ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
iou-iou
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:26
Has thanked: 107 times
Been thanked: 282 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από iou-iou » Τρί 01 Ιουν 2021, 14:19

syggnwmh pou 8a sto (ksana)xalasw alla exeis petaksei pio panw kati margaritaria pou wres wres aporw me to nohtiko epipedo kapoiwn an8rwpwn.
File mou, oi akadhmies twn syllogwn se ka8e a8lhma, einai sxoleia, einai epipeda didaskalias kai proodou enos a8lhmatos, den einai erasitexnhs! erasitexnhs noeitai to anwtato tmhma bash hlikias pou oi a8lhtes tou den einai "epaggelmatika" katoxyrwmenoi. Ta ypoloipa tmhmata den askoun prwta8lhtismo, alla diagwnizontai, me skopo thn beltiwsh tous, gi ayto kai poy8ena ston kosmo den 8a deis se kanena a8lhma, na symperilambanei kapoios syllogos ñ omospondia ws epishmous titlous, diakriseis paidikwn ñ efhbikwn tmhmatwn. To an agapame efhbika ñ paidika tmhmata tou syllogou den exei kamia sxesh me thn ousia kai thn ypostash aytwn twn tmhmatwn pou (sou ksananaferw gia na to katanohseis) se kanena shmeio tou planhth den symperilambanontai se ayto pou onomazoume prwta8lhtismo kai apoteloun ta antistoixa andrika ñ gynaikeia tmhmata. Ayta pou eseis onomazetai titloi se epipeda akadhmiwn, olos o planhths ta onomazei diakriseis kai den logizontai ws titloi. An bgeis (pou sto euxomai) ligo apo thn neoellhnikh mizerh pragmatikothta pou zeis kai rwthseis opoiondhpote 8a sto epibebaiwsh. Alliws, phgaine sto panepisthmio a8hnwn, rwta kapoion filologo ñ ka8hghth fysikhs agwghs na sou ekshgisei me leptomereies ola osa sou egrapsa kai giati sas koroideuoume me to neo sas afhghma. Tis aities tis neas geloias kai propagandistikhs sas prospa8eias psakse tes me kapoion psyxologo.

yg: Gia ton allo bazelo apo panw pou mas eipe oti ma8ame ton erasitexnh kai to mpasket apo to 90 kai meta, as anatreksei liges selides parapisw se ayto to forum ki as diabasei ta stoixeia kai tis anafores gia to poioi etrexan pantou kai pou briskotan antistoixa to "koinwniko problhma" ths elladas otan h peristash to apaitouse. Molis diabasei kai ka8arisei to mualo tou as ksanar8ei me ton khdemona tou na mas pei to ma8hma tou

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Τρί 01 Ιουν 2021, 15:27

Α είναι θέμα ορισμού τελικά... Αποφασιστε γιατί έχετε ανοίξει πολλα μέτωπα. Είναι η καταμέτρηση αυτή καθαυτή του blue που μόνο ψυχαναγκαστικοι κανουν, to timing του pasarran (αν το έγραφα στα πανω μου το 1990 οκ, τώρα με ποιο δικαίωμα) αν ερασιτέχνης σημαίνει και έφηβοι του iou. Συμφωνείστε σε κατι να το μαθουμε.
Εμείς λέμε το πιο απλό. Παναθηναϊκός Αθλητικος Όμιλος ειναί ΟΛΑ από τον 5χρονο παιδι μέχρι τον τελευταίο παλαιμαχο...... Είναι και ο Κρεμαστος Λαγός που το λοιδωρειτε, και το Cl. Και φυσικά δεν έχουν την ίδια βαρυτητα.

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 01 Ιουν 2021, 15:43

Μα είσαι ψυχαναγκαστικος και κομπλεξικος και εχείς σοβαρά ψυχολογικά.για αυτό και μετράς τίτλους παίδων και νεανίδων.
Όπως φυσικά είσαι και σπασίκλας και.μικρος είχες μαλλί Ρένας Παγκράτη .

Επίσης θεωρείς ότι τα e sports είναι άθλημα!
Όπως και το βιρτσουαλ σεξ.κανονικο σεξ!

