ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Β' και Γ' κατηγορίας
Άβαταρ μέλους
ULTRASPANIONIOS
Δημοσιεύσεις: 2131
Εγγραφή: Παρ 18 Μαρ 2011, 12:18
Τοποθεσία: Nea Smirni - Athens
Has thanked: 518 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ULTRASPANIONIOS » Δευ 08 Φεβ 2016, 23:38

Φύγαμε για Ευρώπη....στόφα μεγάλης ομάδας ο ιστορικός ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-0 τον Παναιτωλικό και μπήκε γερά στο παιχνίδι της Ευρώπης
Μας πηρες τα μυαλά ρε Πανιωνιε. .Forza Panionios
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ-ΜΙΑ ΠΟΛΗ-ΜΙΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ

Άβαταρ μέλους
PAGOURISTAN
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Παρ 02 Δεκ 2011, 22:49
Has thanked: 49 times
Been thanked: 10 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PAGOURISTAN » Τρί 09 Φεβ 2016, 03:15

Σορρυ ρε μαγκες αν σας το χαλαω αλλα πιστευετε οτι υπαρχει ι εστω και μια στο εκατομυριο περιπτωση να παρετε αδειοδοτηση??
Λευτεριά στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

PANTHERS-3-n.k.
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 21:30
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PANTHERS-3-n.k. » Τρί 09 Φεβ 2016, 14:04

Distixos oxi...

Άβαταρ μέλους
tsafwmenos6
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ 04 Σεπ 2014, 18:55
Has thanked: 62 times
Been thanked: 20 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tsafwmenos6 » Τρί 09 Φεβ 2016, 15:23

αρκετο σπρώξιμο χθες για να εχετε τη στοφα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Άβαταρ μέλους
Forza Napoli
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2012, 22:14
Has thanked: 35 times
Been thanked: 7 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Forza Napoli » Σάβ 13 Φεβ 2016, 16:37

Εικόνα

:hool
Oμαδα στο ΒΟΛΟ ειναι μονο μια.....

akyros
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 18:37
Has thanked: 10 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από akyros » Κυρ 14 Φεβ 2016, 03:35

PAGOURISTAN έγραψε:Σορρυ ρε μαγκες αν σας το χαλαω αλλα πιστευετε οτι υπαρχει ι εστω και μια στο εκατομυριο περιπτωση να παρετε αδειοδοτηση??
Απο οσα ακουω και διαβαζω εχω καταλαβει τα εξης;
Υπαρχουν δυο αδειοδοτησεις μια απο επο και μια απο ουεφα. Η πρωτη εξεταζεται τον Απριλιο κι αφορα τις εγχωριες διοργανωσεις
δηλαδη συμμετοχη στα πλει οφ μεταγραφες κτλ και η δευτερη εξεταζεται τον Ιουνιο κι αφορα τη συμμετοχη στην Ευρωπη. Οι δυο αδειοδοτησεις εχουν διαφορετικα κριτηρια με την ευρωπαικη να ειναι -φυσικα- πιο αυστηρη. Η διοικηση θεωρει σιγουρη την πρωτη και αρκετα δυσκολη τη δευτερη, καθως η μια απαιτει διακανονισμενα χρεη που απο οτι λενε τα 3εκ προς εφορια θα γινουν περιπου 1εκ και θα μπουν στις 100 δοσεις ενω τα 500χιλ. προς ικα θα εξοφληθουν (τα εσοδα απο μπουμαλ, χατζηισαια, κουρντι ειναι 1,6εκ τα οποια θα δωθουν κας με αποτελεσμα να μειωθουν σημαντικα καποιες προσαυξησεις ωστε να σβηστουν τα συγκεκριμενα ποσα) παραλληλα ολοι οι παικτες στους οποιους χρωσταμε ακουγεται πως εχουν υπογραψει διακανονισμο. Η ευρωπαικη αδειοδοτηση εχει περισσοτερες απαιτησεις που φτανουν σε βαθος 5ετιας.

