ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:44

atsakotos_ultra έγραψε:
zvezdaG7 έγραψε:
vrwmiko_mualo έγραψε:Apo azax dn to perimena pantws.akoma kai sti foto i mpala dn einai sto xeri. Opws k kapoious sas exoun sixathei esas tous upoloipous kai tis methodous sas kai dn grafoun kan..

O paixtis tsimpaei tin mpala o allos exei vgei mars gia penalty. Ama deis to xeri dn to xrisimopoiei gia control i gia n klespei mpala i mpala perase paei gia goal.. Den kserw an me katalabaineis alla oloi osoi dn forane parwpides to katalabainoun ti lew..
Aliwsi apotelesmatos i kokkini pou den dinetai. Ayta.
Sinexiste!!!
sto 32 pou ginetai penalti sto fortouni einai voutia e? ekei de 8a eixe aloiwsi apotelesmatos an meta evaze gkol o paok i an elige 1-1..
fernete ka8e mats opws sas sumferei apo ti dipsa na vreite adikia..
eipame de skouzoun ta paokia pou eskouzan akoma k sto 4-0 k klaite eseis... katantia

AMOIVADA 7
to faoul re poutanosperma pou evales to prwto goal einai?
αα μπα?? τωρα βριζεις στα ελληνικα?? ξεθαρεψες χτες γιατι με εβριζες στη μητρικη σου γλωσσα?
δεν ειναι φαουλ φιλαρακι ειναι πεναλτι και ευτυχως δε δοθηκε γιατι ειχε μεγαλυτερη καβλα η κεφαλια του καμπιασο.
σας στραβωσαν τα φλοκια του φουστερακου δε βλεπετε τη μυτη σας..

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bullis » Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:59

γαύροι αυτό είναι το τίμημα που πληρώνετε επειδή επί χρόνια βιάζετε τους πάντες με κάθε τρόπο, σε κάθε ευκαιρία για οποιοδήποτε λόγο και είτε κάνετε πως δεν βλέπετε είτε γουστάρετε κιόλας. Αλλά επειδή τελικά ό,τι δίνεις αυτό παίρνεις, καταλήγετε να βιάζετε τους ευατούς σας και την ομάδα σας αφού δεν σας αναγνωρίζει κανείς και δεν σας ζηλεύει κανείς :etsi Μην αρχίσετε τα "από ζήλεια" κλπ, τον καλύτερο με το σπαθί του πάντα βρίσκονται κάποιοι να τον αναγνωρίσουν και με εσάς δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να βρεις στην ελλάδα κάποιον τέτοιο :lol:
και έτσι έχετε οι ίδιοι φέρει τα πράγματα εκεί που όσο καλύτερη ομάδα να έχετε, ό,τι δίκια σε κάποια ματς να υπάρχουν για εσάς δεν θα τα βλέπει κανένας ποτέ. Γιατί όλα τους πίσω κουβαλάνε βρώμα και είναι χτισμένα σε βρώμα. Γιατί έτσι το έχετε φτιάξει εσείς. Και το υπερασπίζεστε κιόλας.

αν αυτό σας κάνει περήφανους ως ολυμπιακούς είναι δικό σας θέμα
δεν με νοιάζει να σας την πω για να αποδείξω κάτι, νομίζω κατά βάθος λίγο πολύ όλοι το ξέρουμε αυτό, στο δικό μου το μυαλό πάντως (αυτό έχω, σόρρι :lol: ) ο ολυμπιακός είναι κάτι πολύ λιγότερο από αυτό που τον ήξερα καθώς μεγάλωνα :ti leei
Γιατί και πώς;

Άβαταρ μέλους
erxomaste
Δημοσιεύσεις: 480
Εγγραφή: Τετ 27 Αύγ 2014, 02:37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 20 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από erxomaste » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:13

oti krinoun apo photografiko stigmiotypo an vrike h' oxi sto xeri auto me ksepernaei

exete katarripsei kathe ennoia logikis

Άβαταρ μέλους
erxomaste
Δημοσιεύσεις: 480
Εγγραφή: Τετ 27 Αύγ 2014, 02:37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 20 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από erxomaste » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:16

