ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
alexei s3
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Τετ 21 Νοέμ 2012, 01:59
Has thanked: 13 times
Been thanked: 18 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από alexei s3 » Σάβ 07 Απρ 2018, 03:45

sadekg4 έγραψε: Παρ 06 Απρ 2018, 12:44 Σφακιανέ Κρήτη δεν σημαίνει ΟΦΗ,ΟΦΗ σημαίνει Κρήτη όμως..Εσυ τι θίγεσαι,έτσι ''μαμάει'' ο Πειραιάς φωνάζεις..
Η φάση blisset κ irlande,είναι ότι για ένα ποδόσφαιρο έχει στοχοποιηθεί μια ολόκληρη κοινότητα στην πόλη σας,γιατι κι αυτοί που φάγαν τις σφαλιάρες στο Χαριλάου,ήταν φοιτητές..Ξερω γω.τους έχετε βάλει στο μάτι τώρα?? Να το πάμε έτσι,δηλαδή??
Από το σκηνικό με το σκύλο,έχω να θυμυθώ τέτοια καγκουριά από Αριανούς..Ισως για αυτό να σας είχε κατατάξει κι ο ofi-iraklio στους ''ρομαντικούς''..
Κριμα πάντως,γιατι είχε χώρο τελικά εκει στη θύρα 6 που κάτσατε και πέρισυ,να έρθετε μια 100στάδα,να βγάλετε την αδρεναλίνη σας και τα ψυχολογικά σας..Τοτε ναι,θα ήταν ντέρμπι με τα όλα του..
Και του χρόνου..Στην Α..

υ.γ BulldogsGhetto το στήσιμο δεν γίνεται αναγκαστικά κι από τις 2 ομάδες..μπορει ο άλλος να θέλει να χάσει(Βεροια π.χ) κι εσυ να μην το ξέρεις καν..
Ποτε δεν προκύπτει τίποτα,ποτέ δεν έχει στηθεί τίποτα σε αυτή τη χωρα..Και η πρέζα επίσης κάνει μόνη της πήγαινε-έλα μες στα πλοια,όπως και τα όπλα στην Κρήτη..Ελα ρε φίλε τώρα,δεν είναι σοβαρές λογικές αυτές,επειδη κάποιοι δεν έχουν τα αρχίδια να μπει το μαχαίρι στο κόκκαλο..
Ε να κάθομαι κι εγώ να λέω,οτι ο ΟΦΗ δεν έγινε ποτέ παράρτημα του βάζελου..Δεν προέκυψε ποτέ κάτι τελεσίδικα..Εμεις μόνο σαν τους μαλάκες που φωνάζαμε.. :daskalos
Οπαδοί ειστε κι εσείς,στην πιάτσα μέσα ειστε,καταλαβαίνετε 5 πράματα..
Επίσης..Σε καμία περίπτωση,σε καλύτερη μοίρα οι πληρωμές του Αρη από του ΟΦΗ...Ηταν γενικά ένα ενδιαφέρον παιχνίδι..Ειδαμε και παλιούς γνωστούς(Μπουρμπο,Χαντι κτλ)..Μακάρι να βρούμε το δρομο μας κι οι 2..Ποτέ ξανά Β-Γ εθνικές...
φιλαρακι για τις βλαχομαγκιες που κανατε σε δικους μας οταν παιζαμε εργοτελη δεν ειδα να σχολιαζεις κατι η μηπως ειναι ψεμματα? Απο εκεί και περα ντερμπι με εσας δεν υφισταται να ξερεις ,ποια ψυχολογικα μας να βγαλουμε σε παιχνιδι με εσας? Συγκριση δε μπορει απλα να υπαρξει σε ΚΑΝΕΝΑ επιπεδο μεταξυ μας...
Ο ΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΖΟΥΜΕ

