ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
redwhitestripe
Δημοσιεύσεις: 3940
Εγγραφή: Δευ 29 Αύγ 2011, 23:08
Has thanked: 98 times
Been thanked: 17 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από redwhitestripe » Σάβ 07 Σεπ 2013, 13:36

dunder έγραψε:ρε συ redwhitestripe για να καταλάβω, το πρόβλημά σου είναι η κάρτα φιλαθλου ή το πόσα εισιτήρια πήρατε σαν σύνδεσμος? Και τί σχέση έχει το ένα με το άλλο?
Εγώ νομίζω ότι η κάρτα βγήκε για να μειωθεί λίγο η συνδρομή των μελών και να πιάσει και τον άκυρο τον κόσμο που θα πάει γήπεδο μόνο για κανά ευρωπαϊκό παιχνίδι ή ντέρμπυ. Ή μπορεί να είμαι εγώ αφελής και να υπάρχει κάποιο σατανικό σχέδιο από πίσω.
kai polla eipame apo edw mesa opws eipa kai se allo post... kalh kardia
phpBB [video]
Εικόνα

makedonofapas

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από makedonofapas » Σάβ 07 Σεπ 2013, 13:47

no passaran έγραψε:Που εισαι μωρι γαμιολα φαπα??? Αναστγθγκες? Αναγεννηθηκες απο την τεφρα σου? Γουελκαμ μπακ μωρη χανουμαρα!!
Και αφου καλωσορισαμε το φιλο φαπα....ρε αεκολε μιλας εκ του ασφαλους. Την ιδια κουβεντα την εχω κανει με αλλα χανουμια και στο τετατετ τα λετε διαφορετικα....οχι γιατι ειστε κοτες η χωρις μπεσαλικι ζπλα στα ιντερνετ τα ανωνυμα δεν μπορει ο καθενας απο εμας να μηλισει με απολυτη ειλικρίνεια δυχτυχως....το ιδιο ισχυει και για βαζελες που μιλαω μαζι τους και ατομα σεβαστα οχι σαν κατι γιαπωνεικα κωλοτρυπιδια ;-)
δεν πεθανα ποτε,για να χρειαστει να αναστηθω.ημουνα στην ιντερνετικη μου φυλακη,διαβαζοντας,κανοντας βαρη με αυτοσχεδια βαρακια φτιαγμενα απο καλτσες και αμμο και φτιαχνοντας σπιτακια απο σπιρτα,περιμενοντας την στιγμη που θα ξαναβρεθω στο πλευρο σας.κατι ρουφιανοι τυροπωλες θελησαν να με φιμωσουν δινοντας με στις αρχες,αλλα που..Εχω την ικανοτητα να χτυπησω απο δεκαδες σημεια εδω μεσα.Μεχρι και η Χεσμπολαχ θα ζηλευε τον πλουραλισμο μου στους επιθεσεις.Το γιαπωνεζικο κωλοτρυπιδι πιο ειναι?ο γιακουζα?καθεσαι και μιλας με ανθρωπο που χει νικνειμ γιακουζα?απτο γκραντ θεφτ οτο πρεπει να χει παρει το ονομα του... :papas

Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Σάβ 07 Σεπ 2013, 13:58

redwhitestripe έγραψε:
dunder έγραψε:ρε συ redwhitestripe για να καταλάβω, το πρόβλημά σου είναι η κάρτα φιλαθλου ή το πόσα εισιτήρια πήρατε σαν σύνδεσμος? Και τί σχέση έχει το ένα με το άλλο?
Εγώ νομίζω ότι η κάρτα βγήκε για να μειωθεί λίγο η συνδρομή των μελών και να πιάσει και τον άκυρο τον κόσμο που θα πάει γήπεδο μόνο για κανά ευρωπαϊκό παιχνίδι ή ντέρμπυ. Ή μπορεί να είμαι εγώ αφελής και να υπάρχει κάποιο σατανικό σχέδιο από πίσω.
kai polla eipame apo edw mesa opws eipa kai se allo post... kalh kardia
phpBB [video]
ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΑΖΑΞ ΒΓΑΛΑΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΑΧΘΗΚΑΤΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ''ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΩΡΑ.ΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ.

ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΟ ΔΕΡΒΕΝΑΓΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟ ΤΟΝ ΚΟΥΡΤΑΚΗ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ
ΛΕΕΙ Ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ Ο ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΑΕΚΤΖΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΛΥΦΟΥΝ ΟΛΗΜΕΡΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΝΥΚΤΙΣ? :eme
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
redwhitestripe
Δημοσιεύσεις: 3940
Εγγραφή: Δευ 29 Αύγ 2011, 23:08
Has thanked: 98 times
Been thanked: 17 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από redwhitestripe » Σάβ 07 Σεπ 2013, 14:18

aytous pou les elpizw mia mera na tous dw ston oaed parea me loipous poustides
aytoi einai h katara tou Olympiakou xronia twra
symfwna pantws me dikous sou maintanous (pirlo megara kai kati dyskolous) eimaste anyparktoi...astegoi kai pozerades
Εικόνα

OLDGOODGATE13
Δημοσιεύσεις: 660
Εγγραφή: Τετ 08 Δεκ 2010, 13:21

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από OLDGOODGATE13 » Σάβ 07 Σεπ 2013, 21:28

effenberg7 έγραψε:
OLDGOODGATE13 έγραψε:
bongo έγραψε:Σε τι είδους επίδειξη δύναμης αναφέρεσαι ακριβώς γιατί εμπερδεύφθην..
Και αγωνιστική ρε (5 γκολ είστε σοβαροί :cool: )
Αλλά βασικά εξωαγωνιστική.
Παίζουμε με Πανιώνιο,μέχρι να φάμε το 1ο μας παίζει 80-20 η διαιτησία,τρώμε 3,την άλλη μέρα "ξεφτίλα ο ΠΑΟ,δεν έχει ομάδα,τον έλιωσε ο Πανιώνιος".
Παίρνει ο ΠΑΟΚ το μούφα πέναλτυ (δεν ξέρω καν αν ήτανε μούφα,στο τι λένε όλοι στηρίζομαι),"με διαιτησία ο ΠΑΟΚ,δεν έχει ομαδα".
Παίζουμε με Βέροια,άκυρο το γκολ τους,η διαιτησία τους πήγαινε,"δεν μπόρεσε να κερδίσει η ΠΑΟ,δεν έχει χαρακτήρα" και πάρα πολύ μικρές αναφορές για το οφσάιντ.
Παίζετε με Λειβαδειά,φιλικό στο χαλαρό τελείως,μόνο που δεν σας είπαν γαμήστε μας,δεν δίνεται και πέναλτυ στον Λεβαδειακό (όχι ότι θα άλλαζε κάτι),"ομαδάρα ο θρύλος,Μπαρτσελόνα της Ελλάδας".
Σας πάει σχετικά η διαιτησία με Ατρόμητο,κερδίζετε 2-1,δεν σας δίνουν πέναλτυ,"μπαλάρα ο Θρύλος,κέρδισε 2-1 και δεν του ωθηκε και πέναλτυ".
Ανάβουμε καπνογόνα με Βέροια,καλείται για απολογία ο ΠΑΟ,3 παραβάσεις ποινικές.
Επεισόδια οι γάβροι,καλείται για απολογία ο ΟΣΦΠ,1 παράβαση ποινική (εμείς στην Λειβαδιά χααμε πρωτάθλημα πρόπερσι για τέτοια).
Εφημερίδες την επόμενη,καμία να μην λέει πουθενά γιατί άργησε να ξεκινήσει το δικό σας ματς 15 λεπτά (σε πρωτοσέλιδα πάντα,τα μέσα δεν τα διαβάζω ποτέ).
Ούτε η Nova το είπε νομίζω,διορθώστε με αν κάνω λάθος.
Πιο πολλά αντίστοιχα μπορούν να βρουν οι ΠΑΟΚτζήδες,εγώ δεν ασχολήθηκα τόσο με τα δικά τους,απλά αυτά μου έκαναν εντύπωση ακόμα και για Ελλάδα.

