ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
SHC
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SHC » Τρί 17 Νοέμ 2020, 21:01

Εκτίθεσαι που ενώ γράφεις ό,τι έχεις ακούσει για τα ενδοπαδικα της 13 και έχοντας κατηγορήσει στην ουσία όλους τους οργανωμένους "πλην ελαχίστων", όταν σε ρωτάω να μας πεις τι γνώμη σου για τα υπαλληλικια της 7 που τα ξέρει και το τελευταίο χωριό της ελλαδας το γυρνάς στην τρελιτσα

Από και και πέρα δεν παρακάλεσα κανέναν κουρβα ρε, του πα απλά να μπαναρει τον μλκας τον δικό σου που μας είχε πριξει τα ουμπαλα με τα screenshots και τα "αρχεία" του κώλου για να αποδείξει ότι είστε πιο ψηλά στην Ευρώπη

Προπαγάνδα δε χαρακτήρισα τις επίσημες ανακοινώσεις αλλά το πώς τις χρησιμοποιείς εσύ και άλλοι γαύροι για να κατονομασετε όλη τη 13.

Προπαγάνδα επίσης είναι και τα καραγκιοζιλικια για την Ευρώπη αλλά γάμα το αυτό.

Έχω πει 15 φορές δεν ανήκω κάπου πια εδώ και χρόνια.. τα παρακολουθώ ως παρατηρητής γτ πλέον έχει χαθεί το ενδιαφέρον για εμένα για τη μπάλα έτσι όπως έχει ξεπέσει και αν ποτέ στρώσει η κατάσταση θα ειμαι εκεί να υποστηρίξω την ομάδα..ως εκεί. Άσε τα σάλια..

Στα τέτοια Μ τι έκανες και τι δεν έκανες με την 7 δε με αφορά, μου φτάνει αυτό π βλέπω τώρα και σου πα πιο πάνω τι είναι αυτό

Ποιος με.τουμπεκιασε.απο τους συνοπαδους μου; για πες μου ποιος να το συζητήσουμε..σου λέω τα φιλαράκια σου αλλα λέγανε

Είσαι τίμιο δείγμα γαύρου που έχει γαλουχηθεί.με Κόκκαλη και πέρασε στο Μαρινάκη και έτσι έχεις μάθει την αλήθεια να την βλέπεις σα ψέμα και το αντίστροφο.. για αυτό αυτά που μου γράφεις στο τέλος θα πρεπε να στα λέω εγώ αλλά δε γαμιεται.. σου πα γίνεσαι ρόμπα..προσπάθεις να το σώσεις..

Πριν λίγο καιρό Μ λέγες πως και γω ει.αι "καλός Παναθηναϊκός" τώρα δεν είμαι :lol

Έγινε φιλαράκο.μου, τα είπαμε, καλή καρδιά και
Log out

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 17 Νοέμ 2020, 21:43

Οι φωτογραφίες που δείχνουν βαθμούς νίκες θέσεις σε βαθμολογίες ειναι δεδομένα και επιχειρηματα.
Τα αρχεία που και καλά ειρωνεύεται είναι ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ της ΟΥΕΦΑ,
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;;;


Αν δεν μπορείς, η ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ να διαβάσεις ειναι πρόβλημα σου ,ούτως η άλλως εχεις ήδη εκτεθεί ανεπανόρθωτα.

Είναι φυσικό να μην θέλεις συγκεκριμένα στοιχεία και φωτογραφίες ανακοινώσεων που τα αποδεικνύουν γιατί έτσι μεγάλωσες,
Με αερολογιες και λάσπη.

Σου ειναι αδύνατον να σταθείς σε πραγματική κουβέντα για αυτό και ξεγυμνωθηκες.
Δεν σε συμφέρουν τα επιχειρήματα δεν έχεις από αυτά .