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Κυρ 08 Απρ 2018, 07:21

sadekg4 έγραψε: Παρ 06 Απρ 2018, 12:44 Η φάση blisset κ irlande,είναι ότι για ένα ποδόσφαιρο έχει στοχοποιηθεί μια ολόκληρη κοινότητα στην πόλη σας,γιατι κι αυτοί που φάγαν τις σφαλιάρες στο Χαριλάου,ήταν φοιτητές..Ξερω γω.τους έχετε βάλει στο μάτι τώρα?? Να το πάμε έτσι,δηλαδή??
Από το σκηνικό με το σκύλο,έχω να θυμυθώ τέτοια καγκουριά από Αριανούς..Ισως για αυτό να σας είχε κατατάξει κι ο ofi-iraklio στους ''ρομαντικούς''..
Κριμα πάντως,γιατι είχε χώρο τελικά εκει στη θύρα 6 που κάτσατε και πέρισυ,να έρθετε μια 100στάδα,να βγάλετε την αδρεναλίνη σας και τα ψυχολογικά σας..Τοτε ναι,θα ήταν ντέρμπι με τα όλα του..
Και του χρόνου..Στην Α..
Ένα σύνθημα για τον όφη γράφτηκε, ούτε καν για την Κρήτη, ποια κοινότητα έχει στοχοποιηθεί;
Πειράχτηκε μήπως κάνας άσχετος Κρητικός και δε το ξέρουμε;
Οφητζήδες ήταν αυτοί που φάγαν τις σφαλιάρες, δε τις φάγαν άκυροι φοιτητές στο δρόμο.

Τα ξαναείπαμε, ήρθατε πέρυσι, για'μένα φερθήκαμε σωστά και δεν σας ακούμπησε κανείς παρά τις σχέσεις σας με τους τούρκους
(όχι επειδή είμαστε πασιφιστές ή γιατί έχουμε τη γαμηστερή οπαδική νοοτροπία,
αλλά επειδή ευτυχώς ή δυστυχώς -όπως το βλέπει κανείς- δεν ήταν το πρόβλημά μας να μην έρθουν οφητζήδες στο Χαριλάου),
κι ένα γύρο μετά κατεβήκαμε κι οι μόνοι εντάξει ήσασταν όσοι ήρθατε πάνω...
Ζήσαμε για να δούμε ζόρικο με τατουάζ hooligan να λέει κατά λέξη στους μπάτσους "αυτούς γιατί τους φέρατε εδώ;;;" :lo
πιτσιρίκια 60 κιλά να περνάνε ανάμεσά μας σαν παναγίες (ελ.ας. το μεγαλείο σου...) και μόλις πάνε δίπλα να το παίζουν τρελίτσα
και να θέλουν να βγούμε σέντρα μες στο γήπεδο, ενώ έχουμε φακελωθεί σε ονομαστική λίστα για να μπούμε μέσα,
50 άτομα να προσπαθούν να την πέσουν σε 20 στο φεύγα...
Με Εργοτέλη βλέπετε ότι δεν έχει βγει εκδρομή από πάνω και πάτε να την πέσετε σε όσους κατέβηκαν (και καλά κάνατε)...
Ε τι μου το λες για τους 10 δικούς μας που δώσαν σφαλιάρες σε 10 δικούς σας στο Χαριλάου, τι περιμένατε δηλαδή να γίνει;
Και δεν είσαι και βλάκας, καταλαβαίνεις ότι επειδή ακριβώς ήταν φοιτητές δεν ασχολήθηκε και κόσμος παρά τα προηγούμενα, στα ίσια τους βγήκανε όσοι τους κυνήγησαν...

Βρίζετε όλη τη χρονιά μ'όποιον κι αν παίζετε τον ΑΡΗ, δεν ασχολούμαστε μαζί σας εκτός απ'το μεταξύ μας, γράφτηκε ένα σύνθημα μια μέρα πριν και το κάνετε ανατολικό ζήτημα; Τι να σχολιάσω σ'αυτό; Εμείς είμαστε κάγκουρες ή εσείς υποκριτές;

Το σκηνικό με το σκύλο έχει γραφτεί πόσες φορές εδώ μέσα ότι δεν ισχύει, αλλά ντάξει εδώ ακούμε ακόμα για τη σφαγή του σπάθα,
σ'αυτή την πόλη/χώρα ο καθένας λέει και πιστεύει ό,τι θέλει...

