ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
the saints
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Παρ 20 Μάιος 2011, 16:31
Has thanked: 253 times
Been thanked: 24 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από the saints » Σάβ 07 Απρ 2018, 11:27

Η ομαδα αυτη ειναι αστεια κ ο λογος ειναι γιατι δεν εχει οργανωση δεν εχει στοχους δεν εχει κινητρα δεν εχειβεναν ανθρωπο που ν ξετει απο μπασκετ ν πιεσει ν φτιαξει κλιμα ολα ειμαι αν θα ξυπνησει ο γαμιας τους ετων 36να ναι καλα
Δεν υπαρχει σωτηρια οταν το καταλαβουμε οτιλογω οτι παιζουν χρονο μαζι εχουν αποκτησει οντοτητα τοτε θε γλυτωσουμε τα εμφραγματα
Πες μου ενα λογο που εισαι δευτερος απο τον γεναρη κ εξι αγωνιστικες παιζεις τον πουτσο σου;αυτη η ομαδα δεν ειναι ολυμπιακος η που νομιζουν η υγεια κ αρχιδια κ αυτο που με ενοχλει ειναι οτι τρωμε σανο κ δινετε αφεση αμαρτιων σε ποιον;στον υπνο στοννπαγκο;που εχει την ομαδα προετοιμασει κ χανει στον τελικο απο μια αεκ;που ειναι η οργανωση της ομαδας ;οι στοχοι;ολοκληρη ομαδα περιμενει εναν σπανουλη;αυτα να τα βλεπεουμε εμεις πρωτα που κραζουμε στην μπαλα κ ειμαστε διαλακτικοι γιατι ο μαρινακης δεν μας κανει κ θελουμε τον εμιρη του μπαχραιν ν ρθει στο μπασκετ βεβαια εχουμε δυο ευρωπαικα αλλα φιλε panwkatw7 παρακαλουσα χθες η ρεαλ ν κερδισει πρωτον γοα ν μην βαλω τα εις στο κωλο μου για βελιφραδι κ δευτερον για ν μην παιξω με τους λεικερς που για μια στιγμη πηγα ν χαλασουν τον ιδρωτα ενος χρονυ πηγαν ν χαλασουν τον ιδρωτα τους η ομαδα ειναι αρρωστη σαν σκεψη σαν οργανωση σαν ιδεα
Οι προεδροι ειναι στο κοσμο τους δεν εχει αντανακλαστικα
Στην μπαλα θα χασεις μια φορα κ θα βγουμε δυο εβδομαδες κ θα λεμε γιατι το ενα γιατι το ακλο κ καλα καναμε για αυτο γιναμε ετσι δυνατοι στο μπασκετ δικσιολογιες
Εικόνα

ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ

the saints
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Παρ 20 Μάιος 2011, 16:31
Has thanked: 253 times
Been thanked: 24 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από the saints » Σάβ 07 Απρ 2018, 11:29

Μου βγαζει ο μλκ τον ρομπερτς που ρχει βαλει τρια στα τρια κ σοβυ κ ντε ν φτιαξει ψυχολογια στον μαντζαρη που το μονο που κανει ενα χρονο τωρα ν ψαχνει ν κανει κεντα στον ασσο αυταψειναι αστεια δεν μπορει ν δινεις πλεονεκτημα στον εχθρο σου ν μην ξερεις οτι με ηττα θα παιξεις με ρεαλ εισαι ανοργανωτος κ αυτο ειναι το επικινδυνο
Εικόνα

ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Σάβ 07 Απρ 2018, 13:07

Mhn mpainoume se sygkrish tmhmatwn...
Sth mpalla paizoume monoi mas 5 xronia kai dysthxws enan kormo den ftiaksame,oute eidame mpalla meta to silva...
Sto mpasketaki ok fetos den einai h omada opws alles xronies alla exoume dei kai matsares, px me fener real klp
K einai kai apsyxologhtoi,mporoun na einai xalia kai ekei pou les tha faw 20 na kerdiseis me 10.
Sta peri sfairo den diafwnw,alla de vlepw kai polles kalyteres lyseis gia pagko

