ΑΕΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
IraklisOldStyle
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 10:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από IraklisOldStyle » Πέμ 29 Νοέμ 2018, 18:25

Αυτό με τις δικαιολογίες που βρίσκουν οι οικογένειες και οι απλοί φίλαθλοι ισχύει και για τους οργανωμένους. Αλλιώς όλα τα πέταλα σε κάθε ματς από το ντέρμπι ως το ματς κυπέλλου με τον Ατσαλενιο θα είχαν ακριβώς την ίδια προσέλευση.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 29 Νοέμ 2018, 19:31

Λαος πανηγυρτζηδων λοιπον. Ειτε ανηκουμε στο οργανωμενο κομματι, ειτε στους οικογενειαρχηδες.
Ντιρλντα και κατσαρολια να εχει και οι ουρες στα εκδοτηρια απο τον "υπεροχο κοσμο" δινουν κι παιρνουν.

Δεν αγαπαει ρε γριετζο ο κοσμος στην πραγματικοτητα την ομαδα η το αθλημα. Τις νικες αγαπαει και φυσικα λατρευει αφανταστα το να μισει!
Νομιζω ωρες ωρες πως ενα μεγαλο μερος της κοινωνιας τροφοδοτειται αλλα και ζει απο αυτο το πραγμα!

Αυτο μπορει να φανει ευκολα απο το πως αντιμετωπιζουμε της ηττες. Δικαιολογιες για διαιτητες, κυβερνησεις, για την επο, τον τριβελα η τον Γκαγκατση και η ποδοσφαιρικη λογικη, σχεδον ανυπαρκτη! Πολλοι απο εμας για Λαος πανηγυρτζηδων λοιπον. Ειτε ανηκουμε στο οργανωμενο κομματι, ειτε στους οικογενειαρχηδες.
Ντιρλντα και κατσαρολια να εχει και οι ουρες στα εκδοτηρια απο τον "υπεροχο κοσμο" δινουν κι παιρνουν.

Δεν αγαπαει ρε γριετζο ο κοσμος στην πραγματικοτητα την ομαδα η το αθλημα. Τις νικες αγαπαει και φυσικα λατρευει αφανταστα το να μισει!
Νομιζω ωρες ωρες πως ενα μεγαλο μερος της κοινωνιας τροφωδοτειται αλλα και ζει απο αυτο το πραγμα!

Αυτο μπορει να φανει ευκολα απο το πως αντιμετωπιζουμε της ηττες. Δικαιολογιες για διαιτητες, κυβερνησεις, για την επο, τον τριβελα η τον Γκαγκατση και η διαθεση αυτοκριτικης αλλα και η ποδοσφαιρικη λογικη, σχεδον ανυπαρκτες! Πολλοι απο εμας για παραδειγμα περυσι, εριχναν το βαρος της ευθυνης στην κυβερνηση και στο ολο ποδοσφαιρικο συστημα που αυτοαποκαλειται τρομαρα να του ρθει ως "εξυγιανση" και οχι στο οτι ημασταν ενα αστειο συνοθυλευμα που απλα φορουσε την ερυθρολευκη. περυσι, εριχναν το βαρος της ευθυνης στην κυβερνηση και στο ολο ποδοσφαιρικο συστημα που αυτοαποκαλειται τρομαρα να του ρθει ως "εξυγιανση" και οχι στο οτι ημασταν ενα αστειο συνοθυλευμα που απλα φορουσε την ερυθρολευκη.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Πέμ 29 Νοέμ 2018, 20:07

Το διάβαζα dolby surround. Ήσουν σε τούνελ και έκανε αντίλαλο; Γραπτό λόγο με ηχώ πρώτη φορά συνάντησα ρε πούστη.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

eristikos
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ 14 Οκτ 2018, 17:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 13 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από eristikos » Πέμ 29 Νοέμ 2018, 21:20

PATSIFRIKOS έγραψε: Πέμ 29 Νοέμ 2018, 20:07 Το διάβαζα dolby surround. Ήσουν σε τούνελ και έκανε αντίλαλο; Γραπτό λόγο με ηχώ πρώτη φορά συνάντησα ρε πούστη.
symfwna me mia prwth diagnwsh vriskeste sthn arxh ths astheneias pou onomazetai συναισθησια
tha sas proteina na dokimasoume lexotanil kai bublegal me ouzo gia arxh
kai analogws ta apotelesmata elate gia mia deyterh episkepsi