Κατά τ'άλλα όντως κρίμα, και για'μένα αυτό είναι και το πιο σημαντικό, αλλά με τα μυαλά που κουβαλάμε όλοι μας και τη σκατίλα που παίζει παντού δε βλέπω ν'αλλάζουν και πολλά...

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Κυρ 08 Απρ 2018, 13:33

Καταρχάς να τα πάρουμε λίγο από την αρχή,γιατι στα fb,στα βίντεο κτλ έχουμε διαβάσει ένα σωρο βλακείες κι από δικούς σας κι από δικούς μας..Και κάτι ξέμπαρκους που μπαίνουν στην κουβέντα.. :D Και φαίνεται ποιοι το έχουν το σπορ και ποιοι είναι τρολ..
Οπαδικά όχι δεν μπήκαμε στο τρυπάκι για συγκριση ρε alexei..Εισαι η 5η δύναμη στη χώρα διαχρονικά και είμαι μια επαρχιακή δύναμη απλά..Κι ο σύλλογος σου έχει βαρύτερο όνομα,γιατί είχες κι ένα μπασκετάκι κάποτε,που σε ανέβασε και οπαδικά σκαλιά..Τουλάχιστον όσον αφορά τη μάζα..Εγω ποδοσφαιράκι κι αυτό βουλοπλέει τα τελευταία 20 χρόνια..Εχω κόσμο όμως πιστό κ σταθερό και δεν περιμένω τον Αρη για να γεμίσω το γήπεδο μου..Μην παραμυθιάζεστε μεταξύ σας..Υπο την έννοια λοιπόν αυτή,ήταν ντέρμπι μαγκα μου..Επαιζε ο 1ος με το 2ο και οι 2 πολυπληθέστερες ομάδες της κατηγορίας..
Ντέρμπι Β εθνικής με ομάδες Α'..8.000 κόσμος μέσα..Το πήρα το ματς στα ίσα..Μια λάθος απόφαση κατά του Αρη(φαουλ Βουο),μια λάθος απόφαση κατά του ΟΦΗ(οφσάιντ Κουτσιανικούλη)...Πλεονέκτημα στο ακυρωθέν γκολ,δεν θα υπήρχε γιατι έκοβε Ποτουρίδης BulldogsGhetto..Σφύριξε ο ρεφ και σταμάτησε,σούταρε ο δικός σας και σκοραρε..
Τα συνεχή βρισίδια κατά του Αρη αρχίσανε μετά το ματς του Χαριλάου..Και όλο αυτό το παιχνίδι εντυπώσεων και προπαγάνδας,που πήγατε να φτιάξετε..Ντε και καλά γιατι δεν διάλυσε ο ΟΦΗ..Και που τα βρήκαμε τα λεφτά και που το ένα και που το άλλο..Λεφτά παίζανε,απλα δεν μπαίνανε-τα καθυστερούσανε...Ο Καρυπίδης που χρωστάει στη μισή Β.Ελλάδα,που βρίσκει λεφτά και τα χώνει στον Αρη??Δεν ξέρουμε..Σας βγάλαμε ποτέ στο ντάκο??Πολυ ξερόλες το παίζεται ρε μάγκες..Ολα καλά και με τις άδειες,προχωράμε παρακάτω..
Irlande ρίχνεις σφαλιάρες στο Χαριλάου,σε ΟΦΗτζήδες που τυχαίνει να ήταν φοιτητές..Σε Κρητική λέσχη που δεν έχει σχέση με τον ΟΦΗ,γιατι πας και βγάζεις οπαδικό κόμπλεξ??Εχεις ταυτοποιήσει κάτι??
Πέρυσι ήρθαμε 15 οργανωμένοι και πήγαμε καρφι στα εκδοτήρια να δούμε ΠΟΥ θα μπούμε,ΑΝ θα μπούμε,ΠΩΣ θα μπούμε..Με πανιά πάνω μας,με όλα..Μπήκαμε,φάγαμε λίγο βρισίδι,μετά σπάσαμε χωρις μπατσαρία και φύγαμε..Δεν μας ακούμπησε κανείς..Respect-παντελονάτοι γιατι περιμέναμε χειρότερα,οχι λόγω των σχέσεων με παοκια αλλα γιατι παραδοσιακά έχουμε βγαλει μανούρες με εσας κάτω..
Κατεβαίνετε 2ο γύρο μια 40άδα και σας κάνουνε οι μπάτσοι βολτες γυρω γυρω από το γήπεδο..Μέσα στο γήπεδο ο υπεύθυνος ασφαλείας σας(συνδεσμίτης σας),μοιράζει μπουνίδια στους παράγοντες μας..4 χιλιάρικα μέσα,τελειώνει το παιχνίδι και στην Κρητη δεν έπεσε σφαλιάρα από μέρους μας..Ουτε καν στον κοντό τον Ηρακλειώτη,που του χουμε γραμμένα..Ειλικρινά,δεν ξέρω ακριβώς τι μανούρες πήγαν να σας βγάλουνε και με Εργο τα πιτσιρίκια από τους snakes,αλλα στην τελική εδώ 2 χρονιές ήρθατε και φύγατε κύριοι..Πάνω είχανε ψαχτήρια,αιματα,σφαλιάρες...Και βαμμένες τζαμαρίες..Στράβωσε η δουλειά από χίλιες μπαντες.. :ti leei
Καλή Ανάσταση..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

