ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 23:49
Τοποθεσία: SFAKIA
Has thanked: 213 times
Been thanked: 21 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ » Πέμ 05 Απρ 2018, 13:54

σκουληκες....ολα νταξει με τις τζαμαριες στη μελενικου;;;
μαθετε λοιπον οτι ΚΡΗΤΗ δεν σημαινει οφη και οφη δε σημαινει ΚΡΗΤΗ
Κρητη-Πειραιας-Ολυμπιακος

blisset
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Σάβ 29 Οκτ 2011, 20:11
Has thanked: 121 times
Been thanked: 63 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από blisset » Πέμ 05 Απρ 2018, 17:21

εγκληματική ενέργεια, να απολογηθεί σύσσωμος ο κόσμος του άρεως :lol:
IRA

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Πέμ 05 Απρ 2018, 19:49

ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ έγραψε: Πέμ 05 Απρ 2018, 13:54 σκουληκες....ολα νταξει με τις τζαμαριες στη μελενικου;;;
μαθετε λοιπον οτι ΚΡΗΤΗ δεν σημαινει οφη και οφη δε σημαινει ΚΡΗΤΗ
Γιατί, έγραψαν τίποτα για την Κρήτη;

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Παρ 06 Απρ 2018, 12:44

Σφακιανέ Κρήτη δεν σημαίνει ΟΦΗ,ΟΦΗ σημαίνει Κρήτη όμως..Εσυ τι θίγεσαι,έτσι ''μαμάει'' ο Πειραιάς φωνάζεις..
Η φάση blisset κ irlande,είναι ότι για ένα ποδόσφαιρο έχει στοχοποιηθεί μια ολόκληρη κοινότητα στην πόλη σας,γιατι κι αυτοί που φάγαν τις σφαλιάρες στο Χαριλάου,ήταν φοιτητές..Ξερω γω.τους έχετε βάλει στο μάτι τώρα?? Να το πάμε έτσι,δηλαδή??
Από το σκηνικό με το σκύλο,έχω να θυμυθώ τέτοια καγκουριά από Αριανούς..Ισως για αυτό να σας είχε κατατάξει κι ο ofi-iraklio στους ''ρομαντικούς''..
Κριμα πάντως,γιατι είχε χώρο τελικά εκει στη θύρα 6 που κάτσατε και πέρισυ,να έρθετε μια 100στάδα,να βγάλετε την αδρεναλίνη σας και τα ψυχολογικά σας..Τοτε ναι,θα ήταν ντέρμπι με τα όλα του..
Και του χρόνου..Στην Α..

υ.γ BulldogsGhetto το στήσιμο δεν γίνεται αναγκαστικά κι από τις 2 ομάδες..μπορει ο άλλος να θέλει να χάσει(Βεροια π.χ) κι εσυ να μην το ξέρεις καν..
Ποτε δεν προκύπτει τίποτα,ποτέ δεν έχει στηθεί τίποτα σε αυτή τη χωρα..Και η πρέζα επίσης κάνει μόνη της πήγαινε-έλα μες στα πλοια,όπως και τα όπλα στην Κρήτη..Ελα ρε φίλε τώρα,δεν είναι σοβαρές λογικές αυτές,επειδη κάποιοι δεν έχουν τα αρχίδια να μπει το μαχαίρι στο κόκκαλο..
Ε να κάθομαι κι εγώ να λέω,οτι ο ΟΦΗ δεν έγινε ποτέ παράρτημα του βάζελου..Δεν προέκυψε ποτέ κάτι τελεσίδικα..Εμεις μόνο σαν τους μαλάκες που φωνάζαμε.. :daskalos
Οπαδοί ειστε κι εσείς,στην πιάτσα μέσα ειστε,καταλαβαίνετε 5 πράματα..
Επίσης..Σε καμία περίπτωση,σε καλύτερη μοίρα οι πληρωμές του Αρη από του ΟΦΗ...Ηταν γενικά ένα ενδιαφέρον παιχνίδι..Ειδαμε και παλιούς γνωστούς(Μπουρμπο,Χαντι κτλ)..Μακάρι να βρούμε το δρομο μας κι οι 2..Ποτέ ξανά Β-Γ εθνικές...
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Cadoni
Δημοσιεύσεις: 4526
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 18:21
Has thanked: 592 times
Been thanked: 43 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Cadoni » Παρ 06 Απρ 2018, 13:59

blisset έγραψε: Πέμ 05 Απρ 2018, 17:21 εγκληματική ενέργεια, να απολογηθεί σύσσωμος ο κόσμος του άρεως :lol:
- Αφαιρεση τριων βαθμων
- 3 αγωνιστικες κεκλεισμενων των θυρων
- Προστιμο 35.000€

:lol:
Εικόνα

Cadoni
Δημοσιεύσεις: 4526
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 18:21
Has thanked: 592 times
Been thanked: 43 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Cadoni » Παρ 06 Απρ 2018, 20:10