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 29 Νοέμ 2018, 22:17

PATSIFRIKOS έγραψε: Πέμ 29 Νοέμ 2018, 20:07 Το διάβαζα dolby surround. Ήσουν σε τούνελ και έκανε αντίλαλο; Γραπτό λόγο με ηχώ πρώτη φορά συνάντησα ρε πούστη.
:lol :lol :lol :lol
το επομενο βημα θα ειναι σε quad μνπορει και σε 5,1 θα δειξει..
εχω κιν ητο διαστημοβλαχικης τεχνολογιας ,προσπαθησα να κανω και κατι κοπι παστε και του γαμησα τη μανουλα για ποστ
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

turbo21
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2013, 22:38
Has thanked: 49 times
Been thanked: 62 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από turbo21 » Παρ 30 Νοέμ 2018, 07:41

Το χειρότερο με την ακ ήταν που δεν έπεσε μέσα τους.
Αντε γαμηθειτε υποκριτές
Η ομάδα αν θέλει προστασία να δώσει λόγους για προστασία. Να προστατέψουμε τι? Το 0 βαθμούς και τις ήττες από ατρόμητος και Παναιτωλικους? Πέρυσι ήταν άψογοι όλοι και ακολουθήσαμε και εμείς.
Όσο για τους ''θιγμενους'' βαζελες γελάει ο κόσμος για την εικόνα σας στη λα. Πλάτες κανονικές ειδαμε
Φιλιά

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 30 Νοέμ 2018, 08:02

turbo21 έγραψε: Παρ 30 Νοέμ 2018, 07:41 Το χειρότερο με την ακ ήταν που δεν έπεσε μέσα τους.
Αντε γαμηθειτε υποκριτές
Η ομάδα αν θέλει προστασία να δώσει λόγους για προστασία. Να προστατέψουμε τι? Το 0 βαθμούς και τις ήττες από ατρόμητος και Παναιτωλικους? Πέρυσι ήταν άψογοι όλοι και ακολουθήσαμε και εμείς.
Όσο για τους ''θιγμενους'' βαζελες γελάει ο κόσμος για την εικόνα σας στη λα. Πλάτες κανονικές ειδαμε
Φιλιά
100% λαθος εισαι. Γιατι ρε ανθρωπε δηλαδη θεωρεις υποκρισια το να μην αρεσει σε κοσμο να στελνεις μπουκαλια σε μια κερκιδα; Οχι οτι μου αρεσει να γινεται στο δρομο,αλλα τουλαχιστον οσοι βρισκονται εκει εχουν κατεβει συνειδητοποιημενα και ξερουν τι θα αντιμετωπισουν. Αλλα στην κερκιδα μεσα που μπορει να το φαει ο καθε ενας; οχι ρε μαγκα δεν παει ετσι η δουλεια!
Τωρα για τα επεισοδεια σε σχεση με την ομαδα ,αυτα ειναι εσωτερικα σας και τα ξκερετε εσεις,εγω που ειμαι στην απ'εξω ομως απορω γιατι και πως υπηρχε τετοιοι μεγαλο κενο ασφαλειας σε αγωνα τσουλου και ειδικα σε ματς που οι φιλοξενουμενοι,με τους οποιους εχεις ηδη συγκρουστει εξω,να καθονται στο κατω διαζωμα.
Οτι και να ειναι,οπως και να εγινε, το μονο σιγουρο ειναι οτι ο τσιγκουνης δεν θα χρειαστει να κανει (οχι οτι θα εκανε κατι ιδιαιτερο) μεταγραφες λογω της ευρωπης
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Παρ 30 Νοέμ 2018, 10:49

turbo21 έγραψε: Παρ 30 Νοέμ 2018, 07:41 Η ομάδα αν θέλει προστασία να δώσει λόγους για προστασία. Να προστατέψουμε τι? Το 0 βαθμούς και τις ήττες από ατρόμητος και Παναιτωλικους? Πέρυσι ήταν άψογοι όλοι και ακολουθήσαμε και εμείς.
Άρα αφού δεν νικάει έχουμε κάθε δικαίωμα να τα ρημάξουμε όλα και να την εξαφανίσουμε ξανά.
Νοοτροπία έλληνα "οπαδού" ανεξαρτήτως ομάδας.
Εικόνα
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 30 Νοέμ 2018, 13:03

Ti diavazoume re,,e diladi megale afou den kerdizeis ton panaitwliko kapse to oaka....re milame sovara re??
Prin kati xronia epaizes stous traxwnes kai den etrexe tipota k twra se xalane oi 0 vathmoi tsoulou..??giati eixes mathei tosa xronia sta megala salonia me poreies e??
Opadares leme...

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ARLONEZ » Παρ 30 Νοέμ 2018, 15:38

Με τέτοια μυαλά καλά σας γαμαει ο τίγρης ρε μαλακές...Ας νικούσε λέει στον Παναιτωλικό να μη τα γαμησω όλα χαχαχαχχα
PANATHINAIKOS H THANATOS...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 58 επισκέπτες