ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
SHC
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SHC » Δευ 16 Νοέμ 2020, 23:22

Φασίζουσα συμπεριφορά είναι επι 25 σελίδες να έχετε μπουκαρει και σε ό,τι γράφει κάποιος να απαντάτε με το ίδιο ύφος, με τα ίδια ''επιχειρήματα'', να ποστάρετε φωτογραφίες απο ανακοινώσεις μεμονομένων ατόμων ή συνδέσμων για να χαρακτηρίσετε όλο τον οργανωμένο κόσμο της ομάδας. Πιο απλά και λιτά : η τακτική του ΄΄πες-πες, κάτι θα μείνει'' όπως και η αποθέωση της προπαγάνδας και του κιτρινισμού ενός ολόκληρου οπαδικού χώρου και κινήματος για εσωτερικά προβλήματα που είχαν ή έχουν προκύψει. Αυτό είναι φασίζουσα συμπεριφορά, όπως και γκεμπελισμός, πόσο μάλλον όταν προέρχεται απο οπαδους μιάς ομάδας που διαχρονικά, ήταν οι πρωτοπόροι στον υπαλληλισμό, τα χοντρά νταραβέρια με διοικήσεις, τις θέσεις σε Δ.Σ. και γενικά μία ραγιαδίστικη νοοτροπία του ''γλείφουμε όποιον ρίχνει φράγκα'' και έστω σας κάνει πρωταθλητές.
Φασίζουσα συμπεριφορά δεν είναι να ποστάρο έναν σύνδεσμο χωρίς να αναφέρομαι σε κανέναν για τις εξελίξεις για το γηπεδικό και να απαντάω σε εσένα και στα λοιπα αρχίδια, αφού μου την έχετε πέσει πρώτοι.
Οπότε σκούπισε τον κώλο σου πριν μιλήσεις για εμένα και φασίζουσες συμπεριφορές αρχιμαλάκα της συμφοράς που ήσουν και ο πρώτος που με έβρισες πριν δυο-τρεις βδομάδες ενώ δεν μίλαγα καν μαζί σου..
ΥΓ. Ετσι, εξισώσου με ένα μυρωδικό, τώρα μιλάς σωστά ;-)

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 16 Νοέμ 2020, 23:43

Αγαπητε.. ας διατηρησουμε ενα επιπεδο. Δεν διεκρινα καποια φασιζουσα συμπεριφορα απο τον αγαπητο φιλο και συνοπαδο μου @bluemadness. Αντιθετως,ειδα να παραθετει επιχειρηματα στο διαλογο και να σας υπενθυμιζει ανακοινωσεις των διαφορετικων στρατοπεδων της μπυρας 13, ως οφειλκε να κανει καθε ανθρωπος που ειναι δικαιος! Θαμπορουσε να παραθεσει μονο το "μανιφεστο" του εξ ανατολων συνοπαδου σας αλλα δεν το εκανε και αυτο ειναι προς τιμη του!

Θα το επαναλαβω γιατι πανω στη ζαλαδα σου και στη ζοχαδα σου που βλεπεςι ποσο αδικο εχεις και φυσικα του τι κατηφορος σας εχει παρει, δεν θα το προσεξες (εξακολουθω να ειμαι καλοπροαιρετος) αλλα καλε μου φιλε, μην ξεχνας πως ειναι δημοσιο φορουμ! απαντες εχουμε το δικαιωμα να σχολιαζουμε,πραγμα το οποιο εχει συμβει κατα το περελθον και στο τοπικ με τα νεα του υπερπρωταθλητη και μονιμου εφιαλτη σας, του μεγαλου Ολυμπιακου! Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω την εκρηξη σου!

Σχετικα με το θεμα υπαλληλων, σε προσφατη αναρτηση του φιλου και συνοπαδου μου,σου παρεθεσε ΕΠΙΣΗΜΕΣ ανακοινωσεις των αντικρουομενων πλευρων του συνδεσμιακου χαμετυπιου οπου και ανηκεις,οι οποιες ελεγαν με τον πλεον ξεκαθαρο τροπο πως αυτο ειναι κατι το οποιο ταλανιζει την εσωτερικη σας ισσοροπια. Με δυο λογια,τσακωνεστε π[οιος θα παρει τα πιο πολλα!