Εικόνα

soutia ston purgo tis pizas

paketo

Eulogitos

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Eulogitos » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:33

bullis έγραψε:γαύροι αυτό είναι το τίμημα που πληρώνετε επειδή επί χρόνια βιάζετε τους πάντες με κάθε τρόπο, σε κάθε ευκαιρία για οποιοδήποτε λόγο και είτε κάνετε πως δεν βλέπετε είτε γουστάρετε κιόλας. Αλλά επειδή τελικά ό,τι δίνεις αυτό παίρνεις, καταλήγετε να βιάζετε τους ευατούς σας και την ομάδα σας αφού δεν σας αναγνωρίζει κανείς και δεν σας ζηλεύει κανείς :etsi Μην αρχίσετε τα "από ζήλεια" κλπ, τον καλύτερο με το σπαθί του πάντα βρίσκονται κάποιοι να τον αναγνωρίσουν και με εσάς δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να βρεις στην ελλάδα κάποιον τέτοιο :lol:
και έτσι έχετε οι ίδιοι φέρει τα πράγματα εκεί που όσο καλύτερη ομάδα να έχετε, ό,τι δίκια σε κάποια ματς να υπάρχουν για εσάς δεν θα τα βλέπει κανένας ποτέ. Γιατί όλα τους πίσω κουβαλάνε βρώμα και είναι χτισμένα σε βρώμα. Γιατί έτσι το έχετε φτιάξει εσείς. Και το υπερασπίζεστε κιόλας.

αν αυτό σας κάνει περήφανους ως ολυμπιακούς είναι δικό σας θέμα
δεν με νοιάζει να σας την πω για να αποδείξω κάτι, νομίζω κατά βάθος λίγο πολύ όλοι το ξέρουμε αυτό, στο δικό μου το μυαλό πάντως (αυτό έχω, σόρρι :lol: ) ο ολυμπιακός είναι κάτι πολύ λιγότερο από αυτό που τον ήξερα καθώς μεγάλωνα :ti leei
bulli to keimeno sou 8a mporouse na exei kai allh eisagwgh. Oti oloi plhrwnete ta osa xronia biazate tous allous (blepe ta dika mas petrina xronia) exontas pararthmata (ofh, a8hnaikos klp) diakoptontas ntermpy pou xanate gia na ksanaginoun ap thn arxh (blepe filadelfia) kai ta kompleksilikia pou kapoioi apekthsan apo ekeina ta xronia ta ebgalan sthn synexeia se olous tous allous.
kai de sta lew gia na metabibasw tin opoia ey8ynh exei h omada pou yposthrizw alla kalws h kakws ayth einai h alh8eia.
giati h istoria grafei kai den ksegrafei. kai den 8ymamai tote kanan bazela na milaei gia h8ikh ñ gia kosmo pou denotan apo ta ntou
pou ekanan oi gauroi sta ghpeda...to anti8eto. POTE KSANA PRWTA8LHMA STON PEIRAIA htan to prwto pou akouges otan milouses gia katesthmena ktl. kai karagkiozilikia gia episthmones klp.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 03 Μαρ 2016, 23:18

erxomaste έγραψε:oti krinoun apo photografiko stigmiotypo an vrike h' oxi sto xeri auto me ksepernaei

exete katarripsei kathe ennoia logikis
Και βιντεο σου βαλαμε αφου δεν σε καλυπτει η φωτο

Άβαταρ μέλους
aNTiFLaG
Δημοσιεύσεις: 1381
Εγγραφή: Παρ 25 Φεβ 2011, 15:33
Has thanked: 46 times
Been thanked: 52 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aNTiFLaG » Παρ 04 Μαρ 2016, 00:59

erxomaste έγραψε:Εικόνα

soutia ston purgo tis pizas

paketo

Mουφα, ειχε αρχισει ηδη να πεφτει
We are the damned of all the world, with sadness in our hearts
the wounded of the wars, we've been hung out to dry

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bullis » Παρ 04 Μαρ 2016, 01:08

Eulogitos έγραψε:
bullis έγραψε:γαύροι αυτό είναι το τίμημα που πληρώνετε επειδή επί χρόνια βιάζετε τους πάντες με κάθε τρόπο, σε κάθε ευκαιρία για οποιοδήποτε λόγο και είτε κάνετε πως δεν βλέπετε είτε γουστάρετε κιόλας. Αλλά επειδή τελικά ό,τι δίνεις αυτό παίρνεις, καταλήγετε να βιάζετε τους ευατούς σας και την ομάδα σας αφού δεν σας αναγνωρίζει κανείς και δεν σας ζηλεύει κανείς :etsi Μην αρχίσετε τα "από ζήλεια" κλπ, τον καλύτερο με το σπαθί του πάντα βρίσκονται κάποιοι να τον αναγνωρίσουν και με εσάς δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να βρεις στην ελλάδα κάποιον τέτοιο
και έτσι έχετε οι ίδιοι φέρει τα πράγματα εκεί που όσο καλύτερη ομάδα να έχετε, ό,τι δίκια σε κάποια ματς να υπάρχουν για εσάς δεν θα τα βλέπει κανένας ποτέ. Γιατί όλα τους πίσω κουβαλάνε βρώμα και είναι χτισμένα σε βρώμα. Γιατί έτσι το έχετε φτιάξει εσείς. Και το υπερασπίζεστε κιόλας.

