοφιλος ο άλλος και πάει λέγοντας.
Ταφόπλακα στην ομάδα τους στην παγκόσμια οπαδικη ιστορία μόνο η πουτανα η 13 έβαλε αυτη που βρίζουν όλες οι βαζελες εδώ και χρόνια σε όλο τον πλανήτη!

iou-iou
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:26
Has thanked: 107 times
Been thanked: 282 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από iou-iou » Πέμ 11 Ιουν 2020, 02:42

ap th stigmh pou synopadoi sou, edw kai 30 xronia peripou, ta pairnoun, kabatzwnontai se douleies proedrwn sou, kai kanoun tous opadontabatzhdes gia ena pentoxiliaro ñ ena 50eyrw, esy ,loipon, frontise na kaneis toumpeki. 30 xronia diaspash eiste, plhn mia 8etias me to zori, kai allhloksekatiniazeste poios pernei perissotera k poios glyfei poion. Twra se poia pleura tsatswn anhkei o ka8enas sas, sygnwmh alla to grafoume kai st arxidia mas san olympiakoi. Eiste toso ypallhloi kai tsatsoi oso krazate kai akoma perissotero. Kai to giati einai s ayto pou sou grapsane oi dikoi mou, oti
mesa ap ton kathforo sou ton opadiko paresyres ayto pou ypoti8esai yphreteis, ton syllogo sou. Se anti8esh me emas pou san 8yra7 me ta kala k ta kaka mas bazame mprosta ton syllogo ki oxi ton egwismo mas, ki as vgainan kapoioi apo tous dikous mas kerdismenoi atomika se ayto, ki as xaname pontous aksioprepeias sto dh8en ultriliki pou kati paparologoi san esas to poulousate sto internet kai ta periodikakia ths plakas kai ths arpaxths. H agaph gia ton olympiako mas pote den mphke se deyterh moira. Mono o Olympiakos metrouse k metraei giati agapame alh8ina, den asxolh8hkame me ton olympiako gia na poulhsoume mourh sthn blaxokoinwnia ths elladas.
Eseis pote sas den eidate thn alh8eia sta isia, oute thn antimetwpisate me sobarothta. Mono frontizate na thn kalypsete rixnwntas lasph ston apenanti. Gi ayto kai opou ontws mplexthkate to apotelesma einai o patos. Ki aytokritikh mhden. Ta shmerina einai ena allo ena apotelesma twn praktikwn pou akolou8eite tosa xronia, giati h ousia tou problhmatos den einai o gianakopoulos, alla to oti kai pali eseis eiste 3 laloun k 2 xoreuoun.

Gia mas den einai xara opws egrapse kapoios pio panw. St arxidia m emena proswpika, opws k panta. Apla kapoioi dikaiwnontai se osa elegan tosa xronia blepontas esas na aytokseftylizeste gia allh mia fora.

venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από venum » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:00