Εντυπωση μου προκαλει η αναφορα σου στο γεγονος πως η θυρα 7 εχει θεση σε διοικησεις,πραγμα το οποιο προσπαθησατε να κανετε εσεις, με τον χειριστο τροπο και τα αποτελεσματα ειναι σε ολους μας γνωστα. Σε εμας απο τη θεση του καβαλαρη και εσας απο τη θεση του καβαλημενου (ερασιτεχνης)
οσον αφορα τη σχεση με τη διοικηση,ουδεποτε η θυρα 7 το απεκρυψε! Σταθηκε τιμια αν θες σε αυτο και δν πουλαγε ιδεολογιες του κοπανιστου αερα και με δολιους τροπους να προσπαθει να χωθει καπου οπως εκαναν οι δικοι σου.
Μια φορα το κανατε και καταφερατε να διωξατε την οικογενεια που σας ειχε νοικοκυραιους και πανηγυριζατε για το που εχετε ταξιδεψει. ΚΑΙ ΠΟΙΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ; φερατε τον "καπετανιο των ονειρων σας" μαζι με το αλλο το λαμογιο το Βγενοπουλο, τους κανατε τεμεναδες, σας εκανε με μαγαζια,σας εφτιαξε με ακινητο σε κεντρικο σημειο των Αθηνων κοντα σε μετρο (ισως μια μερα το νοικιασετε και στο rnb να κονοματε και απο εκει) και για ενα γαμω πρωταθλημα,διαλυσατε τη δευτερη καλυτερη ομαδα της Ελλαδας,μετα τον Ολυμπιακο φυσικα Εσεις εκει δεν γλειφατε; τι κανατε αγαπητε; δεν τους σαλιωνατε απο κορυφη μεχρι νυχια για να σας κανει πρωταθλητες

θα μου πεις, εδω γλειφατε τον Γιαννη τον Αλαφουζο ο οποιος κατορθωσε να σας βαλει να βαφετε μες στο κατακαλοκαιρο,με σοβαρο τον κινδυνο να παθετε καμια ηλιαση βαριας μορφης,με ανταλαγμα ενα σαντουιτς πανινι! Επισης,επετρεψε μου να σου πω πως η δηθεν επιχειρηματολογια σου του στυλ "εσυ το ειπες πρωτος" μου δινει την εντυπωση πως μιλαω με παιδακι που κανει μαθημα με την μεθοδο της τηλεκπαιδευσης και οχι με ενηλικα.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

SHC
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SHC » Τρί 17 Νοέμ 2020, 01:38

Gia ta ypallhlikia ths 7, exeis gnwmh?

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 17 Νοέμ 2020, 10:18

SHC έγραψε: Τρί 17 Νοέμ 2020, 01:38 Gia ta ypallhlikia ths 7, exeis gnwmh?
Edit
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no passaran την Τρί 17 Νοέμ 2020, 10:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 17 Νοέμ 2020, 10:21

SHC έγραψε: Τρί 17 Νοέμ 2020, 01:38 Gia ta ypallhlikia ths 7, exeis gnwmh?
Δεν σε βλέπω να απαντάς ομως και αυτό δεν είναι ευγενικό.
Θα σου συνιστούσα να αφήσεις κατά μέρος το τι κάνει η 7 γιατί σε τελική ανάλυση,η 7 το σύλλογο τον έχει προτεραιότητα και τον έχει ψηλά! Αλίμονο στο σκορποχωρι σας που διαλυσατε τα πάντα για το προσωπικό όφελος κάποιων και την ανάγκη τους για αυτοπροβολή
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 17 Νοέμ 2020, 12:02

Πόσο καθυστερημένος είσαι;;;
Ρε βλαμμενε έβαλα ανακοίνωση των
βορείων προαστίων
Πετραλώνων
Του μετανάστη που ήταν τότε μαζί με βυρωνιωτες εξαρχιωτες πετραλωνιτες ΤΡΙΩΡΟΦΟ και εβριζαν τους σουβλατζηδες.
Έβαλα ανακοίνωση της επαρχίας
Και λες ότι χαρακτηρίζω τον οργανωμένο κόσμο ;;;;;;;
Ρε έχεις πρόβλημα κατανόησης;;;;;
Σου έχουν κάνει λοβοτομή;;;;