Έστω και αργά αποφάσισες να μας πεις πως δεν είσαι τίποτα στον οργανωμένο σας κόσμο,δεν είσαι καν με ένα σύνδεσμο!!!!
- έγραψες ότι οι ανακοινώσεις συνδέσμων δεν εκπροσωπούν καν όλα τα ατομα του συνδεσμου-
Δεν είχα διανοηθεί ότι ΕΙΣΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ


Συμπερασματικά στην 7 όπως το γραψαμε ΟΛΟΙ
Υπάρχει ιεραρχία ΣΕ ΟΛΑ
Υπάρχει οργάνωση
Υπάρχουν παλιοί και νεοι και ο καθένας κάνει αυτό που πρέπει φυσικά και με.λαθη.
Αλλά το αποτέλεσμα ειανι ένα και ΞΕΚΑΘΑΡΟ να πηγαίνει ο σύλλογος καλά.
Ένας σύλλογος που γιγαντώθηκε.
Και να γαμαμε όλους τους άλλους έξω.
Και σε αυτό διαχρονικά νούμερο 1.
Μας ενδιαφέρει τι λέει το οπαδικο κίνημα σας έστω και το κατακερματισμένο και όσοι ανήκουν σε αυτό και είναι έστω και μέλη σε ένας σύνδεσμο.,οποιαδήποτε φατρίας.
Αυτά έχουν σημασία αυτά έχουν ΒΑΡΥΤΗΤΑ.

Όχι τι λες εσύ και ο κάθε βλάκας Βαζελος με τις φατσούλες και τα αιτήματα για μπαναρισματα του αντμιν,
Ένας ακόμη κλασσικός πονεμενος βαζελος του κουρβα.

ενας πουθενας ένας ακυρος ο οποίος βέβαια αποδείχτηκε πολύ χρήσιμος λόγω της ευήθιας,ωστε του να ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ
Ότι διαχρονικά είστε ένα κωλοχανειο.

Ακόμα και μεσω ανακοινώσεων και πραξεων σας που σας εφεραν σε αυτό το χάλι σε όλους τους τομείς.

Τράβα στο διάολο λοιπόν ηλίθιε στρουθοκάμηλε που σε ενοχλούν τα γεγονότα αλλά προτιμάς αυτά που λέει ο κάθε ΑΚΥΡΟΣ σε όλη την Ελλάδα.

SHC
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SHC » Τρί 17 Νοέμ 2020, 22:16

ωπνα τος

αυτο που περιγραφεις ειναι στρατος όχι οπαδικό κίνημα, οχι βεβαια πως ειχα καμια αλλη εντυπωση αλλα με επιβεβαιωνεις για όσα είπα στον νο βλακαραν για το πως λειτουργειτε..

δεν ειπα πουθενα οτι οι ανακοινωσεις συνδεσμων δεν εκπροσωπουν ολα τα ατομα (που ειναι πολυ πιθανο γτ πολλοι εχουν αποστασιοποιηθει) αλλα οτι δεν χαρακτηριζοθν ολοκληρες περιοχες απο την αποψη των όσων ασχολουνται με τον εναν η τον αλλο τρόπο, επειδη γραψατε κατι για πετραλωνα, βορεια κλπ.

εγω ναι ειμαι ακυρος πλεον, το χω πει αλλωστε καιρο τωρα οτι δεν ασχολουμαι με νοιαζει ομως ο συλλογος.. αλλα επειδη εζησα και τα τελη 90ς και τα 00ς θυμαμαι καλα τι ειστε ως φαρα και πως εχετε καταληξει οπαδικα..

επισης για τα ''επισημα στοιχεια''... επισημο στοιχειο ειναι οτι οποτε βγηκα ευρωπη με λιγες εξαιρεσεις διεπρεψα και εσυ παλι με λιγες εξαιρεσεις εγινες ρομπα ξεκουμπωτη την περιοδο κιολας που επαιρνες εδω τις κουπες σα τα στραγαλια με το θειο.. μετα στρωθηκατε και κανατε ενα πιο ευρωπαικο πλανο τουλαχιστον να μην βγαινεται και ξεφτιλιζεστε..

δε νομιζω να χει νοημα αυτη η συζητηση αλλο, ειδικα γι μενα, ουτως η αλλως εγω τη γνωμη μου την εχω, κρατα κι εσυ τη δικη σου και γραφε την μερα παρα μερα εδω περα να προσπαθησεις να πεισεις κανεναν, ουτως ή αλλως σχεδόν copy-paste είναι τα όσα λες εδώ και κανα μήνα

