ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από venum » Παρ 03 Ιούλ 2020, 16:05

Ανακοίνωση θυρας λ7 η μια καλύτερη από την άλλη... :lol
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

ΠΑΟΚ_Βολος
Δημοσιεύσεις: 999
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 00:54
Has thanked: 168 times
Been thanked: 26 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΠΑΟΚ_Βολος » Παρ 03 Ιούλ 2020, 16:08

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 15:29 Επειδή δεν διάβασα κατι, γιατί δεν γίνεται οακα το ματς;
Γιατι φετος δεν ειναι το ασφαλεστερο γηπεδο :lol:

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Παρ 03 Ιούλ 2020, 19:06

venum έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 16:05 Ανακοίνωση θυρας λ7 η μια καλύτερη από την άλλη... :lol
esy prospa8ise na meineis ston pato pou einai to bourdelo sou giati exei kai pio katw k ase tis anakoinwseis.. "tis L7" tromara sou..

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Παρ 03 Ιούλ 2020, 22:11

PATSIFRIKOS έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 15:35 Καλά για μένα θα έπρεπε να γίνεται πάντα οακα εκτός αν έπαιζαν πχ αρης-παοκ που θα γινόταν Καυτα. Και Γερμανία και Ιταλία και Ολλανδία και Αγγλία και Γαλλία και σχεδόν παντού τέλος πάντων (εξαίρεση νομίζω μόνο η Ισπανία) οι τελικοί γίνονται στην πρωτεύουσα και στο μεγαλύτερο γήπεδο της χώρας. Απλά εδώ υπάρχει μιζέρια και γκρινιάζουν κάποιοι συνεχώς.
Το λες αυτο με την ανεση βεβαια οτι υποστηρίζεις ομαδα της πρωτεύουσας που παιζει (τωρα) στο μεγαλύτερο γήπεδο της χώρας. Κακα τα ψέμματα μια ομαδα των Αθηνών και περιχωρων ενα μικρο αβαντάζ το εχει οταν παίζει στο οακα. Ασε που στην Γερμανία ας πούμε ομαδα του Βερολίνου παει στον τελικο μια φορα τα εκατό χρόνια

Τεσπα κουβέντα να γίνεται, δεν ήξερα οτι ειχαν συμφωνήσει για ουδέτερο και μου φανηκε λιγο ειρωνικό να γίνει στην ριζουπολη

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Παρ 03 Ιούλ 2020, 22:44

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 22:11
PATSIFRIKOS έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 15:35 Καλά για μένα θα έπρεπε να γίνεται πάντα οακα εκτός αν έπαιζαν πχ αρης-παοκ που θα γινόταν Καυτα. Και Γερμανία και Ιταλία και Ολλανδία και Αγγλία και Γαλλία και σχεδόν παντού τέλος πάντων (εξαίρεση νομίζω μόνο η Ισπανία) οι τελικοί γίνονται στην πρωτεύουσα και στο μεγαλύτερο γήπεδο της χώρας. Απλά εδώ υπάρχει μιζέρια και γκρινιάζουν κάποιοι συνεχώς.
Το λες αυτο με την ανεση βεβαια οτι υποστηρίζεις ομαδα της πρωτεύουσας που παιζει (τωρα) στο μεγαλύτερο γήπεδο της χώρας. Κακα τα ψέμματα μια ομαδα των Αθηνών και περιχωρων ενα μικρο αβαντάζ το εχει οταν παίζει στο οακα. Ασε που στην Γερμανία ας πούμε ομαδα του Βερολίνου παει στον τελικο μια φορα τα εκατό χρόνια

Τεσπα κουβέντα να γίνεται, δεν ήξερα οτι ειχαν συμφωνήσει για ουδέτερο και μου φανηκε λιγο ειρωνικό να γίνει στην ριζουπολη
Νταξει και το 2003 η προκήρυξη έλεγε για ουδέτερο αλλά ο Γκαγκατσης καθάρισε και παίξαμε Άρης ΠΑΟΚ στην Τούμπα.

