ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
ΧΩΡΙΑΤΗΣ10
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 16:45
Has thanked: 1 time

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΧΩΡΙΑΤΗΣ10 » Δευ 24 Φεβ 2014, 00:07

παει θα εξαφανιστουν αυτοι!

crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από crimson » Δευ 24 Φεβ 2014, 00:13

Το μονο κακο ειναι πως αν πεσουν, η γ' ειναι μονοδρομος. ομαδα στη β' με χρεη δε σηκωνει κεφαλι. ωσπου να αλλαξει ο νομος οποιος προλαβει.
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

Άβαταρ μέλους
xaos_geneto4
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Δευ 10 Ιουν 2013, 00:09

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από xaos_geneto4 » Δευ 24 Φεβ 2014, 00:15

σουπα-3 τι πληροφοριες κ μαλακιες μου λες.στειλε πμ αμα ειναι
"Οσο μεγαλωνει κανεις καταλαβαινει κατι...το ΠΑΝΚ δεν ητανε ποτε μα ποτε τιποτε αλλο παρα μονο μια κατασταση συνειδησης..Αυτη η κατασταση συνειδησης δεν φευγει ΠΟΤΕ απο μεσα σου"

Άβαταρ μέλους
S.C.
Δημοσιεύσεις: 3039
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 13:50
Has thanked: 366 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από S.C. » Δευ 24 Φεβ 2014, 00:16

kranofilos έγραψε:Όπως δίκαια σωθήκατε πέρσι με 3 στα 3
Όπως δίκαια σωθήκατε πρόπερσι με 5 στα 5
Όπως δίκαια ανεβήκατε με το γκολ του Βελώνη με το χαιδάρι
Όπως δίκαια νικήσατε τον μεγάλο ΠΑΟΚ με τον πούστη τον Σπάθα και κατά δήλωσή σας του στερήσατε δίκαια τον πρωτάθλημα
Έτσι δικαιότατα χάσατε και σήμερα και όλα δείχνουν πως μας αποχαιρετάτε
Καλό αφανισμό λοιπόν
afto sas aksizei pragmatika re vromiarides. otan sas pernei poulate ti trela sas kai tora klama.
ekei psofos lipon mazi me ta ala sixamata....
y.g:valte alfa re malakes exei tsakalia. gamiste tous!
Εικόνα

miazwholoaris
Δημοσιεύσεις: 500
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 15:01
Has thanked: 9 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από miazwholoaris » Δευ 24 Φεβ 2014, 00:52

το θεατρο του παραλογου το τοπικ
τουρκοι που μιλαν για σπρωξιμο
χανουμια που κανουν καζουρα για β εθνικη
ηρθε και η γρια να πει 'παει θα εξαφανιστουν αυτοι'

rhmadiafc

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rhmadiafc » Δευ 24 Φεβ 2014, 00:55

Έξαλλος με τη διαιτησία της αναμέτρησης των Περιβολίων εμφανίστηκε ο Σούλης Παπαδόπουλος, με δηλώσεις του στο συνδρομητικό κανάλι."Δεν θέλαμε να πέσουμε κάτω και να διακοπεί το ματς. Μου είχε συμβεί κάτι ανάλογο όταν ήμουν προπονητής του Πιερικού και μετά από ένα παιχνίδι με τον Ολυμπιακό Βόλου τιμωρηθήκαμε με μείον πέντε βαθμούς", είπε αρχικά ο τεχνικός του Άρη.

Στη συνέχεια προσέθεσε: "Δεν το λέω ούτε για μένα ούτε για τους παίκτες ούτε για τη διοίκηση, αλλά γι' αυτό το 1.000.000 των φιλάθλων μας που κάποιος πρέπει να σεβαστεί".

Ο Σούλης Παπαδόπουλος ολοκλήρωσε τις δηλώσεις του λέγοντας: "Εμείς θα πολεμήσουμε είτε παίζουμε με οκτώ είτε με εννέα παίκτες".