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 17 Νοέμ 2020, 22:39

Αγαπητε @SHC να σου επισημανω για πολλοστη φορα μεχρι να το καταλαβει το οποιο πιθανο εν ζωη κυτταρο του εγκεφαλου σου υπαρχει σε μια σχετικα "καλη" λειτουργια, δεν ειναι απαραιτητο εδω και καιρο να μαθαινουμε τα εσωτερικα σας απο τις οποιες προσωπικες επαφες μπορει να διατηρουμε με αντιπαλους, εχετε καταφερει μονοι σας να ξεφτιλιστειτε!
Πρωτα βγηκε ο εξ ανατολων κυριος κωλοτρυπιδας να επιβεβαιωσει οσα σας ελεγα εδω μεσα και πεφτατε ολοι τοτε,οχι να αντικρουσετε με επιχειρηματα, αλλα να "απαξιωσετε" με διαφορα πατσαβουριστικα σχολια με χαρακτηρισμους και κλασσικες βαζελικες εξυπναδες. Μεχρι που εβγαλε ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ σας την ανακοινωση και γελαγαμε ολοιο μαζι; τα θυμασαι αυτα;
Μετα απο εκει και περα, χαθηκε η μπαλα... ποτε οι βορειοι,ποτε οι νοτιοι,ποτε οι πιο ανεξαρτητοι,ποτε οι λιγοτερο εξαρτημενοι,ποτε οι μπιστολαδες,ποτε οι σεκιουριταδες... τοση ιντριγκα βρε μαλακα,ουτε η Καριολαιν στην τολμη και γοητεια!
Σημερα εστειλες σαν καλος ρουφιανος που εισαι κανα μηνυμα στον αντμιν να κλειδωσει το τοπικ η να μπαναρει κανεναν;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 17 Νοέμ 2020, 23:18

Τι ωπ να τος ρε βλήμα!
Πότε έφυγα;;;
Χαζοχαρουμενος είσαι;

Μα καλά δεν μπορείς να μην γράφεις συνέχεια μαλακίες;;;;

Είμαστε στρατός τώρα;;;;;
Μου θυμίζεις την ντέρμπι που έγραφε παλιά για τις ερυθρόλευκες στρατιές της αλήτειας!!

Αυτά που γράφω είναι δεδομένα και στοιχεία!
Δεν μπορεί να το καταλάβεις ,δεν θες να το καταλάβεις ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ.

Το ότι διεπρεπες με λίγες εξαιρέσεις είναι μια ακόμα ΠΑΠΑΡΙΑ που αμολησες.
Από το 2012 έχεις να κάνεις νίκη σε ευρωπαϊκό όμιλο.
2010-20 σε έχω διασύρει.ειπαμ ε πλέον Ευρώπη και βαζελος παραλληλες έννοιες.
Απέχουν οι οπαδοί σου από τα γήπεδα απέχει και η ομάδα σου από τα ευρωπαϊκά γήπεδα....


Ακόμα.και με τις χρονιές 2000-10 π ειναι μέσα οι δικές σου πορείες πάλι από πάνω είμαι.
Συνολικά δηλαδή 2000-20 είμαι πάνω σε νίκες βαθμούς θέση και όλα αυτά που είναι αντικειμενικά μετρήσιμα και όχι τι πιστευεις εσύ ο χαζοβιολης.
Παραπάνω είναι διάβασε τα ξανά.

Είπαμε δεν έχεις ούτε γνώσεις ούτε επιχειρήματα .
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΑΛΑ ειρωνείες γελακια φατσούλες,επίκληση του curva και μετά γαμησια από το ίντερνετ.

Ενας μαλακας βαζελας.
Είτε πας στο διάολο είτε κατσεις εδώ το αποτέλεσμα είναι το ίδιο..ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ

SHC
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SHC » Τετ 18 Νοέμ 2020, 00:19

bluemadness έγραψε: Τρί 17 Νοέμ 2020, 23:18
Από το 2012 έχεις να κάνεις νίκη σε ευρωπαϊκό όμιλο.

mou les kati neo twra? re mlkes ti gidia eiste.. exw vgei eyrwph gia na krineis? edw exw provlimata na plirwsw podosfairistes kai ipirxan tosa xreh pou allos to vrhke san aformh na mhn ftiaksei omada kai na paizw me ton kouroubeli..