Γράφω κανένα ψέμα αρσετακο χλαπατσα;

ΠΡΟΔΙΔΕΣΑΙ ρε βλάκα...
Που ανοίγουμε και μέτωπα
Όλοι το ίδιο γράφουμε 30 ποστ είναι
Όλα το ίδιο νόημα.

Με το να στρουθοκαμηλιζεις δεν σωνεις τπτ.
άσε τις τρελιτσες κουβαριστρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluemadness την Τρί 01 Ιουν 2021, 15:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 01 Ιουν 2021, 15:46

Προσπάθησε να απαντάς σε ένα προς ένα και όχι όταν την κάνεις να επανέρχεσαι στα ίδια....
Που είδες και μέτωπα ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕ.
Τελικά την οθόνη στα σινεμαδακια την θέλεις μεγαλη και χοντρή;

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 01 Ιουν 2021, 15:50

Είναι η 1.καταμέτρηση που κανατε οι ψυχαναγκαστικοι-κομπλεξικοι -πονεμενοι 2.μετα την δεκαετία της πλήρης συντριβής του συλλόγου σας
Και αναγκαστηκατε 3. Να μετρήσετε ΤΙΤΛΟΥΣ εφήβων-κορασιδων κτλ
Απαντήθηκαν τα μέτωπα σου τσιτατε;

Κάνεις και πως δεν καταλαβαίνεις βλήμα.
Λες και λέμε κάτι διαφορετικό όλοι.
Καθυστέρηση παίζεις βρε καθυστερημένε γελωτοποιε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluemadness την Τρί 01 Ιουν 2021, 15:54, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

iou-iou
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:26
Has thanked: 107 times
Been thanked: 282 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από iou-iou » Τρί 01 Ιουν 2021, 15:52

arsett έγραψε: Τρί 01 Ιουν 2021, 15:27 Α είναι θέμα ορισμού τελικά... Αποφασιστε γιατί έχετε ανοίξει πολλα μέτωπα. Είναι η καταμέτρηση αυτή καθαυτή του blue που μόνο ψυχαναγκαστικοι κανουν, to timing του pasarran (αν το έγραφα στα πανω μου το 1990 οκ, τώρα με ποιο δικαίωμα) αν ερασιτέχνης σημαίνει και έφηβοι του iou. Συμφωνείστε σε κατι να το μαθουμε.
Εμείς λέμε το πιο απλό. Παναθηναϊκός Αθλητικος Όμιλος ειναί ΟΛΑ από τον 5χρονο παιδι μέχρι τον τελευταίο παλαιμαχο...... Είναι και ο Κρεμαστος Λαγός που το λοιδωρειτε, και το Cl. Και φυσικά δεν έχουν την ίδια βαρυτητα.
ellhnika katalabaineis? ola anhkoyn ston organismo tou Olympiakou ñ tou panathinaikou klp. Alla allo o prwta8lhtismos kai oi titloi kai allo oi diakriseis twn akadhmiwn. Ti den katalabaineis??? Toso dyskolo einai re gmt na apobalete ta komplex sas kai na deite thn logikh? An esy goustareis tis diakriseis kai tous diagwnismous twn akadhmiwn na tous thewreis ws titlous tou syllogou tote shkwnw ta xeria pshla, alla ma8e apo emena oti ayto einai dikh sas pagkosmia prwtotypia pou mono gelio kai xleyasmo prokalei kai apodeiknyei to koplex katwterwthtas pou exete rizwmeno eidika ta teleytaia xronia.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 01 Ιουν 2021, 16:00

Arsett μιλάς δημοσιογραφηστικα και προσπαθείς να σουλατσάρεις την κουβέντα εκεί που σε βολεύει.
Η αναφορά μου ως προς το ταιμινγκ λοιπόν, έγινε ξεκάθαρα για να δούμε επιτέλους ποτέ και αν υπήρξατε οπαδοί. Στα 10,στα 20,στα 30 στα ποσά τέλος πάντα χρόνια σας σαν θύρα 14 υπήρξατε τελικά σωστοί οπαδοί; Σαν βαζέλες ή σαν νεοτεριστες παναθηναϊκοί;