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 01:12

κατα τη γνωμη μου αμα υπαρχει κανας χριστιανος με λιγο νιονιο στην παε να τα βλεπει τα πραγματα λιγο αλλιως, ας βγαλει ανακοινωση δεν εχουμε προβλημα παιζουμε οπου θελετε, να τελειωνει το θεμα

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 09:42

BulldogsGhetto έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 22:44
ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 22:11
PATSIFRIKOS έγραψε: Παρ 03 Ιούλ 2020, 15:35 Καλά για μένα θα έπρεπε να γίνεται πάντα οακα εκτός αν έπαιζαν πχ αρης-παοκ που θα γινόταν Καυτα. Και Γερμανία και Ιταλία και Ολλανδία και Αγγλία και Γαλλία και σχεδόν παντού τέλος πάντων (εξαίρεση νομίζω μόνο η Ισπανία) οι τελικοί γίνονται στην πρωτεύουσα και στο μεγαλύτερο γήπεδο της χώρας. Απλά εδώ υπάρχει μιζέρια και γκρινιάζουν κάποιοι συνεχώς.
Το λες αυτο με την ανεση βεβαια οτι υποστηρίζεις ομαδα της πρωτεύουσας που παιζει (τωρα) στο μεγαλύτερο γήπεδο της χώρας. Κακα τα ψέμματα μια ομαδα των Αθηνών και περιχωρων ενα μικρο αβαντάζ το εχει οταν παίζει στο οακα. Ασε που στην Γερμανία ας πούμε ομαδα του Βερολίνου παει στον τελικο μια φορα τα εκατό χρόνια

Τεσπα κουβέντα να γίνεται, δεν ήξερα οτι ειχαν συμφωνήσει για ουδέτερο και μου φανηκε λιγο ειρωνικό να γίνει στην ριζουπολη
Νταξει και το 2003 η προκήρυξη έλεγε για ουδέτερο αλλά ο Γκαγκατσης καθάρισε και παίξαμε Άρης ΠΑΟΚ στην Τούμπα.
Απτον Σεπτέμβρη ειχαν πει οτι ο τελικός θα γίνει τούμπα αν θυμάμαι καλά, πέρασαν και 17 χρόνια. Κανω λαθος;

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 11:30

Το Σεπτέμβρη δεν ήξεραν τους φιναλίστ ρε φίλε. Η προκήρυξη έλεγε ουδέτερο.

Ναι 17 χρόνια, απλά μου έκανε εντύπωση ότι θεωρείς αβαντάζ για μια ομάδα της Αθήνας να παίζει στο οακα και όχι αυτό.

Προσωπικά, δεν το βλέπω σαν αβαντάζ. Άμα ο κόσμος είναι μοιρασμένος η όπως δεν έχει κοσμο ας γίνεται όπου θέλει. Ειδικά στο ΟΑΚΑ, τόσο το καλύτερο.

Άβαταρ μέλους
iva
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 01:38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από iva » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:02

Τον Σεπτέμβρη είχαν πει ρε φίλε ότι αν πάει τελικό ομάδα από βόρεια ελλαδα θα γίνει Τουμπα. Γιαυτο και κελαηδουσατε μετά την κλήρωση των ημιτελικών ότι θα το σηκώσετε μέσα στην Τούμπα
ΛΥΣΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 15:56

iva έγραψε: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:02 Τον Σεπτέμβρη είχαν πει ρε φίλε ότι αν πάει τελικό ομάδα από βόρεια ελλαδα θα γίνει Τουμπα. Γιαυτο και κελαηδουσατε μετά την κλήρωση των ημιτελικών ότι θα το σηκώσετε μέσα στην Τούμπα
Δεν έγραψα πουθενά ότι δε θέλαμε να γίνει στην Τούμπα. Φαντάζομαι και εσύ θα ήθελες να γίνει τελικός στο Χαριλάου με 50-50 εισιτήρια. Η διοίκηση σου πιθανότατα όχι. Άσχετα που τότε το είχες δεμένο από 10 πλευρές με Γκαγκάτση που παραμονές του τελικού ήταν με τους παράγοντες σου στην παραλιακή και σου έδωσε εισιτήρια της ΕΠΟ στα επίσημα. Οι ομάδες ψιλο-ισάξιες ήταν έτσι κι αλλιώς και δε νομίζω ότι η έδρα θα έκανε διαφορά. Απλά η προκήρυξη μιλούσε για ουδέτερο. Τούμπα είπαν γιατί το Καυτατζόγλειο ήταν κλειστό λόγο έργων για την ολυμπιάδα και η Τούμπα ήταν το αμέσως μεγαλύτερο γήπεδο.

Στο ότι το ΟΑΚΑ είναι ευνοϊκό για ομάδα της Αθήνας που σχολίασε ο από πάνω στάθηκα. Για μένα όλοι οι τελικοί πρέπει να γίνονται στο ΟΑΚΑ -εκτός αν πάνε 2 ομάδες της Θεσσαλονίκης που θα πρέπει να γίνεται στο Καυτατζόγλειο. Όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά γιατί δε θα επιτρέψουν ποτέ να γίνει με κόσμο τέτοιος τελικός στο ΟΑΚΑ.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 119 επισκέπτες