ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 15:10

Ε ναι ρε φίλε όταν εσείς λέγατε ότι μια ομάδα που κάνει πρωταθλητισμό πρέπει να στέκεται κ στην Ευρώπη,αυτό σου λέμε και τώρα, σας απαντάμε σύμφωνα με τα δικά σας λεγόμενα.. και που είσαι, εμεισ παίζαμε με Ρεάλ και Μάντσεστερ και αλλα μεγαθήρια όχι με βιντι μπάτε και Σλόβαν! Ούτε είπε κανεις Ολυμπιακός να τα κανεις λίμπα, αυτή η ιδέα είναι αλλονών προνόμιο εδώ μέσα..

Από την άλλη σε καταλαβαίνω λογικό μια ομάδα σα τον παοκ να μη μπορεί να κυνηγησει πρωτάθλημα κ Ευρώπη (έστω 32 γιουροπα) ταυτόχρονα.

Άβαταρ μέλους
sickness4
Δημοσιεύσεις: 601
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2015, 15:20
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sickness4 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 15:19

Και η βαζελα δεύτερη έβγαινε αλλά απο σένα έκανε καλύτερες πορείες Ευρώπη.Αυτοι δεν επαιζαν με Ρεάλ και Μάντσεστερ;Δε θα το μάθουμε ποτέ αν η ομάδα μπορούσε και πρόκριση στους 32 και ντάμπλ, προφανώς και μιλήσανε διοίκηση και Λουτσεσκου και είπανε νταμπλ και γαμα την Ευρώπη.
Εγω σαν οπαδος προφανώς και δε γουστάρω να χανω από καμία Μπατε που την γαμησα εκει 1-4 και καμία Βιντι αλλα απο τη στιγμή που ηρθε το νταμπλ στα αρχιδια μου.Εγινε η θυσια για κατι μεγαλύτερο ασχέτως αν τωρα το πληρώνουμε στην Ευρώπη με τις γνωστές κληρωσεις λόγω χαμηλης βαθμολογίας τα προηγούμενα χρονια.

Στάλθηκε από το Redmi S2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΠΑΟΚ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 20:11

παοκ δεν εισαι ρε φίλε? τι βαζεις το βαζελο μπροστά? για την ομαδα σου μιλάμε τωρα και την ομαδα μου.. δηλαδη απο τα βασικα πρεπει να ξεκιναμε για καθε κουβέντα? κι αυτον τον εχουμε περασει στην Ευρώπη ψαξε στο τοπικ του βαζελου δε θα λεμε τα ίδια και τα ίδια, και γραφτηκε με αποδειξεις οχι αερολογίες!

επειδη ή εθελοτυφλεις ή εισαι μικρος, ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ οταν εφτασε στους 8 το 99', εκανε νταμπλ στους 16 του ουεφα το 2005, στους 16 του τσ. λιγκ το 2008, στους 16 του ουεφα το 2012 και περυσι εκανε νταμπλ. Το 2014 πηγε στους 16 του τσ. λιγκ και το 2017 στο γιουροπα και πηρε πρωταθλημα. Ειναι η μονη ομαδα που συνδυαζει ευρωπη και πρωτάθλημα

παμε τωρα στον παοκ, τι σχεσει εχετε εσεις με την ευρωπη ?? 7 φορες εχετε αποκλειστει απο προκριματικά, λογικα αποτελει πανευρωπαικο ρεκορ, δεν εχει παιξει καν!!!!

Άβαταρ μέλους
sickness4
Δημοσιεύσεις: 601
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2015, 15:20
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sickness4 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 20:25

Βρες μου βρε μαλακα μια ομαδα στον πλανήτη να μπαίνει ομίλους τσουλου 25 χρονια συνεχόμενα και να μη διεκδικεί στη χωρα της πρωτάθλημα και κύπελλο καθε χρονο.
Και πολύ περήφανος που κράτησα το οπαδικο μου κινημα και έκανα τοσα ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ χωρις τίτλους χωρις ευρωπες λες και για αυτό γιναμε ΠΑΟΚ!
Τοσα χρονια παιζα κυνηγητό με διοικησεις,καταληψεις,πορειες κτλ και μου λες για Ευρώπη και νταμπλ;Τωρα που εχω αυτό που ελειπε χρονια σταθερη διοικηση με γκαφρα θα δουμε τι θα γίνει.
Γιατι οταν σας λενε ότι κάποτε κανατε χρονια χωρις τιτλους μας τσαμπουνατε οτι ηταν τα πετρινα σας χρονια.