Μην κάνεις τον χαζό αρσετ. και κατάλαβες πολύ καλά τι θέλω να πω με την αναφορά μου πως ήσουν στα "πάνω σου"
Κάποτε και έτσι δεν χρειάστηκε τότε να μετράς κρεμαστούς λαγούς και καθηστες φραγγόκοτες. Αυτά τα κάνετε τώρα που έσφιξαν οι κωλοτρυπίδες σας και πρέπει κάπως να φανείτε.
Παρεμπιπτόντως επειδή μου έθεσες ένα ερώτημα και εγώ απαντώ στις ερωτήσεις σου,εν αντιθέσει με εσένα που απαντάς επιλεκτικά,θα σου πω πως με κάλυψε απόλυτα η απάντηση του iou.
Είμαι στον αθλητισμό από μικρός,μπάλα για κάμποσα χρόνια βκαι μετά γυμναστήρια, μαχητικά αθλήματα κλπ. Αυτό το πράμα,να μετράς δηλαδή τίτλους σε παιδικά τμήματα,στο χωριό μου το λέμε "ο πνιγμένος από τις ψωλοτριχες του πιάνεται" ο ιού στο εξήγησε με απόλυτη σαφήνεια
Εκεί χτίζεις. Δεν κοιτάς τους τίτλους αλλά την πρόοδο του αθλητή. Γι'αυτό και αρκετές φορές έχουμε δει σε παιδικές ομάδες των μεγάλων στην ουσία ή μόνο στο όνομα πια ομάδων,να τρώνε αρκετά γκολ. Ο προπονητής κοιτάει να δουλέψει πραγματα και όχι το αποτέλεσμα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Τρί 01 Ιουν 2021, 17:25

Δεν κάνω τον χαζό, μιλάω με τέτοιον τρόπο ώστε να αναδείξω τις αντιφάσεις σας. Έκατσα και απάντησα παράγραφο προς παράγραφο στον blue.
Τι θες να σου απαντήσω; Για την διαχρονικότητα του τρόπου έκφρασης της ΘΥΡΑΣ 13 προς τον ερασιτέχνη; Προς γενικά τα αθλήματα του Συλλόγου; Για το αν άρχισα να μετράμε τίτλους όταν αρχίστε να παίρνετε πιο πολλούς από εμάς; ΌΛΑ έχουν απαντηθεί και τώρα και 10 μέρες πριν. Μίλησα και ειδικά για μένα από τις ασχολίες μου από το 93 και μετά και γενικά για τους οπαδούς του Παναθηναϊκού λέγοντας ότι π.χ το 1996 βάλαμε πούλμαν για Φ4 γυναικών βόλλευ εξωτερικό. Ναι και τότε είμασταν στα πάνω μας. Και το 2000 με το περιοδικάκι που εμφανίστηκαν οι τίτλοι στα πάνω μας ήμασταν ακόμα και στο ποδόσφαιρο. Και εσεις στα γυναικεία ήσασταν πάτος (τι ειρωνία μετά από μία εικοσαετία να σηκώσεις πανώ με τις μεταξύ μας νίκες συμπεριλαμβάνοντας τα γυναικεία που χλευάζατε και το πινγκ πονγκ).
Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας. Ναι μεν ασχολούμαι με εφηβικά (κάπου έπεσε το μάτι μου κάποτε σημαία με ΘΥΡΑ 7 σε ΚΑΤΆΚΤΗΣΗ παιδικού πρωταθλήματος HANDBALL -ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ) αλλά δεν τα καταγράφω. ΤΙ ΛΟΓΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ; Ή ΟΚ δεν θες να τα καταγράψεις. Γιατί έχεις πάθει τραλαλα με αυτούς που το κάνουν και βγάζεις τόσο πόνο. ΞΑΝΑΛΕΩ. ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ. Με είδες να στη πω για τα εφηβικά;
Αλλά ξέχασε πως είμαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.
ΕΙΜΑΙ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ (ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΜΠΕΙ Ο BLUE KAI ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΟΙΤΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ). ΕΙΜΑΙ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ. ΔΙΑΦΩΝΕΙς ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΗ WIKI TΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙς ΣΕ ΠΑΙΔΟΕΦΗΒΙΚΑ;
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE ... E%B1%CF%82
ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ; ΟΙ ΕΦΟΡΟΙ ΤΗΣ ΚΛΠ.
ΕΙΜΑΙ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ. ΓΙΑ ΔΕΣ https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%95.%C ... F%8E%CE%BD.
ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ. ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΡΕ......

