ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 22 Οκτ 2020, 00:10





Gamame oti yposthrizete

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Πέμ 22 Οκτ 2020, 02:03

Το μεγαλειο σου δεν εχει τελειωμό! δε περιμεναμε τιποτα λιγοτερο απο αυτη την ομαδάρα.
Συνεχιζουμε να γραφουμε ιστορία. Μιση μας νύχτα.. ουτε ολη σας η ζωή

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Παρ 04 Δεκ 2020, 11:29

ΠΟΣΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ; 22-23; ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ; 1 ΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ 8; 1 ΦΟΡΑ ΣΤΑ 20+ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ 8. ΩΡΑΙΟΙ.....

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 04 Δεκ 2020, 13:55

arsett έγραψε: Παρ 04 Δεκ 2020, 11:29 ΠΟΣΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ; 22-23; ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ; 1 ΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ 8; 1 ΦΟΡΑ ΣΤΑ 20+ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ 8. ΩΡΑΙΟΙ.....
ευχαριστουμε ρε Μπουζουκη να σαι καλα, χαιρετισμους στον Κουρμπελη να δωσεις
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Παρ 04 Δεκ 2020, 15:01

no passaran έγραψε: Παρ 04 Δεκ 2020, 13:55
arsett έγραψε: Παρ 04 Δεκ 2020, 11:29 ΠΟΣΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ; 22-23; ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ; 1 ΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ 8; 1 ΦΟΡΑ ΣΤΑ 20+ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ 8. ΩΡΑΙΟΙ.....
ευχαριστουμε ρε Μπουζουκη να σαι καλα, χαιρετισμους στον Κουρμπελη να δωσεις
Ακριβώς. Εγω, Μπουζουκης και Κουρμπελης. Εσύ με τους παιχταραδες της 20ετιας τι έκανες; Και κυρίως με τα δεκάδες εκατομμύρια ευρώ που έχεις πάρει.....

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 04 Δεκ 2020, 16:41

Kouna re file ligo thn kefala sou,
Me th siti epaiksa me ena dis batzet,exeia katalavei pou exei paei to podosfairo?ppu exoun ftasei ta batzet?pws ekselixthike h fash sth meta bossman epoxh?
Tesseris agglikes,tesseris italikes,treis germanikes,treis gallikes,tesseris ispanikes,poy na pas mwre?
Paizoume treis prokrimatikous gia na mpoume omilo,
O mpaougk,mia eparxiakh omada me sovaro batzet exei meinei me ta semedakia,akoma sentoni den exei dei.
Emena file gia ta kyvika mou oti kai na les mia xara eimai,me sevonte oloi,mpainw omilous,kai eniote paizw kai kalh mpalla kai me megales vradies.Twra ta parapanw theloun kia thn poutana thn tyxh ligo,vlepe persy pou h omada aksize parapanw eidika sto ouefa.
Aytoi eimaste.
Vgeite eseis re magka na pate na to shkwsete.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 04 Δεκ 2020, 23:33

@j.rebel δεν προλαβαινουν φιλε. Εχουν να κανουν επανασταση,να διωξουν Αλαφουζο (ναι τον πρωην φιλο) να τσακωθουν μεταξυ τους, να φτιαξουν γκετο στον Ελαιωνα-ουτε τον αλλο αιωνα, καπου αναμεσα να κανουν και κανα συλλαλητηριο και γενικως,δεν προλαβαινουν οι ανθρωποι
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Σάβ 05 Δεκ 2020, 08:00

Εγώ ξέρω πως στα τελευταία 24 χρόνια έχεις πάρει 20 πρωταθλήματα. Τα έχεις σαρώσει όλα. Παίρνεις 15 εκατομμύρια το χρόνο μόνο απο συμμετοχή σε CL. Και ο 30ρης οπαδός σου, αυτός που ξεκίνησε το 2004 στα 15 του να ασχολείται δεν έχει δει τίποτα αξιοσημείωτο στην Ευρώπη. Εκτός αν η πρόκριση σε Europa League είναι τελικά ο στόχος . Επίσης είναι ένας οπαδός που δεν έχει δει στο γήπεδο του ποτέ αντιπάλους οπαδούς κάτι που το ξεκίνησε η διοίκηση της ομάδας σου και εσύ ποτέ δεν αντέδρασες. Κατά τα άλλα έρχεται πείνα o rebel. Η πείνα είναι πολιτική συζήτηση ιστορικά. Όταν στηριζεις σαν οπαδός την ολιγαρχία που δημιουργεί την πείνα φταις και εσύ. Όταν ποσταρεις φωτογραφίες του Σαββίδη με τον Τσίπρα στο topic του ΠΑΟΚ για να αποδείξεις τι, ότι ολοι τα ίδια κανουν μη λέτε για τον Μαρινάκη γίνεσαι συνένοχος.