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Σάβ 07 Απρ 2018, 15:03

ωραια ας τα πιασουμε ενα ενα

καταρχας για το χτεσινο οντως δεν υπαρχει δικαιολογια απο την στιγμη που κερδιζεις 16 ποντους. παει αυτο

2ον ουτε εγω θελω αλλο τον σφαιροπουλο, το λεω κανα 2 χρονια, οκ προσφερε ως εδω, αλλα απο την αλλη σε ορισμενα πραγματα που λεει σαν δικαιολογιες εχει δικιο 100%

χτες παιζαμε χωρις πριντεζη παπανικολαου τιλι και μακλιν...σε αυτο που ειπε εχει αδικο? ποια ομαδα θα τις πεταξεις εξω τεσσερεις αναλογους παικτες και δεν θα χασει αερα πατερα?

δεν τον δικαιολογω σε καμια περιπτωση για το κυπελλο με την αεκ, για την 30αρα απο την μπαρτσελονα, για πολλες επιλογες ξενων για για για για... αλλα δεν ειμαι μηδενιστης

λες οτι αυτη η ομαδα δεν εχει οραμα δεν εχει τιποτα...

αφου μπηκαμε στην συγκριση της μπαλας με το μπασκετ, απο την μια εχεις μια 8ετια σχεδον την καε με συγκεκριμενη οικονομικη φιλοσοφια, οτι δεν πληρωνουμε υπεραξιες και με ελληνικο κορμο και χαμηλο μπατζετ θα πορευθουμε... το ακολουθουν πιστα και εχει αποφερει 2 ευρωπαικα, 3 πρωταθληματα και αλλους 2 τελικους ευρωλιγκα...

απο την αλλη εχεις το ποδοσφαιρο το οποιο στο θεμα του μπατζετ ειναι μια ετσι μια γιουβετσι... στηριζεται αποκλειστικα στις αγοραπωλησιες, διατηρει με αυτες και με τα εσοδα του τσου λου, χορηγων, διαρκειας κτλ, ενα μπατζετ ισα βαρκα ισα πανια, αλλα εχει αποτυχει στην ποδοσφαιρικη λογικη να φτιαξει ενα κορμο εστω με προοπτικη ας πουμε 5ετιας...

Φυσικα εχει αποφερει 7 πρωταθληματα, 3 κυπελλα, 2 φορες προκριση στους 16 του τσου λου, δυο στου γιουροπα και απο εκει και περα μεμονομενα μεγαλες νικες στην ευρωπη... γνωστα αυτα να μην τα ξαναλεμε...

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει παντα να μπαινουμε στην συγκριση μπαλας μπασκετ του ποιος την εχει μεγαλυτερη, και στο λεω εγω που το εχω κανει ουκ ολιγες φορες στο μυαλο μου και εχω ριξει χ στο καραισκακη μια 6ετια τωρα, για δικους μου λογους...προτιμω σεφ...

Δηλαδη δεν εχει υγεια μια ομαδα με 4 ευρωπαικους τελικους σε μια 6ετια? για ποιο λογο πρεπει να το υποστηριζουμε αυτο? επειδη δεν καναμε το 4/4? πρεπει να παρουμε και το διαγαλαξιακο με 10 εκ μπατζετ?

θα μου πεις γιατι δεν το κανουν 20 εκ το μπατζετ? ε δεν ειμαι στην τσεπη τους, ουτε μπορω να το απαιτησω κιολας σε ενα αθλημα με εσοδα το 1/10 απο οτι βαζουν...