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 01 Ιουν 2021, 17:49

Δεν κάνεις τον χαζό ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ!
Δεν είσαι ορεστιαδα και Πάτρα,τριφιλλιακος είσαι.

Μόνος σου ομολογείς ότι παραδειγματιζεσαι από την Ορεστιάδα και την Πάτρα.....

Τι να κάνει η Ορεστιάδα ρε καημένε μετράει αυτά αφού δεν έχει αλλά!!!!!


Ποιες αντιφάσεις πέσαμε ρε βλήμα!
Δεκα αυτογκόλ έχεις βάλει,συνέχεια ΑΥΤΟΑΝΑΙΡΕΙΣΑΙ ρε λαλακη.

Σοβαρά είδες σημαία θύρας 7 σε ματς παιδικό!!!

Φοβερό επιχείρημα!!!!θα πήγε κανας συγγενής η Κανας επαρχιώτης να δει το ματς και το τυπωσε το γίδι ο αρσετ.

Το βάλαμε στους τίτλους δηλαδή επειδή πήγε κάποιος να δει αυτό το ματς και έβαλε σημαία!!!!

Είναι στη λογική ότι στο Παπαστράτειο έιχε οπαδούς επειδή είχε πανό!!

Μιλάμε τώρα εισαι ΠΑΝΥΒΛΑΚΑΣ.

Ο πόνος που σου εχω προκαλέσει σε κάνει να μου απευθύνεσαι μόνο έμμεσα.

Ξεφτίλα έγινες Ρένα Παγκράτι.
Εσύ απάντησες παράγραφο προς παράγραφο;;
Δεν ασχολούμασταν με γυναικεία;;;
που το είπε αυτό η 7 η ο ερασιτέχνης ;
Χλευαζαμε το ,ping pong;;;
Που τα διαβασες αυτά;;;

Πόσο πολύ σε πόνεσε το 50-0
Γράψε μας ρε βλάκα γιατί αντέγραφες τα μέλη και γιατί έριχνες τα αθλήματα σου στην α2 ριψασπι


Έχεις πάθει ΣΟΒΑΡΗ ΖΗΜΙΑ...

Αποφάσισε ρε βλάκα θα μιλάς θεσμικά η με το τι λέει ο καθένας. Και τι νομίζεις ότι άκουσες
Μονά ζυγά μονόζυγα...

Άσε τα πουστικα,δεν γράφεις στο σδνα!
Έτσι δεν ειναι χλαπατσακο;


Σε τίποτα δεν απάντησες σου γράψα τι είναι οπαδισμος και έλεγες ότι έπινες καφέ με την μαλτση ρε τενεκέ ξεγανωτε.
Βάλαμε φωτογραφίες εκδρομές ιστορίες και εσύ εξαφανίστηκες.

Σου εγραψα για νίκες τίτλους σερί στην μπάλα και στα ομαδικά και είπες ότι είναι τσιτατα εσύ που αναγκαστηκες να μετράς τίτλους εφήβων.....
Απίστευτη κατάντια!
ΤΣΙΤΑΤΑ οι νίκες της μπαλας
Αγνη αγάπη οι τίτλοι των κορασίδων!

Στην ύπαρξη σου καθρεφτίζεται όλο το κόμπλεξ και τα ψυχολογικά των βαζέλων.

Όχι σε διάλογο δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις ούτε ένα αξιοπρεπές ποστ να επιχειρηματολογησεις πάνω στις αρλουμπες σου δεν μπορείς.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluemadness την Τρί 01 Ιουν 2021, 18:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τρί 01 Ιουν 2021, 17:57

Κάνε κάνα ποστ για τα φεγγάρια και τα σινεμαδακια Έχεις έφεση σε αυτά ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕ.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 58 επισκέπτες