αν αυτό σας κάνει περήφανους ως ολυμπιακούς είναι δικό σας θέμα
δεν με νοιάζει να σας την πω για να αποδείξω κάτι, νομίζω κατά βάθος λίγο πολύ όλοι το ξέρουμε αυτό, στο δικό μου το μυαλό πάντως (αυτό έχω, σόρρι ) ο ολυμπιακός είναι κάτι πολύ λιγότερο από αυτό που τον ήξερα καθώς μεγάλωναi
bulli to keimeno sou 8a mporouse na exei kai allh eisagwgh. Oti oloi plhrwnete ta osa xronia biazate tous allous (blepe ta dika mas petrina xronia) exontas pararthmata (ofh, a8hnaikos klp) diakoptontas ntermpy pou xanate gia na ksanaginoun ap thn arxh (blepe filadelfia) kai ta kompleksilikia pou kapoioi apekthsan apo ekeina ta xronia ta ebgalan sthn synexeia se olous tous allous.
kai de sta lew gia na metabibasw tin opoia ey8ynh exei h omada pou yposthrizw alla kalws h kakws ayth einai h alh8eia.
giati h istoria grafei kai den ksegrafei. kai den 8ymamai tote kanan bazela na milaei gia h8ikh ñ gia kosmo pou denotan apo ta ntou
pou ekanan oi gauroi sta ghpeda...to anti8eto. POTE KSANA PRWTA8LHMA STON PEIRAIA htan to prwto pou akouges otan milouses gia katesthmena ktl. kai karagkiozilikia gia episthmones klp.
χεσε τους άλλους ρε φίλε, δικό τους πρόβλημα τι κάνουν
εσύ είσαι ολυμπιακός ρε μάγκα και οφείλεις να κοιτάς το τι κάνεις εσύ, ολυμπιακός είσαι (παέι για όλους τους οπαδούς ;-) ) τι σε νοιάζουν οι άλλοι? :ti leei
αν πιστεύεις ότι υπάρχει κάποιο δίκιο σε αυτό που λένε οι άλλοι και δεν είναι "κομπλεξικοί κλπ" ίσως θα πρέπει να το παραδεχτείς (για την πάρτη σου) και να κάνει κάτι να το αλλάξεις όσο μπορείς, αν πάλι σου αρέσει.. keep walking :cool:

εγώ μια γνώμη είπα και δεν είναι ανάγκη να σε απασχολεί, αρκεί να σου αρέσει αυτό που είσαι, δικό σου θέμα :etsi
Γιατί και πώς;

Άβαταρ μέλους
sickness4
Δημοσιεύσεις: 601
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2015, 15:20
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sickness4 » Παρ 04 Μαρ 2016, 01:53

j.rebel έγραψε:
erxomaste έγραψε:oti krinoun apo photografiko stigmiotypo an vrike h' oxi sto xeri auto me ksepernaei

exete katarripsei kathe ennoia logikis
Και βιντεο σου βαλαμε αφου δεν σε καλυπτει η φωτο
Κ στο βίντεο δε βλέπεις ότι πρώτα παίρνει τη μπάλα με κοντρολ κ μετά τον ανατρέπει κ γίνεται το υποτιθεμενο χέρι.Έλα ρεμπελ Περαστικά..πιείτε με τον τακαρο κ μια μπύρα για μενα

Στάλθηκε από το E2303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ

gregoryg4
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 19:14
Has thanked: 16 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από gregoryg4 » Παρ 04 Μαρ 2016, 03:01

δεν διαβασα τι γραφτηκε παραπανω και ουτε θα αναφερθω στο χθεσινο παιχνιδι αλλα με την καραμελα των πετρινων χρονων φτανει...εχουν περασει 20 χρονια με 18 πρωταθληματα απο τοτε...τα πετρινα σας χρονια ηταν που δεν ειχατε παρει πρωταθλημα 10 χρονια στις οποιες πεξατε 8 φορες ευρωπη(μια φορα βγηκατε ογδοοι και μια λογω ουεφα)...τι να πουμε και εμεις αλλα και αλλοι φυσικα που ουτε ευρωπη βγαιναμε αλλα ουτε ξεραμε τι μας ξημερωνει η επομενη μερα....και κατι τελευταιο:ειμαι σε αυτο τον ιντερνετικο οπαδικο χωρο σχεδον 15 χρονια(απο το ultrasworld).....ακομα εναν γαυρο που να εχει πει,ΝΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ δεν εχω βρει...ολοι αισθανεστε αηδιασμενοι αλλα ποτε δεν το παραδεχεστε,ολο κατι βρισκεται να κανετε το ασπρο-κοκκινο....

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 348 επισκέπτες