ενταξει ειμαστε ολοι εκνευρισμενοι μετα το χτεσινο, αλλα μην τα ισοπεδωνουμε ξαφνικα, γιατι θα ερθει η νυχτα που θα ξανακανουμε κωλοτουμπα και μπορει να μην ειναι και μακρια, παρα μονο σε 1.5 μηνα απο τωρα

Άβαταρ μέλους
elladistan
Δημοσιεύσεις: 1866
Εγγραφή: Δευ 16 Ιαν 2012, 14:11
Has thanked: 35 times
Been thanked: 125 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από elladistan » Κυρ 08 Απρ 2018, 11:13

panwkatw7 έγραψε: Σάβ 07 Απρ 2018, 15:03 ωραια ας τα πιασουμε ενα ενα

καταρχας για το χτεσινο οντως δεν υπαρχει δικαιολογια απο την στιγμη που κερδιζεις 16 ποντους. παει αυτο

2ον ουτε εγω θελω αλλο τον σφαιροπουλο, το λεω κανα 2 χρονια, οκ προσφερε ως εδω, αλλα απο την αλλη σε ορισμενα πραγματα που λεει σαν δικαιολογιες εχει δικιο 100%

χτες παιζαμε χωρις πριντεζη παπανικολαου τιλι και μακλιν...σε αυτο που ειπε εχει αδικο? ποια ομαδα θα τις πεταξεις εξω τεσσερεις αναλογους παικτες και δεν θα χασει αερα πατερα?

δεν τον δικαιολογω σε καμια περιπτωση για το κυπελλο με την αεκ, για την 30αρα απο την μπαρτσελονα, για πολλες επιλογες ξενων για για για για... αλλα δεν ειμαι μηδενιστης

λες οτι αυτη η ομαδα δεν εχει οραμα δεν εχει τιποτα...

αφου μπηκαμε στην συγκριση της μπαλας με το μπασκετ, απο την μια εχεις μια 8ετια σχεδον την καε με συγκεκριμενη οικονομικη φιλοσοφια, οτι δεν πληρωνουμε υπεραξιες και με ελληνικο κορμο και χαμηλο μπατζετ θα πορευθουμε... το ακολουθουν πιστα και εχει αποφερει 2 ευρωπαικα, 3 πρωταθληματα και αλλους 2 τελικους ευρωλιγκα...

απο την αλλη εχεις το ποδοσφαιρο το οποιο στο θεμα του μπατζετ ειναι μια ετσι μια γιουβετσι... στηριζεται αποκλειστικα στις αγοραπωλησιες, διατηρει με αυτες και με τα εσοδα του τσου λου, χορηγων, διαρκειας κτλ, ενα μπατζετ ισα βαρκα ισα πανια, αλλα εχει αποτυχει στην ποδοσφαιρικη λογικη να φτιαξει ενα κορμο εστω με προοπτικη ας πουμε 5ετιας...

Φυσικα εχει αποφερει 7 πρωταθληματα, 3 κυπελλα, 2 φορες προκριση στους 16 του τσου λου, δυο στου γιουροπα και απο εκει και περα μεμονομενα μεγαλες νικες στην ευρωπη... γνωστα αυτα να μην τα ξαναλεμε...

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει παντα να μπαινουμε στην συγκριση μπαλας μπασκετ του ποιος την εχει μεγαλυτερη, και στο λεω εγω που το εχω κανει ουκ ολιγες φορες στο μυαλο μου και εχω ριξει χ στο καραισκακη μια 6ετια τωρα, για δικους μου λογους...προτιμω σεφ...

Δηλαδη δεν εχει υγεια μια ομαδα με 4 ευρωπαικους τελικους σε μια 6ετια? για ποιο λογο πρεπει να το υποστηριζουμε αυτο? επειδη δεν καναμε το 4/4? πρεπει να παρουμε και το διαγαλαξιακο με 10 εκ μπατζετ?

θα μου πεις γιατι δεν το κανουν 20 εκ το μπατζετ? ε δεν ειμαι στην τσεπη τους, ουτε μπορω να το απαιτησω κιολας σε ενα αθλημα με εσοδα το 1/10 απο οτι βαζουν...