ειπαμ ε πλέον Ευρώπη και βαζελος παραλληλες έννοιες.
auto lew ki egw, thes kai ellhnika vlaxo :etsi
kai tha les panathinaikos

giakoumis
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2016, 16:48
Has thanked: 24 times
Been thanked: 9 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από giakoumis » Τετ 18 Νοέμ 2020, 00:34

Blue poutanaki mia fora vgikate 5oi kai diksate ti eisaste kai eseis lougkres iperanw...o olympiakos den einai etairia pania ,giouxes sto gipedo kai oi misoi eixate kopsei..pali kala irthe o fataul sas misthwse olous kai mougka pali...se esas den ipirxe polifwnia gt apla kovotan ...poses fores exete varesei dikous sas re noumera???eite sto petalo eite otan tsakwnodousan oi athinaioi me tous peiraiwtes gia ta koumada stis sinelefseis sas..Ela giati mas zalises tin poutsa arxiprogandisti..pou gia to merokamato mexri kai afises kolagate dropi tis anthrwpinis ipostasis...xilies fores dialimenos para ena stratiwtaki tou ekastote prezempora xwris na mporeis na exeis apopsi gia tipota...Ela ta eipame opade tou no politica trivlaka

cozanostra13
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 20:30
Has thanked: 87 times
Been thanked: 46 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από cozanostra13 » Τετ 18 Νοέμ 2020, 01:25

bluemadness έγραψε: Τρί 17 Νοέμ 2020, 21:43 Οι φωτογραφίες που δείχνουν βαθμούς νίκες θέσεις σε βαθμολογίες ειναι δεδομένα και επιχειρηματα.
Τα αρχεία που και καλά ειρωνεύεται είναι ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ της ΟΥΕΦΑ,
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;;;


Αν δεν μπορείς, η ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ να διαβάσεις ειναι πρόβλημα σου ,ούτως η άλλως εχεις ήδη εκτεθεί ανεπανόρθωτα.

Είναι φυσικό να μην θέλεις συγκεκριμένα στοιχεία και φωτογραφίες ανακοινώσεων που τα αποδεικνύουν γιατί έτσι μεγάλωσες,
Με αερολογιες και λάσπη.

Σου ειναι αδύνατον να σταθείς σε πραγματική κουβέντα για αυτό και ξεγυμνωθηκες.
Δεν σε συμφέρουν τα επιχειρήματα δεν έχεις από αυτά .

Έστω και αργά αποφάσισες να μας πεις πως δεν είσαι τίποτα στον οργανωμένο σας κόσμο,δεν είσαι καν με ένα σύνδεσμο!!!!
- έγραψες ότι οι ανακοινώσεις συνδέσμων δεν εκπροσωπούν καν όλα τα ατομα του συνδεσμου-
Δεν είχα διανοηθεί ότι ΕΙΣΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ


Συμπερασματικά στην 7 όπως το γραψαμε ΟΛΟΙ
Υπάρχει ιεραρχία ΣΕ ΟΛΑ
Υπάρχει οργάνωση
Υπάρχουν παλιοί και νεοι και ο καθένας κάνει αυτό που πρέπει φυσικά και με.λαθη.
Αλλά το αποτέλεσμα ειανι ένα και ΞΕΚΑΘΑΡΟ να πηγαίνει ο σύλλογος καλά.
Ένας σύλλογος που γιγαντώθηκε.
Και να γαμαμε όλους τους άλλους έξω.
Και σε αυτό διαχρονικά νούμερο 1.
Μας ενδιαφέρει τι λέει το οπαδικο κίνημα σας έστω και το κατακερματισμένο και όσοι ανήκουν σε αυτό και είναι έστω και μέλη σε ένας σύνδεσμο.,οποιαδήποτε φατρίας.
Αυτά έχουν σημασία αυτά έχουν ΒΑΡΥΤΗΤΑ.

Όχι τι λες εσύ και ο κάθε βλάκας Βαζελος με τις φατσούλες και τα αιτήματα για μπαναρισματα του αντμιν,
Ένας ακόμη κλασσικός πονεμενος βαζελος του κουρβα.

ενας πουθενας ένας ακυρος ο οποίος βέβαια αποδείχτηκε πολύ χρήσιμος λόγω της ευήθιας,ωστε του να ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ
Ότι διαχρονικά είστε ένα κωλοχανειο.

Ακόμα και μεσω ανακοινώσεων και πραξεων σας που σας εφεραν σε αυτό το χάλι σε όλους τους τομείς.