:lol:


S.C. ante na akouseis Tsaliki re flore

Άβαταρ μέλους
joe
Δημοσιεύσεις: 1901
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 21:37
Has thanked: 301 times
Been thanked: 1 time

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από joe » Δευ 24 Φεβ 2014, 01:20

kala kanete kai tous krazete pou prospathoun na meinoun sth kathgoria h magkia einai ayto poy kanate eseis pou riksare th omada sas sth g :mpa
Εικόνα

rhmadiafc

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rhmadiafc » Δευ 24 Φεβ 2014, 01:25

joe έγραψε:kala kanete kai tous krazete pou prospathoun na meinoun sth kathgoria h magkia einai ayto poy kanate eseis pou riksare th omada sas sth g :mpa
na to ksanapoume giati exeis themataki stin mnimi aptis sverkies pou trws,h katalipsi eixe apofasisei na pesei h AEK stin gama se periptwsi pou den swsei tin katigoria

trava kane pipa ston mpaltako twra kai xeretismata stous dias tou tritou orofou twn kentrikwn sas

Άβαταρ μέλους
baader3
Δημοσιεύσεις: 3492
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 16:27
Τοποθεσία: Όλη η γη για πάρτη σου, ένα τσιγάρο δρόμος!
Has thanked: 406 times
Been thanked: 22 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από baader3 » Δευ 24 Φεβ 2014, 01:30

xaos_geneto4 έγραψε:εγω λεω να ψηφισετε να εξαντλησετε ολες τις ελπιδες.ο λαμπρος δεν μπορεσε.μονο ο ξανθος σας μενει
δεν εχω πληροφοριες ρε μλκ σιγα.απλα ξερω τι φαρα ειστε.με μια λεξη οπως σας βγαλαν οι παππουδες μας απο την δεκαετια του 30

ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ

Μιλάει τώρα αυτός που για πάρτη του ανοίξαν τράπεζες τη κυριακή.. :kahmeno
Εικόνα

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 19 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rebetis3 » Δευ 24 Φεβ 2014, 01:48

xaos_geneto4 έγραψε:του την ειπες τωρα :lol: :lol:
οχι νομιζεις μου την ειπε αυτος ο οπαδος της ομαδας της παοκ σταυριδη θυμασαι ρε :lol: προσοχες ζαγορ σε μαρινακη θυμασαι ρε
ρε εισαι η μονη ομαδα που εστησες ματς και δε σε κανα τιποτα εεεε τουρκε γκολ μανωλακη στο 94 θυμασαι ρε ξηγα θεοδωριδη για
ευρωπαικη αδιοδοτηση και στα καπακια 0-2 στο καμινι της τουμπας ρε θα μας τν πει ο πληρωνει τα ρευματα ο δημος πυλαιας
ξανθο δε ψηφιζω ρε και μονο που με τα κουλα του ψηφισε μνημονια σκατα στο ταφο του...λεω για καλαφατη μαν τι λες θα ψηφιζα τσοχατζοπουλο αλλα τον χωσαν μεσα ρε...κουιζ ποια ειναι η μονη ομαδα που παιχτης μπασκετ εκανε 6 φαουλ και δν αποβληθηκε?? :lol:
θα μας τν πει ρε μαλακες ο μπαοκ μπατσοκ ηλεκτοσοκ ο σκατιλας ο ιδιος ρε μαλακα μεχρι και τα μονστερια σε φωναζαν δωστε τα λεφτα
στο γαυρο του βορρα
τα εβραικα μου ψωλοχυματα χαζουλη
το 80 εγινες οπαδος του γαυρου το 2005 της καλαμαριας το 2010 του αοκ καλη συνεχεια στη περηφανηοπαδικη σου ιστορια κομπλεξικε με πατερα εβραιο :lo

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 161 επισκέπτες