ενταξει ειμαστε ολοι εκνευρισμενοι μετα το χτεσινο, αλλα μην τα ισοπεδωνουμε ξαφνικα, γιατι θα ερθει η νυχτα που θα ξανακανουμε κωλοτουμπα και μπορει να μην ειναι και μακρια, παρα μονο σε 1.5 μηνα απο τωρα
Πρωτον οταν εχεις τοσες απουσιες ειναι λογικο οτι οσο περναει ο χρονος ενος παιχνιδιου να φαινονται αγωνιστικα και τακτικα αυτες οι απουσιες. Οποτε δεν ειναι παραξενο που γυρισε το παιχνιδι απο 16 ποντους.
Δευτερον η ζαλγκιρις δεν ειναι σουπερ ομαδα αλλα ειναι ομαδα. Παιζει στον ιδιο ρυθμο ολο τον αγωνα , οποτε χαλαρωνεις το πληρωνεις. Τι ιδιο εγινε και στο οακα που απο 20 ποντους πηγε παραταση. Οποιος την εχει παρακολουθησει το εχει το ιδιο εχει κανει σε πολλα παιχνιδια.
Και κατα τριτον μην αγχωνεστε η ρεαλ τωρα που επιστρεφει ο γιουλ δεν θα παιζεται οποτε μικρη σημασια το πλεονεκτημ εδρας. Ιδια ιστορια οπως περσι με την φενερ. Εσεις εστω και 3-2 θα περασετε.

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Κυρ 08 Απρ 2018, 11:32

δεν ειναι θεμα αγχους, σαν γεγονος ειναι απιστευτο οτι "καταφεραμε" να σας δωσουμε πλεονεκτημα εδρας..

ο γιουλ αν ειναι σε καλη κατασταση, για μενα η ρεαλ γινεται πρωτο φαβορι για την κουπα, εχει απιστευτο ροστερ, αλλα μετα απο τοσους μηνες απουσιας κανεις δεν ξερει σε τι φαση θα ειναι ο παικτης

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τετ 11 Απρ 2018, 21:21

Μπραβο στους κοριτσαρους και στον προεδρο του ερασιτεχνη που γιγαντωνουν το ονονα του συλλογου παγκοσμιως....


Υγ και γι αυτους ππυ θα πουν τις μαλακιες τους....οσα δε φτανει αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
Αλλοι σηκωνουν κουπες και πρατουν και αλλοι μενουν με ριμες και γλυκαναλατες μαλακιες τυπου οεοεοε εμεις θα σε κρατησουμε κ τα ρχιδια μας κουνιοντε....

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bongo » Τετ 11 Απρ 2018, 22:40

ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ!!

Μεγαλη μέρα για τον Ολυμπιακό η σημερινή.
Μπράβο σε όλους.

Όλοι μέλη/ κάρτες φιλάθλου και του χρόνου.
γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 12 Απρ 2018, 00:54

Εννοειται μπραβο και για τους αντρες που εχουμε κανει
Πολυ καλη ομαδα..κ φτασανε τελικο

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 12 Απρ 2018, 15:05

Eιναι γνωστα τα επιτευγματα του ενδοξου Ολυμπιακου στο βολει και μονο περηφανεια αξιζει για αυτη την ομαδα. Αλλα για το γυναικειο τμημα ,με ολα αυτα που ειχαν συμβει και το πως ειχε απαξιωθει το τμημα,νομιζω πλεον αξιζει λιγη στηριξη επιπλεον απο ολους!
Καλα τα μπραβο και τα συγχαρητηρια,καλα τα ποσταρισματα στα φβ κλπ αλλα η επιβραβευση τους θα εχει ουσιαστικη αξια με την αδιαλειπτη και ισχυρη μας παρουσια
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 110 επισκέπτες