ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Δευ 31 Μάιος 2021, 13:31

Συμφωνώ σε αυτό που λες για ευρωπαϊκούς τίτλους και αυτό θα πρέπει να είναι ο στόχος του συλλόγου μας για τα επόμενα χρόνια.

Όπως επίσης να γίνουμε τελείως αυτονομοι οικονομικά και να μην χρειαζόμαστε καμία βοήθεια από παε καε κλπ. και να αναπτύξουμε τα τμήματα υποδομής ώστε ο ερασιτέχνης να μην ξανά περάσει αυτά που πέρασε πρόσφατα...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 31 Μάιος 2021, 14:33

Ρε μούλε που σε τρώει ο κωλος σου κάθε φορά να ξεφτιλιζεσαι, αν κάποιος πονάει,αυτός είσαι εσύ ο βλάκας που πίστεψες πως στα χειρότερα σας σαν σωματείο καταφέρατε σε λίγα χρόνια να πάρετε 1000 και πλέον τίτλους. Το μόνο που καταφέρατε είναι να τα διαλυσετε όλα και να χρεώνετε την ομάδα σας για να γλεντατε στον Νίνο και τον Κουρκούλη. Άντε κωλοδαχτυλιασου τώρα πεταμένε
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Δευ 31 Μάιος 2021, 16:17

Δεν γίνετε να είσαι τόσο στόκος δεν γίνετε.... :lol :lol

Όλοι έχουν καταλάβει ότι ΔΕΝ κατακτησαμε 1000 τόσους τίτλους αυτά τα 10 χρόνια ΑΛΛΆ τους ΜΕΤΡΗΣΑΜΕ... :pro :pro

Και σταμάτα να λερώνεις το στοματακι σου, πουθενάς ήσουν είσαι και θα είσαι, και η χειρότερη ράτσα ανθρώπου που θέλει να τα έχει καλά με ολους αλλά δυστυχώς θα είμαι ι εδώ για να σε γλενταω συνέχεια κοροϊδο της τράπουλας :lol :lol

Υγ. Τα μποτάκια βγάζε τώρα που ερχετε καλοκαίρι για να μην βγάλεις κάλους από τη ζέστη και στα πόδια μετά το κεφάλι
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 31 Μάιος 2021, 17:12

Οι 500 τίτλοι ήταν το αντίβαρο για τις αμέτρητες πουτσες στη μπάλα. Φυσικά δεν ήταν 500...

10+ χρόνια μετά και επειδή η πούτσα στον ερασιτέχνη έφτασε σε δυσθεώρητα επίπεδα ..

82-4 τίτλοι την δεκαετία 2010-2020 αν θυμάμαι καλά.
6 ευρωπαϊκά την στιγμή που ο βαζελος δεν έκανε ούτε συμμετοχή στην Ευρώπη.....και έριχνε ΕΠΙΤΗΔΕΣ αθλήματα α2 για να μην πάει το σερί παραπάνω που έφτασε 50-0

Βγήκε το καινούριο παραμύθι για τα απανταχού ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ 1610 τίτλοι.

Στα ψιλά γράμματα ότι αυτοί ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ άρα κανείς λογικός άνθρωπος δεν μπορεί να τους δώσει σημασία .
Αν έμενε άπλως για δική τους εσωτερική κατανάλωση σανο θα μέναμε στα γέλια.

Επειδή όμως το έκανε σημαία ο ερασιτέχνης βαζελος και ξαμοληθηκαν τα απολειφαδια,πρέπει να ΜΑΘΟΥΝ ότι όλα αυτά είναι κατάλοιπα των Μεγάλων ψυχολογικών τους προβλημάτων.

Με διαφορά πρώτος ο Ολυμπιακός στους πανελλήνιους τίτλους στα 6 ομαδικά αθλήματα ,όλοι ξέρουν ποια είναι αυτά ,άμα δεν ξέρουν ας ρωτήσουν.

Ο μεγαλύτερος πολυαθλητικός σύλλογος της Ευρώπης σας αναγκάσε να βάζετε δίπλα σε πανελλήνιους τίτλους τουρνουά κορασίδων ,παλαιμάχων κτλ κτλ....

Είστε οι αιώνιοι δεύτεροι με μόνη σας δύναμη τους λαλακηδες και τα δεκανικια τους

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Δευ 31 Μάιος 2021, 18:23

Aχ blue, τι πόνο κουβαλάς ρε συ. Γράψε μας στα αρχίδια σου αφού γράφουμε παπάτζες....Τι θες blue; Πρώτος στα 6 πιο σημαντικά ομαδικά εσύ; Μπράβο και στα αρχίδια μας....
Blue χάρηκες για την Κ19 που μας κέρδισε 2-0; Αυτά τα πρωταθλήματα μετράνε;
Πάλι αλά καρτ; Θυμάσαι την συζήτηση πριν καμιά δεκαριά μέρες. Που σου έλεγα ότι στα αρχίδια σου ο ερασιτέχνης και εξαιτίας μας ασχολήθηκες με αυτόν. Και μου έβαζες 15000 κόσμο με Ραβένα, σκασίματα σε Λεωφόρους κλπ. Μπλου, θυμάσαι τι σου έλεγα ότι αυτά δεν μετράνε όταν λέμε ασχολία με ερασιτέχνη.