Τράβα στο διάολο λοιπόν ηλίθιε στρουθοκάμηλε που σε ενοχλούν τα γεγονότα αλλά προτιμάς αυτά που λέει ο κάθε ΑΚΥΡΟΣ σε όλη την Ελλάδα.
πηγαινε και στην χρυση αυγη αφου γουσταρεις ιεραρχιες σιχαμα!! ντροπες του οπαδισμου

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τετ 18 Νοέμ 2020, 12:21

Κόζα νοστρα ΓΑΜΩ ΕΣΕΝΑ
ΓΑΜΩ και την Χρυσή αυγη.
Απ'.οσα διαβασες σε ενόχλησε...η ιεραρχία.
Ένα μάτσο σουργελα τα βαζελια του κουρβα.

Shc
Τα ίδια και τα ίδια σαν να μιλάω σε τοίχο,δηλαδή σε στόκο.
Κάθε μύνημα αποδεικνυει γιατί φτάσατε σε αυτό το χάλι.

Το ότι δεν είχες λεφτά να πληρώσεις και το ότι δεν παίζεις Ευρώπη δεν σημαίνει οτι είσαι ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗΣ.

Είναι η απόδειξη ότι διαλυθηκες .
Από το να πηγαίνει μια ομάδα άσχημα η χάλια οπως εσύ,τα τελευταία 25 χρόνια στην μπάλα με κάποιες εξαιρέσεις.
υπάρχει κάτι χειρότερο το να μην παίζει καν .
Το να μην διεκδικεί!!!
Δεν το καταλαβαίνεις ρε ηλίθιε 12-16 είχες χάλια πορείες.
16-20 ΔΕΝ υπάρχεις!
περπατάς παράλληλα με την Ευρώπη δεν την βρίσκεις πουθενα.!!
Αυτό σημαίνει όχι απλα κακός...αλλά ΠΟΥΘΕΝΑΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ.
Δεν ισιωνει αυτό βλάκα.. ΞΥΠΝΑ.
Χειρότερος από αυτόν που κάνει λάθος,
Ποιος είναι ;;;
Αυτος που δεν κανει τίποτα!!
Είπαμε να σου κάνω μάθημα αλλά εσύ είσαι ΣΤΟΥΡΝΟΣ!

Γιακουμη μουλε,
Αρχικά ΓΑΜΙΕΣΑΙ

Δευτερον πέταξες κάτι κουτσουλιτσες και κατευθείαν όπισθεν...

Θα μπαίνεις και θα γράφεις όταν συζητάμε τα θέματα,όταν βάζω τις ανακοινώσεις του μπουρδέλου σου.

Δεν θα πεταγεσαι πανηλίθιε, δύο μέρες μετά για να γράψεις κάτι σαχλαμάρες σαν δεκαπεντάχρονο που είσαι.
Θα πεις πρώτα με ποιους είσαι;;
Αν σε δειρανε οι απέναντι
Και μετά θα τολμήσεις να σαλιασεις για τον βιαστή σου την 7.

Γράφεις για τσακωμούς έτσι γενικά και αοριστα ,ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΑΛΑ βαζελικα.
Και σε ρωτάω έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο;;;; Με αποδείξεις;;;

Εγώ σε ρωτάω ποιοι πυροβόλησαν ποιους;;;
Γιατί τα Πετράλωνα Βγαλανε ανακοίνωση και λέγανε να φύγουν οι υπάλληλοι από την 13;;;;;;
Ποιους εννοούσανε;;;;
Ποιοι ξεφτιλισανε τον μπροστινό σου μπροστά σε εκατοντάδες κόσμου;;;
Γιατί τα βόρεια λένε να μην ξαναπατήσουν οι σουβλατζηδες στο γήπεδο;;;

Λες για τον Κόκκαλη και γιουχες..
Η μεγίστη απόδειξη ότι μπροστά στο συμφέρον του Ολυμπιακού δεν είδαμε ούτε Κόκκαλη,αν χρειαστεί δεν θα δούμε ούτε Μαρινάκη!
Πουλησε ο Κόκκαλης και έκανα 8/10 από τότε!ερασιτέχνης 5 ευρωπαϊκά!!!!Συνέχισα δηλαδή εκεί που ήμουν και ΑΚΟΜΑ καλύτερα!