Στάλθηκε από το Redmi S2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΠΑΟΚ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:04

για κατακτηση νταμπλ μιλάμε!! οχι να διεκδικεί..! τι να διεκδικεί? εσυ οπως σου εγραψα και παραπανω, για να πάρεις 1 στα 35 άφησες την βιντι να σε ξεφτυλισει..αυτο σου έγραψα!

dernw

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dernw » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:08

grafoume kati.. milame me kapoion sygkekrimeno kai petagetai kai to kathe peiraiwtiko tsoutseki kai grafei apo panw..
koularete ligo re sanofagoi enas enas, to merokamato den paei me ta post

to loipon.. pws aisthaneste pou vgainete 40 xronia eurwpi.. exete dioikiseis me fragka na sprwxnoun tosa ekatomyria kai na vgazoun alla tosa kathe xrono apo tin kataktisi tou prwtathlimatos, exete avanta paragontes, omades doryforous, manatzerilikia, kyverniseis kai den kserw gw ti allo kai o aiwnios exthros sas exei kanei kalyteri poreia eurwpi?

emena file no passaran tha me xei piasei katathlipsi kai tha xa autoktonisei.. mpesa se lew

ama ta valeis katw kai ta deis mia zwi isoun eunoimenos kai ekanes mia trypa sto nero.. kai de pa na les oti thes psilako mou.. i kardoula sou to kserei poso pouthenas eisai.. twra ama thes na piseis ta provata gia tin olympiakara dikaiwma sou.. oi ypoloipoi gelame oloi me ta 45 prwtathlimata pou mas tsampounate..

grafeis kai gia magkiko prwtathlima persi.. poio magkiko re? me dikia sou kyvernisi? :lol :lol
nomizei o no passaranakos oti ekane kai epanastasi kata tou katestimenou.. den pige na dei tin moutska tou ston kathrefti na dei poios einai to katestimeno :lol

kai se eipa kai tis proalles.. pio sanofago opadiko koino apo ton gauro den yparxei.. edw se kleine tin thyra 7 poios re mlka? o argyris me to portofoli :lol
mia anakoinwsi kana ntou exeis kanei pote se dioikisi? 'h ola kala yes sir?
mexri kai sti lamia pisteuw ena kraksimo to xoun riksei sti dioikisi tous ola auta ta xronia pou yparxoun. :lol

malakes kante ligo autokritiki na poume.. pws katantisate etsi.. vlepeis kati fysiognwmares apo ta palia pou diethetan kai ena kimpariliki kai pleon vlepeis kati lipopsyxous merokamatiarides tsaperdonokwlosfirixtres.. alla entaksei ta fragka einai polla vaggeli..

Άβαταρ μέλους
sickness4
Δημοσιεύσεις: 601
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2015, 15:20
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sickness4 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:18

Στα ειπα ολα πιο πάνω αν δε θελεις να καταλάβεις πρόβλημα σου.Ετσι και αλλιως με τις υποψεις που έχετε οι γαύροι και έτσι όπως έχετε γαλουχηθεί και μάθει δεν θα αργήσουν να έρθουν και άλλοι τίτλοι για μας.

Μέχρι τότε συνεχίστε την ιδια καραμελα σε οτι και αν σας λενε.
"45 μόνοι σας"
Τα λεμε.

Στάλθηκε από το Redmi S2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΠΑΟΚ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ

the saints
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Παρ 20 Μάιος 2011, 16:31
Has thanked: 253 times
Been thanked: 24 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από the saints » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:21

:xa Παπαθεοδωρου κολκας και κακος αυτη τριαδα μαζι με τον πουστη που βγαινει μαζι μα το κολκα ειναι οτι πιο χουλιγκανιστικο κυκλοφορει σε δημιοσιοκαφρους και γυρω
Και οι 3 μαζι εξαγριωνουν και τον πιο φιλησυχο ανθρωπο
Ακριβως ιδια περιπτωση με τα γιαννενα
Ειστε πουτανες μεγαλες για αυτο δοξα και τιμη στο οφσαιντ του κατσουρανη
Δοξα και τιμη στο χερι του μανιατη
Αυτα ν τα βλεπουν κατι χουκιγκανια παλια δικα μας που κοψανε απο τον ολυμπιακο γιατι τους εφταιγε ο χοντρος
Αυτα ν βλεπετε και ν σεβεστε την θυρα 7 ποου εχει μεινει και αγωνιζεται την θυρα 7 που βαζει την καθλα της πανω απο ολα για ν εινει ο ολυμπιακος εκει που του αρμοζει
Ολοι εσεις που σας ξυνθζουν μεταγραφες που δεν ηρθαν
Πορειες που δεν εγιναν συμφωνα με εσας αν τα αφηναμε αυτα τα μουνια θα βλεπατε τριποντο σε σπυρ εξω απο την περιοχη
Τιμη και σεβασμο σε οκη την θυρα 7 που ειναι παντου
Και τιμη καο σεβασμο σε ολη την διοικηση που βλεπει κανελια τυπου οπεν το 2020
Εικόνα

ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ

the saints
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Παρ 20 Μάιος 2011, 16:31
Has thanked: 253 times
Been thanked: 24 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από the saints » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:23

Θα σας γαμαμε μια ζωη και ο λογος που θα σας γαμαμε ειναι ενας
Αγαπατε τον ευατο σας και την παρτυ σας
Εμεις αγαπαμε τονολυμπιακο και μονο
Εικόνα

ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ

Άβαταρ μέλους
sickness4
Δημοσιεύσεις: 601
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2015, 15:20
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sickness4 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:37

Ετσι!!! Τέτοιους γαύρους θέλουμε να υπάρχουν για να μας επιβεβαιώνουν!


Στάλθηκε από το Redmi S2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΠΑΟΚ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 241 επισκέπτες