Μπλου ερασιτέχνης είναι ΟΛΑ. Από τις ακαδημίες μέχρι το Champions League. Από το παιδί που θα πάει να γραφτεί με τον μπαμπά και τη μαμά του μέχρι το Σαραβάκο. Αλλά πού να τα καταλάβετε αυτά; Πού ρε μπλού; Βλέπετε τίτλο σε Κρεμαστό Λαγό και κοροιδεύετε; Αυτό σημαίνει Ερασιτέχνης blue...O κρεμαστός Λαγός, και του τουρνουά Άνω Μαγούλας. Και εκεί Παναθηναικός είσαι και στις 6 Ευρωλίγκες...Α ρε blue......

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 31 Μάιος 2021, 18:44

Αρσετ επαναληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως.
Πριν μέρες ήταν που ξεφτιλιστικες με επιχειρήματα και ΛΑΚΙΣΕΣ.
Δημόσια έγινε μην κάνεις την στρουθοκάμηλο.
Ξεκίνησες να πεις ότι μας μάθατε τον ερασιτέχνη και κατέληξε να γράφεις για τσιτατα και άλλα νηπιακου επιπέδου.
Έγραψα εγώ για την νίκη κάτω των 19;;;
Πάλι ψεμματα γράφεις βλάκα;;;;;

Για την 4 άρα έγραψα.....για τα 46 πρωταθλήματα
Για τα 3'5 χρόνια αήττητος .....εχεις χασει την μπάλα λίγε...

ΤΣΙΤΑΤΑ τα σερί και οι τίτλοι....αλλά τώρα μετράς όλους τους τίτλους για να μπεις στη σύγκριση....
Πρωτάθλημα στη μπάλα και το βόλεϊ δίπλα στο τουρνουά κορασίδων !!!!
ΧΑΙΡΕ ΚΟΜΠΛΕΞ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ
ΖΗΤΩ ΟΙ ΛΑΛΑΚΗΔΕΣ του οπαδισμου!

Ότι οπαδισμος είναι άκουσον άκουσον να πίνεις καφέ με την μαλτση μετά από χαγκοβερ αντί για μπουγάτσα!!!!!
-Να αρχίσουμε να λέμε προσωπικά τι έχει κάνει ο καθένας μας για να μετρήσει στην προσφορά της 7!!!!!!-

Και όχι οι εκδρομές σε όλη την ελλαδα και την Ευρώπη για τον θρύλο,όχι τα μέλη που ΑΝΤΕΓΡΑΨΕΣ ...

Άκου καθυστερημένε,πόνο έχεις εσύ που είσαι δεύτερος στους τίτλους και έκατσες και μετρήσεις τουρνουά και τίτλους νεανίδων και Κορασιδων.

Για κανένα σοβαρό σύλλογο δεν έχει ίδια βαρύτητα ένα πρωτάθλημα στην μπάλα με ένα πρωτάθλημα στο βόλεϊ.

Και εννοείται ένα πρωτάθλημα στο βόλεϊ με το τουρνουά Νοτίου Ελλάδας παλαιμάχων.

ΝΙΩΣΕ ρε βλάκα τι σου έχει κάνει ο Ολυμπιακός βγαλε το κεφαλάκι σου από την άμμο.

Εδώ ένας άλλος πανυβλακας πιο πάνω διαχώριζε τα σκηνικά και μάλιστα ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ επειδή είναι πουθενας και εσύ γράφεις ότι οι τίτλοι που δεν είναι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ έχουν ίδια βαρύτητα με αυτές τις πίπες που μετρήσατε;;
Ερασιτέχνης ειναι όλα αλλά οι τίτλοι ρε βλήμα δεν εχουν την ίδια ΒΑΡΥΤΗΤΑ.

Σταμάτα να κάνεις επίκληση στο συναίσθημα και να αερολογεις.
Για να αποκτήσει βαρύτητα ο λόγος σου ,.μιλας για παιδάκια και σαραβακους.στο τέλος θα πιστέψω ότι είσαι πράγματι πουστης .

Εδώ μιλάμε για ιστορία με γεγονοτα και αριθμούς για αυτά σαλιαζετε ...
Σε αυτά είστε 2οι.
Αυτή είναι η αλήθεια και ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ!

Έχετε κομπλεξ ΑΒΑΣΤΑΧΤΟ
Πονο ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ

Στο τοπικ του Ολυμπιακού γράφεις ρε βλάκα...για αυτό σου απαντάω,500 σελίδες παραπάνω έχει το τοπίο και όλες σας έχετε τα πιο πολλά ποστ στο δικό μας.....