bluemadness έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 02:27
venum έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 02:11
bluemadness έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 01:47 varages esu vazeles stin leoforo? epernes 50ariko ? sou anoikse o pateras magazi esena ? thes na sinexisoume ?
Εγώ δεν βαραγα βαζελες Ούτε επαιρνα 50αρικο αλλα αυτοι που το έκαναν μπηκαν απέναντι μου και διασπάστηκε η ΘΥΡΑ13 κάτι που εσυ μικρέ μου αφισοκολητη δεν θα κανεις ποτέ!
Ποιος πατερας ρε τραχανα :lol
Πήγαινε Παρε από κανα πιτσιρίκα 30ευρω εξω απο την λ7 για να τον βάλεις μέσα και μη μιλάς.
Εγώ αυτούς τους έδιωξα και στο τέλος τωρα δλδ δεν έχει μείνει ούτε το 1/3 τους.
Καλησπέρακια! κύριε προεδρε Ναι ότι πειτε.
Αφίσες κύριε πρόεδρε?βεβαίως
Συνέχισε..
Ποιος να μας πει τι ρε μαλακες???
εσυ συγκεκριμένα εισαι ενα τιποτα η 13 πέθανε Δν υπάρχει,έχουν μείνει αυτοί που σήμερα πήγαν στο σπίτι του τρακη και είναι τα ορφανά του πατέρα που τα ξαναβρήκαν πρόσφατα με τν αλαφουζο.
Οι άλλοι πάλι ήταν αυτοί που βαζανε πάγκο στο ΟΑΚΑ και παιρνανε 50 αρχικά για να βαζουνε κόσμο μέσα.ο πρόεδρος σου τα έχει πει αυτά αυτός που είπε σήμερα ότι Γαμιεται η 13 και ο Παναθηναϊκός.
Τώρα εσύ άμα είσαι ορφανό του πατέρα μουλικο του αλαφουζου,από αυτούς που παιρνανε το μικρόφωνο ξεφτιλισαν τον ψηλό στο συμβούλιο η από αυτούς που τον πυροβόλησαν στα αρχιδια μου.
Όλους σας έχουμε γαμησει κ μαζί και κατά μόνας και εσάς και τους προέδρους σας και το μπουρδέλο την ομάδα σας.
Ότι σας λέγαμε στη στάση τα λέτε στο λεωφορείο,
Πουστης και πρεζακιας ο ένας εργοδοτης παιδοφιλος ο άλλος και πάει λέγοντας.
Ταφόπλακα στην ομάδα τους στην παγκόσμια οπαδικη ιστορία μόνο η πουτανα η 13 έβαλε αυτη που βρίζουν όλες οι βαζελες εδώ και χρόνια σε όλο τον πλανήτη!
Νταξει δεν αξιζει καν να σου απαντήσω.
Και λίγα με τον φουζο έτσι μη μου κόψει κανα μεροκαματο Γιατί θα έχεις αλλα μετά...
Να σου πω εσενα προσωπικά όταν ξανα πας για αφίσες και είναι προς τέλος του μηνός και θα έχω ξεμείνει επειδη δεν πληρώνει καλα ο φουζος και περιμένω ακόμη τον πατέρα για ενα δανειο που θελω,
Παρε κανα Τηλ να σε σελωσω εγω το μεροκάματο να βγει ρε ψυχή .
Ασοβαροι, νοητικά υστερειται το πιστεύω γαυρος έξυπνος δεν υπάρχει.

Ευχαριστούμε τρακη για το καλο που μας έκανες ;-)
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

cozanostra13
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 20:30
Has thanked: 87 times
Been thanked: 46 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από cozanostra13 » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:02

bluemadness έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 02:27
venum έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 02:11
bluemadness έγραψε: Πέμ 11 Ιουν 2020, 01:47 varages esu vazeles stin leoforo? epernes 50ariko ? sou anoikse o pateras magazi esena ? thes na sinexisoume ?
Εγώ δεν βαραγα βαζελες Ούτε επαιρνα 50αρικο αλλα αυτοι που το έκαναν μπηκαν απέναντι μου και διασπάστηκε η ΘΥΡΑ13 κάτι που εσυ μικρέ μου αφισοκολητη δεν θα κανεις ποτέ!
Ποιος πατερας ρε τραχανα :lol
Πήγαινε Παρε από κανα πιτσιρίκα 30ευρω εξω απο την λ7 για να τον βάλεις μέσα και μη μιλάς.
Εγώ αυτούς τους έδιωξα και στο τέλος τωρα δλδ δεν έχει μείνει ούτε το 1/3 τους.
Καλησπέρακια! κύριε προεδρε Ναι ότι πειτε.
Αφίσες κύριε πρόεδρε?βεβαίως
Συνέχισε..
Ποιος να μας πει τι ρε μαλακες???
εσυ συγκεκριμένα εισαι ενα τιποτα η 13 πέθανε Δν υπάρχει,έχουν μείνει αυτοί που σήμερα πήγαν στο σπίτι του τρακη και είναι τα ορφανά του πατέρα που τα ξαναβρήκαν πρόσφατα με τν αλαφουζο.
Οι άλλοι πάλι ήταν αυτοί που βαζανε πάγκο στο ΟΑΚΑ και παιρνανε 50 αρχικά για να βαζουνε κόσμο μέσα.ο πρόεδρος σου τα έχει πει αυτά αυτός που είπε σήμερα ότι Γαμιεται η 13 και ο Παναθηναϊκός.
Τώρα εσύ άμα είσαι ορφανό του πατέρα μουλικο του αλαφουζου,από αυτούς που παιρνανε το μικρόφωνο ξεφτιλισαν τον ψηλό στο συμβούλιο η από αυτούς που τον πυροβόλησαν στα αρχιδια μου.
Όλους σας έχουμε γαμησει κ μαζί και κατά μόνας και εσάς και τους προέδρους σας και το μπουρδέλο την ομάδα σας.
Ότι σας λέγαμε στη στάση τα λέτε στο λεωφορείο,
Πουστης και πρεζακιας ο ένας εργοδοτης παιδοφιλος ο άλλος και πάει λέγοντας.
Ταφόπλακα στην ομάδα τους στην παγκόσμια οπαδικη ιστορία μόνο η πουτανα η 13 έβαλε αυτη που βρίζουν όλες οι βαζελες εδώ και χρόνια σε όλο τον πλανήτη!
ποσο βλακας εισαι?τα βρηκαν με τον αλαφουζο ...τι γιδι εισαι ρε φιλε ειλικρινα.στο συλλαλητηριο ο λεων μπροσταρτης το σεπτεμβρη να ξερεις και ο ψηλος εκει που τα μιντια του τρακη αναφερονταν στους πρωην υπαλληλους του νταβατζηδες που αυτος εφερε στο συλλογο .αυτος τους εδωσε δυναμη και η ηγεσια βεβαια τοτε εκανε τραγικα λαθη αλλιως δεν θα χαμε φτασει εδω

