Radical Fans United

Κάρτα Φιλάθλου, Λευτεριά Στους Οπαδούς...
SoloScontri21

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από SoloScontri21 » Δευ 16 Δεκ 2013, 14:49

Ναι αλλά σου απάντησα..Στην τελική οι Χ.Αιτες ξέρεις ότι είναι απεναντί σου από την στιγμή που η κερκίδα σου γέρνει προς τα αριστερά καλώς ή κακώς ξέρεις ότι είναι εχρθοί σου...Από τους άλλους όμως γιατί;;;;Και στην τελική εσύ τι θεωρείς πιο αντρίκιο να έρθει ο άλλος να γίνεται ή να σε πολεμάει μέσω του συστήματος ενώ το παίζει αντισυστημικός που στο τέλος τέλος δεν θα μπορέσεις να του κάνεις και τίποτα...

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Δευ 16 Δεκ 2013, 18:23

SoloScontri21 έγραψε:Σόνυ και ντε τσουβάλιασμα ε;δεν είσαι μαζί μας είσαι με τους άλλους..Ωραία λογική για αντιφασίστα.. :etsi
έλα, λάθος διατύπωση.
αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι ο καθε ενας εχει τα δικα του πιστευω και καλώς ή κακός συγκλίνουν προς τα κάπου. το όλο θέμα σας όμως είναι μην μπουν ή ταμπέλες. έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.
υ.γ. δεν μιλάω μόνο για αναρχικούς ή φασίστες, ξεκόλλα το μυαλό σου. λες και ολοι στα πεταλα είναι ή το ένα ή το άλλο. μέχρι και δαπιτες ξερω :lol:
sadekg4 έγραψε:ύστερα δεν μου λέτε..ποτε θα κάτσουμε επιτελους να ασχοληθούμε σοβαρά με τα θέματα των μετακινήσεων,των απαγορεύσεων,των πουστικων σκηνικών,των λαμογιων,των σικέ ματς κτλ,συνολικά σαν ελληνική οπαδική σκηνη??σαν οπαδό,εμενα αυτα με καινε πρωτα απο όλα..
SoloScontri21 έγραψε: Ή μήπως να αρχίσουμε να λέμε ενωμένοι οπαδοί εφιάλτης του συστήματος και πούτσες μπλε;;;με ποιους ρε με αυτούς που έχουν σφάξει αδέρφια μου θα ενωθώ;;που τους έχουν κάνει πουστιές αισχρές κτλπ;;Δεν νομίζω μάγκες...Δεν είναι έτσι!
:pop corn
sadekg4 έγραψε:τα ναρκωτικά,η πορνεία,οι αυτοκτονίες κτλ είναι εξίσου σοβαρά κοινωνικά προβλήματα και αυτά μέσω του γηπέδο θα τα λύσω??
δεν σου είπα να τα λύσεις, αλλά το βρίσκω καλό να δείχνει το κλαμπ σου μια ευαισθησία για όλα αυτά.
Ολόκληρη η ιστορία του συλλόγου μου είναι γραμμένη με αγώνα, από την γέννηση του μέχρι τώρα. είτε αυτός ο αγώνας είναι για τον ίδιο τον εαυτό του είτε για την κοινωνία και την χώρα του.
sadekg4 έγραψε:το γελοιο στην υπόθεση όμως είναι αυτό το no politica αδιαφορία=συννενοχή,που πουλάτε..ντε κ καλά να συμβαδίσουμε με τα δικά σας πρότυπα δηλαδή??ή επειδη δεν γουστάρουμε τα politica στην κερκίδα,σημαίνει ότι είμαστε μια άβουλη μάζα στις ζωές μας??ή προβατάκια ο καθένας ξεχωριστά??
γνώμη μου..
μην ασχολείσαι συνέχεια όπως λέω και παραπάνω με τα κοινωνικά, αλλά μην τα αφήνεις και να περνάνε από μπροστά σου με αδιαφορία. στην τελική δες το και εγωιστικά, όλο και κάπως όλα αυτά θα έχουν επιρροή στην καθημερινότητα σου, στην διαβίωση σου. όλα αυτά είναι ευαισθησίες για τον εαυτό μας και όχι για κάποια πολιτική παράταξη ή κάποια ιδεολογία. μην παλέψεις για την αναρχία από το πέταλο σου :lol: αλλά για να μπορείς να βάλεις πετρέλαιο τον χειμώνα σπίτι σου και να σου περισσεύουν τα 150€ για ένα διαρκείας στην αγαπημένη σου ομάδα. Για να έχει ο γείτονας σου ρεύμα και να του περισσεύουν 20€να πάρει μια μπλούζα από την μπουτίκ.
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