Φυσικά και σε έχω για τα αρχιδια μου και ο Ολυμπιακός και
Η 7 και εγώ προσωπικά....
Είστε πολύ λίγοι....όλα τα απολειφαδια εδώ μέσα .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluemadness την Δευ 31 Μάιος 2021, 18:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Δευ 31 Μάιος 2021, 18:54

Που είδες blue να λέω ότι έχουν την ίδια βαρύτητα; Πού; Πάλι δεν εστιάζεις στην ουσία;
Είπα ότι και στου μεν και στους δε είσαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.
Πού να το καταλάβεις αυτό για τον γαύρο blue...........................
Στο μέλλον ίσως.... Μη σας δω να τρέχετε σε κανένα τελικό εφηβικού πρωταθλήματος στην επαρχία όμως.
Μήπως το έχετε κάνει;

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 31 Μάιος 2021, 19:01

Τι βλακείες γράφεις ; Τι άσχετα Παναθηναϊκός είσαι για αυτό γράφεις υποκριτικά και προπαγανδιστικά πράγματα
Επίσης Παναθηναϊκός βλάκα αποφάσισες ότι είσαι μετά το 2000
Πριν ήσουν ΒΑΖΕΛΟΣ και έβγαζες και πανό βαζελομανια

Άκου βλάκα την ΙΣΤΟΡΙΑ σου επειδή ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ
μπορεί να την γράψεις ξανά για τα απολειφαδια όχι για την. 7......
ΞΥΠΝΑ.

Έχεις καταλάβει ότι γράφεις στο τοπικ του Ολυμπιακού και συγκρίνεται στους τίτλους;;

Μου λες για αθλητισμό αγαπες λουλούδια και παιδάκια και μετράς τους τίτλους σε αυτά!!!! Γιατί δεν παίρνεις από τους ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ!7

ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ και ΒΑΖΕΛΙΑ!
Είναι δεδομένο ότι αν ο Ολυμπιακός μετρούσε τέτοιους τίτλους μη πανελλήνιους θα ήταν σίγουρα από πάνω και από αυτόν τον αριθμό.
ΔΕΝ το έχει ανάγκη όμως ρε βλάκα

Είναι πρώτος σε ΟΛΑ...δεν χρειάζεται να καταφύγει σε τέτοιες ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ πρακτικές.

Πόσα αυτογκόλ θα βάλεις ακόμα τσιτατε;;
Τελικά πανηγύρισα την νίκη των κάτω των 19;;;


Πόσους καφεδες θα πιεις με την μαλτση και πόσες φορές θα το γράψεις εδώ μέσα για να αποκτήσεις αξία...αφού στην πραγματική ζωή και σε ΑΥΤΑ που μετράνε είσαι λίγος;

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 31 Μάιος 2021, 20:27

enas-apo-emas έγραψε: Δευ 31 Μάιος 2021, 16:17 Δεν γίνετε να είσαι τόσο στόκος δεν γίνετε.... :lol :lol

Όλοι έχουν καταλάβει ότι ΔΕΝ κατακτησαμε 1000 τόσους τίτλους αυτά τα 10 χρόνια ΑΛΛΆ τους ΜΕΤΡΗΣΑΜΕ... :pro :pro

Και σταμάτα να λερώνεις το στοματακι σου, πουθενάς ήσουν είσαι και θα είσαι, και η χειρότερη ράτσα ανθρώπου που θέλει να τα έχει καλά με ολους αλλά δυστυχώς θα είμαι ι εδώ για να σε γλενταω συνέχεια κοροϊδο της τράπουλας :lol :lol

Υγ. Τα μποτάκια βγάζε τώρα που ερχετε καλοκαίρι για να μην βγάλεις κάλους από τη ζέστη και στα πόδια μετά το κεφάλι
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Ολοι καταλαβαμε τι μπουρδελα ειστε και καθε δεκαετια ανεπαναληπτης κατραπακιας κανετε και απο ενα καινουργιο μετρημα,μηπως και πεισθει κανενας.

χειροτερη ρατσα "ανθρωπου" ειναι οι μουλοι που χαιρεκακα ελεγαν "ας φαει καμια φαπα και ενας Γιαννακης" τα θυμασαι μουλε;

Τι να γλεντησεις εσυ βρε κατακαημενε; ευυ πανηγυριζεις τον κρεμαστο λαγο,βαζεις καμια δεκαρια φατσουλες να νιωσεις αστειος και λες και καμια φραση που ακουσες απο γαυρους,ετσι να νιωσεις λιγο μαγκας και καλα.

Υ.Γ τι μποτακια λες ρε σαβουρα; ρε εισαι εντελως μαλακας εσυ; ο,τι θες παντως μπορουμε να το λυσουμε ευκολα μουλε
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Δευ 31 Μάιος 2021, 20:40

Όταν λες μουλε και πατάς το έντερ άγρια βρέχεις το βρακάκι σου??? :lol :lol

Λεγε ρε κοροϊδο της τράπουλας που θες και ραντεβού να κάνουμε τι???? Εγώ έχω πάρει τσιγάρα δεν θέλω άλλα :lol :lol

Ψάξε αλλού να βγάλεις το χαρτζιλίκι σου :lol :lol

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 206 επισκέπτες