ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Τετ 18 Δεκ 2019, 15:14

no passaran έγραψε: Τετ 18 Δεκ 2019, 11:10
D.R.I έγραψε: Τρί 17 Δεκ 2019, 19:31
j.rebel έγραψε: Τρί 17 Δεκ 2019, 17:37 kala aektzhs na milaei gia vroxopoulou... teleiwsame
Re oti k an les pio grafiko typo apo ton kyr savva p xete balei karkinopathi typo n kanei kathe bdomada twn clown k n gelaei i ellada me ton epitimo proedro sas dn paizei. Kanonika munisi ta idrumata karkinopathan k amea k ta kapi olis tis xwras prepei n sas kanoun gia ekmetaleusi atomwn me problimata.
sΣυμπαθα με για την παρεμβαση αλλα απο που προκυπτει πως ο καθε οπαδος του Ολυμπιακου ως ατομικοτητα στηριζει το πως επικοινωνει προς τα εξω η παε τα θεματα που απτονται της διαιτησιας και ειδικοτερα του παρασκηνιου που χασαμε;
Του παρασκηνιου που καποιοι ηθελαν να παταξουν αλλα καπου στα μισα αλλαξαν γνωμη και ειπαν να το ζησουν και αυτοι,ετσι..μεσα στο γιολο τους που λενε οι νεοτεροι
Xereis ti ginete....sunexeia gia tin atomiki apopsi mas grafeis p exei o kathe opados...ok loipon exeis dikio uparxei atomiki apopsi tou kathenos k dn tha tsoubaliazoume mono p an pame me tin logiki sou dn xreiazetai n milame k n anaferoume tpt sxedon giati panta tha leme a nai alla egw san atomo diafwnw.
Tespa stin teliki uparxei k mia thura 7 p dn einai ena atomo k p me auta p esu diafwneis san organwsi dn diafwnei mono siwpura isws kapoioi giati otan dn ginete siwpura opws ilioupoli as poyme peftei kraximo k toumpeki sti synexeia.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 19 Δεκ 2019, 12:06

Αν επικαλουμαι την ατομικη αποψη ειναι γιατι θεωρ πως δεν μπορω, ειτε εγω, ειτε καποιος αλλος και ειδικα ανθρωποι που τους ξερω επι προαωπικου, συνεπως γνωριζω και κατα καποιο τροποντο πως σκεφτονται, να μιλαμε εξνονοματος ολων των ολυμπιακων η αν θες, ολων των μελων της 7
Για παραδειγμα, οτν αναφερθηκε ο ρεμπελ στο ματς του οακα με την ανατροπαρα, ναι! Μπορει να μιλησει εξ ονοματος των περισοτερων μιας και ειμασταν εκει! Βλεπαμε τους διπλανους μας, τους πανω, τους κατω, τι λυσσα και πιστη ειχαν για αυτη τη νικη!
Τωρα για το θεμα της επικοινωνίας της παε προς τα εξω, ειναι πιο συνεπες πιστευω να μιλαει ο καθενας μας με βαση την προσωπικη του αποψη, μιας και σε καποια θεματα επικρατει μια διχογνωμια σχετικα με καποιες απο τις επιλογες της διοικησης.
Ελπιζω να απαντησα στο ερωτημα σου
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

clandestino4

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Πέμ 19 Δεκ 2019, 14:06

Ναι αλλα κατι ποστ παραπισω επικαλεισαι τα λεγόμενα του καναλιου του προεδρου για να μιλησεις για τον βανια κ τον ΠΑΟΚ.
Διαλεξε ποια ειναι η προσωπικη αποψη γιατι εδω μεσα δεν εχω διαβασει απο κανεναν οτι υπηρξε και μια ομαδα που γαμησε οτι βρηκε μπροστα της δυο χρονια κ βαδιζει για τον τριτο.
Δεν μιλαω για παρασκήνια μιλαω αγωνιστικα.
Παρασκηνιακα ναι εννοείται ο Σαββίδης το παιξε αλλιως το έργο γτ μονο ετσι βλεπεις χαιρι στο γιουναν
Βασικα τα μονα που εκανε ηταν να έρθουν ξενοι διαιτητές κ να μπει το βαρ.θεσεις του προεδρου οταν έβλεπε οτι χανει την επο
Τωρα που εχει δικια του την κυβέρνηση προσπαθει να το μπουρδελιασει για να φύγουν οι ξενοι κ να βγει σκαρτο το βαρ
Το οτι οι αντικειμενικοί και οι υποκειμενικοι γαύροι τσουβαλιαζετε τα παντα μονο και μονο γτ δεν εχετε δει χαρα δυο χρονια ειναι νομίζω η εξηγηση στις περισσότερες αποψεις σας αντικειμενικές η οχι.
Γιατι σ αυτη την χωρα μεχρι που να αλλαξει η επο κ να την παρει ο βανιας κ ο μελισσανιδης αντικειμενικοτητα θεωρουταν το 100-0 υπερ σας κ οι αρδ που το αγιαζαν...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 19 Δεκ 2019, 18:19

