Κράξιμο

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
aekole

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από aekole » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:02

να παίξεις μια μαλακία και θα συνέλθεις

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από effenberg7 » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:05

Irlandos 1 έγραψε:Μ'έκανε σήμερα πρώην λάικ σε φώτο στο φέισμπουκσ.
Καλή κοπέλα, είχε την ατυχία να με γούσταρει πιο πολύ απ'ότι εγώ αυτήν. (εγώ ήμουν πνευματικά άλλου, που τη μοναδική φορά που έκανα κάτι μ'αυτό το αλλού, ήμουν τόσο χάλια που κατάληξα σε νοσοκομείο και ενημερώθηκα για τη "φάση" ένα χρόνο μετά :???: )
Βασικά παρ'ότι βγαίναμε για κάνα χρόνο (ίσως και λίγο παραπάνω) δεν είχαμε ακριβώς σχέση.
Που είναι η γριά να με πει τι να κάνω; :xartaeto
αυτοκτονα η γινε gay :lol: ...ελα κομπλε περα απο την πλακα εισαι "αγαπουλης" που εδωσες πολλα για να παρεις τοση μεγαλη πικρα...αν σε ενδιαφερει ακομα κανε μια προσπαθεια να την δεις σοβαρα..βγες μαζι της ,περνα καποιες ωρες που θεωρεις σημαντικες στη ζωη σου μαζι της ,γνωρισε την στα φιλαρακια σου να δεις αν τους παει αι αν την πανε...αν δεν εχεις υπομονη για ολα αυτα προσπαθησε να της τραβηξεις εναν γρηγορο να ξελαμπικαρεις και μετα το ξανασυζητηαμε...
feelin' frisky?

osfp-7
Δημοσιεύσεις: 1912
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:34
Has thanked: 58 times
Been thanked: 9 times

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από osfp-7 » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:11

τοπικαρα.

ψοφος κακος στα συνεργεια των δημων που ειναι υπευθηνα για το στροσιμο πλακων στα πεζοδρομια
καθε φορα που βρεχει μαζευουν νερο απο κατω και το αποτελεσμα ειμαι να γινεται μουνι το παντελονι
οταν πατας πανω τους

βγαλτε χολη ρε... :lol:

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από effenberg7 » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:15

Γαμω τον Χριστο την Παναγια τον Θεο τον Αλαχ και οτι αλλο πιστευουν στους παππουδες που οδηγουν ,κανουν την μαλακια μια πισω απο την αλλη και οταν τους την λες σου λενε με υφος "αντε μου μαθατε ολοι να οδηγειτε"...θανατος με βασανηστηρια επι τοπου...
feelin' frisky?

Exodus
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Τρί 21 Αύγ 2012, 14:31
Has thanked: 3 times

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από Exodus » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:23

skata stis paxisarkes me sortsakia kai brazil magio

creyentes 9_11
Δημοσιεύσεις: 783
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 00:58
Has thanked: 66 times

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από creyentes 9_11 » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:23

gamw tin mana aftonwn pou me to pou ksekinas douleia kai den exeis piei kafe arxizoun parla kai sou prizoun ton mpoutso :boxer

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:27

Δεν είπα ότι έδωσα πολλά.
Όσο γούσταρα την άλλη, τα είχα φτιάξει και μ'αυτή την πρώην που λέω και με μια άλλη, φίλη της άλλης. :mrgreen:
Αλλά μες το μυαλό υπάρχει η καψούρα, πως να το κάνουμε, κι αυτή η καριόλα μα την Παναγιά φαινόταν πως ήθελε.
Βέβαια όταν αυτη ξεκίνησε να μ'αρέσει παίζει να ήταν παρθένα (ντάξει, παίζει είπα :mrgreen: ) και μέχρι να σταματήσω να μιλάω μαζί της, γιατί δεν την πάλευα άλλο, παίζει να είχε πάρει και το μισό πανόραμα (αν είναι δυνατόν, ποιο πανόραμα, σε παρακαλώ πολύ...)

Τρίτη φορά απ'την αρχή έφεμπεργκ με την ίδια κοπέλα δεν το πάω...
Δεν τη γνώρισα στους φίλους μου όταν την έβλεπα κάθε μέρα :mrgreen:
Άσχετα που μια φορά είχα την ατυχία να μας πετύχουν. Μετά κάποιος ψιθύρισε στην άλλη ότι έχω γκόμενα και τότε μάλλον γαμήθηκε η φάση, και δε γαμήθηκα εγώ μαζί της...
Μεγάλη ιστορία, λες να πουλήσω τα δικαιώματα σε κάνα κινηματογραφικό στούντιο; :lol:

Το θέμα είναι αν αξίζει να προσπαθήσω με την πρώην για κάνα τσο, γιατί μ'έχει φάει κι η μαλακία τελευταία όπως σωστά μάντεψε ο μίζεραμπλ ή αν δεν αξίζει επειδή είναι πρώην και τζάμπα θα φάω χρόνο με πισωγυρίσματα.
Γιατί να ψήνεται κι αυτή μόνο για τσο δεν το κόβω και πολύ πιθανό :lol:
Πάντως για να κάνει το λάικ αυτή χώρισε από το χλεχλέ που είχα μάθει ότι έβγαινε.


Κράξτε με ελεύθερα ασούμε που είμαι οφ-τόπικ, θα περιμένω τον Ίο που έχει και περισσότερη εμπειρία να με πει τη γνώμη του.


ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ, να πεθάνουν βάναυσα όλα τα σιχάματα που εκμεταλλεύονται τον πλανήτη γη και τους κατοίκους του.

makedonofapas

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από makedonofapas » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:29

skata stis ilektrikes skoupes savvato prwi :lol:

Freddy Krueger

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από Freddy Krueger » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:37

arxise na pineis siropia re ariane na vreis thn hremia sou

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: Κράξιμο

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Παρ 08 Μαρ 2013, 02:40

Δεν είμαι για να παίρνω τίποτα φέτος έτσι όπως είναι η ομάδα, δεν είμαι καθόλου καλά... :oops:

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 287 επισκέπτες