ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 19:03

j.rebel έγραψε: Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:27 emeis toulaxiston eimaste opadoi tou olympiakou,tipota de mpainei poio panw....t i p o t a.
eseis mia vazate ta koinwnika,mia thn palestinh,mia to kouveit,thn allh ta gamagate ola gia to mpagevits dialagate,poio meta pali ta gamhsate oristika me ton katidh totes gia ta politika,, to xete kanei to magazi souvlatzidiko me pitses......
kai h dithenia pia einai,,,,afou eisaste toso antiakpitales kai koinwnika adidrastikoi kai fack modern football,ti ton thelate ton mesia ton tigrh..??giati de menate sthn g ethnikh ampalaea,anarxia k zwh kai zen mpaouli....?
M auti ti logiki pou exeis gia to ti einai aristeros k dexios upopsiazomai oti eisai se ena corner tis 7 k petas mpananes sta maura golden boys poy xei i omada sou. K akoma perimenw n m kaneis sxolio gia ton euergeti tou ethnous p dn exei paei strato.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 21:22

oute mia wra sto strato file

mhnfobasai
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: Πέμ 20 Ιαν 2011, 01:53
Has thanked: 275 times
Been thanked: 35 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από mhnfobasai » Παρ 10 Ιούλ 2020, 01:05

ο j.rebel αν ποτε γινει εμφυλιος ειναι για κρεμασμα στην πλατεια συνταγτος για παραδειγματισμο για δοσιλογους κια ρουφιανους αυτο ειναι αλλο θεμα μην ασχολειστε με αυτον,

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Παρ 10 Ιούλ 2020, 08:10

mhnfobasai έγραψε: Πέμ 09 Ιούλ 2020, 11:43
zvezdaG7 έγραψε: Πέμ 09 Ιούλ 2020, 00:58
mhnfobasai έγραψε: Τετ 08 Ιούλ 2020, 15:35
D.R.I έγραψε: Τετ 08 Ιούλ 2020, 11:31
PATSIFRIKOS έγραψε: Τετ 08 Ιούλ 2020, 11:27 Ρε μαλάκες μπέσα τώρα, πως το δέχεστε να είστε πιόνια και παράρτημα του γαύρου; Και τόσο απροκάλυπτα. Κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι ποτέ ξανά ανάμεσα σε μεγάλες υποτίθεται ομάδες. Και αναφέρομαι σε εσάς σαν κόσμο γιατί δεν βλέπω κάποια αντίδραση. Και ο Άρης δεν είναι ούτε Πλατανιάς, ούτε Εργοτέλης, ούτε Ξάνθη. Καλώς ή κακώς είναι ΑΡΗΣ. Δεν ξέρω αν έχετε εκφράσει αντίθεση προς την διοίκηση και δεν έχει βγει προς τα έξω, αλλά μου προκαλεί εντύπωση. Τι να πω...
Exoun perasei polla isws auto na toys exeis kanei n skeftontai den gamietai afou dn ginete alliws. K meis tote p pesame ton genari ithele n mas stilei fetfa k n mas parei poutanaki alla pali kala antidrasame
Pantws einai antikeimenika tromaktiki xeftila giati milame gia tn ari oxi ti livadeia toy kompoti.
Εγω παντως με συνδεσμητη αριανο μεγαλο σε ηλικια κολας και χρονια στα γηπεδα μου το εχει πει ανοιχτα ο δικος τους τα χει τοσο καλα με τον μαρινακη στηνουν και μερικα παιχνιδια και βολευουνται ολοι.
akou edw ti ginetai re paidi mou.. apisteuto! pantws ama exeis kanenan xwmeno stin estiasi pes mas giati psaxnoume enan servitoro na doume kati
Οτι σου γραφω δεν ειναι παραμυθι τωρα αν το αν θες να το πιστεψεις η οχι δικο σου θεμα.Επισης δεν εχω καμια ιδιετερη αντιπαλατοτητα με τους αριανους για να οτυς την πω και να γραψω πιπες.Δικος του μου τα ειπε συμφονα με το τι πιστευει τωρα αυτο με τα στημενα ισως να ταν και υπερβολη αλλα μιλαμε για Ελλαδα και εγω πιστευω οτι ο αλαυο περσυ στο δευτερο μισο αρχισε να στυνει παιχνιδια με αποτελεσμα η 4ρα του οφη
Apla sto 40' to ov1. 5 imixronou edine 2.30..Tixeo tha itan.. Gelaei o kosmos me to filiko edo kai dio xronia.. Toulaxiston vgazoume kana fragko..

