ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rodort1 » Κυρ 12 Ιαν 2020, 22:36

:lol :lol :lol

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Δευ 13 Ιαν 2020, 01:06

larissa82 έγραψε: Κυρ 12 Ιαν 2020, 17:30 Α και μιας και το θυμηθηκα δεν ειναι ρατσιστικο να αναφερεσαι αρνητικα σε ενα επαγγελμα οπως του βοσκου και να χρεωνεις και εναν ολοκληρο λαο σαν βοσκους; Γαμω την υποκρισια σας γαμω
Αν το επάγγελμά σου δεν είναι Βλάχος ή Σαρακατσάνος τότε όχι, δεν είναι ρατσιστικό να αναφέρεσαι αρνητικά σε επάγγελμα, μάθατε μια λέξη και την πετάτε σε κάθε μαλακία που θέλετε να πείτε...

Δεν το λέω το Βλάχος υποτιμητικά, είμαι πιο βλάχος από τους περισσότερους Λαρισαίους...

larissa82
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 09 Σεπ 2014, 14:57
Has thanked: 51 times
Been thanked: 79 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από larissa82 » Δευ 13 Ιαν 2020, 03:27

Και μεχρι στιγμης απαντησε ο αντιφλαγκ που μια ασχολειται μια οχι, ο ροντορτ που παιρνει μεροκαματο στη γαδα και εχει πει και ποσες εθνικοπιπες εδω περα γενικα (και γενικα τον ξερει καποιος αρειανος τελικα;) και εσυ σταρκς αν θυμαμαι καλα εισαι λιγο παιδι της φωφης και φιλελε. Ευχομαι ολοψυχα μια μερα να σας γυρισει μπουμερανγκ και τα λεμε τοτε

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Δευ 13 Ιαν 2020, 08:59

Ρε μλκ πας καλά;
Αν γράψω ότι γαμιούνται οι αρχιτέκτονες είμαι ρατσιστής;

Που κι αυτοί οι φελλοί που φώναξαν στον Μπα μάλλον είναι απλά φελλοί, όχι ρατσιστές, εκτός κι αν κάνουν το ίδιο και με τους μαύρους παίκτες της Αέλ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από MORBID 13 » Δευ 13 Ιαν 2020, 15:27

The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Δευ 13 Ιαν 2020, 15:43

Στο βιντεάκι όλα τα λεφτά στο 5:15 στην τάπα του Στόγιαν στον Τάρπλεϊ που σηκώνεται όλο το γήπεδο λες και μπήκε γκολ στο 90. :lol

Πάντως ακριβώς αντίθετη ήταν η υποδοχή στον Νικ στο παιχνίδι του 2ου γύρου στο Αλεξάνδρειο με την χαμένη βολή του Σοκ στο τέλος που έπρεπε να μετρήσει. Τι γαμάτες εποχές όμως... δεν ξέρω αν ήταν τόσο αγνές όσο τις έχω στο μυαλό μου τότε σαν παιδί αλλά ουδεμία σχέση με την κατάντια τη σημερινή. Κατάντια και αθλητική και οπαδική. Κρίμα που δεν θα τα ξαναζήσουμε.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rodort1 » Δευ 13 Ιαν 2020, 16:15

larissa82 έγραψε: Δευ 13 Ιαν 2020, 03:27 Και μεχρι στιγμης απαντησε ο αντιφλαγκ που μια ασχολειται μια οχι, ο ροντορτ που παιρνει μεροκαματο στη γαδα και εχει πει και ποσες εθνικοπιπες εδω περα γενικα (και γενικα τον ξερει καποιος αρειανος τελικα;) και εσυ σταρκς αν θυμαμαι καλα εισαι λιγο παιδι της φωφης και φιλελε. Ευχομαι ολοψυχα μια μερα να σας γυρισει μπουμερανγκ και τα λεμε τοτε
Mε ξέρουν όσοι Αρειανοί έχω χώσει στα μπουντρούμια της γαδά :lol:

Ο κυρ curvas μπορεί να δει νομίζω ότι εδώ και πολλά χρόνια γράφω από ip μερικές χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά.

Κατεβαίνω όμως για Άρη 5-6 φορές το χρόνο,όπως και έκανα και τις προάλλες.

Τι να σου απαντήσουμε δηλαδή στις ασυναρτησίες που γράφεις...
Μόνο να γελάμε μπορούμε :xartaeto

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Δευ 13 Ιαν 2020, 19:44

Παντως ειναι λιγο αστειο να λες το βασικο σου αντίπαλο τουρκο λογω καταγωγης, τον προεδρο του ρωσοποντιο/τσετσενο λογω καταγωγης, να τον κατηγορεις οτι δεν ξερει να μιλαει ελληνικα σε ανακοινωση(!!) , και μετα να μιλας για γλωσσα, χρωμα δέρματος, καταγωγη, γαλαζοαιματους και λοιπα

Υ. Γ. Ειναι επισης αστειο να λες τον παοκτση βουλγαρο και να κατηγορεις τον αρειανο οτι λεει τον παοκτση τουρκο 😁

Άβαταρ μέλους
HeyHoLetsGo
Δημοσιεύσεις: 1379
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 05:12
Has thanked: 49 times
Been thanked: 40 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από HeyHoLetsGo » Δευ 13 Ιαν 2020, 19:50

PATSIFRIKOS έγραψε: Δευ 13 Ιαν 2020, 15:43 Στο βιντεάκι όλα τα λεφτά στο 5:15 στην τάπα του Στόγιαν στον Τάρπλεϊ που σηκώνεται όλο το γήπεδο λες και μπήκε γκολ στο 90. :lol

Πάντως ακριβώς αντίθετη ήταν η υποδοχή στον Νικ στο παιχνίδι του 2ου γύρου στο Αλεξάνδρειο με την χαμένη βολή του Σοκ στο τέλος που έπρεπε να μετρήσει. Τι γαμάτες εποχές όμως... δεν ξέρω αν ήταν τόσο αγνές όσο τις έχω στο μυαλό μου τότε σαν παιδί αλλά ουδεμία σχέση με την κατάντια τη σημερινή. Κατάντια και αθλητική και οπαδική. Κρίμα που δεν θα τα ξαναζήσουμε.
Ναι και ναι.
Διαφορετική αντιμετώπιση στο Β γύρο και πιο αγνή εποχή.

Σε εκείνο το ματς έγιναν επεισόδια και μαλιστα σοβαρά για την εποχή στην Αργυρούπολη. Αν γίνονταν τα ίδια τώρα θα είχαμε πολύ χειρότερη κατάληξη, προφανώς.

Απίστευτο ματς (προ του αγώνα) με τις δύο ομάδες να έχουν 12 στα 12. Δυστυχώς ο τραυματισμός του Ρόι μέσα στη χρονιά δε μας επέτρεψε να χτυπήσουμε το πρωτάθλημα. Τουλάχιστον πήραμε το ευρωπαϊκό και μας έφυγε ένα απωθημένο.

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από curvagreek » Δευ 13 Ιαν 2020, 19:53

rodort1 έγραψε: Δευ 13 Ιαν 2020, 16:15

Ο κυρ curvas μπορεί να δει νομίζω ότι εδώ και πολλά χρόνια γράφω από ip μερικές χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά.

ούτε καν ροντορτ...αλλά τώρα που το είπες ας το τσεκάρω :razz:
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 73 επισκέπτες