Εικόνα

Οταν καποιος τιμα εναν ανθρωπο σου, τον χειροκροτεις.
Δεν χοροπηδας και τον βριζεις.
Οκ συντεκνε?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
eisaggeleas
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2016, 17:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 10 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από eisaggeleas » Παρ 06 Απρ 2018, 20:35

sadekg4 έγραψε: Παρ 06 Απρ 2018, 12:44 Σφακιανέ Κρήτη δεν σημαίνει ΟΦΗ,ΟΦΗ σημαίνει Κρήτη όμως..Εσυ τι θίγεσαι,έτσι ''μαμάει'' ο Πειραιάς φωνάζεις..
Η φάση blisset κ irlande,είναι ότι για ένα ποδόσφαιρο έχει στοχοποιηθεί μια ολόκληρη κοινότητα στην πόλη σας,γιατι κι αυτοί που φάγαν τις σφαλιάρες στο Χαριλάου,ήταν φοιτητές..Ξερω γω.τους έχετε βάλει στο μάτι τώρα?? Να το πάμε έτσι,δηλαδή??
Από το σκηνικό με το σκύλο,έχω να θυμυθώ τέτοια καγκουριά από Αριανούς..Ισως για αυτό να σας είχε κατατάξει κι ο ofi-iraklio στους ''ρομαντικούς''..
Κριμα πάντως,γιατι είχε χώρο τελικά εκει στη θύρα 6 που κάτσατε και πέρισυ,να έρθετε μια 100στάδα,να βγάλετε την αδρεναλίνη σας και τα ψυχολογικά σας..Τοτε ναι,θα ήταν ντέρμπι με τα όλα του..
Και του χρόνου..Στην Α..

υ.γ BulldogsGhetto το στήσιμο δεν γίνεται αναγκαστικά κι από τις 2 ομάδες..μπορει ο άλλος να θέλει να χάσει(Βεροια π.χ) κι εσυ να μην το ξέρεις καν..
Ποτε δεν προκύπτει τίποτα,ποτέ δεν έχει στηθεί τίποτα σε αυτή τη χωρα..Και η πρέζα επίσης κάνει μόνη της πήγαινε-έλα μες στα πλοια,όπως και τα όπλα στην Κρήτη..Ελα ρε φίλε τώρα,δεν είναι σοβαρές λογικές αυτές,επειδη κάποιοι δεν έχουν τα αρχίδια να μπει το μαχαίρι στο κόκκαλο..
Ε να κάθομαι κι εγώ να λέω,οτι ο ΟΦΗ δεν έγινε ποτέ παράρτημα του βάζελου..Δεν προέκυψε ποτέ κάτι τελεσίδικα..Εμεις μόνο σαν τους μαλάκες που φωνάζαμε.. :daskalos
Οπαδοί ειστε κι εσείς,στην πιάτσα μέσα ειστε,καταλαβαίνετε 5 πράματα..
Επίσης..Σε καμία περίπτωση,σε καλύτερη μοίρα οι πληρωμές του Αρη από του ΟΦΗ...Ηταν γενικά ένα ενδιαφέρον παιχνίδι..Ειδαμε και παλιούς γνωστούς(Μπουρμπο,Χαντι κτλ)..Μακάρι να βρούμε το δρομο μας κι οι 2..Ποτέ ξανά Β-Γ εθνικές...
αυτο το εργο με το σκυλι ποσα χρονια θα το αναπαραγετε οι απανταχου κομπλεξικοι ανα την ελλαδα; :lo

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Παρ 06 Απρ 2018, 22:41

συγνώμη φιλαράκι αλλα αν όντως έγινε κάτι τέτοιο,εσείς ήσαστε οι κομπλεξικοί..και φυλετιστές σίγουρα,γιατι είμαι σίγουρος πως αν ήταν μπουλντογκάκι δεν θα το ακουμπάγατε.. :D
cadoni μπράβο για την κίνηση,όλο το γήπεδο σας χειροκρότησε..Μονο η Βεροια δεν άφησε λουλούδια στη μνημη του.. :idea:
Από κει και πέρα εμείς ειμαστε ΟΦΗ δεν είμαστε Γκέραρντ..Βάλε και τις ρακές,βάλε και τη ζέστη..Παραφερθήκαμε..Σχώρα μας..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rodort1 » Σάβ 07 Απρ 2018, 00:18

sadekg4 έγραψε: Παρ 06 Απρ 2018, 22:41 συγνώμη φιλαράκι αλλα αν όντως έγινε κάτι τέτοιο
Έλα όμως που δεν έγινε και είχε διαψευστεί επίσημα από ένα σωρό φορεις ακόμη και τότε..

Τώρα γιατί εσύ επιμένεις να αναφέρεσαι μετά από 15χρόνια σε κάτι που δεν έγινε καν,
είναι δικό σου θέμα..