Πόσες Πέμπτες θέσεις έχεις τα τελευταία 25 χρόνια σιχαμενε ηλίθιε;;;;;
Πόσα χρόνια έχει να ΠΑΙΞΕΙ Ευρώπη ο ερασιτέχνης σου; 5;6;10;;;;;

Εσύ προσωπικά στη ζωή σου, την γαμημενη ομάδα σου την εχείς δει ποτέ έξω από τα ΠΕΤΡΙΝΑ της χρόνια;;;;;

Μήπως μεγάλωσες μέσα σε αυτά για αυτό και είσαι ένα ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ;;

Ηλίθιε το είπα και πριν,
Τιμή και δόξα σε αυτούς με τις αφίσες...και είναι μόνο η αρχή για τα γαμηδια που σπιλωνανε τοσα χρονια όντας αρχικα υπάλληλοι, του σαδιστή γαμιά σου Αλαφούζου και του Ρώσου μετά.

Όποιος πειράζει τον Ολυμπιακό και όποιον είναι μέσα στην οικογένεια του Ολυμπιακού.
ΘΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ χωρίς σταματημο!

Εσύ βρε ντροπή του οπαδισμου γιατί θιγεσαι για τον Παπαθεοδώρου;;;
Επειδή .σε τάιζε σανο;;;;
Επειδή κάλυπτε τα αγωνιστικά κενά σου με παρλαπιπες;;;;
Γιατί δεν μπορεις χωρις παραμυθι!;;;;

Να ντρέπεσαι μαλακά που ανήκεις σε ένα κατακερματισμένο οπαδικο πορνείο .

Σε μια θύρα που έχει βάλει ταφόπλακα στην ίδια της την ομάδα για τα προσωπικά συμφέροντα των μπροστινών της και την βρίζουν ΟΛΟΙ οι απλοί βαζελοι.

Γιατί εισαι το πουτανακι ανθρώπων που βγαλανε λεφτα από δωράκια και σε έβαζαν να κανεις χεράκια πάνω χερακια κάτω...ενώ έχανες από τον ατρομητο και έβγαινες τέταρτος.
Αυτα είναι τα οπαδικα σου χρόνια ΚΑΗΜΕΝΕ;;
Και όποιος έλεγε ρε παιδιά ο βαζελος δεν ειναι για έτσι...ΦΑΠΑ!
Βλεπεις ο Αλαφούζος τότε ήταν συνδαιτυμόνας στα ράδια!!

Εντάξει είμαστε οπαδε που ρουφιανευεις τους πάντες;
Που βάζεις δεμένους για ομήρους!
,που βάζεις για κλεμμένα μηχανακια σε φαση,ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΑ!!!!
Για όλες τις αρχές του δρόμου που έχεις ξεφτιλισει
Ψεμματα,ρουφιανιες,κομμένα βίντεο...

Που δεν τολμάς ούτε στο κουρβα να πεις με ποια συνιστώσα εισαι!

Που ΕΒΑΦΕΣ ΚΑΓΚΕΛΑ για ένα καπελάκι...
πουτανακι ...
της γκόμενας της χειλουδακη!
Συνημμένα
received_709776873290457.jpeg
received_709776873290457.jpeg (10.9 KiB) Προβλήθηκε 852 φορές
received_418874282465708.jpeg
received_418874282465708.jpeg (90.06 KiB) Προβλήθηκε 852 φορές

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Τετ 18 Νοέμ 2020, 13:02

Egw na rwtisw kati ?
Les apo ti mia timi k doxa s autous pou pirane apo tin pae tis afises k pigane k kanane me merokamato tous afisokollites k apo tin alli tous krazeis sunexeia pou pigane oi alloi k ekanan tous mpogiatzides sto gipedo tous ?
Emena proswpika an m legane n paw n boithisw sto gipedo tis aek se kati pou tha xa xrono k tha xera n kanw den tha xa kanena problima n paw n to kanw oyte fusika exeutelistiko tha to thewrousa, ton afisokolliti me merokamato pantws dn tha ton ekana.
Proswpiki mou gnwmi fusika.
K gia na min me les k filobazela i alitheia einai oti oi prwtoi poy epernan merokamato itan oi zeles epi bardinogianni. Meta irthate eseis epi tou aektzi tou sokrates k to pigate se allo level. Sunexiste

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 291 επισκέπτες