Radical Fans United

Κάρτα Φιλάθλου, Λευτεριά Στους Οπαδούς...
aekole

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από aekole » Σάβ 14 Δεκ 2013, 20:10

no politika μάγγες

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
S.C.
Δημοσιεύσεις: 3039
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 13:50
Has thanked: 366 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από S.C. » Σάβ 14 Δεκ 2013, 20:15

mpravo re stirikse to pexnidi ton dimosiografon kai edo. :malakia
Εικόνα

aekole

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από aekole » Σάβ 14 Δεκ 2013, 20:17

S.C. έγραψε:mpravo re stirikse to pexnidi ton dimosiografon kai edo. :malakia
ναι φίλε τους δημοσιογράφους στηρίζω μια ζωή

Άβαταρ μέλους
S.C.
Δημοσιεύσεις: 3039
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 13:50
Has thanked: 366 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από S.C. » Σάβ 14 Δεκ 2013, 20:23

oxi re piso pas. vrikan oi ard 5 koukides se ena xarti kai to perasan san na anakalipsan tin alkainta. san ta "polemofodia" pou exoun vrei kata kerous se sindesmous. 3 kranoi kai 2 sidera :shock: poooooooo dolofonoi kai dostou parathira stis idiseis. se eixa kai gia eksipno :etsi
Εικόνα

aekole

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από aekole » Σάβ 14 Δεκ 2013, 20:27

S.C. έγραψε:oxi re piso pas. vrikan oi ard 5 koukides se ena xarti kai to perasan san na anakalipsan tin alkainta. san ta "polemofodia" pou exoun vrei kata kerous se sindesmous. 3 kranoi kai 2 sidera :shock: poooooooo dolofonoi kai dostou parathira stis idiseis. se eixa kai gia eksipno :etsi
η επιτομή του greek no politika είσαι χέρομαι που με επιβεβαιώνεις :D

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Σάβ 14 Δεκ 2013, 20:28

SoloScontri21 έγραψε:
κανελλος έγραψε:
S.C. έγραψε:eno oi antifasistes opadoi as poume, pou einai 9 stous 10 einai anarxikoi kai kanonika den pisteuoun se thriskies,politevmata,sinora ktl ktl ksafnika sxetizoun tin ideologia tous me mia omada demek alla kata vathos einai prota anarxikoi kai prospathoun opote tous pernei na pernan anarxoaristera minimata meso gipedou einai kaliteroi e?
paratiste ta gipeda kai oi 2 pleures na isixasoume giati eiste to augo tou fidiou!
επίσης με την λογική σου δεν θα πρέπει να γίνονται στο γήπεδο αναφορές ενάντια στην κυβέρνηση-κράτος γιατί μπορεί να φέρει διχόνοια στον κόσμο. Μπορεί να παρεξηγηθούν οι νεο δημοκράτες-πασοκοι (ανάλογα ποιοι ειναι στην εξουσία) γιατί κράζουν αυτούς που γουστάρουν :xartaeto


επομένως πάμε στην άβουλη μάζα....


"Τόση μπάλα και τόση μούγκα, είχαμε να δούμε από την χούντα, τόσους ρουφιάνους και αστυνομία, είχαμε να δούμε απ'την δικτακτορία"
phpBB [video]
Δηλαδή εσύ στο γήπεδο πας για να κάνεις πολιτική ή για να δεις την αγάπη σου,την ΙΔΕΑ σου;Τέσπα άποψη σου απλά εγώ θεωρώ πως αυτά πρέπει να μένουν έξω για 90',μετά υπάρχει χρόνος για όλα!
αυτο καταλαβες εσυ?


καλό σαββατοβραδο να εχουμε.. :mpa
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Σάβ 14 Δεκ 2013, 20:30

sadekg4 έγραψε: για ψάξου λίγο ρε κανέλο..φρέσκα είναι τα ψωμιά κ η αλήθεια είναι οτι δεν περίμενα να τα βγάλουν κ στα ίντερνετ οι συγκεκριμένοι..
ποιος σου ειπε οτι μιλαω για τους βαζελους?
δεν μπορώ να εκφέρω άποψη πάνω στο συγκεκριμένο θέμα?
μόνο τους βάζελους ενδιαφέρει?
aekole έγραψε:
S.C. έγραψε:oxi re piso pas. vrikan oi ard 5 koukides se ena xarti kai to perasan san na anakalipsan tin alkainta. san ta "polemofodia" pou exoun vrei kata kerous se sindesmous. 3 kranoi kai 2 sidera :shock: poooooooo dolofonoi kai dostou parathira stis idiseis. se eixa kai gia eksipno :etsi
η επιτομή του greek no politika είσαι χέρομαι που με επιβεβαιώνεις :D

phpBB [video]


"εσείς τι ψηφίζεται?"
"ελληνας ειμαι" :lol: :lol:
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

SoloScontri21

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από SoloScontri21 » Κυρ 15 Δεκ 2013, 01:23

κανελλος έγραψε: αυτο καταλαβες εσυ?
καλό σαββατοβραδο να εχουμε.. :mpa
Όχι δεν το κατάλαβα εγώ,εσύ μου το δίνεις να το καταλάβω..Δεν πάει να καίγεται η Ελλάδα..ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .&-
aekole έγραψε:no politika μάγγες

Εικόνα
Γαμώ και την Χ.Α ρε αεκολε από την στιγμή που μας έχουν βάλει στόχο θα γαμηθούν εκεί είμαστε αν θέλουν ας έρθουν...Αλλά μην ξεχνάς ότι και κκεοδυριζαίοι μας πήγαν κόντρα μη θέλοντας να ξαναχτιστεί ο ναός μας...Μην κλείνετε τα μάτια όπου θέλετε...ΔΕΞΙΟΙ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΟ!Απλά και όμορφα...Σε 3 γράμματα χώρεσε όλη η ζωή μας!ΤΕΛΟΣ!

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Κυρ 15 Δεκ 2013, 03:27

SoloScontri21 έγραψε:
κανελλος έγραψε: αυτο καταλαβες εσυ?
καλό σαββατοβραδο να εχουμε.. :mpa
Όχι δεν το κατάλαβα εγώ,εσύ μου το δίνεις να το καταλάβω..Δεν πάει να καίγεται η Ελλάδα..ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .&-
Εικόνα :xartaeto
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

SoloScontri21

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από SoloScontri21 » Κυρ 15 Δεκ 2013, 03:58

κανελλος έγραψε:
SoloScontri21 έγραψε:
κανελλος έγραψε: αυτο καταλαβες εσυ?
καλό σαββατοβραδο να εχουμε.. :mpa
Όχι δεν το κατάλαβα εγώ,εσύ μου το δίνεις να το καταλάβω..Δεν πάει να καίγεται η Ελλάδα..ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .&-
Εικόνα :xartaeto
Βλέπεις που δεν μπορείς να δεχτείς την γνώμη κάποιου άλλου αν είναι διαφορετική από την δική σου;Κατά τα άλλα αντι κουλτούρα και να χαμε να λέγαμε :etsi

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 113 επισκέπτες