Αν ναι,είμαστε και ευνοημένο σωματείο. :malakia
Να δω τι άλλη μαλακία θα διαβάσουμε εδώ μέσα.

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Σάβ 07 Απρ 2018, 01:52

sadekg4 έγραψε: Παρ 06 Απρ 2018, 12:44 Σφακιανέ Κρήτη δεν σημαίνει ΟΦΗ,ΟΦΗ σημαίνει Κρήτη όμως..Εσυ τι θίγεσαι,έτσι ''μαμάει'' ο Πειραιάς φωνάζεις..
Η φάση blisset κ irlande,είναι ότι για ένα ποδόσφαιρο έχει στοχοποιηθεί μια ολόκληρη κοινότητα στην πόλη σας,γιατι κι αυτοί που φάγαν τις σφαλιάρες στο Χαριλάου,ήταν φοιτητές..Ξερω γω.τους έχετε βάλει στο μάτι τώρα?? Να το πάμε έτσι,δηλαδή??
Από το σκηνικό με το σκύλο,έχω να θυμυθώ τέτοια καγκουριά από Αριανούς..Ισως για αυτό να σας είχε κατατάξει κι ο ofi-iraklio στους ''ρομαντικούς''..
Κριμα πάντως,γιατι είχε χώρο τελικά εκει στη θύρα 6 που κάτσατε και πέρισυ,να έρθετε μια 100στάδα,να βγάλετε την αδρεναλίνη σας και τα ψυχολογικά σας..Τοτε ναι,θα ήταν ντέρμπι με τα όλα του..
Και του χρόνου..Στην Α..

υ.γ BulldogsGhetto το στήσιμο δεν γίνεται αναγκαστικά κι από τις 2 ομάδες..μπορει ο άλλος να θέλει να χάσει(Βεροια π.χ) κι εσυ να μην το ξέρεις καν..
Ποτε δεν προκύπτει τίποτα,ποτέ δεν έχει στηθεί τίποτα σε αυτή τη χωρα..Και η πρέζα επίσης κάνει μόνη της πήγαινε-έλα μες στα πλοια,όπως και τα όπλα στην Κρήτη..Ελα ρε φίλε τώρα,δεν είναι σοβαρές λογικές αυτές,επειδη κάποιοι δεν έχουν τα αρχίδια να μπει το μαχαίρι στο κόκκαλο..
Ε να κάθομαι κι εγώ να λέω,οτι ο ΟΦΗ δεν έγινε ποτέ παράρτημα του βάζελου..Δεν προέκυψε ποτέ κάτι τελεσίδικα..Εμεις μόνο σαν τους μαλάκες που φωνάζαμε.. :daskalos
Οπαδοί ειστε κι εσείς,στην πιάτσα μέσα ειστε,καταλαβαίνετε 5 πράματα..
Επίσης..Σε καμία περίπτωση,σε καλύτερη μοίρα οι πληρωμές του Αρη από του ΟΦΗ...Ηταν γενικά ένα ενδιαφέρον παιχνίδι..Ειδαμε και παλιούς γνωστούς(Μπουρμπο,Χαντι κτλ)..Μακάρι να βρούμε το δρομο μας κι οι 2..Ποτέ ξανά Β-Γ εθνικές...
επειδή όπως λες ξέρουμε 5 πράγματα, η απλήρωτη Βέροια πήρε πριμ από αυτούς που έδιναν πριμ και πέρυσι σε Αγροτικούς Αστέρες κλπ και σκίζονταν με εμάς και άνοιγαν τα πόδια αλλού. Σε ματς που μου απέβαλλαν τον τερματοφύλακα χωρίς λόγο, που δεν πήρα 2-3 πέναλτι και που η Βέροια έκανε το καλύτερο της ματς στο πρωτάθλημα.

Για το ματσάκι, φαντάζομαι τι θα διαβάζαμε αν οι φάσεις του Βουό ή το γκολ στο οποίο δεν άφησε πλεονέκτημα ήταν ανάποδα. Τώρα για τις πληρωμές, δεν ξέρω τι πληροφορίες έχετε, ξέρω ότι η ομάδα μου ουσιαστικά πήρε άδεια πράγμα που σημαίνει ότι είναι τακτοποιημένη. Έχει εξοφλήσει όλους τους Ταυλαριδοτζιμπουροτατους και οι φετινοί είναι πληρωμένοι. Βάση φακέλου που κατατέθηκε όλα αυτά. Ούτε λογιστής είμαι, ούτε τον παριστάνω. Αν δεν πάρει άδεια ο καρυπίδης ξέρει ότι θα γαμηθεί. Και γι αυτό πήρε.
Εσείς σε τι φάση είστε, ούτε με απασχόλησε ποτέ, ούτε θα με απασχολήσει στο μέλλον.
Απλά, για διαιτησίες λέγατε, για άδειες λέγατε, τελικά δεν πολυστέκουν όλα αυτά.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 129 επισκέπτες