Δεν έχουν σημασία ανακοινώσεις συνδέσμων σε ένα διαστημα 5 χρόνων που έβαλα;;;δεν χαρακτηρίζουν αυτές την κοινότητα σας!!
Και έχει σημασία η άποψη ενος πουθενα οπως εσυ;;;;
Εσύ που έκοψες όπως είπες ο ίδιος!!!
Γράψε ρε βλάκα την άποψη σου ποιος σε εμπόδισε;;
ΤΟΛΜΗΣΕ ΤΟ
ΠΑΡΕ ΘΕΣΗ

Όλοι οι παραπανω με τις ανακοινώσεις
Είναι εχθροί μου,αλλά στον βαζελο εχουν λόγο,εσύ είσαι ένα ΤΙΠΟΤΑ.
Άμα δεν αντέχεις τα γεγονότα τραβα στο διάολο δεν υπάρχεις έτσι και αλλιώς.
Όσο και να χτυπάς τον κωλο σου ρε νούμερο,
Οι ανακοινώσεις και τα γεγονότα που ακολουθησαν αυτές,είναι ιστορικες ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ και ΤΕΚΜΗΡΙΑ για το πόσο μπουρδέλο είστε διαχρονικά,πόσο υπάλληλοι, πόσο ρουφιάνοι,πόσο σκοτωμένοι!
Δεν το λεω εγώ
,ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ!
Είναι ανακοινώσεις σας για το σπίτι σας...απέναντι στην
αποψουλα σου...για εμάς.
Είμαι βέβαιος πως δεν τις ηξερες καν αυτές τις ανακοινώσεις καθ' ότι ΠΟΥΘΕΝΑΣ.
Δεν εξηγηται αλλιώς ο ασύλληπτος στροθοκαμηλισμος σου!
Δεν βλέπεις ότι κανεις δεν μιλάει από εσάς;;!
Τι να πουνε,ότι είναι ψεμματα;;;
Ότι σπαμαρω;;;;;;;;;;;;
Ότι δεν γίνανε;;;
Ότι δεν είναι αυτό που νομίζεις!!!!!
Ότι δεν σημαινουνε....τίποτα;;!!
Ότι είναι ΠΟΛΥΦΩΝΙΑ ...οι δεκαπέντε εμφύλιοι και οι πυροβολισμοι!!;;;

Athens fans vs cockneys vs palefip
Ανεξάρτητοι vs athens fans( εξαρτημένοι)
θύρα 13 ( παλιοί κοκνεις)vs ενιαιος φορέας
Σουβλατζηδες vs βυρωνας μετανάστες κτλ
Σουβλατζηδες vs γκυζοβορεια
Και πόσα άλλα.....

Ποιους να αναιρεσουνε ,μπροστινούς των διαφόρων φατριών σας;;;
Τι δεν καταλαβαίνεις ρε ΒΛΑΚΑ με ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ;;;;
Σε εσάς η διχόνοια ειναι Η ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ, η ένοτητα είναι η ΕΞΑΙΡΕΣΗ
Όλη η ασχολησιμη Ελλάδα το ξέρει,μόνο εσύ κοιμοσουνα με του Αισώπου τα παραμύθια....

Πάρε και μια ακόμα συνέντευξη δώρο....cockneys μέσα '90 υπάλληλοι και αυτοί,
Καμαρώνουνε κιόλας και πετάνε υποννοουμενα για τους αλλους...

ΔΩΡΕΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ σου κάνω ρε ΠΑΝΧΑΖΕ.
Αλλά δεν μετράνε αυτά ε;;;
η άποψη σου,διανθισμένη με τις μπουγελοφατσες μετραει!