straw_bulldog
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 01:30
Has thanked: 94 times
Been thanked: 7 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από straw_bulldog » Τρί 10 Απρ 2018, 15:02

Ασε ρε μεγαλε τωρα που βγαζουμε και κομπλεξ.Απο τη μια μας λες και καλα οτι παραδοσιακα ψαχνεσαι μαζι μας κατω και απο την αλλη σε πειραζει που φαγανε 5 σφαλιαρες οι δικοι σου απο 10 ατομα.Αποφασισε και πες μας τι θελεις.Τι νομιζεις δηλαδη,οτι επειδη διαχρονικα ειτε δεν ερχεσαι,ειτε δεν ασχολειται κανεις σοβαρα μαζι σου θα κανεις οτι γουσταρεις;Βγαζουμε και κομπλεξ και προπαγανδα με τον οφη και το ατρανταχτο επιχειρημα σου ειναι τα σχολια στο facebook και το youtube..Στοχοποιηθηκε λεει ολοκληρη κοινοτητα,επειδη πηγαν 5 ατομα και εγραψαν την λεσχη των φοιτητων..Τι αλλο θα ακουσουμε..

Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από janis3 » Τρί 10 Απρ 2018, 15:03

:malakia :???: Πιο αναλυτικά τα θέλει η ασφάλεια την αλλη φορά...
Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

blisset
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Σάβ 29 Οκτ 2011, 20:11
Has thanked: 121 times
Been thanked: 63 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από blisset » Τρί 10 Απρ 2018, 18:48

όταν για ένα σπρέυ βγαίνεις και κράζεις έναν ολόκληρο λαό, ε τότε είσαι για γέλια ρε φίλε sadek. όπως όλοι όσοι το κάνουν αυτό.
ναι στοχοποιήθηκε η κρητική κοινότητα της πόλης. καίμε όλα τα τσιπουράδικα που πουλάνε ρακί. καιρός ήταν να γίνει. :hool
IRA