Δηλαδή είμαστε 3η αγωνιστική ακόμα,κρατηθείτε λίγο.
Άμα είχαμε ομάδα εμείς ή ο ΠΑΟΚ τι θα γινόταν δηλαδή?
για καποιες ενεργειες του χοντρου δεν νομιζω να ειπε κανεις οτι ειμαστε υπερηφανοι...εφημεριδες προσωπικα(οπως και πολλοι δικοι μου πλεον)ουτε τα πρωτοσελιδα δεν παρατηρουμε ;-)

Πλάκα-πλάκα. :cool:
Θα φτάσει να είναι το τηγάνι άδειο με 2000 κόσμο σε κάθε ματς και όλοι οι γάβροι ξενερωμένοι.
Και θα έχεις την πλειοψηφία των δικών μας να λέει "ας είχαμε ομάδα πρώτα και...","ωραίο πρωτάθλημα με ενδιαφέρον θα είναι φέτος,άντε να δούμε".
Φαντάζομαι την πλειοψηφία των οπαδών/φιλάθλων της Ελλάδας σε αποχή μέχρι να αλλάξει το μπουρδέλο και οι δικοί μας να ασχολούνται κανονικά γιατί "τι ασχολείσαι με τα εξωαγωνιστικά,η ομάδα σου να σε νοιάζει μόνο".
:cool:

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Κυρ 08 Σεπ 2013, 00:07

το καραισκακης θα γινει σιγα σιγα φτηνη απομιμηση του θεατρου των ονειρων ,του καμπ νοου κλπ οπου οι οργανωμενοι θα ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα,οι κυριλεδες θα απολαμβανουν θεαμα και κουπες και τα αφεντικα θα ειναι ευχαριστημενα με τα ταμεια και την προσελευση ΦΙΛΑΘΛΟΥ κοσμου...κι εμεις πρεπει να επιλεξουμε...αποχη απο τα παντα η στηριξη σε οτι μας κανει υπερηφανους???σε οτι μας βγαζει την παιδικη μας καυλα???την παιδικη μας ανεμελια και ορεξη??? οτι και να λεμε οτι και να συζηταμε αν δεν γινουν πραξη καποια πραγματα σε 1-2 χρονια θα ειμαστε οι καλυτεροι καναπεδακηδες...
feelin' frisky?

aekole

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aekole » Κυρ 08 Σεπ 2013, 00:14

effenberg7 έγραψε:το καραισκακης θα γινει σιγα σιγα φτηνη απομιμηση του θεατρου των ονειρων ,του καμπ νοου κλπ οπου οι οργανωμενοι θα ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα,οι κυριλεδες θα απολαμβανουν θεαμα και κουπες και τα αφεντικα θα ειναι ευχαριστημενα με τα ταμεια και την προσελευση ΦΙΛΑΘΛΟΥ κοσμου...κι εμεις πρεπει να επιλεξουμε...αποχη απο τα παντα η στηριξη σε οτι μας κανει υπερηφανους???σε οτι μας βγαζει την παιδικη μας καυλα???την παιδικη μας ανεμελια και ορεξη??? οτι και να λεμε οτι και να συζηταμε αν δεν γινουν πραξη καποια πραγματα σε 1-2 χρονια θα ειμαστε οι καλυτεροι καναπεδακηδες...
δεν είμαι σίγουρος αν σε 1-2 χρόνια θα υπάρχουν διαθέσιμοι πελάτες στην ελλάδα η κατάσταση οικονομικά παραείναι τραγική.
όσο για την αποχή δεν είναι λύση από αυτούς που θα την κάνουν οι μισοί θα βρουν την αφορμή που ήθελαν για να μην επιστρέψουν κ.ο.κ
χώρια το ότι αφού θεωρείς ότι ψάχνουν άλλα τάρκετ γρουπ τους κάνεις την δουλειά ποιο εύκολη αφού αδειάζεις τη γωνιά σου μόνος σου.