Ειλικρινά να ξέρεις χαίρομαι που ο βαζελος εχει τέτοια άτομα για οπαδούς σαν εσενα....αλλα στεναχωριέμαι σαν άνθρωπος,δεν αξίζει σε κανέναν να είναι ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ.
Συνημμένα
received_812037452987382.jpeg
received_812037452987382.jpeg (59.35 KiB) Προβλήθηκε 629 φορές
received_3836820392996906.jpeg
received_3836820392996906.jpeg (60.72 KiB) Προβλήθηκε 629 φορές

Άβαταρ μέλους
gate13uberalles
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 07:45
Has thanked: 72 times
Been thanked: 105 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από gate13uberalles » Τρί 17 Νοέμ 2020, 13:09

ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ Η ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ

SHC
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SHC » Τρί 17 Νοέμ 2020, 13:43

no passaran έγραψε: Τρί 17 Νοέμ 2020, 10:21
SHC έγραψε: Τρί 17 Νοέμ 2020, 01:38 Gia ta ypallhlikia ths 7, exeis gnwmh?
Δεν σε βλέπω να απαντάς ομως και αυτό δεν είναι ευγενικό.
Θα σου συνιστούσα να αφήσεις κατά μέρος το τι κάνει η 7 γιατί σε τελική ανάλυση,η 7 το σύλλογο τον έχει προτεραιότητα και τον έχει ψηλά! Αλίμονο στο σκορποχωρι σας που διαλυσατε τα πάντα για το προσωπικό όφελος κάποιων και την ανάγκη τους για αυτοπροβολή
Με ρώτησες κάτι για να σου απαντήσω;
Σολαρεις τόσο καιρό,.όπως και στο παραπάνω ποστ και τα έχεις μπλέξει όλα πηδάς από το ένα στο άλλο και κανείς απίστευτες γενικεύσεις με αποτέλεσμα να είναι αδύνατον να σ απαντήσει κάποιος ή να γίνει συζήτηση.
Εγώ σε ρώτησα και δεν απαντάς.. αυτό π περίμενα δλδ.οποτε καλά σου σκούπισε τον κωλο σου πιο πριν ..
@bluemadness σου γαμω ο,τι αγαπάς bro μου :lo

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 17 Νοέμ 2020, 14:18

SHC έγραψε: Τρί 17 Νοέμ 2020, 13:43@bluemadness σου γαμω ο,τι αγαπάς bro μου :lo
Είσαι μια κυλοτα
Μια κλασσική βαζελα δεν τολμάς να απαντήσεις ΣΕ τίποτα
Ζηταγες μπαναρισματα από τον κουρβα.
Βριζεις με φατσούλες,σοβαρή αδερφαρα.
Δεν απάντησες σε 50 ερωτήσεις ούτε καν με ποιους είσαι!!!!
Και ρωτησες κάτι που έχει απαντηθεί τρεις φορές
ΠΟΣΟ μαλακας είσαι που γαμας από το ίντερνετ ρε ΜΟΥΛΙΚΟ;;;;

Σε είχαν μουρλανει στη φαπα.οι υπάλληλοι σας έτσι;;; Για αυτό δεν λες με.ποιους είσαι!

SHC
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SHC » Τρί 17 Νοέμ 2020, 15:55

Banarisma zhthsa oxi gia osa eleges alla epeidh spammares tis idies eikones gia tis nikes sas sthn eu kai de mporousame na diavasoume

Egw eimai me tous panathinaikous kai osous theloune thn 13 eleutherh xwris ntavatzilikia.. esy 8es na sou pw ama eimai enantia ston enan kai ton allon? de mporw na to pw re mpaglama gt h kathe perioxh den xaraktirizetai ex'oloklhrou.. kai tespa akoma kai na eimai enantia se kapoious de tha to lega edw mesa.. gia alla syzhtousame edw, gia agwnistika, opadika kai dioikhtika kai plakwsate san tis yaines gt myrisate fagito kai mas prixate ta sykwtia..

ton @no passaran rwthsa gia ta ypallhlikia ths 7- gt fainetai na exei ksekathari gnwmh gia mas- kai de mou pe tpt. apanthse san thn keramews gia thn thlekpaideush. perimenoume nea sas.. o kosmos perimenei gia gnwmh 7 gia thn 7

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 347 επισκέπτες