clandestino4

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Κυρ 14 Φεβ 2016, 13:42

θελω να κανω ενα ετεροχρονισμενο,λιγο,ποστ

η εικονα της πεμπτης μετα το τελος του αγωνα να κατεβαινετε στα καγκελα για να αποθεωσετε την ομαδα σας και οι παικτες να ειναι εκει μαζι σας κι αυτοι,και μου αρεσε προσωπικα και σπανια συμβαινει σε αναλογες περιπτωσεις(αποκλεισμος ειναι και οσο και να το κανεις ποναει) και μου θυμισε εκεινο το περιεργο συναισθημα που το χω νιωσει και εγω και ολοι μας σαν οπαδοι.το να νιωθεις ενα ακομα μελος μιας ευρυτερης οικογενειας που σε χαρες και λυπες θα ειναι παντα ενωμενη

ωραιοι λοιπον,γιατι σε ενα βαρετο κατα τ αλλα ματς,προσφερατε αυτη την εικονα

Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Toufas » Παρ 19 Φεβ 2016, 12:43

clandestino4 έγραψε:θελω να κανω ενα ετεροχρονισμενο,λιγο,ποστ

η εικονα της πεμπτης μετα το τελος του αγωνα να κατεβαινετε στα καγκελα για να αποθεωσετε την ομαδα σας και οι παικτες να ειναι εκει μαζι σας κι αυτοι,και μου αρεσε προσωπικα και σπανια συμβαινει σε αναλογες περιπτωσεις(αποκλεισμος ειναι και οσο και να το κανεις ποναει) και μου θυμισε εκεινο το περιεργο συναισθημα που το χω νιωσει και εγω και ολοι μας σαν οπαδοι.το να νιωθεις ενα ακομα μελος μιας ευρυτερης οικογενειας που σε χαρες και λυπες θα ειναι παντα ενωμενη

ωραιοι λοιπον,γιατι σε ενα βαρετο κατα τ αλλα ματς,προσφερατε αυτη την εικονα
συμφωνω συγκινημενος και θαρρω οτι θα γινοταν ακομα πιο ωραια αν ο δαρρας εκανε στειτζ νταιβινγκ πανω στα γατοκεφαλα

των ηρωων νεοσμυρνιωτων ουρλιαζοντας "ο ολυμπιακος και ο πανιωνιος να κερδαει (και οι αλλοι να πανε να γαμηθουνε)"

ενω η βροχη εκανε τα δακρυα στα ματια τους να χανονται κατω απτις ομοβροντιες του αφινιασμενου καιρου που μαστιγωνε

σαδιστικα κ αδυσωπητα τα κυανερυθρα μουστακια τους
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

Άβαταρ μέλους
SAW
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:57
Has thanked: 29 times
Been thanked: 17 times

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SAW » Δευ 29 Φεβ 2016, 21:04

Make your choice....Εικόνα

clandestino4

Re: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Παρ 04 Μαρ 2016, 13:23

Toufas έγραψε:
clandestino4 έγραψε:θελω να κανω ενα ετεροχρονισμενο,λιγο,ποστ

η εικονα της πεμπτης μετα το τελος του αγωνα να κατεβαινετε στα καγκελα για να αποθεωσετε την ομαδα σας και οι παικτες να ειναι εκει μαζι σας κι αυτοι,και μου αρεσε προσωπικα και σπανια συμβαινει σε αναλογες περιπτωσεις(αποκλεισμος ειναι και οσο και να το κανεις ποναει) και μου θυμισε εκεινο το περιεργο συναισθημα που το χω νιωσει και εγω και ολοι μας σαν οπαδοι.το να νιωθεις ενα ακομα μελος μιας ευρυτερης οικογενειας που σε χαρες και λυπες θα ειναι παντα ενωμενη

ωραιοι λοιπον,γιατι σε ενα βαρετο κατα τ αλλα ματς,προσφερατε αυτη την εικονα
συμφωνω συγκινημενος και θαρρω οτι θα γινοταν ακομα πιο ωραια αν ο δαρρας εκανε στειτζ νταιβινγκ πανω στα γατοκεφαλα

των ηρωων νεοσμυρνιωτων ουρλιαζοντας "ο ολυμπιακος και ο πανιωνιος να κερδαει (και οι αλλοι να πανε να γαμηθουνε)"

ενω η βροχη εκανε τα δακρυα στα ματια τους να χανονται κατω απτις ομοβροντιες του αφινιασμενου καιρου που μαστιγωνε

σαδιστικα κ αδυσωπητα τα κυανερυθρα μουστακια τους
μαλακα τωρα το δα.εισαι θεος :lol:

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 73 επισκέπτες