Οι δικοί μου 30αρηδες αντιστοιχα άσε τι είχαν ζήσει όταν ο Παναθηναϊκός ήταν στα πάνω του. Και δεν ήταν αυτό το χάλι.Ολοι παιρνανε πρωτάθλημα στην Ελλάδα τότε. Και τότε βρίζαμε τον Βαρδινογιάννη, θυμάσαι;

Κάτσε φτιάξε μπλούζες με 40+ πρωταθλήματα, σκέψου ότι σε σέβονται όλοι που μπαίνεις cl κάθε χρόνου, νιώσε τον οργασμό της ποδοσφαιρικής σου ανωτερότητας όταν νίκας τον Μπουζουκη και προκρίνεσαι σε Europa Leaugue.
Ποιοτικά χαρακτηριστικά που να σε ξεχωρίζει σαν ομάδα έχεις χρόνια να διανύσεις για να τα φτάσεις.Πάντα ποσότητα ήσουν και σαν οπαδός και σαν ομάδα....

Καλημέρα!

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Σάβ 05 Δεκ 2020, 16:18

τιποτα το αξιοσημειωτο στην Ευρώπη?? που να παμε δηλαδη με τα δεδομενα της Ευρώπης τα τελευταια χρόνια?? στους 4 και στους 8 πας με τα 15 εκατομυρια???? ποιος τα λεει αυτα ο αλαφουζος? εχεις δει τι μπατζετ παίζουν?
άργησες..και δε θα πουμε παλι τα ιδια και τα ιδια περι ευρωπης, ψαξε στις σελιδες της ομαδας σου λιγες μερες πριν τα είπαμε! με μια προχειρη σκέψη, εχω κερδισει ολα τα μεγαθηρια της ευρωπης και σε χρονιες που φτανανε τελικούς και ηταν πρωταθλητες στις χώρες τους με μπαλαρα κι ακομα κι αν εχω χασει(πχ ρεαλ 4-2) ή αποκλείστηκα απο καποιους τους πατησα κιόλας ..
μου εχουν στερησει προκριση με τη Μονακο, με τη Μπροντο για τους 8 τη χρονια που εχασα το πρωταθλημα στην ελλαδα και σε γλεντησα μεσα έξω (μητρογλου και νταρμπισαιρ), μου στερησαν προκριση με μαγειρεμα Γάλλοι-γερμανοι την αμεσως απομενη χρονιά, με γουλβς πέρυσι τωρα ξανα με μαρσειγ
ασε ρε φιλε που θα μας πεις και για Ευρώπη.. συγκρινεις αγωνες μου με ομαδες 1 δις με προκρισεις σου με χαιντουγκ αλμποργκ και Λέγκια?????..γελαει ο κόσμος! εχεις αποκλειστει απ ο,τι μπουρδελο υπάρχει (μπορει να μην υπαρχουν καν τωρα αυτες οι ομάδες).

δηλαδη εσυ συγκρινεις τους 30ρηδες σου για τις χρονιες που σε συμφερει αφου λες για οταν ο βαζελος ηταν στα πανω του,με τους σημερινους 30ρηδες δικους μου?? οτι να ναι..

καλυτερα να φτιαχνω μπλουζες με τα 40+ παρα να βαφω καγκελα και να μου τα βαζει ο παιδοφιλος στον πάτο!

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Σάβ 05 Δεκ 2020, 20:20

arsett έγραψε: Σάβ 05 Δεκ 2020, 08:00
Ποιοτικά χαρακτηριστικά που να σε ξεχωρίζει σαν ομάδα έχεις χρόνια να διανύσεις για να τα φτάσεις.Πάντα ποσότητα ήσουν και σαν οπαδός και σαν ομάδα....
Sovara twra?poiotika xaraktiristika san omada den eixa?
Den eixa me bajevic,den eixa me valvede,den eixa persi,,
Den exw egw poiothta px me semedo,kai eixes esy me kolitsidaki,apostolaki,kalitzakh kserw gw,,,gamhse mas re file,,psaxnete na peite kai katalhgete na lete kati epikes malakies xwris prohgoumeno.

To allo to theiko ti einai pali?eimastan maza opadika,den eixame poiothta,,de katalavainw,diladi ti,eixame maza laikoura kai eseis eixate filosofous,poihtes kai stoxastes tou 20aiwna kserw gw,,ti malakies diavazoume...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Semrush [Bot] και 285 επισκέπτες