SoloScontri21

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από SoloScontri21 » Δευ 16 Δεκ 2013, 18:49

κανελλος έγραψε:
SoloScontri21 έγραψε:Σόνυ και ντε τσουβάλιασμα ε;δεν είσαι μαζί μας είσαι με τους άλλους..Ωραία λογική για αντιφασίστα.. :etsi
έλα, λάθος διατύπωση.
αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι ο καθε ενας εχει τα δικα του πιστευω και καλώς ή κακός συγκλίνουν προς τα κάπου. το όλο θέμα σας όμως είναι μην μπουν ή ταμπέλες. έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.
υ.γ. δεν μιλάω μόνο για αναρχικούς ή φασίστες, ξεκόλλα το μυαλό σου. λες και ολοι στα πεταλα είναι ή το ένα ή το άλλο. μέχρι και δαπιτες ξερω :lol:
Ε ναι λογικό ο καθένας να έχει τα πιστεύω του..Αλλά αν δεν τα εκδηλώνει στο πέταλο τι με νοιάζει εμένα τι κάνει στην ζωή του;Μπαμπάς του είμαι..;

Υ.Γ.:Φυσικά πως δεν ισχύει το ίδιο για δημόσια πρόσωπα(πολιτικούς,δημοσιοκάφρους κλπ καριόληδες)από όποια μεριά και να είναι,εκεί ΜΟΝΟ ΞΥΛΟ!

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Δευ 16 Δεκ 2013, 19:59

έλα, παραδέξου το... είσαι τρολλ.
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

SoloScontri21

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από SoloScontri21 » Δευ 16 Δεκ 2013, 20:05

κανελλος έγραψε:έλα, παραδέξου το... είσαι τρολλ.
Σε ποιο σημείο ακριβώς θεωρείς ότι τρολλάρω;;Δεν το ήξερα να λέω σε όλα ναι ανάλογα με το πως πάει η μόδα για να είμαι συμπαθής στο κοινό..Συγγνώμη ε;;

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Δευ 16 Δεκ 2013, 20:07

παιζει να εχεις ετοιμο ποστ πριν καν εγω ποσταρω.
δεν βγαζουν λογικη η απαντήσεις σου με τα ποστ μου.
έχει χαθεί η μπάλα. τέλος από εμένα!
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

SoloScontri21

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από SoloScontri21 » Δευ 16 Δεκ 2013, 20:10

Δεν θέλει σκέψη να απαντήσεις το αυτονόητο..
Μια χαρά λογική βγάζουν άσχετο αν εσύ δεν θες να δεις την αλήθεια..
Τέλος και από μένα!

alxclsh10
Δημοσιεύσεις: 1298
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 22:14
Has thanked: 37 times
Been thanked: 42 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από alxclsh10 » Τρί 17 Δεκ 2013, 00:02

κανελλος έγραψε: μέχρι και δαπιτες ξερω :lol:
:mrgreen:

Άβαταρ μέλους
guerreros6
Δημοσιεύσεις: 2207
Εγγραφή: Τετ 23 Νοέμ 2011, 18:10
Has thanked: 37 times
Επικοινωνία:

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από guerreros6 » Πέμ 19 Δεκ 2013, 01:32

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από nortenosp3 » Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:22

Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 114 επισκέπτες