η λύση είναι το γήπεδα λαμπόγυαλο άλλο αν είναι δύσκολη στην πράξη

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Κυρ 08 Σεπ 2013, 00:18

aekole έγραψε:
effenberg7 έγραψε:
η λύση είναι το γήπεδα λαμπόγυαλο άλλο αν είναι δύσκολη στην πράξη
αυτα ηταν μια φορα κι εναν καιρο καλες λυσεις...αν γινει πραξη αυτο που λες ολοι οσοι γουσταρουμε την παλια 7 κλπ θα μας δεσουν και θα κανουμε μια ωραια 7 στις φυλακες...
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 08 Σεπ 2013, 00:19

effenberg7 έγραψε:το καραισκακης θα γινει σιγα σιγα φτηνη απομιμηση του θεατρου των ονειρων ,του καμπ νοου κλπ οπου οι οργανωμενοι θα ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα,οι κυριλεδες θα απολαμβανουν θεαμα και κουπες και τα αφεντικα θα ειναι ευχαριστημενα με τα ταμεια και την προσελευση ΦΙΛΑΘΛΟΥ κοσμου...κι εμεις πρεπει να επιλεξουμε...αποχη απο τα παντα η στηριξη σε οτι μας κανει υπερηφανους???σε οτι μας βγαζει την παιδικη μας καυλα???την παιδικη μας ανεμελια και ορεξη??? οτι και να λεμε οτι και να συζηταμε αν δεν γινουν πραξη καποια πραγματα σε 1-2 χρονια θα ειμαστε οι καλυτεροι καναπεδακηδες...
Αδερφε εμεις που στα αντα και κατι εχουμε την παιδικη μας ανεμελεια ορεξη και καυλα αναλειωτη ακομα μεσα μας θα την βγαζουμε σε τιπορα πρωταθληματα νεων τιποτα ερασιτεχνικα και στο μπασκετακι οτι λεγαμε δηλαδης μεταξυ μπυρας και σφηνακιων ;-)
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 08 Σεπ 2013, 00:27

makedonofapas έγραψε:
no passaran έγραψε:Που εισαι μωρι γαμιολα φαπα??? Αναστγθγκες? Αναγεννηθηκες απο την τεφρα σου? Γουελκαμ μπακ μωρη χανουμαρα!!
Και αφου καλωσορισαμε το φιλο φαπα....ρε αεκολε μιλας εκ του ασφαλους. Την ιδια κουβεντα την εχω κανει με αλλα χανουμια και στο τετατετ τα λετε διαφορετικα....οχι γιατι ειστε κοτες η χωρις μπεσαλικι ζπλα στα ιντερνετ τα ανωνυμα δεν μπορει ο καθενας απο εμας να μηλισει με απολυτη ειλικρίνεια δυχτυχως....το ιδιο ισχυει και για βαζελες που μιλαω μαζι τους και ατομα σεβαστα οχι σαν κατι γιαπωνεικα κωλοτρυπιδια ;-)
δεν πεθανα ποτε,για να χρειαστει να αναστηθω.ημουνα στην ιντερνετικη μου φυλακη,διαβαζοντας,κανοντας βαρη με αυτοσχεδια βαρακια φτιαγμενα απο καλτσες και αμμο και φτιαχνοντας σπιτακια απο σπιρτα,περιμενοντας την στιγμη που θα ξαναβρεθω στο πλευρο σας.κατι ρουφιανοι τυροπωλες θελησαν να με φιμωσουν δινοντας με στις αρχες,αλλα που..Εχω την ικανοτητα να χτυπησω απο δεκαδες σημεια εδω μεσα.Μεχρι και η Χεσμπολαχ θα ζηλευε τον πλουραλισμο μου στους επιθεσεις.Το γιαπωνεζικο κωλοτρυπιδι πιο ειναι?ο γιακουζα?καθεσαι και μιλας με ανθρωπο που χει νικνειμ γιακουζα?απτο γκραντ θεφτ οτο πρεπει να χει παρει το ονομα του... :papas
Αντε ρε τρελο σουρδε καλως ιντερνετοπολιτης και να εισαι καλο παιδι τωρα που απομπαναριστηκες :xa σε φανταζομαι σε σκηνη απο φυλακες ανηλικων στη σκημη αποφυλακισης να λες οτι θες να επιστρεψεις στγν κενωνια αλλος ανθρωπος και να σε επαναφερει στην πραΓμΑΤΙκοτητα ο ιορδανης ως αλλος μανεσης :lol:
Ρε φαπα ναι ρε γιαπωνεζικο κωλοτρυπιδι αυτη τη χαμουρα τη γιαγκουση λεω αυτη τη σαλιαρα..τι πουστης ειναι ζυτος ρε? Εχεις δει αλλον δετοιο μαλακα?οχι πες μου εχεις δει? Αρχηγος ο πουσστης
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 124 επισκέπτες