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 10 Ιούλ 2020, 09:58

mhnfobasai έγραψε: Παρ 10 Ιούλ 2020, 01:05 ο j.rebel αν ποτε γινει εμφυλιος ειναι για κρεμασμα στην πλατεια συνταγτος για παραδειγματισμο για δοσιλογους κια ρουφιανους αυτο ειναι αλλο θεμα μην ασχολειστε με αυτον,

kala xalarwse kai sy re dhmie,,koita mh ginei tipota kai de vgeis ap to lagoumi oute gia konserva.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 10 Ιούλ 2020, 10:02

Megara13 έγραψε: Παρ 10 Ιούλ 2020, 08:10
mhnfobasai έγραψε: Πέμ 09 Ιούλ 2020, 11:43
zvezdaG7 έγραψε: Πέμ 09 Ιούλ 2020, 00:58
mhnfobasai έγραψε: Τετ 08 Ιούλ 2020, 15:35
D.R.I έγραψε: Τετ 08 Ιούλ 2020, 11:31
Exoun perasei polla isws auto na toys exeis kanei n skeftontai den gamietai afou dn ginete alliws. K meis tote p pesame ton genari ithele n mas stilei fetfa k n mas parei poutanaki alla pali kala antidrasame
Pantws einai antikeimenika tromaktiki xeftila giati milame gia tn ari oxi ti livadeia toy kompoti.
Εγω παντως με συνδεσμητη αριανο μεγαλο σε ηλικια κολας και χρονια στα γηπεδα μου το εχει πει ανοιχτα ο δικος τους τα χει τοσο καλα με τον μαρινακη στηνουν και μερικα παιχνιδια και βολευουνται ολοι.
akou edw ti ginetai re paidi mou.. apisteuto! pantws ama exeis kanenan xwmeno stin estiasi pes mas giati psaxnoume enan servitoro na doume kati
Οτι σου γραφω δεν ειναι παραμυθι τωρα αν το αν θες να το πιστεψεις η οχι δικο σου θεμα.Επισης δεν εχω καμια ιδιετερη αντιπαλατοτητα με τους αριανους για να οτυς την πω και να γραψω πιπες.Δικος του μου τα ειπε συμφονα με το τι πιστευει τωρα αυτο με τα στημενα ισως να ταν και υπερβολη αλλα μιλαμε για Ελλαδα και εγω πιστευω οτι ο αλαυο περσυ στο δευτερο μισο αρχισε να στυνει παιχνιδια με αποτελεσμα η 4ρα του οφη
Apla sto 40' to ov1. 5 imixronou edine 2.30..Tixeo tha itan.. Gelaei o kosmos me to filiko edo kai dio xronia.. Toulaxiston vgazoume kana fragko..
nai re,,eisai gatos esy....
dinei eykairies kales to stoixhma,
epiases kai th mpanatha sto over 1.5 eikosaleptou sto karaiskakh,eides poso edeine?

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Παρ 10 Ιούλ 2020, 10:36

Ρε τζόνι κλαίω αλήθεια που πιστεύεις ότι στο ελληνικό ποδόσφαιρο είναι όλα καλά και όλα ανθηρά (που λέει και μια ψυχή) και το μόνο πρόβλημα ήταν κάποτε τάχα μου ο Δούρος και τώρα η υποτιθέμενη συνιδιοκτησία παοκ ξάνθης.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 10 Ιούλ 2020, 10:57

oxi file,apo th stignh pou einai anwnymes etaireies me kerdh kai yparxoun symferonta ayta tha ginontai,,kai apodeixthike oti kaneis den thelei to kalo tou podosfairou,,to kako tou olympiakou thelete,h estw na parete ta skhptra,pesane oi peinaleoi oi rws kseftilisthkane agorasane omada epishma me timologio oi feloi,,kai eseis ta idia me ton kapetanio twn oneirwn,ta idia kai oi xanoumoi me thn tsitara pou apeilouse sta thlefwna diaithtes,,fwnaze sth kerkida tha se pniksw,kai ekane ta mageiremata me ton mpliet gia tis ekloges diaithsias.....ayta ta eides katholou??


Αυτοί που ήρθαν εδώ και κάνουν τους εξυγιαντές είναι νταβατζήδες και αν δες πας με τα νερά τους, ή θα φας ξύλο ή δεν θα έχεις τηλεοπτικό συμβόλαιο. Το 2011 με κάλεσε ο Πατέρας και μου είπε ότι έχει τα στοιχεία που ήθελα για να αποδείξω όσα λέω από το 1996. Πήγα στο γραφείο του και ήταν ο Αλαφούζος. Από το περιεχόμενο των κασετών αποδεικνύεται ότι εστήναν παιχνίδια. Ο Πιλάβιος φαίνεται στις κασέτες να μιλάει με τον Πατέρα για ορισμό.

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Παρ 10 Ιούλ 2020, 11:00

Τι μου βάζεις copy paste ρε μαλάκα τον πουτάνας γιο τον Κούγια; Ναι θέλουμε το κακό του Ολυμπιακού ενώ ο Ολυμπιακός θέλει εμείς οι υπόλοιποι να ευημερούμε.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 10 Ιούλ 2020, 12:08

o enas thelei to kao tou allou,kerdh kai antagwnismos,den yoarxei kaneis pou na thelei to kalo tou podosfairou,as eimaste toulaxiston eilikrineis oi megaloi....
etsi einai to ergo,aytos o fournos ayto to karveli vgazei.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 280 επισκέπτες