Ακου παλικαρι μου για να συνεννοηθούμε..
Εγω προσωπικα ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ για το αν θα παρω πρωταθλημα η οχι!
Βλεπω καποια κανονικα και ενιοτε ωραια πραγματα απο τον Ολυμπιακο μου και αυτο με γεμιζει. Πρωταθληματα εχω δει μπολικα στα 37 μου και επισης δεν ειμαι υπερμαχος του δογματος πως ο πρωτος ειναι πρωτος και ο δευτερος τιποτα.
Εχω αρχισει να το αντιμετωπιζω λιγακι πιο ποδοσφαιρικα το ολον κα αυτο ξερεις με ικανοποιει περισοτερο.
Επίσης, δεν ειμαι απο αυτους που αν ειχαν τηλεοραση (δεν εχω απο το 2007) θα εβλεπα το καναλι του προεδρου, επειδη ειναι του προεδρου. Οπως εγραψα πιο πανω, ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ μου, τοσο ο προεδρος, οσο και τα καναλια του.
Ετσι λοιπον επετρεψε μου να ρωτησω ππυ ειδες εσυ να παπαγαλιζω τα ρεπορταζ του συγκεκριμενου καναλιου;
Επισης, επειδη μιλας μαζι μου, νομιζω καλο θα ηταν να αναφερεσαι σε εμενα γι το αν τσουβαλιαζω η οχι.
Νομιζω σε τουτο εδω το φορουμ, πολλοι ολυμπιακοι εχουμε στηλιτευσει καταστασεις που δεν μας εκαναν να χαιρομαστε, οποτε το θεμα αυτοκριτικης, οσο αυτο μπορει να γινει απο εναν οπαδο, μιας και το να απολογουμαστε η οχι για την ομαδα μας ειναι καπως ατοπο.
Αρα στην ουσια, προσωπικες αποψεις εκφραζουμε και απο αυτες κρινομαστε με την οποια σταθεροτητα μπορουμε να εχουμε σε βαθος χρονου, με ισως καποιες φορες μια ελαφρα παρεκληση αππ τξν οποια σταθερη μας θεση γοα καποιους απαραιτητους ισως επαναπροσδιορισμους
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bongo » Παρ 27 Δεκ 2019, 21:05

Αντίο ΤΕΡΑΣΤΙΕ Ηλία Ρωσσιδη...

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από venum » Δευ 20 Ιαν 2020, 23:33

Σαταναδες
Συνημμένα
Screenshot_20200120-232852_Lite.jpg
Screenshot_20200120-232852_Lite.jpg (482.88 KiB) Προβλήθηκε 2274 φορές
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

Άβαταρ μέλους
hgnm
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 01:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από hgnm » Πέμ 27 Φεβ 2020, 23:31

Μπαταρίες σας γαμανε οι γκασμαδες καλο
μόνη μας πατρίδα του ερυθρού τα χρόνια

Άβαταρ μέλους
hgnm
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 01:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από hgnm » Πέμ 27 Φεβ 2020, 23:31

Ματαδες σας γαμανε οι γκασμαδες καλο
μόνη μας πατρίδα του ερυθρού τα χρόνια

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 28 Φεβ 2020, 01:04






ARABBBBIIIIIII

Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Παρ 28 Φεβ 2020, 01:42

Ο Μαρτινς ισως ειναι ο καλυτερος προπονητης που ειχε ο γαβρος εβερ.
Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 119 επισκέπτες