cozanostra13
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 20:30
Has thanked: 87 times
Been thanked: 46 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από cozanostra13 » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:04

γαβροι γαμημενοι χαιρεστε αλλα να θυμαστε καποια στιγμη θα γυρισει και να φοβασαι αυτους που εχουν πληγωθει και εχουν φαει στραπατσα..αμπαριζα ολους μετα απο στομα απο κωλο ολους θα σας μονταρουμε

venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από venum » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:05

Γύρισε ήδη
Εντωμεταξύ σαν να διαβάζω σχόλια στο γκαζετα εδώ μέσα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος venum την Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

napoletano
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 01:31
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από napoletano » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:07

Γαβρακια λιγο υπομονη κ θα δουμε σε λιγο καιρο αν θα διαλυθει ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ η οχι..Καλα να ειμαστε ολοι να τα συζηταμε εδω κ τοτε :coool :coool :etsi

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:09

venum Τελικά θα μου απαντήσεις η δεν θα μου απαντήσεις
Εσένα οι αφίσες ρε βλαμενε τι σε πειραξανε είσαι κ μουλικο του λαλακη;;;; Κ αυτός από τον τρακη τα παίρνει ηλίθιε.
Πήγαινε βρε καθυστερημένε να βάλεις κάνα πανό στη γέφυρα για το παν.κι
Εσύ τι μεροκάματο να πάρει βρε 15 χρόνο ο σουβλατζης τα παίρνει και εσύ του κάνεις Πίπες.στο ξανα ειπα εσύ δεν είσαι τπτ κάνα τσιγάρακι να σου δωσουνε νομίζεις ότι έγινες και οπαδός.
Μην ξοδεύεις εδώ τα σάλια σου μπες στη σελίδα της 13 και μάτωσε τα πλήκτρα για να απαντήσεις στους εκατοντάδες που βριζουνε το αφεντικό σου.
Φώναξε και τα άλλα μουλικα να γίνεται πολλοί.
Πώς το φωνάζετε στο ΟΑΚΑ γάμα τους τη μάνα γιαννακοπουλε.....ταφόπλακα του συλλόγου σας η πουτανα η 13

venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από venum » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:11

Σε λατρεύω
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 23:49
Τοποθεσία: SFAKIA
Has thanked: 213 times
Been thanked: 21 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ » Πέμ 11 Ιουν 2020, 03:16

Ξεκατίνιασμα για ακομα μια φορα στο Facebook με τον σουβλατζη να πετάει σπόντες στα Πετράλωνα...μονος εσείς αυτα ρε different classss
Κρητη-Πειραιας-Ολυμπιακος

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 165 επισκέπτες