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Τρί 10 Απρ 2018, 19:35

straw_bulldog έγραψε: Τρί 10 Απρ 2018, 15:02 Αποφασισε και πες μας τι θελεις.
Φέρε ένα καραφάκι ρακί.. :D
Πέρα από την πλάκα..Δεν νομίζω να γράψαμε πουθενά,οτι μας πείραξαν οι σφαλιάρες που δώσατε πάνω στους δικούς μας..Ισα ισα που έχουμε γράψει,απο τοτε κιολας,οτι την περιμέναμε την δουλειά..Καταγραφή των γεγονότων έκανα..Χαλαστήκαμε όμως λίγο με τα συνθήματα στη λέσχη Κρητων..Και να πω,οτι υπήρχε φωλίτσα ΟΦΗ μέσα,όπως στην Αθήνα που τη βεβηλώσανε πριν κάτι χρόνια ο janis και η παρέα του,να πάει στα κομμάτια..Την οποία Κρητη βέβαια,την παίζανε οι δικοί σου προπαγάνδα από τα 90ς στα πανιά(Super 3 Κρητης,super 3 Ηράκλειο κτλ..).Ποια ιντερνετ και ποια σχόλια ρε μεγάλε,αυτη την εντύπωση σου χω δώσει?? Εκει γίνεται το σόου του κάθε πικραμένου.. Εδώ μέσα τουλάχιστον βγήκανε κουβέντες με επιχειρήματα και με άτομα που τη ζούνε τη δουλειά..Ειναι δύσκολο όμως να καταλάβουμε γιατι γραφτήκαν υβριστικά οπαδικά συνθήματα σε μια λέσχη Κρητών και είναι ακόμα πιο δύσκολο να σας δώσουμε να καταλάβετε γιατι μας πείραξε τόσο αυτή η κίνηση..Απαντήσεις για τα σχόλια σου,έχουν γραφτεί σε προηγούμενα ποστ..
Στα αρχίδια σας κιόλας-στα αρχίδια μας επίσης..Απλά καταλήγουμε σε αυτό που έγραψε ο irlandos..Ότι με τα μυαλά που κουβαλάμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ,δεν προκειτε να αλλάξουν και πολλά..Ακόμα και στα ζόρικα χρονια που περνάμε για τον Ελληνα οπαδό,που θα έπρεπε να είχαμε ρίξει όλοι λίγο τους εγωισμούς μας..

υ.γ φιλε blisset,τωρα σε πήρα χαμπαρι..Για κινήσεις μειοψηφίας έχουν αρχίσει πολλά άσχημα σε αυτή την χώρα..Αστο..Δεν ξέρουμε τα ονόματα τους ρε φίλε,για να τους βρίσουμε στο προσωπικό.. :ti leei
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

straw_bulldog
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 01:30
Has thanked: 94 times
Been thanked: 7 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από straw_bulldog » Τρί 10 Απρ 2018, 20:30

Ρε φιλε,εδω και ποσο καιρο τα 3 στανταρακια που γραφεις οταν μιλας για ΑΡΗ ειναι το "στημενο" με τη βεροια,το πανι της Σητειας και το οτι εσεις και καλα ξηγηθηκατε περυσι,αλλα φετος εμεις ας πουμε καναμε πουστια..Σου λεει ο irlandos για μια 50αδα που πηγε να την πεσει σε δικους μας,αλλα ηταν πιτσιρικαδες των snakes,ε χεσε μας ρε μεγαλε,δε μιλας με τιποτα 15χρονα..Πανια SUPER-3 κρητης και SUPER-3 Ηρακλειο,εγω δεν θυμαμαι..Κατι αυτοκολλητα μονο SUPER-3 Ηρακλειο που κλαιν μαιν..Το μονο πανι συνδεσμικο που επαιζε ηταν των Χανιων που υπηρχε συνδεσμος,οποτε την προπαγανδα και τα υπολοιπα κρατα τα για παρτη σου..Αλλα και ετσι να ηταν μιλας για 90'ς,που καθενας εκανε και εγραφε οτι ηθελε..Εδω εσυ ανεβασες μια φωτο απο 80'ς-90'ς αν καταλαβαινω καλα απο το ντυσιμο,με δυο τυπους που κρατανε ενα πανακι snakes uk η κατι τετοιο..Αυτο δεν ειναι προπαγανδα αλλα τα δικα μας ειναι;Οσο για την λεσχη που λες των φοιτητων,ενταξει για μενα δεν υπηρχε λογος και δεν φανταζομαι οτι ασχοληθηκε καποιος σοβαρα..Πιο πιθανο ειναι να σουρωσε κανενας και να το κανε..Ετσι το κοβω εγω..

Edit:Οχι φιλε,τον εγωισμο σου επρεπε να τον ριξεις,ΠΡΙΝ μπεις στα σκατα..Τωρα ειναι αργα..Εκτος απο καποιες μεμονομενες κινησεις,τιποτα παραπανω..

