ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 28 Ιουν 2016, 18:27

tyler3 έγραψε:
Spoiler!
Ένα πράγμα δεν κατάλαβα, το βλέμμα της σάνσα στον μικροδάχτυλο ήταν βλέμμα είχες δίκιο πρέπει να αφήσω τον τζον... ή πάρε τ αρχίδια μου εγώ θα κάτσω με τον τζον? λογικά δεν μπορεί να μου το απαντήσει κάποιος, μόνο απόψεις
Spoiler!
poio poly gia...''pame toualeta''' mou ekane :lol:

virgilio10
Δημοσιεύσεις: 936
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 22:25
Has thanked: 213 times
Been thanked: 1 time

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από virgilio10 » Τρί 28 Ιουν 2016, 22:24

ayti i kalisi ti moynaros re poysti.....se kati vlemmata kai kati ekfraseis den yparxei i typissa...voithaei kai o rolos poy exei vevaia

virgilio10
Δημοσιεύσεις: 936
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 22:25
Has thanked: 213 times
Been thanked: 1 time

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από virgilio10 » Τρί 28 Ιουν 2016, 22:27

Starks έγραψε:
tyler3 έγραψε:
Spoiler!
Ένα πράγμα δεν κατάλαβα, το βλέμμα της σάνσα στον μικροδάχτυλο ήταν βλέμμα είχες δίκιο πρέπει να αφήσω τον τζον... ή πάρε τ αρχίδια μου εγώ θα κάτσω με τον τζον? λογικά δεν μπορεί να μου το απαντήσει κάποιος, μόνο απόψεις
Spoiler!
Στοίχημα δεν παίζω, αλλά αν έπαιζα θα έβαζα ένα 50άρικο ότι τελευταία σκηνή της σειράς θα είναι η Νταηνέρης και δίπλα ο Τζον να ψυχορραγεί και τότε μαθαίνουν ότι είναι συγγενείς...
Σκηνάρα με τη μικρή Σταρκ να ταίζει στον πορνόγερο τους γιους του...
Spoiler!
katse giati mperdeytika...i mana toy snow einai i aderfi toy mpampa-stark poy toy piran to kefali stin prwti sezon etsi ?
o pateras toy poios einai ? ti siggeneia exei me tin ka(v)lisi ?

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 28 Ιουν 2016, 22:31

VIRGILIE
Spoiler!
mpampas tou einai o allos gios tou trellou vasilia,,aytos eixe apagagei thn lyana k gi ayto ksekinhse to daraveraki,aytos loipon teknopoihse me thn lyanna,,einai o megalyteros aderfos ths kalisi nomizw,ara ton exei anepsio ton xionidh
to erwthma omws einai ,mhpws telika einai tou robert..?giati pws den vghke kai katholou ksanthos,k sthn telikh poio poly fernei sto barathoneiko para stous allous

virgilio10
Δημοσιεύσεις: 936
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 22:25
Has thanked: 213 times
Been thanked: 1 time

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από virgilio10 » Τρί 28 Ιουν 2016, 22:39

Spoiler!
theia toy jonaroy diladi i kalisi :shock: ? kai nomiza pws aytoi oi dyo tha smiksoyn sto telos

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από Starks » Τετ 29 Ιουν 2016, 00:05

virgilio10 έγραψε:
Spoiler!
theia toy jonaroy diladi i kalisi :shock: ? kai nomiza pws aytoi oi dyo tha smiksoyn sto telos
Spoiler!
GoT βλέπεις ρε μαν, όλοι σμίγουν με όλους, δεν έχουν τέτοια θέματα... :mrgreen:

Άβαταρ μέλους
tyler3
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Κυρ 02 Δεκ 2012, 13:04

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από tyler3 » Τετ 29 Ιουν 2016, 00:49

Spoiler!
Δεν αποκλείεται επειδή όλος ο κόσμος το έχει δέσει ότι είναι μισός ταργκάρυεν να μας πουν ότι είναι άλλος ο πατέρας αλλά όχι ο ρόμπερτ, αλλιώς δεν θα έλεγε στον νεντ να το προστατέψει από τον ρόμπερτ και ότι αν το μάθει θα το σκοτώσει
j.rebel έγραψε:VIRGILIE
Spoiler!
mpampas tou einai o allos gios tou trellou vasilia,,aytos eixe apagagei thn lyana k gi ayto ksekinhse to daraveraki,aytos loipon teknopoihse me thn lyanna,,einai o megalyteros aderfos ths kalisi nomizw,ara ton exei anepsio ton xionidh
to erwthma omws einai ,mhpws telika einai tou robert..?giati pws den vghke kai katholou ksanthos,k sthn telikh poio poly fernei sto barathoneiko para stous allous
ΑΡΗ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΤΑΛΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΜΕ ΟΣΟ ΚΑΝΕΙΣ

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από j.rebel » Τετ 29 Ιουν 2016, 07:43

Starks έγραψε:
virgilio10 έγραψε:
Spoiler!
theia toy jonaroy diladi i kalisi :shock: ? kai nomiza pws aytoi oi dyo tha smiksoyn sto telos
Spoiler!
GoT βλέπεις ρε μαν, όλοι σμίγουν με όλους, δεν έχουν τέτοια θέματα... :mrgreen:
Spoiler!
edw gamaei o aderfos thn aderfh,,sthn theia tha kollhsoune..? :lol:

Άβαταρ μέλους
PAS 7
Δημοσιεύσεις: 3312
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:10
Has thanked: 335 times
Been thanked: 47 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από PAS 7 » Τετ 29 Ιουν 2016, 07:58

Spoiler!
Το πανε για συμμαχια Καλισι-Σνοου στον επομενο κυκλο? Εγω αυτο καταλαβα. Η Καλισι αφησε τον γαμια της πισω γιατι λεει θελει να παντρευτει καποιον και να κανει νεες συμμαχιες. Και ο Σνοου αποδειχθηκε σοι της. Νομιζω εκει το παει ο συγγραφεας.

Η φαση θα ναι να παει να παντρευτει τον Σνοου και να μαθει μετα οτι ειναι αδερφια ξερω γω. :lol: :pro
Ioannina

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Δημοσίευση από j.rebel » Τετ 29 Ιουν 2016, 09:06

PAS 7 έγραψε:
Spoiler!
Το πανε για συμμαχια Καλισι-Σνοου στον επομενο κυκλο? Εγω αυτο καταλαβα. Η Καλισι αφησε τον γαμια της πισω γιατι λεει θελει να παντρευτει καποιον και να κανει νεες συμμαχιες. Και ο Σνοου αποδειχθηκε σοι της. Νομιζω εκει το παει ο συγγραφεας.

Η φαση θα ναι να παει να παντρευτει τον Σνοου και να μαθει μετα οτι ειναι αδερφια ξερω γω. :lol: :pro
Spoiler!
βασικα ξαδερφια ειναι αλλα απ οσο θυμαμαι οι ταργκαρυοι ζευγαρωνανε μεταξυ τους για να μην χαθει το βασιλικο αιμα,ο μονος που δεν ζευγαρωσε και ζευγαρωσε εκτος αιματος ηταν ο πατερας του σνοου κ μαλιστα λεει γιατι δεν υπηρχε γυναικα με αιμα ταργκαρυεν ,δε θα μου κανει εντυπωσει να την πουτσιασει ο συνονοματος

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ahrefs [Bot] και 339 επισκέπτες