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Τετ 11 Απρ 2018, 20:07

Αναλυτικά θα τα γράψω,να την κλείνουμε την κουβέντα..
Οπως δεν θα κάτσεις εσυ να απολογηθείς για τις σφαλιάρες επάνω,έτσι δεν μπορω να κάτσω κι εγω να απολογηθώ για ένα μάζεμα σε ένα σκηνικό που δεν έγινε ποτε(Εργο)..Απλα εγω στα 34+ μου,εχω λίγο πιο καθαρό μυαλό από 18χρονο κ 20χρονο,για να κάτσω να σκεφτώ ότι σε αυτή τη φάση προέχει να γίνονται ΕΚΔΡΟΜΕΣ και να αποκτήσουμε πίσω ΟΠΑΔΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ,απο το να την πέφτω σε οτιδήποτε κινειται..Ασε που δεν το χω κιόλας πλέον..Ουτε αυτών που χώνονται παντού όμως,εχω ορεξη να κάτσω να τραβήξω αυτάκια..Απλά μακριά από κέρατα και να παίζουν fair play ακόμα και στη μανούρα..Τις συνέπειες από τέτοια σκηνικά,έτσι κι αλλιώς θα τις χρεωθούμε όλοι..
-Εγω προσωπικά έχω γράψει επανηλειμένος ότι βρήκα παντελόνια πέρυσι στο Χαριλάου,αλλα και στο Γεντικουλε στο 2ο γύρο ξέρω ότι δεν ξέφυγε η κατάσταση εκ μέρους μας..Βέβαια μπάτσοι,υπεύθυνοι ασφαλείας και εσωτερικά θέματα,πήγαν να την ανακατέψουν τη δουλειά αλλα στην τελική δεν άνοιξε ρουθούνι..
-Για τα φετινά..Δεν γουστάρω να μιλάω για γεγονότα που δεν ήμουν παρών,αλλα είναι σίγουρος ο irlandos ότι είδε 50άδα?? Είναι σίγουρος ότι δεν ήταν πιτσιρικάδες?? Το υπόλοιπο σκηνικό δεν το είδε?? :acab Στην τελική,ρε irlande κατεβήκατε Ιερολοχίτες με Εργο??
-Το βάψιμο στη λέσχη Κρητών πείραξε,γιατι πειράζει το οτιδήποτε παίρνει η μπάλα χωρις να έχει να κάνει με οπαδικά κριτήρια..Δέχομαι το ότι ήταν ''χαλασμένοι'',όχι σουρωμένοι..Στα αρχίδια σας και πάμε παρακάτω..
-Χώνω φώτο 80ς κ 90ς συχνά,έχωσα και μια φώτο από ΟΦΗ uk fans του 2018.. :ti leei
Τα χεις κάνει λίγο αχταρμά στο μυαλό σου παρέα..''Κι αν έχω κάνει το μυαλό μου μαααάρμελάδα..'' :D Συνθηματάρα btw..
-Επιμένω..Το ματς με τη Βέροια ήταν χειραγωγημένο και το πανί Αρης-Σητεία είναι μιας 1ης μορφή προπαγάνδας..Δεν είναι κάτι..Και το ΟΦΗ-Χανιά που μας ψυρίσαν οι βάζελοι πάνω,ίδια φάση είναι..Αλλού η βάση του,αλλού η καταγωγή του.. ;-)
Όπως και στην ότι να ναι εποχή των 90ς,που έπαιξε για ένα διάστημα πανό ΟΦΗ ΧΑΝΙΑ club,για αυτό σου δίνω ένα δίκιο για αυτά που αναφέρεις για την τότε εποχή..Απλά για την ιστορία..Σε ματς με ΟΦΗ τα πανάκια..Παίζει και να μην ξανανέβηκαν ποτέ..
Το συνημμένο 1996 aris-ofi.JPG δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Εικόνα
Συνημμένα
1996 aris-ofi.JPG
1996 aris-ofi.JPG (40.36 KiB) Προβλήθηκε 2422 φορές
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
egio boys
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2013, 12:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 52 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από egio boys » Δευ 16 Απρ 2018, 17:46

Εικόνα
ελα ιρλανδε επιτελους :lol:

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 134 επισκέπτες